Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod ewilyn » 10 bře 2013, 18:18

Bára píše:Tak děvčata - první zpráva: Přežila jsem :P :D, a dokonce dorazila domů, i když se mi teda vůbec nechtělo :evil: Jičín jsem viděla poprvé - krásné město s úžasnou atmosférou :idea: Koncert výborný, klub podivný :P :D Miro odzpíval celý playlist jako v Praze (snad nedal jen White Black) Protože se tady asi i lépe slyšel (pochválil zvukaře), tak z měho pohledu to bylo ještě lepší než Praha . Z té zéplavy vystupujících (nastupoval až hluboko po 23.00) byl jediný, který donutil osazenstvo klubu k tomu, že se zvedlo z lenošek, kde se tak roztomile povalovalo a utvořilo jakýsi kotlík pod pódiem....... a Miro odvedl profesionální výkon. Jinak se celý večer odehrával v duchu jakési akce, kde sice někdo momentálně hraje, ale nikdo jim nevěnuje velkou pozornost. Asi ke škodě věci, protože kapelky prý byly docela kvalitní. Neznám a nevím, kdo ten klub provozuje, ale ještě se bude muset dlouho učit :wink: V celém městě nebyl jediný plakát. Všechny, které byly Mirem poskytnuty, tak tam asi ještě dnes leží uvnitř klubu na barovém pultu řádně nasáklé pitivem. Škoda jich a snad jim alespoň poslouží jako podložky pro další návštěvníky. Klub je na zvláštním místě, které neznají ani místní :shock: :D . Nicméně....dorazily jsme :roll: Jaké překvapení....ani jeden plakátek :mrgreen: , žádný náznak koncertu, ale z budovy se linula hlasitá hudba předkapely. Našly jsme vchod, na kterém někdo fixem napsal na A4 SOUKROMÁ AKCE :shock: Máme vstoupit, nemáme vstoupit :?: Normálně to sice nedělám, abych chodila bez pozvání na soukromé akce, ale adresa odpovídala a uvnitř už se povalovaly Mirovy plakáty a jeden visel na vchodu do jakési šatny (WC snad ne :mrgreen: ) Hurá jsme tu dobře a máváme lístky z Ticketportalu a jsme tudíž vzaté na milost :roll: Kolem nás přicházeli a odcházeli různí lidé bez povšimnutí. Na vstup asi stačilo nějak se tvářit....nenašla jsem žádné jednotné poznávací znamení JAK:evil: Koncert skončil hluboko po půlnoci a na dveřích při odchodu už zmizel nápis SOUKROMÁ AKCE, ale vystřídal ho nápis křídou na malou školní tabuli vSTUP NA EPITAF ZDARMA - pochopila jsem, že to je ta kapela, která tam hrála po Mirovi . Dveřím a nápisům se majitel věnoval opravdu zodpovědně - to zvládl na jedničku :D ---Začátek dobrý :thumbup: ono se to po několika letech poddá :lol: . Koncert skvělý a dosud vlastně nevím, jak tu akci pojmout :wink: Byla jsem na soukromé akci?, na zastávce tour MŠ.,? na soukromém posezení místních rockerů :?: .....neřeším to :P :D Asi to není schopen vysvětlit nikdo, protože to bylo asi vše dohromady :)


tak vidim, ze sme napisali skoro sucasne podobny reportik :thumbup: ...ano i ja neviem, co si o tej " podivnej, skvelo utejenej, asi sukromnej akcii " mysliet :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Paula » 10 bře 2013, 18:40

Bára, Evka..vďaka sa pravdivý report. Premýšľam, čo si mám o tom myslieť. Divné. Ja že idete na tour, ale kdežeee, vy ste sa vybrali na nejakú podivnú súkromnú akciu :lol: Vôbec mi to hlava nebere aj z toho dôvodu, že na fb túto akciu v Jičíne propagoval istý Mark, ktorý mi prišiel ako zamestnanec, poprípade majiteľ klubu, preto som očakávala skvelú propagáciu a početnú účasť. A vy píšete pravý opak. :shock: Čo už, čo sa stalo, sa stalo. Máte o zážitok a skúsenosť viac :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Sidney » 10 bře 2013, 20:42

Tak ked v Brne bude autogramiada 30 sekund, my sa urcite na radu nedostaneme ... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod ewilyn » 10 bře 2013, 22:20

tak prve video z Jicina- Nostalgie :) ... mozete posudit ci je lepsi zvuk ako v Prahe, podla mna nie...
no je to lepsie odpievane :D

http://www.youtube.com/watch?v=NE2trLUJ ... e=youtu.be
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Lenka » 10 bře 2013, 22:23

Bára píše:Tak děvčata - první zpráva: Přežila jsem :P :D, a dokonce dorazila domů, i když se mi teda vůbec nechtělo :evil: Jičín jsem viděla poprvé - krásné město s úžasnou atmosférou :idea: Koncert výborný, klub podivný :P :D Miro odzpíval celý playlist jako v Praze (snad nedal jen White Black) Protože se tady asi i lépe slyšel (pochválil zvukaře), tak z měho pohledu to bylo ještě lepší než Praha . Z té zéplavy vystupujících (nastupoval až hluboko po 23.00) byl jediný, který donutil osazenstvo klubu k tomu, že se zvedlo z lenošek, kde se tak roztomile povalovalo a utvořilo jakýsi kotlík pod pódiem....... a Miro odvedl profesionální výkon. Jinak se celý večer odehrával v duchu jakési akce, kde sice někdo momentálně hraje, ale nikdo jim nevěnuje velkou pozornost. Asi ke škodě věci, protože kapelky prý byly docela kvalitní. Neznám a nevím, kdo ten klub provozuje, ale ještě se bude muset dlouho učit :wink: V celém městě nebyl jediný plakát. Všechny, které byly Mirem poskytnuty, tak tam asi ještě dnes leží uvnitř klubu na barovém pultu řádně nasáklé pitivem. Škoda jich a snad jim alespoň poslouží jako podložky pro další návštěvníky. Klub je na zvláštním místě, které neznají ani místní :shock: :D . Nicméně....dorazily jsme :roll: Jaké překvapení....ani jeden plakátek :mrgreen: , žádný náznak koncertu, ale z budovy se linula hlasitá hudba předkapely. Našly jsme vchod, na kterém někdo fixem napsal na A4 SOUKROMÁ AKCE :shock: Máme vstoupit, nemáme vstoupit :?: Normálně to sice nedělám, abych chodila bez pozvání na soukromé akce, ale adresa odpovídala a uvnitř už se povalovaly Mirovy plakáty a jeden visel na vchodu do jakési šatny (WC snad ne :mrgreen: ) Hurá jsme tu dobře a máváme lístky z Ticketportalu a jsme tudíž vzaté na milost :roll: Kolem nás přicházeli a odcházeli různí lidé bez povšimnutí. Na vstup asi stačilo nějak se tvářit....nenašla jsem žádné jednotné poznávací znamení JAK:evil: Koncert skončil hluboko po půlnoci a na dveřích při odchodu už zmizel nápis SOUKROMÁ AKCE, ale vystřídal ho nápis křídou na malou školní tabuli vSTUP NA EPITAF ZDARMA - pochopila jsem, že to je ta kapela, která tam hrála po Mirovi . Dveřím a nápisům se majitel věnoval opravdu zodpovědně - to zvládl na jedničku :D ---Začátek dobrý :thumbup: ono se to po několika letech poddá :lol: . Koncert skvělý a dosud vlastně nevím, jak tu akci pojmout :wink: Byla jsem na soukromé akci?, na zastávce tour MŠ.,? na soukromém posezení místních rockerů :?: .....neřeším to :P :D Asi to není schopen vysvětlit nikdo, protože to bylo asi vše dohromady :)

Já když jedné místní obyvatelce která Mirovi fandí řekla kde má vystupovat tak se zhrozila proč zrovna tady že je to nejhorší pajzl v Jičíně:-/
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod _gemini » 10 bře 2013, 22:58

Lenka píše:Já když jedné místní obyvatelce která Mirovi fandí řekla kde má vystupovat tak se zhrozila proč zrovna tady že je to nejhorší pajzl v Jičíně:-/


Je pravda, že se nám přes kouřovou clonu málem nepovedlo proniknout dovnitř, ale pak jsme díky několika spřáteleným místním jedincům vydržely pařit do svítání. Taneček přímo na pódiu byl myslím můj premiérový :lol: To už ale bylo někdy k ránu.
Koncert byl jedním slovem famózní a doufám, že jsme neřvaly moc falešně :lol: Konečně bych se mohla vyjádřit i k novým songům v příslušných chlívečcích, protože už jsem si většinu z nich ochočila. Ale dnes bych se přece jen ráda vyspala, tak hodnocení asi odložím na zítra.
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod ewilyn » 11 bře 2013, 05:07

fotky prilis nestiham, ostatne v utorok :)
Přílohy
miro Smajda- Praha-krst, Jicin 307.JPG
miro Smajda- Praha-krst, Jicin 269.JPG
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)


Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod zsimona » 11 bře 2013, 10:29

zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Bára » 11 bře 2013, 10:53

Díky, Evi :thumbup: Zase jsi pracovala celou noc? :) Asi tě budeme muset nařídit povinný několikadenní klid :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Esti » 11 bře 2013, 13:00

Děkuji za rychle zpracování videí i tady :D :thumbup:
Já mám takový frmol, že kdo ví kdy se vůbec pro připomenutí si všeho, na to mrknu :lol:

A skvěle jste - Ewilyn a Bára - napsaly ten report :lol: ... skutečně to v Jičíně bylo zvláštní, ale jinak .... i tak skvělý koncert, jsem se hezky vyblbla :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Bára » 11 bře 2013, 13:35

Esti píše:Děkuji za rychle zpracování videí i tady :D :thumbup:
Já mám takový frmol, že kdo ví kdy se vůbec pro připomenutí si všeho, na to mrknu :lol:

A skvěle jste - Ewilyn a Bára - napsaly ten report :lol: ... skutečně to v Jičíně bylo zvláštní, ale jinak .... i tak skvělý koncert, jsem se hezky vyblbla :lol: :lol:
No ...já nad tím přemýšlela. Ono mi to připomínalo hospodu, kde mají obsazena všechna místa k sezení, pár lidí už musí stát :D :wink: .....Co se sem teda rvou další lidi :?: :lol: Máme plno :P :D ...Pohoda :thumbup: , bar má stejně plné ruce práce :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Esti » 11 bře 2013, 15:27

Bára píše:
Esti píše:Děkuji za rychle zpracování videí i tady :D :thumbup:
Já mám takový frmol, že kdo ví kdy se vůbec pro připomenutí si všeho, na to mrknu :lol:

A skvěle jste - Ewilyn a Bára - napsaly ten report :lol: ... skutečně to v Jičíně bylo zvláštní, ale jinak .... i tak skvělý koncert, jsem se hezky vyblbla :lol: :lol:
No ...já nad tím přemýšlela. Ono mi to připomínalo hospodu, kde mají obsazena všechna místa k sezení, pár lidí už musí stát :D :wink: .....Co se sem teda rvou další lidi :?: :lol: Máme plno :P :D ...Pohoda :thumbup: , bar má stejně plné ruce práce :thumbup:


Já tam měla z večera pocit, že se ještě neprobudili ze zimního spánku .... kafe byl problém (jakoby ho snad vařili prvně :mrgreen: ), žádost o popelníček na stůl je také překvapila (možná proto tam bylo tak husto, aby už nikdo neměl chuť si více zapálit :lol: ) ... probrali se až během koncertu :miro: ...což je skvělé, že právě on je trochu rozproudil, protože když jsem tam při posledním songu vlítla na bar s tím, že chci JEDNO PIVO, ALE RYCHLE :!: :mrgreen: ... tak jsem měla pocit, že to pro ně bylo něco jako výstřel z kanónu :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Lenka » 11 bře 2013, 20:41

Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: 9.3. 2013 - JIČÍN - Moonlight Club

Příspěvekod Paula » 11 bře 2013, 21:42


dievčatá, patrí vám veľká vďaka, že nám takto sprostredkuvávate celý koncert :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Tour 2013- Jičín , CZ, 9.3.2013

cron