Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

KLIP Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Jana » 15 led 2013, 02:19

yarkabee píše:a je tohle fórum o Mirovi a chlíveček o songu White Black, nebo jsem se spletla? :o :shock: :roll:

Je o Mirovi. Inak by som sem ani nechodila. Lenže ja som ako som pochopila príliš úprimná, nediplomatická, ukecaná. Je mi to ľúto.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Jana » 15 led 2013, 02:21

Esti píše:
yarkabee píše:a je tohle fórum o Mirovi a chlíveček o songu White Black, nebo jsem se spletla? :o :shock: :roll:



no jo :roll: ... s teaserem nového songu jsme se trochu netrefily :P ... to je fakt :oops:
presne tak, netrafili alebo sekli priamo do živého.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod yarkabee » 15 led 2013, 02:25

Esti píše:
yarkabee píše:a je tohle fórum o Mirovi a chlíveček o songu White Black, nebo jsem se spletla? :o :shock: :roll:



no jo :roll: ... s teaserem nového songu jsme se trochu netrefily :P ... to je fakt :oops:


nee, já to myslela na ty Jančiny řeči, už jsem se začala zamotávat do pocitů....... a zapomněla na muziku :lol:
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod yarkabee » 15 led 2013, 02:26

Jana píše:
yarkabee píše:a je tohle fórum o Mirovi a chlíveček o songu White Black, nebo jsem se spletla? :o :shock: :roll:

Je o Mirovi. Inak by som sem ani nechodila. Lenže ja som ako som pochopila príliš úprimná, nediplomatická, ukecaná. Je mi to ľúto.


Janka, každý jsme, jaký jsme, to je fuk..... Ale já chci číst o Mirovi, ne o Tobě, no. Promiň, taky jsem nediplomatická :oops:
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Jana » 15 led 2013, 02:27

yarkabee píše:a je tohle fórum o Mirovi a chlíveček o songu White Black, nebo jsem se spletla? :o :shock: :roll:

Jarka posielam Ti SS. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Kaja » 15 led 2013, 04:30

kobitka píše:
Sidney píše:Tak to ja si zase myslim, ze trosku podstrihnut by sa uz mohol... :D

:thumbup: nůžky, nůžky, nůžky


kobitka :!: :twisted: Nenavádzaj ho na zlé veci :!: :lol: Ja si nemôžem pomôcť, mne sa páčia dlhé vlasy, nech ich má akokoľvek. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Kaja » 15 led 2013, 04:46

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Hranost v radiach

Příspěvekod Kaja » 15 led 2013, 04:50

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Lilie » 15 led 2013, 09:28

Jana píše:
Bára píše:Jano, mě teda bavíš :P :D ....Ale, pokud sis nevšimla, tak v minulých asi 10 dnech :miro: představil kompletní Zostane ticho, White Black a dnes ukázku Nostalgie..........Protože víme, že se o hudbu zajímáš, tak by nás třeba taky poprvé mohl zajímat tvůj názor na tuto stránku věci. Zatím teda nic moc v tomto směru nepředvádíš...........

Zostane ticho som predsa už okomentovala a pozitívne. :) White Black je rytmická, príjemná, ľahko zapamätateľná (pre mňa až príliš jednoduchá) melódia, ale ja mám radšej rock ako punk. No a keďže v poslednej dobe "bojujem" na viacerých frontoch, k Nostalgii som sa vyjadrila na :miro: facebooku. Z toho mála čo som počula sa to ťažko posudzuje ale tá ukážka mi pripomenula TP. :) Tak hádam som :miro: neurazila. Čo na srdci to na jazyku. :wink:


Přece inspirace :lol: Nostalgie (je to česky nebo je to plurál?) má výbornou hudbu :thumbup: , co se dá poznat z toho kousku, slovům jsem příliš nerozuměla. K White Black: ano, není to složitá melodie, ale je chytlavá, temperamentní, baví mě a líbí se mi :thumbup: Co Janu tak rozparádilo, těžko říci, na ničem nic erotického nevidím :roll:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Henrieta » 15 led 2013, 10:14

ewilyn píše:na miro-smajda daily blogu uz je i prepis chatu s mirom z Ocka:
http://miro-smajda-daily.blog.cz/1301/p ... -14-1-2013



Nadprumer :!: :roll: :D ...ďalšia pozitívna informácia pred začiatkom dnešného hektického dňa, ktorý ma čaká až do večera.
Prepáč Jarka, viem že idem mimo tému, ale musela som...nedalo sa inak :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Sidney » 15 led 2013, 10:17

Z akeho casu je tato fotka :?: Tu ma dobre vlasy, prestrihane, blond, akurat dlzka. Ako mu mohli tak rychlo narast :?: Predpokladam, ze parochnu nema :mrgreen: Teoreticky moze mat vlasy predlzene... Ale, tak jak to ma na tej foto, mu pristane. Nie je to sice ku klipu, ci hudobnej miniukazke, moje nazory su na FB, ale nie je to ani od veci... A ta kratka ukazka sa na TP nepodoba.
Přílohy
vlasy.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Esti » 15 led 2013, 10:22

Sidney píše:Z akeho casu je tato fotka :?: Tu ma dobre vlasy, prestrihane, blond, akurat dlzka. Ako mu mohli tak rychlo narast :?: Predpokladam, ze parochnu nema :mrgreen: Teoreticky moze mat vlasy predlzene... Ale, tak jak to ma na tej foto, mu pristane. Nie je to sice ku klipu, ci hudobnej miniukazke, moje nazory su na FB, ale nie je to ani od veci... A ta kratka ukazka sa na TP nepodoba.


Tak podle vlasů fotka krom toho, že je skvělá :D , bude tak dva roky miminálně stará :?: aspoň tipuji ;-) ... a pokud je to tak, proč by mu za dva roky vlasy nenarostly do současné délky :?: :shock: ... což je samozřejmě super :thumbup: ... tedy mně se to líbí a moc :D
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod zsimona » 15 led 2013, 11:17

Esti píše:
Sidney píše:Z akeho casu je tato fotka :?: Tu ma dobre vlasy, prestrihane, blond, akurat dlzka. Ako mu mohli tak rychlo narast :?: Predpokladam, ze parochnu nema :mrgreen: Teoreticky moze mat vlasy predlzene... Ale, tak jak to ma na tej foto, mu pristane. Nie je to sice ku klipu, ci hudobnej miniukazke, moje nazory su na FB, ale nie je to ani od veci... A ta kratka ukazka sa na TP nepodoba.


Tak podle vlasů fotka krom toho, že je skvělá :D , bude tak dva roky miminálně stará :?: aspoň tipuji ;-) ... a pokud je to tak, proč by mu za dva roky vlasy nenarostly do současné délky :?: :shock: ... což je samozřejmě super :thumbup: ... tedy mně se to líbí a moc :D

V klipu měl výborné vlasy :thumbup: ...včerejší hairstyle považuji za méně zdařilý,ale nedělala bych z toho žádnou katastrofu :wink: ...každé z nás se občas nepovede učesat se přes veškerou snahu,tak aby to bylo dobré! :lol: ....a :miro: měl včera asi právě takový den :lol: ...určitě bych nic nestříhala ! :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Lilie » 15 led 2013, 11:39

zsimona píše:V klipu měl výborné vlasy :thumbup: ...včerejší hairstyle považuji za méně zdařilý,ale nedělala bych z toho žádnou katastrofu :wink: ...každé z nás se občas nepovede učesat se přes veškerou snahu,tak aby to bylo dobré! :lol: ....a :miro: měl včera asi právě takový den :lol: ...určitě bych nic nestříhala ! :wink:


Jasně, zkusit se má všechno a změnit účes není problém :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod yarkabee » 15 led 2013, 12:27

Henrieta píše:
ewilyn píše:na miro-smajda daily blogu uz je i prepis chatu s mirom z Ocka:
http://miro-smajda-daily.blog.cz/1301/p ... -14-1-2013



Nadprumer :!: :roll: :D ...ďalšia pozitívna informácia pred začiatkom dnešného hektického dňa, ktorý ma čaká až do večera.
Prepáč Jarka, viem že idem mimo tému, ale musela som...nedalo sa inak :lol:


:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

PředchozíDalší

Zpět na White-Black feat. PPP

cron