Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Beneficny koncert Vietor do plachiet

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Jana » 04 dub 2012, 14:53

Bára píše:
Jana píše:Nezvyknem zametať smeti pod koberec. To ozaj nie je môj štýl.
:wink: Bohužel už víme, že i vlastní smetí :idea: jsi schopna sypat ostatním naprosto bez ostychu:twisted: Někde bude asi chyba :idea: Nejdříve si zametu před svým prahem (a třeba pod koberec :idea: ) :mrgreen:

V podstate o mne nič nevieš :!: Tak ako ani ja o Tebe. Ja mám pred svojím prahom až moc čisto, žijem poctivo a aj preto nie som za vodou a nikdy ani nebudem :!: Za cenu falše, pokrytectva, podvodov, pretvárky nie!
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Jana » 04 dub 2012, 14:59

Sidney píše:
Jana píše:Nezvyknem zametať smeti pod koberec. To ozaj nie je môj štýl.



Jani, predstav si, ze investujes peniaze, nahras nieco v USA, mas ist volakde cez pol sveta spievat za krajinu, ktora ti hadze len polena pod nohy, radia ta nehraju, mas problem s live prenosom, proste so vsetkym... Ty si pisala, ze on to chcel. Ano chcel, ale myslis ze si to takto predstavoval, ze je to prijemne :?:
Vies ake ksichty tam sedeli :?: To nie je ako postavit na na Otviraku a vidiet tam nadsene davy prirodzenych a uvolnenych ludi. Ja ho nechcem nijako ospravedlnovat, ale treba sa zamyslet aj nad tymi podmienkami, ktore su tu, pre akoze nasho reprezentanat vytvorene... :wink: Psychika je svina. On uz dlho hentak nespieval, a tam bol zvuk skutocne priserne nastaveny, aj playback tam bol na hovno. My sme tam sedeli... :?
A este by si mi mohla napisat, kto tu za poslednych 10 rokov prisiel v tom zanri s niecim tak kvalitnym, zvlast po technicekj stranke :?: :?: :?:

Ale áno, pesnička sa mi páči. Nahraté je to super. :D Už len aby to aspoň na 70 - 80% dal tak aj naživo v Baku. Palce mu rozhodne držím.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Sidney » 04 dub 2012, 15:02

Jana píše:
Sidney píše:
Jana píše:Nezvyknem zametať smeti pod koberec. To ozaj nie je môj štýl.



Jani, predstav si, ze investujes peniaze, nahras nieco v USA, mas ist volakde cez pol sveta spievat za krajinu, ktora ti hadze len polena pod nohy, radia ta nehraju, mas problem s live prenosom, proste so vsetkym... Ty si pisala, ze on to chcel. Ano chcel, ale myslis ze si to takto predstavoval, ze je to prijemne :?:
Vies ake ksichty tam sedeli :?: To nie je ako postavit na na Otviraku a vidiet tam nadsene davy prirodzenych a uvolnenych ludi. Ja ho nechcem nijako ospravedlnovat, ale treba sa zamyslet aj nad tymi podmienkami, ktore su tu, pre akoze nasho reprezentanat vytvorene... :wink: Psychika je svina. On uz dlho hentak nespieval, a tam bol zvuk skutocne priserne nastaveny, aj playback tam bol na hovno. My sme tam sedeli... :?
A este by si mi mohla napisat, kto tu za poslednych 10 rokov prisiel v tom zanri s niecim tak kvalitnym, zvlast po technicekj stranke :?: :?: :?:

Ale áno, pesnička sa mi páči. Nahraté je to super. :D Už len aby to aspoň na 70 - 80% dal tak aj naživo v Baku. Palce mu rozhodne držím.



Tak treba dufat, ale co pozeravam tie prenosy, tam sa zvuk pekne rozlieha, myslim, ze tam sa o to staraju profici a ze to dobre nastavia.
Bude aj mimo odtialto, to bude plus pre neho tiez. To je moj osobny nazor, lebo viem, ake je to vypadnut zo stresu a konecne byt free... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Kveta » 04 dub 2012, 15:18

Ked spieva :miro: na koncertoch cítim prílev energie a šťastia ale potrebuje to cítiť aj on z nás vtedy sa mu dobre spieva si myslím.Tak v tom divadle to tak nebolo akoby bol u cudzích ktorý ho ani nechcu,môj názor. :)
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Kaja » 04 dub 2012, 15:48

Jana píše:
Ale áno, pesnička sa mi páči. Nahraté je to super. :D Už len aby to aspoň na 70 - 80% dal tak aj naživo v Baku. Palce mu rozhodne držím.


Tam bude ten zvuk na inej úrovni a aj obecenstvo bude inak nastavené. Ešte má dosť času na všetkom pracovať. :idea: A ideálne, keď to začne brať trochu ľahšie. :) Musí to byť stresujúce vystúpiť v tak nie vhodných podmienkach, pred obecenstvom, ktoré je dopredu podozrievavé. V Baku to bude iné. :) Pribúdajú mu fanúšikovia aj spoza hraníc, ľuďom sa páči, čo robí, môže tam ísť s tým vedomím. Dobré reakcie spoza hraníc som čítala aj na toto živé vystúpenie - a to mali to horšie video :!: :D . Ak sa bude cítiť dobre, tak na Tebou požadovanú kvalitu to on s prehľadom dá. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Henrieta » 04 dub 2012, 17:07

Môj osobný pocit z celého tohto vystúpenia bol taký, že nie že by spieval zle, ale cítila som tam až príliš veľkú snahu a zodpovednosť, nie ani tak trému, ale skôr strach, že to nevyjde, že to bude zlé. A to je to najhoršie pre dobrý výsledok, treba sa uvolniť a kašľať na to čo bude. Ja z mojich životných skúseností môžem povedať toľko, že čo som v živote strašne, ale moc strašne chcela, to mi vôbec nevyšlo a keď som to už nechcela, tak to prišlo. A vždy je všetko inak ako si myslím že bude, toto je snáď jediné pravidlo, ktoré mi stopercentne vychádza. Samozrejme že keď človek chce niečo dosiahnuť, musí pre to aj veľa urobiť, bez toho to neide, ale neupierať sa na to úplne bezhlavo akože bez toho sa mi zrúti svet, to je blbosť, treba mať tzv. záchranný plán a robiť všetko s ľahkosťou, položiť sa na tzv. šťastnú vlnu a nechať sa unášať ako to ide. Aspoň mne to tak vychádza.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod ewilyn » 04 dub 2012, 17:32

Henrieta píše:Môj osobný pocit z celého tohto vystúpenia bol taký, že nie že by spieval zle, ale cítila som tam až príliš veľkú snahu a zodpovednosť, nie ani tak trému, ale skôr strach, že to nevyjde, že to bude zlé. A to je to najhoršie pre dobrý výsledok, treba sa uvolniť a kašľať na to čo bude. Ja z mojich životných skúseností môžem povedať toľko, že čo som v živote strašne, ale moc strašne chcela, to mi vôbec nevyšlo a keď som to už nechcela, tak to prišlo. A vždy je všetko inak ako si myslím že bude, toto je snáď jediné pravidlo, ktoré mi stopercentne vychádza. Samozrejme že keď človek chce niečo dosiahnuť, musí pre to aj veľa urobiť, bez toho to neide, ale neupierať sa na to úplne bezhlavo akože bez toho sa mi zrúti svet, to je blbosť, treba mať tzv. záchranný plán a robiť všetko s ľahkosťou, položiť sa na tzv. šťastnú vlnu a nechať sa unášať ako to ide. Aspoň mne to tak vychádza.


:thumbup: :thumbup:

ono samozrejme, nemozeme sa tu vsetci tvarit, ze vystupenie bolo uzasne...ale na 2 stranu, zle urcite nebolo. Bolo v nevhodnom prostredi, to ano, a presne tak, ako pise Hena, podla mna bolo trochu citit, ze sa tam MJM neciti uplne dobre, vo svojej kozi...este k tomu i problemy so zvukom, odposluchmi...ano, bol podla mna i trochu premotivovany, chcel predviest maximalnu show noveho maximalneho Maxa...pritom by asi viac zafungovalo viac uvolneneho, pohodoveho Mira Smajdu, ktory to bere easy :wink: ...
Ale zas nie vsetko bolo zle - ano zvuk, podmienky...ale image bol vyborny, mne sa tie masky velmi pacili, i imidz MJM, takisto z toho podia sla energia, piesen je energeticka, nadupana, bezpecne "zobudi" i u televiznych obrazoviek ...a verim, je podiova prezentacia bude i v Baku skvela...no a spevacky to uplne nevyslo, nakolko na nepocul- ale vsetci asi vieme, ze podobne veci je schopny uspievat a za inych podmienok to urcite dokaze :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Weectn taille

Příspěvekod Weectn » 11 čer 2012, 11:41

Mám dojem , musím říct. Opravdu málokdy narazím na blog , který je jak vzdělávací a zábavné , a dovolte mi informovat Vás , že jste dostal udeřil hřebík na hlavičku. Vaše pojetí je vynikající,problémem je jedna věc , že ne dost lidí mluví o inteligentně . Jsem velmi rád, že jsem narazil celé to v mém hledají něco, s odkazem na toto .
Weectn
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 čer 2012, 11:38

Předchozí

Zpět na Beneficny koncert Vietor do plachiet , Bratislava, 1.4.2012

cron