Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Beerfest kosice

Beerfest kosice

Příspěvekod ewilyn » 08 zář 2012, 11:27

vystupenie :miro: v ramci 1. rocnika staromestskych slavnosti piva

areal mestskej krytej plavarne
14.9.2012- cas zaciatku programu -od 17.hodin, vystupenie :miro: okolo 20 hod
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Janka » 11 zář 2012, 08:28

Tak rozmyšlam Lili či tá tvoja šmajdoturistika nie je náhodou nákazlivá. :D :wink: Len keby to tak nešlo do peňazí. :? Ale čo už, žijeme len raz, tak treba naplno. :P
Janka
 

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Lilie » 11 zář 2012, 09:18

Janka píše:Tak rozmyšlam Lili či tá tvoja šmajdoturistika nie je náhodou nákazlivá. :D :wink: Len keby to tak nešlo do peňazí. :? Ale čo už, žijeme len raz, tak treba naplno. :P


Ideš?
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Janka » 11 zář 2012, 10:09

Lilie píše:
Janka píše:Tak rozmyšlam Lili či tá tvoja šmajdoturistika nie je náhodou nákazlivá. :D :wink: Len keby to tak nešlo do peňazí. :? Ale čo už, žijeme len raz, tak treba naplno. :P


Ideš?

JO. :oops: 8) Ja Ti neviem, hádam aj keby mi napľul pred všetkými do tváre tak mu to skôr či neskôr odpustím. To by som z taktických dôvodov nemala písať čo. :roll: :idea: 8) Ja už som raz taká. Aj ja všeličo vďaka svojej impulzívnosti navyvádzam a potom ma to mrzí, ale viem sa ospravedlniť. Tak tolerujem aj chyby druhých. :) A potom nerada by som si nechala utiesť ochutnávku tých zlatých slovenských mokov. Prvý krát som pivo pila ako asi 6r. a to v prítomnosti rodičov na dovolenke niekde v krásnom kraji pri Plzni - Žinkovi. Tak mi zachutilo (to vieš plzeňské) že nealko som poto už ani doma moc nemusela a nevedela som pochopiť a zmieriť sa s tým že ho nepodávajú v školskej jedálni.:lol: . Ale moja predvídavá a prísna babička mi to včas zatrhla a asi aj vďaka tomu sa so mňa nestala alkoholička. Na dlhé roky mi teda neprišlo na chuť až vďaka :miro: si moje chuľové poháriky osviežili pamäť. Tak dúfam že to nebude mať na mňa časom neblahé následky. Keďže pijem zriedkakedy mňa už šteglí mozog už pri druhom. Lacná opica. :lol:
Janka
 

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod zariva_kometka » 11 zář 2012, 10:28

Janka píše:
Lilie píše:
Janka píše:Tak rozmyšlam Lili či tá tvoja šmajdoturistika nie je náhodou nákazlivá. :D :wink: Len keby to tak nešlo do peňazí. :? Ale čo už, žijeme len raz, tak treba naplno. :P


Ideš?

JO. :oops: 8) Ja Ti neviem, hádam aj keby mi napľul pred všetkými do tváre tak mu to skôr či neskôr odpustím. To by som z taktických dôvodov nemala písať čo. :roll: :idea: 8) Ja už som raz taká. Aj ja všeličo vďaka svojej impulzívnosti navyvádzam a potom ma to mrzí, ale viem sa ospravedlniť. Tak tolerujem aj chyby druhých. :) A potom nerada by som si nechala utiesť ochutnávku tých zlatých slovenských mokov. Prvý krát som pivo pila ako asi 6r. a to v prítomnosti rodičov na dovolenke niekde v krásnom kraji pri Plzni - Žinkovi. Tak mi zachutilo (to vieš plzeňské) že nealko som poto už ani doma moc nemusela a nevedela som pochopiť a zmieriť sa s tým že ho nepodávajú v školskej jedálni.:lol: . Ale moja predvídavá a prísna babička mi to včas zatrhla a asi aj vďaka tomu sa so mňa nestala alkoholička. Na dlhé roky mi teda neprišlo na chuť až vďaka :miro: si moje chuľové poháriky osviežili pamäť. Tak dúfam že to nebude mať na mňa časom neblahé následky. Keďže pijem zriedkakedy mňa už šteglí mozog už pri druhom. Lacná opica. :lol:


tak to si tam asi uděláš ostudu, jestli to s tím pivem přeženeš :roll: :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod xitee » 11 zář 2012, 13:58

http://kosice.korzar.sme.sk/c/6528938/s ... v-piv.html

Skvělá propagace na Korzáru. Nezklamali.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Lenka » 11 zář 2012, 14:34

xitee píše:http://kosice.korzar.sme.sk/c/6528938/staromestske-slavnosti-ponuknu-59-druhov-piv.html

Skvělá propagace na Korzáru. Nezklamali.

Korzár nikdy :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod zsimona » 11 zář 2012, 15:08

xitee píše:http://kosice.korzar.sme.sk/c/6528938/staromestske-slavnosti-ponuknu-59-druhov-piv.html

Skvělá propagace na Korzáru. Nezklamali.

:thumbup: :D
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod ewilyn » 11 zář 2012, 15:16

xitee píše:http://kosice.korzar.sme.sk/c/6528938/staromestske-slavnosti-ponuknu-59-druhov-piv.html

Skvělá propagace na Korzáru. Nezklamali.


je to 1.rocnik, ludia budu zvedavi, a tolko druhov piva :D ...verim, ze ucast bude hojna :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Míla » 13 zář 2012, 19:04

ewilyn píše:
xitee píše:http://kosice.korzar.sme.sk/c/6528938/staromestske-slavnosti-ponuknu-59-druhov-piv.html

Skvělá propagace na Korzáru. Nezklamali.


je to 1.rocnik, ludia budu zvedavi, a tolko druhov piva :D ...verim, ze ucast bude hojna :)

:arrow: :miro: :arrow: Ahojky užijte si to tam a už se těším na krásný videa foto a reporty. A moc nechlastejte,aby jste tam nenavštívili záchytku :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod ewilyn » 13 zář 2012, 19:12

Míla píše: :arrow: :miro: :arrow: Ahojky užijte si to tam a už se těším na krásný videa foto a reporty. A moc nechlastejte,aby jste tam nenavštívili záchytku :P


neviem ako v Kosiciach, ale vo vacsine slovenskych miest boli zachytky zrusene :mrgreen:
no kazdopadne ten vikend v kosiciach bude zaujimavy...v rovnakych dnoch su i nejake slavnosti vina :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Bára » 13 zář 2012, 19:43

Kdo jedete do Košic, tak si to užijte :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kaja » 13 zář 2012, 20:15

Už teraz mi je ľúto, že tam nejdem. No nedá sa. Tak spolieham na dobrých ľudí, čo nám sprostredkujú ako bolo. :) Dobre sa bavte. Ja som si aspoň stiahla Javorový album, zásobila som sa vodkou, aj som ešte jednu vyhrala. :D A zaradili ma do žrebovania o koncert Desmodu u mňa doma, tak sa teším, dúfam, že to bude so všetkými, čo nahrávali album, samozrejme. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Kveta » 13 zář 2012, 21:24

No toto,ja idem ale viete že nie som žiadny spisovateľ,som zvedava ako to dopadne necham sa prekvapiť.Skoda že nejdete.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Beerfest kosice

Příspěvekod Bára » 13 zář 2012, 21:26

jana1 píše:No toto,ja idem ale viete že nie som žiadny spisovateľ,som zvedava ako to dopadne necham sa prekvapiť.Skoda že nejdete.
Užij si to :thumbup: A pár vět v pohodě zvládneš...jako vždycky :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Další

Zpět na Staromestské slávnosti piva, Košice, SK,14.9.2012

cron