Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

leto plne hvezd 2012

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod zsimona » 24 srp 2012, 15:55

Bára píše:
ewilyn píše:vcera som sa zucastnila na LPH s Ondrejom Rumlom "byt ci nebyt" ...bol to velmi pekny koncert, celkom roznorody, Ruml striedaltake jazzove improvizacie ( jednu i na temu Leta plneho hvezd), dalej vlatnu tvorbu a potom muzikalove piesne ... :miro: ako host nakoniec nedorazil, v podstate nik zo slubovanych celebr. Hosti ako Gabina ci Laufer...S Rummlom si rpisli zaspievat duety jeho muzikal. Kolegovia... Na konci sa mu gratulovalo k narodeninam a potom na afterparty krajali dokonca 2 torty..boli vyborne...
ruml ma trochu starsi FC ako Miro,bez cmukov, takze autogramiada bola vybavena za 10 minut :)
:roll: :lol: :lol: :lol: Asi se přeorientujeme do těchto vod :evil: Žádná tlačenice, žádná fronta (ve které jsou někteří opakovaně za jeden večer :idea: :roll: ), žádné ublíženecké pocity, že se na mě opět nedostalo, protože se tam nebudu přece rvát :roll: a měl si mě :miro: všimnout sám, když tam už tedy jsem :P :D :idea: A já tomu Ondrovi Rumlovi závidím :D Možná bych se i já konečně dostala k nějaké té celebritě :oops: :lol: :lol: Škoda...... lístek jsem měla zarezervovaný, ale (bohužel) vyšší moc :mrgreen: mi to znemožnila :twisted: Je ale fakt, že na :miro: bych se vybičovala podstatně více :lol: :lol: :lol:, a to mám Rumla jako zpěváka ráda :D

:shock: ...a Baru,nechyběl by ti ten adrenalin? :lol: ...vždyť by to po pár koncertech byla nuda! :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Lilie » 24 srp 2012, 18:30

Tak, tak, koncert to byl skvělý, nálada při i po také vynikají, o tom Obrázek ani nemluvím :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Bára » 24 srp 2012, 19:00

zsimona píše:
Bára píše:
ewilyn píše:vcera som sa zucastnila na LPH s Ondrejom Rumlom "byt ci nebyt" ...bol to velmi pekny koncert, celkom roznorody, Ruml striedaltake jazzove improvizacie ( jednu i na temu Leta plneho hvezd), dalej vlatnu tvorbu a potom muzikalove piesne ... :miro: ako host nakoniec nedorazil, v podstate nik zo slubovanych celebr. Hosti ako Gabina ci Laufer...S Rummlom si rpisli zaspievat duety jeho muzikal. Kolegovia... Na konci sa mu gratulovalo k narodeninam a potom na afterparty krajali dokonca 2 torty..boli vyborne...
ruml ma trochu starsi FC ako Miro,bez cmukov, takze autogramiada bola vybavena za 10 minut :)
:roll: :lol: :lol: :lol: Asi se přeorientujeme do těchto vod :evil: Žádná tlačenice, žádná fronta (ve které jsou někteří opakovaně za jeden večer :idea: :roll: ), žádné ublíženecké pocity, že se na mě opět nedostalo, protože se tam nebudu přece rvát :roll: a měl si mě :miro: všimnout sám, když tam už tedy jsem :P :D :idea: A já tomu Ondrovi Rumlovi závidím :D Možná bych se i já konečně dostala k nějaké té celebritě :oops: :lol: :lol: Škoda...... lístek jsem měla zarezervovaný, ale (bohužel) vyšší moc :mrgreen: mi to znemožnila :twisted: Je ale fakt, že na :miro: bych se vybičovala podstatně více :lol: :lol: :lol:, a to mám Rumla jako zpěváka ráda :D

:shock: ...a Baru,nechyběl by ti ten adrenalin? :lol: ...vždyť by to po pár koncertech byla nuda! :lol:
:D No právě :thumbup: Já už bez toho každodenního adrenalinu snad ani nemůžu být :roll: I když.....chvilka klidu by taky občas přišla vhod :wink: A proti našim cmukům nemám vůbec nic a naprosto je chápu :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod ewilyn » 24 srp 2012, 20:41

Lilie píše:Tak, tak, koncert to byl skvělý, nálada při i po také vynikají, o tom Obrázek ani nemluvím :lol: :lol:

ano, torty boli az 2 a vynikajuce...
...a baby, ja by som tiez nemenila :) ...i ked priznavam, ze Ruml ako spevak i improvizator ma celkom pozitivne prekvapila kludne si zajdem na jeho koncert i nabuduce :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Kaja » 25 srp 2012, 11:22

Leto plné hviezd končí, jeho rozlúčkový status:

Léto plné hvězd
Léto plné hvězd v neděli 26. srpna 2012 končí. Je nám z toho trochu smutno, protože letos to bylo opravdu moc príma a bude se nám loučit těžko. Výstava s doprovodným programem si za 17 let existence získala již svou tradici a jak účinkující, tak diváci se na ni rádi vracejí. Chtěla bych vám všem moc poděkovat, že jste chodili na koncerty,vytvořili jste na nich nezapomenutelnou atmosféru a nákupem dárků a hraček jste přispěli na dobrou věc - na vytvoření divadelního představení pro zdravotně postižené děti. Chtěla bych také poděkovat všem účinkujícím, kteří naši výstavu letos podpořili. Byli to: finalisté soutěže "Česko zpívá", Sabina Laurinová, Gabriela Gunčíková, Josef Laufer, Miro Šmajda, Marián Vojtko, Kamila Nývltová, Hanka Křížková, Petr Ševčík, Brigita Cmuntová, Pavel Vrána a Ondřej Ruml, který nám zůstává věrný již pátým rokem. Ještě jednou díky všem a snad někdy příště na shledanou!

Za mňa, som rada, že sme tam toho roku šli, boli sme tam prvý krát, ale ak sa bude dať, určite by sme sa tam radi išli pozrieť znova, bolo to naozaj príjemné a pekné podujatie. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Lilie » 25 srp 2012, 12:17

Kaja píše:Leto plné hviezd končí, jeho rozlúčkový status:

Léto plné hvězd
Léto plné hvězd v neděli 26. srpna 2012 končí. Je nám z toho trochu smutno, protože letos to bylo opravdu moc príma a bude se nám loučit těžko. Výstava s doprovodným programem si za 17 let existence získala již svou tradici a jak účinkující, tak diváci se na ni rádi vracejí. Chtěla bych vám všem moc poděkovat, že jste chodili na koncerty,vytvořili jste na nich nezapomenutelnou atmosféru a nákupem dárků a hraček jste přispěli na dobrou věc - na vytvoření divadelního představení pro zdravotně postižené děti. Chtěla bych také poděkovat všem účinkujícím, kteří naši výstavu letos podpořili. Byli to: finalisté soutěže "Česko zpívá", Sabina Laurinová, Gabriela Gunčíková, Josef Laufer, Miro Šmajda, Marián Vojtko, Kamila Nývltová, Hanka Křížková, Petr Ševčík, Brigita Cmuntová, Pavel Vrána a Ondřej Ruml, který nám zůstává věrný již pátým rokem. Ještě jednou díky všem a snad někdy příště na shledanou!

Za mňa, som rada, že sme tam toho roku šli, boli sme tam prvý krát, ale ak sa bude dať, určite by sme sa tam radi išli pozrieť znova, bolo to naozaj príjemné a pekné podujatie. :)


Já byla toto léto třikrát (vlastně čtyřikrát, když počítám ten dvojprogram :lol: ) a pokaždé výborné :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Franci » 25 srp 2012, 13:00

Kaja píše:Leto plné hviezd končí, jeho rozlúčkový status:

Léto plné hvězd
Léto plné hvězd v neděli 26. srpna 2012 končí. Je nám z toho trochu smutno, protože letos to bylo opravdu moc príma a bude se nám loučit těžko. Výstava s doprovodným programem si za 17 let existence získala již svou tradici a jak účinkující, tak diváci se na ni rádi vracejí. Chtěla bych vám všem moc poděkovat, že jste chodili na koncerty,vytvořili jste na nich nezapomenutelnou atmosféru a nákupem dárků a hraček jste přispěli na dobrou věc - na vytvoření divadelního představení pro zdravotně postižené děti. Chtěla bych také poděkovat všem účinkujícím, kteří naši výstavu letos podpořili. Byli to: finalisté soutěže "Česko zpívá", Sabina Laurinová, Gabriela Gunčíková, Josef Laufer, Miro Šmajda, Marián Vojtko, Kamila Nývltová, Hanka Křížková, Petr Ševčík, Brigita Cmuntová, Pavel Vrána a Ondřej Ruml, který nám zůstává věrný již pátým rokem. Ještě jednou díky všem a snad někdy příště na shledanou!

Za mňa, som rada, že sme tam toho roku šli, boli sme tam prvý krát, ale ak sa bude dať, určite by sme sa tam radi išli pozrieť znova, bolo to naozaj príjemné a pekné podujatie. :)

Ja som tam tiež bola prvýkrát a veľmi sa nám páčilo. Máme s mamou dohodu(keďže so pár vecí v Prahe nevidela, čo som chcela),m že ak tam bude zase Mirko, ta tam určite pôjdeme zas:-)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod zsimona » 25 srp 2012, 14:04

Kaja píše:Leto plné hviezd končí, jeho rozlúčkový status:

Léto plné hvězd
Léto plné hvězd v neděli 26. srpna 2012 končí. Je nám z toho trochu smutno, protože letos to bylo opravdu moc príma a bude se nám loučit těžko. Výstava s doprovodným programem si za 17 let existence získala již svou tradici a jak účinkující, tak diváci se na ni rádi vracejí. Chtěla bych vám všem moc poděkovat, že jste chodili na koncerty,vytvořili jste na nich nezapomenutelnou atmosféru a nákupem dárků a hraček jste přispěli na dobrou věc - na vytvoření divadelního představení pro zdravotně postižené děti. Chtěla bych také poděkovat všem účinkujícím, kteří naši výstavu letos podpořili. Byli to: finalisté soutěže "Česko zpívá", Sabina Laurinová, Gabriela Gunčíková, Josef Laufer, Miro Šmajda, Marián Vojtko, Kamila Nývltová, Hanka Křížková, Petr Ševčík, Brigita Cmuntová, Pavel Vrána a Ondřej Ruml, který nám zůstává věrný již pátým rokem. Ještě jednou díky všem a snad někdy příště na shledanou!

Za mňa, som rada, že sme tam toho roku šli, boli sme tam prvý krát, ale ak sa bude dať, určite by sme sa tam radi išli pozrieť znova, bolo to naozaj príjemné a pekné podujatie. :)

:thumbup: ...bylo to opravdu pěkné...a když to vyjde,ráda se toho účastním znova :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod ewilyn » 12 zář 2012, 18:48

sice to nie je o :miro: , ale i posledny koncert Ondreja rumla bol vydareny :

clanok s par videami: http://www.musical.cz/recenze-reportaze ... ezd-video/

moje videa z akce:
Nepreberna pokuseni: http://www.youtube.com/watch?v=KlagzGlx ... BAr8qnf6DQ
labuti perute : http://www.youtube.com/watch?v=SvipZBU0 ... BAr8qnf6DQ

a v tejto improvizacii je spominany i :miro: :D
http://www.youtube.com/watch?v=NaSbgSzz ... r_embedded
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Henrieta » 14 zář 2012, 22:17

No musím povedať, že Miro sa po koncerte choval dosť divne, neviem čomu to prisúdiť...ale však ok, ja to prežijem, prežila som už aj horšie veci :lol:
Čo sa týka koncertu, málo pesničiek, veľa hovoreného slova, zabudnuté texty, rehot počas pesničky, lebo citujem "je hrozne zábavné rehotať sa pri spievaní smutnej pesničky", neustále pitie piva počas koncertu...asi veľa znesie ako pravý východniar :mrgreen: ...ja by som bola zvedavá v akom stave bude dneska...ale ináč bol pekný, takže sa všetko odpúšťa :mrgreen: Ja by som len odporúčala menej slopať ak sa dá, lebo za pár rokov bude vyzerať ako strejda Bob a nebude sa musieť ani zamaskovať
Čo sa týka Rumla, netuším čo spieva, ako spieva, moc sa mi neľúbi, taký vychrtlý vyzerá, ale zas na druhej strane keď tam nemá cmukiny, možno by sa aj potešil, že som došla ho pozdraviť :mrgreen:
Viem že som moc kritická, ale mohol k tomu koncertu pristúpiť viac profesionálnejšie, aspoň teda k tomu poobednému, na večernom som nebola...je raz profesionál, tak platiaci divák si zaslúži profesionálny výkon...ale my oddané fanynky odpustíme všetko, že áno
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Henrieta » 14 zář 2012, 22:27

Sidney píše:
Lenka píše:Po 9 měsících jsem měla konečně možnost zase vidět Mira v akci.Koncert byl fajn,bylo vidět že si to Miro neskutečně užívá,že mu to koncertování a fanoušci hrozně moc chybí :D.Bylo spíše asi víc mluveného slova(a stejně jsme se nic důležitého nedozvěděli) než zpívaného ale dobrý.
Jinak byl Miro usměvavý,krásně odpočatý,opálený,věnoval se opravdu všem fanouškům :thumbup:
Díky všem které jsem zase po hodně dlouhé době viděla a poznala další členku našeho fora-Simču :thumbup:
Fotek mám dost ale skoro všechny jsou z profilu protože Miro seděl bokem ale snad nějaké vyberu.




Fakt :?: :?: :?:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Sidney » 15 zář 2012, 14:14

Henrieta píše:No musím povedať, že Miro sa po koncerte choval dosť divne, neviem čomu to prisúdiť...ale však ok, ja to prežijem, prežila som už aj horšie veci :lol:
Čo sa týka koncertu, málo pesničiek, veľa hovoreného slova, zabudnuté texty, rehot počas pesničky, lebo citujem "je hrozne zábavné rehotať sa pri spievaní smutnej pesničky", neustále pitie piva počas koncertu...asi veľa znesie ako pravý východniar :mrgreen: ...ja by som bola zvedavá v akom stave bude dneska...ale ináč bol pekný, takže sa všetko odpúšťa :mrgreen: Ja by som len odporúčala menej slopať ak sa dá, lebo za pár rokov bude vyzerať ako strejda Bob a nebude sa musieť ani zamaskovať
Čo sa týka Rumla, netuším čo spieva, ako spieva, moc sa mi neľúbi, taký vychrtlý vyzerá, ale zas na druhej strane keď tam nemá cmukiny, možno by sa aj potešil, že som došla ho pozdraviť :mrgreen:
Viem že som moc kritická, ale mohol k tomu koncertu pristúpiť viac profesionálnejšie, aspoň teda k tomu poobednému, na večernom som nebola...je raz profesionál, tak platiaci divák si zaslúži profesionálny výkon...ale my oddané fanynky odpustíme všetko, že áno



Na konci hovoril, ze mal tremu veliku. Neviem, ci to niekto postrehol... :?: Vecerny koncert bol podla vasich reportov vydarenejsi.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod ewilyn » 15 zář 2012, 14:20

Henrieta píše:No musím povedať, že Miro sa po koncerte choval dosť divne, neviem čomu to prisúdiť...ale však ok, ja to prežijem, prežila som už aj horšie veci :lol:
Čo sa týka koncertu, málo pesničiek, veľa hovoreného slova, zabudnuté texty, rehot počas pesničky, lebo citujem "je hrozne zábavné rehotať sa pri spievaní smutnej pesničky", neustále pitie piva počas koncertu...asi veľa znesie ako pravý východniar :mrgreen: ...ja by som bola zvedavá v akom stave bude dneska...ale ináč bol pekný, takže sa všetko odpúšťa :mrgreen: Ja by som len odporúčala menej slopať ak sa dá, lebo za pár rokov bude vyzerať ako strejda Bob a nebude sa musieť ani zamaskovať
Čo sa týka Rumla, netuším čo spieva, ako spieva, moc sa mi neľúbi, taký vychrtlý vyzerá, ale zas na druhej strane keď tam nemá cmukiny, možno by sa aj potešil, že som došla ho pozdraviť :mrgreen:
Viem že som moc kritická, ale mohol k tomu koncertu pristúpiť viac profesionálnejšie, aspoň teda k tomu poobednému, na večernom som nebola...je raz profesionál, tak platiaci divák si zaslúži profesionálny výkon...ale my oddané fanynky odpustíme všetko, že áno


zas nerobme z neho alkoholika...vypil za cely koncert necele 1 pivo :roll:
a bolo tam fakt strasne teplo , hydratacia bola potrebna :)
no myslim, ze kazdemu umelcovi sa uz stalo,ze dostal okno i na vlastne texty ...zvladol to podla mna s prehladom, v pohode...i prasknutu strunu , ja som bola s koncertom spokojna :) ...i na moj vkus bolo v tom poobednom predstaveni trochu privela hovoreneho slova, ale zas bolo to nieco nove, ine :)
...a vecerny koncert sa mi pacil este viac :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Sidney » 15 zář 2012, 14:23

ewilyn píše:
Henrieta píše:No musím povedať, že Miro sa po koncerte choval dosť divne, neviem čomu to prisúdiť...ale však ok, ja to prežijem, prežila som už aj horšie veci :lol:
Čo sa týka koncertu, málo pesničiek, veľa hovoreného slova, zabudnuté texty, rehot počas pesničky, lebo citujem "je hrozne zábavné rehotať sa pri spievaní smutnej pesničky", neustále pitie piva počas koncertu...asi veľa znesie ako pravý východniar :mrgreen: ...ja by som bola zvedavá v akom stave bude dneska...ale ináč bol pekný, takže sa všetko odpúšťa :mrgreen: Ja by som len odporúčala menej slopať ak sa dá, lebo za pár rokov bude vyzerať ako strejda Bob a nebude sa musieť ani zamaskovať
Čo sa týka Rumla, netuším čo spieva, ako spieva, moc sa mi neľúbi, taký vychrtlý vyzerá, ale zas na druhej strane keď tam nemá cmukiny, možno by sa aj potešil, že som došla ho pozdraviť :mrgreen:
Viem že som moc kritická, ale mohol k tomu koncertu pristúpiť viac profesionálnejšie, aspoň teda k tomu poobednému, na večernom som nebola...je raz profesionál, tak platiaci divák si zaslúži profesionálny výkon...ale my oddané fanynky odpustíme všetko, že áno


zas nerobme z neho alkoholika...vypil za cely koncert necele 1 pivo :roll:
a bolo tam fakt strasne teplo , hydratacia bola potrebna :)
no myslim, ze kazdemu umelcovi sa uz stalo,ze dostal okno i na vlastne texty ...zvladol to podla mna s prehladom, v pohode...i prasknutu strunu , ja som bola s koncertom spokojna :) ...i na moj vkus bolo v tom poobednom predstaveni trochu privela hovoreneho slova, ale zas bolo to nieco nove, ine :)
...a vecerny koncert sa mi pacil este viac :thumbup:



Ale tak Hena to zas az tak uplne nemyslela, ved co ju nepoznate. Ale mozno naratala viac poharov, ktovie :?: :mrgreen: :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: leto plne hvezd 2012

Příspěvekod Kaja » 15 zář 2012, 18:29

Sidney píše:

Ale tak Hena to zas az tak uplne nemyslela, ved co ju nepoznate. Ale mozno naratala viac poharov, ktovie :?: :mrgreen: :mrgreen:


Veď hej, my vieme, že je to nadsázka. :) Mal tam naozaj celý koncert jedno malé pivo, to len pre tých, čo tam neboli, aby nemali divoké predstavy. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Léto plné hvězd, 31.7.2012, Praha, ČR

cron