Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Beerfest kosice

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 25 zář 2012, 11:00

Iva píše:ja s Tebou suhlasim, ze mu sedi napr.Home do Daughtry a podobne polohy, ano, ma krasny hlas aj farbu, ale ked som pocula prvy krat DCYE, bolo to prosto: WAU :thumbup:
:wink:



Tak aj take aj take... Tak sa dohodneme. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kaja » 25 zář 2012, 11:25

Sidney píše:
Iva píše:ja s Tebou suhlasim, ze mu sedi napr.Home do Daughtry a podobne polohy, ano, ma krasny hlas aj farbu, ale ked som pocula prvy krat DCYE, bolo to prosto: WAU :thumbup:
:wink:



Tak aj take aj take... Tak sa dohodneme. :mrgreen:


Hej, aj také, aj také. Môj vkus a vkus mojej dcéry je asi bližšie k tomu Ivkinmu, my tiež máme radi aj tie "uvrieskané" ako tomu hovoríš :D , DCYE je nádherná, ale rada počúvam aj to, čo navrhuješ Ty :) , pre mňa je tiež optimálne aj také, aj také. Atmosféra metalového koncertu je niečo pre nás, ale zase v baladách krásne vynikne jeho hlas, všetky jeho farby, emocionalita. Takže nám to vyhovuje ako je to teraz, že skladá aj metalové veci, aj balady. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kaja » 25 zář 2012, 11:45

Sidney píše:

Tak sa ospravedlnujem, prisli sme na DCYE. Kazdy ma na to iny nazor, mne sa DCYE tiez paci, ale ked si :miro: ponici hlas, potom co bude spievat :?:
AB mam tiez rada, tie zvysne dve nemusim. To uz je moc uvrieskane na mna. A Baby to uz je asi extrem, co si spomenula, mne sa Baby nepaci, najma ta z cd, prerobena, ty to dobre vies. :mrgreen: No, neviem, je mi jasne, ze je to jeho vec, ale metal mu nesedi, to je moj nazor...
Ked spieval Home od Daugtry som zbystrela pozornost, ze jaky fajny hlasok, takze asi tak. A nestras uz s Baby... :mrgreen: Suhlasim s tebou, ze nase radia su pripecene... :mrgreen:


Čo sa Baby týka, pamätám si ako ju spieval prvý krát v Nitre, potom sme ju počuli v Dubnici v pôvodnej anglickej verzii a nám sa veru páčila. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Janka » 25 zář 2012, 11:59

S tým všetkým čo ste Ivka a Sid popísali môžem len súhlasiť. Na metal memá dosť silný hlas. Z Baby sa mi už dvíha žalúdok rovnako aj zo C est La Vie v jeho podaní. S jeho farbami v hlase by ale mohol vymalovať prekrásne rockové balady 8) . Už vidím ako ich s megadávkou celej širokej škály citu interpretuje. Ak na to však po komponistickej stránka má. :? Ešte ma veľmi nepresvedčil. Stále je toho však viac čo sa mi páči. Zabudnutí, Kvapky, Suchý ľad, Trosky, Scény, DCYE. Zistila som že Čo sa týka lásky o dosť viac v rockovej verzii. Tie el. girary robia svoje :wink: . Loneliness len v štúdiovej verzii. Takú drsno zúrivo zúfalú farbu ako má v refréne na koncerte ešte nikdy nedal a to mi ta m chýba. To je podľa mňa pointa, podstata tej piesne. Dostať sa do takej psych. polohy pri tom čo tam na neho pod pódiom žmurká, slintá a hádže zvodné pohľady sa normálnému chalaňovi ani nedá to chápem. 8) To by musel hodiť očkom po mne a ak rovno z toho pohľadu z pódia nezutečie :twisted: :twisted: , tak to tam spoločnými silami dáme :wink: . Toto mám čiastočne nacvičené, čiastočne dané.:lol:
Janka
 

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Janka » 25 zář 2012, 12:12

Kaja píše:
Sidney píše:

Tak sa ospravedlnujem, prisli sme na DCYE. Kazdy ma na to iny nazor, mne sa DCYE tiez paci, ale ked si :miro: ponici hlas, potom co bude spievat :?:
AB mam tiez rada, tie zvysne dve nemusim. To uz je moc uvrieskane na mna. A Baby to uz je asi extrem, co si spomenula, mne sa Baby nepaci, najma ta z cd, prerobena, ty to dobre vies. :mrgreen: No, neviem, je mi jasne, ze je to jeho vec, ale metal mu nesedi, to je moj nazor...
Ked spieval Home od Daugtry som zbystrela pozornost, ze jaky fajny hlasok, takze asi tak. A nestras uz s Baby... :mrgreen: Suhlasim s tebou, ze nase radia su pripecene... :mrgreen:


Čo sa Baby týka, pamätám si ako ju spieval prvý krát v Nitre, potom sme ju počuli v Dubnici v pôvodnej anglickej verzii a nám sa veru páčila. :)

V pôvodnej verzii (a netýka sa to len jazyka, sú tam aj melodické posuny :twisted: ) sa páčila aj mne. Ale sladkého sa rýchlejšie preješ ako toho tvrdšieho. Kajka aj mne sa páči i metal, ale ide o to na čo :miro: má hlas. dispozície. Na metal hlas nemá :!: OK občas tam niečo vsunúť na spestrenie koncertu, ale ak bude revať celý koncert odpíše si hlasivky. Chop suey už je hardrock až metal. Jedna dve takéto veci počas jedného vystúpenia je na jeho hlasivky tak akurát dosť. :)
Janka
 

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 25 zář 2012, 13:44

Metal nie, znici si tam hlasivky a metal mu nikde hrat nebudu... :x
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Lilie » 25 zář 2012, 16:49

Všem musím přikývnout - Escape the Fate, Alter B., Bullet for my Valentine, Sabaton - můžu :thumbup: , slovenská Baby.......Nooo, není špatná, ale kdybych měla sestavit pořadí, asi by byla na posledním místě, stejně tak u Tomíka, jakožto zástupce mužského pohlaví a názoru (i když mu je jen osm :D ). Ale když ji pustí poté, co padesátkrát za sebou šlo DCYE a Scény, tak to docela vítám :D :D Baby v anličtině - to je jiné kafe :thumbup: :wink: Rockové balady - určitě ano :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod ewilyn » 25 zář 2012, 19:35

No ja osobne mam tiez radsej nizsie polohy :miro: hlasu, lebo v nich krajsie vynikne farba, resp. farby :) ...ale mozem i tie vysoke polohy...a neviem, no nemam pocit, ze by nejak stracal hlas, snad ako profesional vie, ako sa on starat...ono DCYE je skutocne velmi narocna piesen na hranici :miro: rozsahu, este neviem preco, ma tendencie ju spievavat lshko nad tonom, a tak tie vysky uz vazne "dru"- je pocut, ze su uz na hranici jeho rozsahu ...je to fakt tazke uspievat...
priklanam sa k nazoru, ze by mal okrem tvrdsej hudby ( i ked si nemyslim, ze by :miro: robil metal- skor by som povedala progresivny rock, hardrock) robit i pomalsie, lahsie veci-myslim ze rockove balady su vyborne i z marketing hladiska- predsa len maju vacsiu sancu sa dostat do radii, tiez i k siriemu okruhu posluchacov.... tiez si myslim, ze :miro: nie je ziadny pozer,proste sa stylizuje tak, ako to citi :) .. je este na zaciatku kariery, postupne sa vykrystalizuje, aku hudbu bude chciet robit- no za mna i tak i tak :D - i tvrdsiu i kludne pop-rock, i anglicku i slovensku- taka nejaka vlastna balada v style Zostane ticho by bola uzasna :)
..a asi sa tu vsetky zhodneme, ze Baby SK nie je prave vec, ktora by mala byt vlajkovou lodou jeho tvorby....i ked cmuci ju zboznuju :roll: ..
sme sa o tom raz s barou bavili...je uplne jedno, ako sa :miro: bude volat, co bude hrat,v akom jazyku, stale bude dost pistadiel pod podiom, kriciacich " Miro , Baby, daj Baby" :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Bára » 25 zář 2012, 19:47

ewilyn píše:No ja osobne mam tiez radsej nizsie polohy :miro: hlasu, lebo v nich krajsie vynikne farba, resp. farby :) ...ale mozem i tie vysoke polohy...a neviem, no nemam pocit, ze by nejak stracal hlas, snad ako profesional vie, ako sa on starat...ono DCYE je skutocne velmi narocna piesen na hranici :miro: rozsahu, este neviem preco, ma tendencie ju spievavat lshko nad tonom, a tak tie vysky uz vazne "dru"- je pocut, ze su uz na hranici jeho rozsahu ...je to fakt tazke uspievat...
priklanam sa k nazoru, ze by mal okrem tvrdsej hudby ( i ked si nemyslim, ze by :miro: robil metal- skor by som povedala progresivny rock, hardrock) robit i pomalsie, lahsie veci-myslim ze rockove balady su vyborne i z marketing hladiska- predsa len maju vacsiu sancu sa dostat do radii, tiez i k siriemu okruhu posluchacov.... tiez si myslim, ze :miro: nie je ziadny pozer,proste sa stylizuje tak, ako to citi :) .. je este na zaciatku kariery, postupne sa vykrystalizuje, aku hudbu bude chciet robit- no za mna i tak i tak :D - i tvrdsiu i kludne pop-rock, i anglicku i slovensku- taka nejaka vlastna balada v style Zostane ticho by bola uzasna :)
..a asi sa tu vsetky zhodneme, ze Baby SK nie je prave vec, ktora by mala byt vlajkovou lodou jeho tvorby....i ked cmuci ju zboznuju :roll: ..
sme sa o tom raz s barou bavili...je uplne jedno, ako sa :miro: bude volat, co bude hrat,v akom jazyku, stale bude dost pistadiel pod podiom, kriciacich " Miro , Baby, daj Baby" :lol:
:lol: :lol: Myslím, že už možná i :miro: pochopil :P :D ...není úniku 8) :lol: :lol: Hlavně nedělat prudké změny :!: :wink: A taky pořád čekám, kdy se objeví nějaká balada, se kterou si skutečně pohraje :idea: a nechá vyniknout ten svůj naprosto jedinečnej hlas :thumbup: Čekám, kdy se objeví ta obrovská barevná hlasová škála, kterou předvedl ve WG a slyším ji i u Zostane ticho :wink: ....... A mně Baby vůbec nevadí :lol: :lol: Jakmile se dostane k refrénu a začne s ním zpívat i publikum :thumbup: .....dobrý :!: :D Chápu, že i pro :miro: to není určitě jeho vlajková loď :P :D , ale tak už to někdy bývá :roll: DCYE je krásná, ale strašně těžká :wink: Taky kdo by to uzpíval, že :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod ada » 25 zář 2012, 22:39

Bára píše:
ewilyn píše:No ja osobne mam tiez radsej nizsie polohy :miro: hlasu, lebo v nich krajsie vynikne farba, resp. farby :) ...ale mozem i tie vysoke polohy...a neviem, no nemam pocit, ze by nejak stracal hlas, snad ako profesional vie, ako sa on starat...ono DCYE je skutocne velmi narocna piesen na hranici :miro: rozsahu, este neviem preco, ma tendencie ju spievavat lshko nad tonom, a tak tie vysky uz vazne "dru"- je pocut, ze su uz na hranici jeho rozsahu ...je to fakt tazke uspievat...
priklanam sa k nazoru, ze by mal okrem tvrdsej hudby ( i ked si nemyslim, ze by :miro: robil metal- skor by som povedala progresivny rock, hardrock) robit i pomalsie, lahsie veci-myslim ze rockove balady su vyborne i z marketing hladiska- predsa len maju vacsiu sancu sa dostat do radii, tiez i k siriemu okruhu posluchacov.... tiez si myslim, ze :miro: nie je ziadny pozer,proste sa stylizuje tak, ako to citi :) .. je este na zaciatku kariery, postupne sa vykrystalizuje, aku hudbu bude chciet robit- no za mna i tak i tak :D - i tvrdsiu i kludne pop-rock, i anglicku i slovensku- taka nejaka vlastna balada v style Zostane ticho by bola uzasna :)
..a asi sa tu vsetky zhodneme, ze Baby SK nie je prave vec, ktora by mala byt vlajkovou lodou jeho tvorby....i ked cmuci ju zboznuju :roll: ..
sme sa o tom raz s barou bavili...je uplne jedno, ako sa :miro: bude volat, co bude hrat,v akom jazyku, stale bude dost pistadiel pod podiom, kriciacich " Miro , Baby, daj Baby" :lol:
:lol: :lol: Myslím, že už možná i :miro: pochopil :P :D ...není úniku 8) :lol: :lol: Hlavně nedělat prudké změny :!: :wink: A taky pořád čekám, kdy se objeví nějaká balada, se kterou si skutečně pohraje :idea: a nechá vyniknout ten svůj naprosto jedinečnej hlas :thumbup: Čekám, kdy se objeví ta obrovská barevná hlasová škála, kterou předvedl ve WG a slyším ji i u Zostane ticho :wink: ....... A mně Baby vůbec nevadí :lol: :lol: Jakmile se dostane k refrénu a začne s ním zpívat i publikum :thumbup: .....dobrý :!: :D Chápu, že i pro :miro: to není určitě jeho vlajková loď :P :D , ale tak už to někdy bývá :roll: DCYE je krásná, ale strašně těžká :wink: Taky kdo by to uzpíval, že :?:

:thumbup:
ada
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 bře 2010, 20:25

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 26 zář 2012, 09:27

ewilyn píše:No ja osobne mam tiez radsej nizsie polohy :miro: hlasu, lebo v nich krajsie vynikne farba, resp. farby :) ...ale mozem i tie vysoke polohy...a neviem, no nemam pocit, ze by nejak stracal hlas, snad ako profesional vie, ako sa on starat...ono DCYE je skutocne velmi narocna piesen na hranici :miro: rozsahu, este neviem preco, ma tendencie ju spievavat lshko nad tonom, a tak tie vysky uz vazne "dru"- je pocut, ze su uz na hranici jeho rozsahu ...je to fakt tazke uspievat...
priklanam sa k nazoru, ze by mal okrem tvrdsej hudby ( i ked si nemyslim, ze by :miro: robil metal- skor by som povedala progresivny rock, hardrock) robit i pomalsie, lahsie veci-myslim ze rockove balady su vyborne i z marketing hladiska- predsa len maju vacsiu sancu sa dostat do radii, tiez i k siriemu okruhu posluchacov.... tiez si myslim, ze :miro: nie je ziadny pozer,proste sa stylizuje tak, ako to citi :) .. je este na zaciatku kariery, postupne sa vykrystalizuje, aku hudbu bude chciet robit- no za mna i tak i tak :D - i tvrdsiu i kludne pop-rock, i anglicku i slovensku- taka nejaka vlastna balada v style Zostane ticho by bola uzasna :)
..a asi sa tu vsetky zhodneme, ze Baby SK nie je prave vec, ktora by mala byt vlajkovou lodou jeho tvorby....i ked cmuci ju zboznuju :roll: ..
sme sa o tom raz s barou bavili...je uplne jedno, ako sa :miro: bude volat, co bude hrat,v akom jazyku, stale bude dost pistadiel pod podiom, kriciacich " Miro , Baby, daj Baby" :lol:



100 % suhlas... Akurat som si pustila DCYE, parada to bola po takej dobe, co som to nepocula, treba aj take... Ale aj pomale, lebo lebo len s tymi sa ma sancu dostat do radii (LF napriklad...). Len keby sa uz dalo odlepit od tej slovenciny... :? :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod zsimona » 26 zář 2012, 10:06

Když to tady tak čtu....všichni máte z velké části pravdu-balady v podání :miro: by byly skvělé,má neuvěřitelný rejstřík,co se týká hlasových poloh a barev :thumbup: a právě v baladách by ho mohl krásně ukázat.(A já věřím,že nějaká jeho vlastní balada by byla ještě mnohem lepší než "Zostane ticho")To,že si může zničit hlas,když s ním bude zacházet jako dopusud,je taky pravda,ale :roll: .....mělo by být jen a jen na :miro: ,jakou se rozhodne dělat hudbu :!: Byla bych velmi nerada,kdyby 2.CD bylo opět dílem nějakého kompromisu,nějakých "dobře míněných rad".Všichni víme,jak je šťastný na pódiu při živých koncertech :D ....byla bych ráda,,aby byl šťastný i pši nahrávání CD! :!: Jestli je šťastný,když skládá/zpívá "tvrdou muziku",měli bychom to respektovat a ne ho nutit do,podle nás ,"vhodnější polohy",kterou on ale tak necítí....Protože jedině tak,asi podá 100% výkon :roll: ...To,že se s tvrdší muzikou asi nedostane do rádií,je taky pravda :( ....ale všichni víme,že dostat se do rádií,není jen o stylu hudby (přece-1.CD udělal "vhodné pro rádia"...a ta se stejně nehrnula do toho,aby ho hrála!!! :evil: )....Já tedy sama za sebe chci,aby ze sebe vydal to nejlepší...a to CD bude jistě stát za to-ať už bude,jakékoliv :D

Ještě k de_Tourvelově poznámce o vzhledu.....Ano,vypadá teď lépe než ve svém "kartáčovém období" :lol: ....ale nemyslím si,že je tedy tuctovější..... :miro: asi nikdy nebude tuctový typ! :roll: (Pokud ano-těším se,až na ulici budu potkávat tyhle tuctové typy! :lol: )...
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Bára » 26 zář 2012, 10:40

zsimona píše:Když to tady tak čtu....všichni máte z velké části pravdu-balady v podání :miro: by byly skvělé,má neuvěřitelný rejstřík,co se týká hlasových poloh a barev :thumbup: a právě v baladách by ho mohl krásně ukázat.(A já věřím,že nějaká jeho vlastní balada by byla ještě mnohem lepší než "Zostane ticho")To,že si může zničit hlas,když s ním bude zacházet jako dopusud,je taky pravda,ale :roll: .....mělo by být jen a jen na :miro: ,jakou se rozhodne dělat hudbu :!: Byla bych velmi nerada,kdyby 2.CD bylo opět dílem nějakého kompromisu,nějakých "dobře míněných rad".Všichni víme,jak je šťastný na pódiu při živých koncertech :D ....byla bych ráda,,aby byl šťastný i pši nahrávání CD! :!: Jestli je šťastný,když skládá/zpívá "tvrdou muziku",měli bychom to respektovat a ne ho nutit do,podle nás ,"vhodnější polohy",kterou on ale tak necítí....Protože jedině tak,asi podá 100% výkon :roll: ...To,že se s tvrdší muzikou asi nedostane do rádií,je taky pravda :( ....ale všichni víme,že dostat se do rádií,není jen o stylu hudby (přece-1.CD udělal "vhodné pro rádia"...a ta se stejně nehrnula do toho,aby ho hrála!!! :evil: )....Já tedy sama za sebe chci,aby ze sebe vydal to nejlepší...a to CD bude jistě stát za to-ať už bude,jakékoliv :D

Ještě k de_Tourvelově poznámce o vzhledu.....Ano,vypadá teď lépe než ve svém "kartáčovém období" :lol: ....ale nemyslím si,že je tedy tuctovější..... :miro: asi nikdy nebude tuctový typ! :roll: (Pokud ano-těším se,až na ulici budu potkávat tyhle tuctové typy! :lol: )...
:lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 26 zář 2012, 10:46

zsimona píše:Když to tady tak čtu....všichni máte z velké části pravdu-balady v podání :miro: by byly skvělé,má neuvěřitelný rejstřík,co se týká hlasových poloh a barev :thumbup: a právě v baladách by ho mohl krásně ukázat.(A já věřím,že nějaká jeho vlastní balada by byla ještě mnohem lepší než "Zostane ticho")To,že si může zničit hlas,když s ním bude zacházet jako dopusud,je taky pravda,ale :roll: .....mělo by být jen a jen na :miro: ,jakou se rozhodne dělat hudbu :!: Byla bych velmi nerada,kdyby 2.CD bylo opět dílem nějakého kompromisu,nějakých "dobře míněných rad".Všichni víme,jak je šťastný na pódiu při živých koncertech :D ....byla bych ráda,,aby byl šťastný i pši nahrávání CD! :!: Jestli je šťastný,když skládá/zpívá "tvrdou muziku",měli bychom to respektovat a ne ho nutit do,podle nás ,"vhodnější polohy",kterou on ale tak necítí....Protože jedině tak,asi podá 100% výkon :roll: ...To,že se s tvrdší muzikou asi nedostane do rádií,je taky pravda :( ....ale všichni víme,že dostat se do rádií,není jen o stylu hudby (přece-1.CD udělal "vhodné pro rádia"...a ta se stejně nehrnula do toho,aby ho hrála!!! :evil: )....Já tedy sama za sebe chci,aby ze sebe vydal to nejlepší...a to CD bude jistě stát za to-ať už bude,jakékoliv :D

Ještě k de_Tourvelově poznámce o vzhledu.....Ano,vypadá teď lépe než ve svém "kartáčovém období" :lol: ....ale nemyslím si,že je tedy tuctovější..... :miro: asi nikdy nebude tuctový typ! :roll: (Pokud ano-těším se,až na ulici budu potkávat tyhle tuctové typy! :lol: )...



Nikto ho do nicoho nenuti, my len piseme, co si myslime a ako to citime. Do roznych veci ho nutia ini, ako uz prave spominana Baby a zatial to bolo akurat k hovnu... :? A to ze s DCYE nazivo ma problemy je fakt. Ved sme to poculi. On moze mat spickove tvrde cd a nazivo to ako bude spievat? Ved on ma rad tie vystupenia nazivo. Ako som pochopila De Tourvela, on chcel len povedat to, ze by mal pisat pesnicky, ktore zvladne bez problemov aj nazivo.
A tuctovy typ nie je, to je u nas chlap s velkym bruchom, vyholenou gebulou a sirokym krkom... Desive. :x :x :x
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod De_Tourvel » 28 zář 2012, 00:23

V podstate to rekla uz sidney.
Nemel jsem na mysli tu kritizovat jeho styl, protze ja jsem synth clovek a mam rad uplne jiny styl obecne. Jen jsem si proste dovolil poznamenat, ze na nektere skladby nema hlas. Proste na nektere nema fyzicke predpoklady. Je na to potreba hodne silny a dost vysoko polozeny hlas silny ostry ve vyskach (ja napr tyhle hlasy rad nemam ale na tyhle typy skladeb proste jsou potreba). Smajda si sam sklada teda si muze slozit skladby ktere vyzpiva. Dont close your eyes je tezka na vyzpivani a taky ji nazivo neda skoro nikdy dobre (tu tezkou cast). Pokud se snazi prekonat sam sebe a vysky vyřvat, kazi si hlasivky a je to videt i na tom ze mu hlas obcas selhava. Kdyby se nesnazil zpivat moc silne ...nekdy kricii, nekdy ne, nicmene je to na jeho hlas moc velky zaber...a silne u metalu zpivat musi, protze to proste jinak s metalovym podmazem nejde a vypadalo by to blbe...proste kdyby zpival tak kde lze zpivat jemneji, jeho hlas by zvladl i vysky mozna a hlavne, by je zvladl dlouho tedy i v budoucnu..tedy by si ho nevyřval...A nebo zpivat takove tezke skladby na playback.To jsem tim chtel rict a jeho styl je mi jedno..at si dela co chce, ale nazor snad rict muzu a nerikam ho ostatne jemu.J Na jeho koncerty nechodim a frontu na par slov s nim tez nestojim...sry. Jen aby po takove nekolikalete metalove eskapade mel vubec potom čím zpivat...
Ze je jeho snem byt metalistou? at si jim pro me za me je, je to jeho věc...ale hlas na to myslím nemá vhodný (mozna ho ma položený podobne jak metaloví zpěváci, ale to nestačí..nemá ho dost ostrosilný)a hlas mu to proto ničí a basta.

Ja sem taky chtel byt zelenym globalnim moderatorem tohoto fora. Ale nemam na to buňky ...tak jsme se smiril s posilovanim...viz registrovani :roll:

K image tuctovemu ...jsem popisoval image a se vzhledem to nema nic spolecneho.--jakoze ksicht atd. ted ma image vytunenejsi nicmene v rockerske oblasti tuctovejsi tedy beznejsi a mene originalni.... Na druhou stranu prave kvuůli vlasum ted vypada lip, protze je ma dlouhe a vypadaji dobre...BTW asi rockerska image neni bezna pro poulicni strejce, ale pro oblast rockerskou uz bezna je a ty jeho ustrely z pocatku kariery z nej delaly originalnejsi postavicku, nicmene postavicku mene hezkou nez ted...To jsem tim chtel rict..nic vic nic min a ze vy za tim vidite neco jineho , tak za to ja nemuzu
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

PředchozíDalší

Zpět na Staromestské slávnosti piva, Košice, SK,14.9.2012

cron