Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Beerfest kosice

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod zsimona » 15 zář 2012, 21:25

jana1 píše:Do Košic som došla o pol piatej, cestou z autobusu som stretla Lili a Ester potom sme išli na namestie oni sa išli ubytovať ,ja som išla čakať sestru.Kolačiky to bolo prekvapenie no ale prišlo vás málo.Potom sme išli na miesto činu spieval Marek Lacko ktory to dosť pretiahol.Potom dlho ešte ladili nástroje.Vtrepala som sa celkom dopredu aby som mala dobry vyhľad kedže som dosť nízka ale vpredu je asi zly zvuk lebo počuť viac nástroje ako :miro: hlas.Praskla struna ,odišiel aj mikrofon ale bolo fajn.Bola aj suťaž v piti piva.Spoznala som aj Janku.Fotenie s :miro: nejako nevyšlo a nechcelo sa mi tam ešte čakať-nevadí :) .Miro stále beha takže sa zle foti pár fotiek je tu.

http://vanilka52.rajce.idnes.cz/KOSICE_14.09.2012

díky za fotky! :thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod ewilyn » 15 zář 2012, 21:50

zsimona píše:
jana1 píše:Do Košic som došla o pol piatej, cestou z autobusu som stretla Lili a Ester potom sme išli na namestie oni sa išli ubytovať ,ja som išla čakať sestru.Kolačiky to bolo prekvapenie no ale prišlo vás málo.Potom sme išli na miesto činu spieval Marek Lacko ktory to dosť pretiahol.Potom dlho ešte ladili nástroje.Vtrepala som sa celkom dopredu aby som mala dobry vyhľad kedže som dosť nízka ale vpredu je asi zly zvuk lebo počuť viac nástroje ako :miro: hlas.Praskla struna ,odišiel aj mikrofon ale bolo fajn.Bola aj suťaž v piti piva.Spoznala som aj Janku.Fotenie s :miro: nejako nevyšlo a nechcelo sa mi tam ešte čakať-nevadí :) .Miro stále beha takže sa zle foti pár fotiek je tu.

http://vanilka52.rajce.idnes.cz/KOSICE_14.09.2012

díky za fotky! :thumbup:


dakujeme za reportik i fotecky :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod mamca_ivca » 15 zář 2012, 23:13

jana1 píše:Do Košic som došla o pol piatej, cestou z autobusu som stretla Lili a Ester potom sme išli na namestie oni sa išli ubytovať ,ja som išla čakať sestru.Kolačiky to bolo prekvapenie no ale prišlo vás málo.Potom sme išli na miesto činu spieval Marek Lacko ktory to dosť pretiahol.Potom dlho ešte ladili nástroje.Vtrepala som sa celkom dopredu aby som mala dobry vyhľad kedže som dosť nízka ale vpredu je asi zly zvuk lebo počuť viac nástroje ako :miro: hlas.Praskla struna ,odišiel aj mikrofon ale bolo fajn.Bola aj suťaž v piti piva.Spoznala som aj Janku.Fotenie s :miro: nejako nevyšlo a nechcelo sa mi tam ešte čakať-nevadí :) .Miro stále beha takže sa zle foti pár fotiek je tu.

http://vanilka52.rajce.idnes.cz/KOSICE_14.09.2012


Díky za fotečky a info. :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Janka » 16 zář 2012, 01:13

Som síce mrtvá, ale asi ešte žijem :roll: . Začnem pekne od konca, čiže sobotou :wink: :) . Sviatok Nanebovzatie Panny Márie som strávila aj keď tento "folklór " moc nemusím, pekne v Dóme sv. Alžbety. Strašne zlatý pán kt. ma povodil po všetkých jeho zákutiach :D . Relikvie, oltár, krypta, fresky, kaplnka, svadba (nie moja, až také stíhačky ozaj nemám)...fotky :wink: a ku všetkému mi ešte podal veľmi odborný výklad a gentlemansky nosil moju preplnenú ťaškú tašku. Aj Miša kostolného sme navštvili. Kvôli mne sa tento dobrý a statočný muž so svojími 110 kg vyterigal ešte aj na vežu s cca 200 schodovým veľmi úskym točitým schodišom :roll: :oops: . Po prehliadke garderóby pána farára (skoro ma navliekol do 100 roč. vzácnej zlatej sutany :oops: :roll: ) sme si na záver v sakristii štrngli omšovým ( grécke, lepšie víno som doposial nepila :thumbup: ), potykali si, vyobímali a vyboškávali sa a zajedli to hostiami. :oops: :oops: :) Ale inak prebehla celá moja exkurzia vo všetkej počesnosti, skoro presne podľa cirkevného poriadku :wink: . Moju kultúrno kresťanskú misiu mal zakončiť vrchol programu - organový koncert :D . Ale vláčik by ma nepočkal :( .
Môj dobrodinec ma odprevadil skoro až po stanicu. Tak hádam sme až tak veľmi nezhrešili, lebo odmenou mi bola veľmi pohodlná a príjemná cesta (púšťala som si videjká z kamery :oops: :oops: :) ). Celé kupé som mala až do BA pre seba 8) . Až na to že mi sprievodca priniesol fernet citrus pekne na tácke z jedálenského vozňa až do môjho dočasného vlakového bytíku som žiadnu protekciu nemala. Vlak bol poloprázdny:D Ľudia ale ak to niekto vykecáte farárovi už vám nenapíšen ani riadok :!: Ten by pre takéto svojské svätenie sviatku nemusel mať pochopenie. Alebo že by hej :?: :idea: :wink: Takže ak vám niekto (práve on) zakáže v kostole fotiť nemusí to vždy byť vo váš neprospech. Možno vás chce pofotiť sám. :wink: :lol: Koncert bol na prežitie, spracovanie náročnejší, tak o tom až zajtra. Registrujem len že moje pocity z miernej psych. nepohody (na začiatku na mňa kvaplo a bála som sa že začne pršať, ani dáždnik ai pršiplášť a ešte čosi :? ) postupne gradovali až do eufórie. A tak to má byť. :D
Janka
 

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kaja » 16 zář 2012, 06:42

Janka píše:Som síce mrtvá, ale asi ešte žijem :roll: . Začnem pekne od konca, čiže sobotou :wink: :) . Sviatok Nanebovzatie Panny Márie som strávila aj keď tento "folklór " moc nemusím, pekne v Dóme sv. Alžbety. Strašne zlatý pán kt. ma povodil po všetkých jeho zákutiach :D . Relikvie, oltár, krypta, fresky, kaplnka, svadba (nie moja, až také stíhačky ozaj nemám)...fotky :wink: a ku všetkému mi ešte podal veľmi odborný výklad a gentlemansky nosil moju preplnenú ťaškú tašku. Aj Miša kostolného sme navštvili. Kvôli mne sa tento dobrý a statočný muž so svojími 110 kg vyterigal ešte aj na vežu s cca 200 schodovým veľmi úskym točitým schodišom :roll: :oops: . Po prehliadke garderóby pána farára (skoro ma navliekol do 100 roč. vzácnej zlatej sutany :oops: :roll: ) sme si na záver v sakristii štrngli omšovým ( grécke, lepšie víno som doposial nepila :thumbup: ), potykali si, vyobímali a vyboškávali sa a zajedli to hostiami. :oops: :oops: :) Ale inak prebehla celá moja exkurzia vo všetkej počesnosti, skoro presne podľa cirkevného poriadku :wink: . Moju kultúrno kresťanskú misiu mal zakončiť vrchol programu - organový koncert :D . Ale vláčik by ma nepočkal :( .
Môj dobrodinec ma odprevadil skoro až po stanicu. Tak hádam sme až tak veľmi nezhrešili, lebo odmenou mi bola veľmi pohodlná a príjemná cesta (púšťala som si videjká z kamery :oops: :oops: :) ). Celé kupé som mala až do BA pre seba 8) . Až na to že mi sprievodca priniesol fernet citrus pekne na tácke z jedálenského vozňa až do môjho dočasného vlakového bytíku som žiadnu protekciu nemala. Vlak bol poloprázdny:D Ľudia ale ak to niekto vykecáte farárovi už vám nenapíšen ani riadok :!: Ten by pre takéto svojské svätenie sviatku nemusel mať pochopenie. Alebo že by hej :?: :idea: :wink: Takže ak vám niekto (práve on) zakáže v kostole fotiť nemusí to vždy byť vo váš neprospech. Možno vás chce pofotiť sám. :wink: :lol: Koncert bol na prežitie, spracovanie náročnejší, tak o tom až zajtra. Registrujem len že moje pocity z miernej psych. nepohody (na začiatku na mňa kvaplo a bála som sa že začne pršať, ani dáždnik ai pršiplášť a ešte čosi :? ) postupne gradovali až do eufórie. A tak to má byť. :D

No škoda, že si nestihla ten koncert, tam bývajú naozaj krásne organové koncerty. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Míla » 16 zář 2012, 07:12

Kaja píše:
Janka píše:Som síce mrtvá, ale asi ešte žijem :roll: . Začnem pekne od konca, čiže sobotou :wink: :) . Sviatok Nanebovzatie Panny Márie som strávila aj keď tento "folklór " moc nemusím, pekne v Dóme sv. Alžbety. Strašne zlatý pán kt. ma povodil po všetkých jeho zákutiach :D . Relikvie, oltár, krypta, fresky, kaplnka, svadba (nie moja, až také stíhačky ozaj nemám)...fotky :wink: a ku všetkému mi ešte podal veľmi odborný výklad a gentlemansky nosil moju preplnenú ťaškú tašku. Aj Miša kostolného sme navštvili. Kvôli mne sa tento dobrý a statočný muž so svojími 110 kg vyterigal ešte aj na vežu s cca 200 schodovým veľmi úskym točitým schodišom :roll: :oops: . Po prehliadke garderóby pána farára (skoro ma navliekol do 100 roč. vzácnej zlatej sutany :oops: :roll: ) sme si na záver v sakristii štrngli omšovým ( grécke, lepšie víno som doposial nepila :thumbup: ), potykali si, vyobímali a vyboškávali sa a zajedli to hostiami. :oops: :oops: :) Ale inak prebehla celá moja exkurzia vo všetkej počesnosti, skoro presne podľa cirkevného poriadku :wink: . Moju kultúrno kresťanskú misiu mal zakončiť vrchol programu - organový koncert :D . Ale vláčik by ma nepočkal :( .
Môj dobrodinec ma odprevadil skoro až po stanicu. Tak hádam sme až tak veľmi nezhrešili, lebo odmenou mi bola veľmi pohodlná a príjemná cesta (púšťala som si videjká z kamery :oops: :oops: :) ). Celé kupé som mala až do BA pre seba 8) . Až na to že mi sprievodca priniesol fernet citrus pekne na tácke z jedálenského vozňa až do môjho dočasného vlakového bytíku som žiadnu protekciu nemala. Vlak bol poloprázdny:D Ľudia ale ak to niekto vykecáte farárovi už vám nenapíšen ani riadok :!: Ten by pre takéto svojské svätenie sviatku nemusel mať pochopenie. Alebo že by hej :?: :idea: :wink: Takže ak vám niekto (práve on) zakáže v kostole fotiť nemusí to vždy byť vo váš neprospech. Možno vás chce pofotiť sám. :wink: :lol: Koncert bol na prežitie, spracovanie náročnejší, tak o tom až zajtra. Registrujem len že moje pocity z miernej psych. nepohody (na začiatku na mňa kvaplo a bála som sa že začne pršať, ani dáždnik ai pršiplášť a ešte čosi :? ) postupne gradovali až do eufórie. A tak to má byť. :D

No škoda, že si nestihla ten koncert, tam bývajú naozaj krásne organové koncerty. :D

:arrow: :miro: :arrow: Ahojky moc krásný fotky díky a videa mi chybí :D
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 16 zář 2012, 09:28

jana1 píše:Do Košic som došla o pol piatej, cestou z autobusu som stretla Lili a Ester potom sme išli na namestie oni sa išli ubytovať ,ja som išla čakať sestru.Kolačiky to bolo prekvapenie no ale prišlo vás málo.Potom sme išli na miesto činu spieval Marek Lacko ktory to dosť pretiahol.Potom dlho ešte ladili nástroje.Vtrepala som sa celkom dopredu aby som mala dobry vyhľad kedže som dosť nízka ale vpredu je asi zly zvuk lebo počuť viac nástroje ako :miro: hlas.Praskla struna ,odišiel aj mikrofon ale bolo fajn.Bola aj suťaž v piti piva.Spoznala som aj Janku.Fotenie s :miro: nejako nevyšlo a nechcelo sa mi tam ešte čakať-nevadí :) .Miro stále beha takže sa zle foti pár fotiek je tu.

http://vanilka52.rajce.idnes.cz/KOSICE_14.09.2012



Jani, hrali aj nieco nove? A kolko tam bolo ludi?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kveta » 16 zář 2012, 11:40

Nove nič nehrali ,ľudi asi 100 :) nemam tušenia.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod ewilyn » 16 zář 2012, 11:46

jana1 píše:Nove nič nehrali ,ľudi asi 100 :) nemam tušenia.


no cakala by som viac ludi na pivnych slavnostiach...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kveta » 16 zář 2012, 12:04

Myslela som tesne pred podiom vzadu bolo ešte kopec ľudi a pod stankami tiež.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Henrieta » 16 zář 2012, 12:27

ewilyn píše:
jana1 píše:Nove nič nehrali ,ľudi asi 100 :) nemam tušenia.


no cakala by som viac ludi na pivnych slavnostiach...


To je to čo hovorím, že Miro nemá všeobecne známe pesničky, preto to ľudí až tak nezaujíma, je len jeden zo Superstaristov, ako keby tam bol Bezdeda, Lacho, Jaroš a neviem kto ešte, to je to isté alebo Adamec, Harich a hentí ďalší. Pokiaľ nebude mať hity, ktoré sa dostanú cez médiá do všeobecnej pozornosti, bude to stále takto vyzerať. Potom sú tam len baby, ktorým sa ľúbi a to má ešte šťastie že dobre vyzerá a príp. ich partneri, kamoši. Napr. keď je na Vinobraní Desmod, tento rok bude IMT Smile, tak je tu plné námestie, ani sa chodiť nedá, pritom hrajú aj blbosti, ale ľudia tie blbosti poznajú, tak to je.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 16 zář 2012, 16:17

ewilyn píše:
jana1 píše:Nove nič nehrali ,ľudi asi 100 :) nemam tušenia.


no cakala by som viac ludi na pivnych slavnostiach...



Ja tiez, ved Slovaci maju pivo radi. Dnes sme boli pri Dunaji, tam nejaki chlapci sutazili s bikami, ludi kopa, aj 500 a plno sedelo este v putikach a nic extra zaujimave to nebolo... :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 16 zář 2012, 16:23

Henrieta píše:
ewilyn píše:
jana1 píše:Nove nič nehrali ,ľudi asi 100 :) nemam tušenia.


no cakala by som viac ludi na pivnych slavnostiach...


To je to čo hovorím, že Miro nemá všeobecne známe pesničky, preto to ľudí až tak nezaujíma, je len jeden zo Superstaristov, ako keby tam bol Bezdeda, Lacho, Jaroš a neviem kto ešte, to je to isté alebo Adamec, Harich a hentí ďalší. Pokiaľ nebude mať hity, ktoré sa dostanú cez médiá do všeobecnej pozornosti, bude to stále takto vyzerať. Potom sú tam len baby, ktorým sa ľúbi a to má ešte šťastie že dobre vyzerá a príp. ich partneri, kamoši. Napr. keď je na Vinobraní Desmod, tento rok bude IMT Smile, tak je tu plné námestie, ani sa chodiť nedá, pritom hrajú aj blbosti, ale ľudia tie blbosti poznajú, tak to je.



Aj tymto znamym sa stane, ze na nich skoro nik nie je zvedavi. Ale iste, je to aj tou popularitou skladieb u najsirsej verejnosti. Lebo co sa tyka Mirovej osoby, tak ja neviem, ale ja nepoznam cloveka, co by nevedel o koho ide... Okrem mojej babky, ale ona si nepamate ani kde byva, chudatko... :( Teraz tu bola cast nasej rodiny a ujo si pozera fotky a ze jej vy ste tu so Smajdom. A to sa o muziku vobec nezaujima. Toto vsebecne poznanie verejnosti by chcelo pretavit do poznania pesniciek, staci dva-tri hity a pojde to. To verim, ze keby som im povedala Konvickova, tak kukaju jak puci, ze kto to je???
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Janka » 17 zář 2012, 22:48

Tak ja zas rozoberám túto tému v dvoch chlievikoch :) . Ale tak isto ako Heňku by ma zaujímalo či kissman zverejní svoje videjká :) . Ste s ním niekto v kontakte? Esti, Lili? Tie moje sú po zvukovej stránke otrasné. :evil:
Janka
 

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Iva » 18 zář 2012, 11:22

Janka píše:Tak ja zas rozoberám túto tému v dvoch chlievikoch :) . Ale tak isto ako Heňku by ma zaujímalo či kissman zverejní svoje videjká :) . Ste s ním niekto v kontakte? Esti, Lili? Tie moje sú po zvukovej stránke otrasné. :evil:


kissman zverejni maximalne jedno al. dve videa a bude to neskor..
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

PředchozíDalší

Zpět na Staromestské slávnosti piva, Košice, SK,14.9.2012