Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Bára » 10 bře 2013, 18:53

Kotě píše:King is back!!!
Zdravím všechny! Teprve teď jsem se dostala k počítači...protože jen ti největší drsňáci jezděj z Prahy do Liberce přes Pardubice. :lol: :lol: :lol:
Takže jak to bylo? Ve čtvrtek navečer se jsme se s naší milou společností sešly a vydaly se do pěkné zdravé hospůdky. A pak už hledat klub Futurum. Dá se říci, že stylem : „Když jsem blbej, tak se zeptám“ ho najde i ten do si zapomněl doma příručku „Vesničan ve velkoměstě“. 8)
Tmavý klub již zněl zvuky Mirovy předkapely. Bylo potřeba se chvilku rozkoukat...a pak se vypravit pozdravit kamarády a známé.
Dále zaujmout strategická místa....u druhého sloupu na schůdku to bylo ono. I s mojí psí výškou jsem dobře viděla a jako bonus byl vynikající zvuk.
A pak to začalo....už v úvodu bylo jasné že to bude pecka! A že brzo dostaneme odpověď na otázky se kterými jsme tam jeli. Jak se Miro vrátí po roce na scénu? Jaké budou písně? ( Jasně jakousi představu jsem měla...ale CD jsem kupovala až na místě) A co kapela? Bude dobrá?
A to všechno bylo jasné během první písničky!!! Všechny obavy byly pryč! Miro v pohodě, očividně si to užívá! Písničky skvělé! A co kapela? JSOU DOBRÝ JSOU DOBRÝ JSOU DOBRÝ......sorry Leni, vím že to tvoje ušní bubínky schytaly jako první. :lol: :lol: :lol: Skvělý zvuk, krásné vokály...po dlouhé době! Musím říci že si Miro vskutku dobře vybral a přeji jim hodně štěstí do další spolupráce. :thumbup: Ať jste stále stejně v pohodě jak jste byli tady! Je to důležité!
Ke křestu.... Jak už bylo napsáno, CD křtili fanoušci. Takže první řady nejprve zažily pocit vítězů Formule 1...být promočen až na kost šampaňským. :mrgreen: :lol: A poté skok Mira a kapely do davu a velký happening pod pódiem. :D Foťáky novinářů cvakaly, skákalo se....velmi vydařené! :thumbup:
Protože tu už bylo řečeno co se tu hrálo...tak jen pár mých postřehů. Chlapi.....ano chlapi skákající, hrozící a vůbec užívající si hudbu a atmosféru! Tak vysokou koncentraci pozitivně reagujícího „silnějšího pohlaví“ jsem ještě na žádném Mirově koncertu nezažila. Tak snad se Mirovi podaří vyskočit ze škatulky: „Jóóó...to je ten co mu pod pódiem ječej pubinky“. Protože tenhle koncert byl jeden velký ROCKOVÝ NÁŘEZ!!! :miro: Je vidět že Miro konečně dělá věci po svém. Však je to i cítit z CD, které je skoro celé jeho jeho práce. A je skvělé! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Takže se moc těším na dny, věci a koncerty příští.....protože KING IS BACK!!!
:thumbup: Skvělý report. Čteš mně myšlenky :) Vokály :thumbup: - konečně zase :lol: :lol: Celý program vlastní tvorba :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Esti » 10 bře 2013, 22:42

Dlooouhý půlrok je fuč :mrgreen: ... a my se všichni dočkali :!: :P :lol:

Už jste vše v podstatě napsaly a moc hezky ;-) ... vnímám to asi stejně, bylo to úžasné, jsem za to moc ráda, ... vděčná, spokojená, nadšená :D a teď už i hodně po dlouhém víkendu unavená :lol: ... spoluvýletnicím děkuji za jejich přítomnost, za skvělou zábavu, pokec, zážitky a že se toho nahromadilo :!: :lol:

Velké díky :miro: za to, co děláš :!: :thumbup: :thumbup:

... a ostatním za krásné fotky a videa .... :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Lilie » 10 bře 2013, 22:59

Esti píše:Dlooouhý půlrok je fuč :mrgreen: ... a my se všichni dočkali :!: :P :lol:

Už jste vše v podstatě napsaly a moc hezky ;-) ... vnímám to asi stejně, bylo to úžasné, jsem za to moc ráda, ... vděčná, spokojená, nadšená :D a teď už i hodně po dlouhém víkendu unavená :lol: ... spoluvýletnicím děkuji za jejich přítomnost, za skvělou zábavu, pokec, zážitky a že se toho nahromadilo :!: :lol:

Velké díky :miro: za to, co děláš :!: :thumbup: :thumbup:

... a ostatním za krásné fotky a videa .... :wink:


Hlavně pod stolem v hospodě nenech tašku, jo? :D :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Esti » 10 bře 2013, 23:02

Lilie píše:
Esti píše:Dlooouhý půlrok je fuč :mrgreen: ... a my se všichni dočkali :!: :P :lol:

Už jste vše v podstatě napsaly a moc hezky ;-) ... vnímám to asi stejně, bylo to úžasné, jsem za to moc ráda, ... vděčná, spokojená, nadšená :D a teď už i hodně po dlouhém víkendu unavená :lol: ... spoluvýletnicím děkuji za jejich přítomnost, za skvělou zábavu, pokec, zážitky a že se toho nahromadilo :!: :lol:

Velké díky :miro: za to, co děláš :!: :thumbup: :thumbup:

... a ostatním za krásné fotky a videa .... :wink:


Hlavně pod stolem v hospodě nenech tašku, jo? :D :D :D


neměj péči, TUHLE tašku nikdy :!: :lol: :lol:
když už to tu narušujeme .... už jsi našla boty :?: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod zariva_kometka » 11 bře 2013, 14:03

Esti píše:
Lilie píše:Hlavně pod stolem v hospodě nenech tašku, jo? :D :D :D


neměj péči, TUHLE tašku nikdy :!: :lol: :lol:
když už to tu narušujeme .... už jsi našla boty :?: :mrgreen: :mrgreen:


:roll: :lol: :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Lenka » 11 bře 2013, 20:39

zariva_kometka píše:
Esti píše:
Lilie píše:Hlavně pod stolem v hospodě nenech tašku, jo? :D :D :D


neměj péči, TUHLE tašku nikdy :!: :lol: :lol:
když už to tu narušujeme .... už jsi našla boty :?: :mrgreen: :mrgreen:


:roll: :lol: :lol:

No baby vy jste ale musely řádit :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11


Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod zsimona » 12 bře 2013, 11:50

zariva_kometka píše:http://kometka.rajce.idnes.cz/mirosmajda.com_Tour_2013_-_Praha_-_Futurum_music_bar_7.3.2013

:thumbup: pěkné...a některé až krásné! :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod ewilyn » 12 bře 2013, 12:23

zariva_kometka píše:http://kometka.rajce.idnes.cz/mirosmajda.com_Tour_2013_-_Praha_-_Futurum_music_bar_7.3.2013


krasne fotky :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Kaja » 12 bře 2013, 16:19

Kotě je tiež späť :thumbup: :lol: Aj Tvoje úžasné reportíky, milujem ich. :) A vďaka za pekné videá a fotky :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Míla » 12 bře 2013, 19:06

Kaja píše:Kotě je tiež späť :thumbup: :lol: Aj Tvoje úžasné reportíky, milujem ich. :) A vďaka za pekné videá a fotky :)

:arrow: :miro: :arrow: Ahojky dík za foto reporto video :thumbup:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod ewilyn » 12 bře 2013, 23:06

moje fotky z Prahy :

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Miro_Smajd ... rst,_vyber

dakujem vsetkym ostatnym zucastnenym za postrehy, reporty, fotky :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Franci » 13 bře 2013, 17:03

krásne fotky i videjká. moja Zem je neskutočne nádherná, precitená... Mirovi to slušalo, bol krásny ako vždy. :D Trochu by som mu už skrátila tie kadere, ale je to jeho vôla, nech ich má aj po zadok, ak chce :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Jarka » 17 bře 2013, 16:29

Dneska jsem konečně přidala poslední videa : http://www.youtube.com/watch?v=MtyVoHwpJvQ
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: 7.3. 2013 - PRAHA - Futurum Music Bar

Příspěvekod Misuna » 02 dub 2013, 20:57

Ještě nějaké fotky, pokud tady nejsou...http://www.fotokleinbauerova.estranky.c ... -7.3.2013/
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

PředchozíDalší

Zpět na Tour 2013 , otvírací koncert +křest CD, Praha, CZ, 7.3.2013

cron