Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Beerfest kosice

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod debbie » 19 zář 2012, 16:43

Iva píše:http://www.youtube.com/watch?v=PmEN_ZQ6VXM&sns=fb


Ivka díky. Kissík je zlatíčko a jestliže ostatní videa jsou špatná, tak se spokojím i s tím jedním, protože je fakt super. :thumbup: :thumbup: je tam krásně slyšet ten rif ve sloce, který na téhle písničce miluju..moc povedné.. :thumbup: :thumbup: :oops:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 19 zář 2012, 17:04

Janka píše:
Sidney píše:Od Janky sme nevideli jedine video, jedinu fotku... By ma zaujimalo, co na tych videach vlastne je... :mrgreen:

Sid veď Ty máš ešte stále moje CD z Brezna. Tak to daj sem :) . To som natočila pekne.




Nijaky komp ho nevie nacitat, ukazuje, ze je prazdne... Uz som ti to davno vravela. Ja vsetko co natocim a nafotim posuniem dalej.
Mozno mas to cd z Brezna ty a mne si dala omylom prazdne. Kukni sa doma. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Lenka » 19 zář 2012, 17:19

Díky kismanovi za super videjko:-) :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Lilie » 19 zář 2012, 17:21

Kissman je prostě super chalan, celkově :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod zsimona » 19 zář 2012, 17:33

Lenka píše:Díky kismanovi za super videjko:-) :thumbup:

:thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kaja » 19 zář 2012, 19:11

Lilie píše:Kissman je prostě super chalan, celkově :thumbup: :thumbup:


Kissman je skvelý, na neho je vždy spoľahnutie :-) :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod ewilyn » 20 zář 2012, 23:29

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kaja » 21 zář 2012, 05:42

ewilyn píše:clanok i s fotogaleriou:

http://www.kosice-city.sk/clanky-detail ... e-na-pivo/


tornádo, ktoré ťažko opísať - Miro Šmajda. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Janka » 21 zář 2012, 10:36

Sidney píše:
Janka píše:
Sidney píše:Od Janky sme nevideli jedine video, jedinu fotku... By ma zaujimalo, co na tych videach vlastne je... :mrgreen:

Sid veď Ty máš ešte stále moje CD z Brezna. Tak to daj sem :) . To som natočila pekne.




Nijaky komp ho nevie nacitat, ukazuje, ze je prazdne... Uz som ti to davno vravela. Ja vsetko co natocim a nafotim posuniem dalej.
Mozno mas to cd z Brezna ty a mne si dala omylom prazdne. Kukni sa doma. :mrgreen:

Tak mi ho vráť, dám ho do starej kamery (kt. som ho natáčala) a uvidím či je prázdne. Dúfam že ste ho nevymazali :!: :roll: :mrgreen: Ja som Ti určite dala správne. Pamätáš sa ešte som Ti ho chcela v aute pustiť, ale nechcela si kvôli sestrinmu priateľovi. :|
Janka
 

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Paula » 23 zář 2012, 10:57

Kaja píše:
ewilyn píše:clanok i s fotogaleriou:

http://www.kosice-city.sk/clanky-detail ... e-na-pivo/


tornádo, ktoré ťažko opísať - Miro Šmajda. :D

:D :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Janka » 24 zář 2012, 22:18

Takže špec. pre Sid dopĺňam že za bicími bol šikovný a fešný introverd Marek Fryčák kt. s :miro: abslovoval celé Good Bye tour. :) Jarino je asi zaneprázdnený. :) Tak uvidíme či zostane. Sid všimni si sólovú gitaru. :oops: :D To si zas užijem pri sólach :oops: 8) . Dúfam že budú spolu aspoň do konca roka, pretože pri :miro: nie je nič nikdy isté. Čo ešte.. Ofic. autogramiáda nebola a tak som zašla za pódium kde to teda pekne žilo :) . Bol tam aj Marek Lacko :) so skupinou a fanúšičkami kt.vystupoval pred :miro: čo ma celkom potešilo. :) Na moje prekvapenie ma vyobjímal a tuším aj pusa padla 8) Neviem to iste, pretože to už som bola v mdlobách (keby to urobil :miro: tak to asi neprežijem) :lol: . Marek má vymakaní telo. :oops: :oops: Fakt je že mi je veľmi sympatycký, aj jeho melodický rock a natočila som si ho. Vraj či sa môže ísť baviť s dievčatami :roll: :lol: :lol: :miro: ma oslovil a TYKAL MI :!: :D :D Len pár viet som s ním prehodila. Ako vždy :? . To je pri mojej ukecanosti až neuveritelné ako pri ňom strácam reč. :twisted: Presviedčať ho o svojej normálnosti už nemá aj tak význam :twisted: :twisted: čiže vlastne o čom že. :idea: :mrgreen: A potom na čo sa opakovať, všetko aj tak napíšem sem kde si to môže nájsť. :)Ľudí nemal ani on veľa. Je to smutné že košičania nepodporujú ani svojich. :?
Janka
 

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 25 zář 2012, 07:50

Odbocim od tejto kosickej akcie k tomu, co sa momentalne prebera v registrovanych... Nadvazuje to na to, co povedal Kuly.
Vase nazory tam su viac menej rovnake a opat nechapem, preco su ukryte v registrovanych. My sme na tejto akcii v KE neboli, boli sme predtym v Otrokoviciach.
Prva sla DCYE, vtedy sme neboli este pri podiu, ale aj tak sme poculi, ze ta skladba nebola az tak dobre odspievana. Studiova nahravka je super, ale nazivo vyznie ovela lepsie napriklad Loneliness. To je nazor nas vsetkych, co sme tam boli. Takze, to co pisal DeTourvel v podstate vystihuje vsetko.
Miro ma zaujimavu a peknu farbu hlasu, tie prilis tvrde pesnicky ju potlacaju. Neviem, naco byt metalistom na Slovensku a Cechach, tu je tento zaner mensinovy.
Skor chlapi to pocuvaju, ale jemu chodi viac bab na koncerty. Rock ma velmi siroky zaber, pre neho by bol vhodny ten jemnejsi. Alebo to skutocne striedat. Napriklad taky Nickleback - je velmi uspesna kanadska kapela, bezne sa hraju v radiach (aj na Vive dokonca), alebo Simple plan, ci U2...
Nam je asi vsetkym jasne, ze :miro: si robi vzdy po svojom, ale hlasivky ho budu este dlho zivit, takze mozno za zvazenie to stoji. 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Iva » 25 zář 2012, 09:58

Sidney píše:Odbocim od tejto kosickej akcie k tomu, co sa momentalne prebera v registrovanych... Nadvazuje to na to, co povedal Kuly.
Vase nazory tam su viac menej rovnake a opat nechapem, preco su ukryte v registrovanych. My sme na tejto akcii v KE neboli, boli sme predtym v Otrokoviciach.
Prva sla DCYE, vtedy sme neboli este pri podiu, ale aj tak sme poculi, ze ta skladba nebola az tak dobre odspievana. Studiova nahravka je super, ale nazivo vyznie ovela lepsie napriklad Loneliness. To je nazor nas vsetkych, co sme tam boli. Takze, to co pisal DeTourvel v podstate vystihuje vsetko.
Miro ma zaujimavu a peknu farbu hlasu, tie prilis tvrde pesnicky ju potlacaju. Neviem, naco byt metalistom na Slovensku a Cechach, tu je tento zaner mensinovy.
Skor chlapi to pocuvaju, ale jemu chodi viac bab na koncerty. Rock ma velmi siroky zaber, pre neho by bol vhodny ten jemnejsi. Alebo to skutocne striedat. Napriklad taky Nickleback - je velmi uspesna kanadska kapela, bezne sa hraju v radiach (aj na Vive dokonca), alebo Simple plan, ci U2...
Nam je asi vsetkym jasne, ze :miro: si robi vzdy po svojom, ale hlasivky ho budu este dlho zivit, takze mozno za zvazenie to stoji. 8)

Sid prve boli Sceny v Otrokoviciah :-P
mate pravdu, ale ja by som rada aj skladby typu DCYE, je mi jasne, ze som tu jedina, co pocuva aj metal :P
Ani jednu z tych kapiel, ktore si vymenovala u mna nenajdes, hoci su uspesne, aj komercne ;) ja dam prednost kapelam typu Alter Bridge, Escape The Fate alebo Bullet For My Valentine ;) Je to vec nazoru...a zajtra do Viedne na Sabaton, jupii a hoci sa napr.AB v nasich pripecenych radiach nehrava, je to kapela ktora zaplni wembley...dalsia vec je, ze ak :miro: bude nadalej spievat skladby typu Baby, tak mu na tych koncertoch drsnejsie pohlavie nepribudne :lol: jeho kariera je stale v plienkach, nech sa rozhodne kam ho to taha a aku hudbu chce robit
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Sidney » 25 zář 2012, 10:25

Iva píše:
Sidney píše:Odbocim od tejto kosickej akcie k tomu, co sa momentalne prebera v registrovanych... Nadvazuje to na to, co povedal Kuly.
Vase nazory tam su viac menej rovnake a opat nechapem, preco su ukryte v registrovanych. My sme na tejto akcii v KE neboli, boli sme predtym v Otrokoviciach.
Prva sla DCYE, vtedy sme neboli este pri podiu, ale aj tak sme poculi, ze ta skladba nebola az tak dobre odspievana. Studiova nahravka je super, ale nazivo vyznie ovela lepsie napriklad Loneliness. To je nazor nas vsetkych, co sme tam boli. Takze, to co pisal DeTourvel v podstate vystihuje vsetko.
Miro ma zaujimavu a peknu farbu hlasu, tie prilis tvrde pesnicky ju potlacaju. Neviem, naco byt metalistom na Slovensku a Cechach, tu je tento zaner mensinovy.
Skor chlapi to pocuvaju, ale jemu chodi viac bab na koncerty. Rock ma velmi siroky zaber, pre neho by bol vhodny ten jemnejsi. Alebo to skutocne striedat. Napriklad taky Nickleback - je velmi uspesna kanadska kapela, bezne sa hraju v radiach (aj na Vive dokonca), alebo Simple plan, ci U2...
Nam je asi vsetkym jasne, ze :miro: si robi vzdy po svojom, ale hlasivky ho budu este dlho zivit, takze mozno za zvazenie to stoji. 8)

Sid prve boli Sceny v Otrokoviciah :-P
mate pravdu, ale ja by som rada aj skladby typu DCYE, je mi jasne, ze som tu jedina, co pocuva aj metal :P
Ani jednu z tych kapiel, ktore si vymenovala u mna nenajdes, hoci su uspesne, aj komercne ;) ja dam prednost kapelam typu Alter Bridge, Escape The Fate alebo Bullet For My Valentine ;) Je to vec nazoru...a zajtra do Viedne na Sabaton, jupii a hoci sa napr.AB v nasich pripecenych radiach nehrava, je to kapela ktora zaplni wembley...dalsia vec je, ze ak :miro: bude nadalej spievat skladby typu Baby, tak mu na tych koncertoch drsnejsie pohlavie nepribudne :lol: jeho kariera je stale v plienkach, nech sa rozhodne kam ho to taha a aku hudbu chce robit



Tak sa ospravedlnujem, prisli sme na DCYE. Kazdy ma na to iny nazor, mne sa DCYE tiez paci, ale ked si :miro: ponici hlas, potom co bude spievat :?:
AB mam tiez rada, tie zvysne dve nemusim. To uz je moc uvrieskane na mna. A Baby to uz je asi extrem, co si spomenula, mne sa Baby nepaci, najma ta z cd, prerobena, ty to dobre vies. :mrgreen: No, neviem, je mi jasne, ze je to jeho vec, ale metal mu nesedi, to je moj nazor...
Ked spieval Home od Daugtry som zbystrela pozornost, ze jaky fajny hlasok, takze asi tak. A nestras uz s Baby... :mrgreen: Suhlasim s tebou, ze nase radia su pripecene... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Iva » 25 zář 2012, 10:59

ja s Tebou suhlasim, ze mu sedi napr.Home do Daughtry a podobne polohy, ano, ma krasny hlas aj farbu, ale ked som pocula prvy krat DCYE, bolo to prosto: WAU :thumbup:
:wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

PředchozíDalší

Zpět na Staromestské slávnosti piva, Košice, SK,14.9.2012

cron