Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Beneficny koncert Vietor do plachiet

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Franci » 03 dub 2012, 19:33

Lilie píše:
Iva píše:Bry den :lol:
Neviem co zo seba vysukam, lebo sme dokreslili rano o pol siestej :lol: Ked sa zije, tak sa zije, no nie ? :lol: Nech to stoji za to :lol:
K programu: myslim si ako Kaja, ze sa to tam v pohode hodilo. Ten program bol rozmanity :wink: a mne sa pacil, v podstate do momentu, kedy som nezacula NONSTOP :shock: no este nam tu chyba Helenka a dlouha noc....no nech sa paci... :lol: :lol: :lol: no ked pride este Kaaaja, dostanem vazne infarkt, nastastie ee :D ale pri Timkovej chodzi smerom vzad k bubenikovi som sa neubranila otazke, ci fajcil koberec :roll:
:miro: mal podla mna aj tremu :wink: obcas sa mu zatriasol hlas, je zvlastne, ze som to live pocula viac ako v nahravke a live sa mi to zdalo horsie ako z nahravky. My sme sedeli este vyssie nez Sid a Hena, tak mozno je to tym, hore na balkone bol ten zvuk zly..v podstate som si po vypocuti nahravky vydychla, ze ved to nebolo take zle...it´s OK :P
KEBY VSETCI ISLI NAZIVO, :miro: by bol jednoznacne THE BEST :!: Ale vo vire tych playbackov sa to hlavne neznalym muselo zdat strasne..
Okrem Mira spievalo na zivo len jedno dievcatko, mozno este Zvonky stastia, to neviem, ale vsetko ostatne bol playback. :miro: aj chalani isli nazivo, bolo to zle ozvucene, bohuzial, ale aj tak klobuk dolu. Boli sme zoznamene s hudobnikmi, su strasne mili a dostalo sa nam podakovania za to ako bojujeme, my vsetci tu :!:
Srdecna vdaka za podporu od :miro:
malo to svoj zmysel, lady sa zacinaju hybat...(OTO pomohlo samozrejme :wink:), takze diky p.Pragerova, ani som netusila, ze jej budem dakovat :lol: ) chce to este trochu casu a boja, ale myslim, ze konecne pride ten cas, ked bude treba dosluhujucim starym kapelam kupit plienky, aby sa z tych mladych nepototo... :wink: :thumbup:


Krásně jsi to shrnula :thumbup: :thumbup: :thumbup: Žúrku dospávám ještě teď :D :D

Ty si tam bola?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Lilie » 03 dub 2012, 19:40

Franci píše:Ty si tam bola?


Jasně a jsem spokojená :thumbup: :thumbup: Bylo v tom tolik energie, že jsem nějaké chyby ani nevnímala a tři minuty uběhly jako pět vteřin :P A za mě: raději nějaká ta chybička a LIVE, než playback :roll: Image se mi MAXimálně líbilo :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Franci » 03 dub 2012, 19:43

Lilie píše:
Franci píše:Ty si tam bola?


Jasně a jsem spokojená :thumbup: :thumbup: Bylo v tom tolik energie, že jsem nějaké chyby ani nevnímala a tři minuty uběhly jako pět vteřin :P A za mě: raději nějaká ta chybička a LIVE, než playback :roll: Image se mi MAXimálně líbilo :thumbup:

škoda, že som tam aj ja nebola. :-( určite to muselo byť oveľa lepšie a krajšie ako z telky... Ach, kedy sa mi naskytne opäť taká možnosť?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Jana » 04 dub 2012, 00:30

Ak bude v Baku spievať ako v divadle, max. do minuty Maxa prepnem. Moje uši a nervy dlhšie trpieť nenechám :!: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Sidney » 04 dub 2012, 09:31

Jana píše:Ak bude v Baku spievať ako v divadle, max. do minuty Maxa prepnem. Moje uši a nervy dlhšie trpieť nenechám :!: :mrgreen:



Tak prepnes, jemu to je aj tak jedno... :mrgreen:
Nemyslim si, ze tam bude take ozvucenie ako v starom divadle, atmosfera bude ina, bude uvolnenejsi...
Asi aj pocut sa bude... 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Paula » 04 dub 2012, 11:57

Jana píše:Ak bude v Baku spievať ako v divadle, max. do minuty Maxa prepnem. Moje uši a nervy dlhšie trpieť nenechám :!:
:mrgreen:

načo prepínať..stačí len stíšiť zvuk :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod ewilyn » 04 dub 2012, 12:35

fanusicka píše:
Jana píše:Ak bude v Baku spievať ako v divadle, max. do minuty Maxa prepnem. Moje uši a nervy dlhšie trpieť nenechám :!:
:mrgreen:

načo prepínať..stačí len stíšiť zvuk :wink:


ale no tak :o :roll: ...v Baku si myslim,. ze budu daleko lpesie podmienky...hlavne co sa tyka zvuku a odposlluchov...ked sa clovek nepocuje a nepocuje hudbu, tazko moze potom zaspievat dobre....
ved MJM nie je ziadnz zaciatocnik, ma kopu skusenosti jednak i zo spiebvania nazivo, jednak i z toho, spievat pod tlakom.... verim, ze v Baku to bude vyborne :)

len by to mozno chcelo este nejake lIVE vystupnie, aby mohol potrenovat...za lepsich podmienok samozrejme....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Jana » 04 dub 2012, 14:14

Sidney píše:
Jana píše:Ak bude v Baku spievať ako v divadle, max. do minuty Maxa prepnem. Moje uši a nervy dlhšie trpieť nenechám :!: :mrgreen:



Tak prepnes, jemu to je aj tak jedno... :mrgreen:
Nemyslim si, ze tam bude take ozvucenie ako v starom divadle, atmosfera bude ina, bude uvolnenejsi...
Asi aj pocut sa bude... 8)

Je mi jasné že jemu je jedno či ja prepnem alebo nie (pri tej jeho kvantite kontaktov /pochybujem že kvalite :? /, tvárí, mien ma ten už iste dávno vymazal z evidencie :wink: ), ale ak sa chce dostať čo najďalej, a on sa chce, veď inak by toho nešiel a neinvestoval toľko času, energie, financií, musí spev jednoznačne ešte veľa, veľa pilovať a leštiť. Nechápem prečo sa stále bráni hlasovému odborníkovi. :roll: To by v jeho prípade bola určite 100% návratná investícia.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Jana » 04 dub 2012, 14:23

ewilyn píše:
fanusicka píše:
Jana píše:Ak bude v Baku spievať ako v divadle, max. do minuty Maxa prepnem. Moje uši a nervy dlhšie trpieť nenechám :!:
:mrgreen:

načo prepínať..stačí len stíšiť zvuk :wink:


ale no tak :o :roll: ...v Baku si myslim,. ze budu daleko lpesie podmienky...hlavne co sa tyka zvuku a odposlluchov...ked sa clovek nepocuje a nepocuje hudbu, tazko moze potom zaspievat dobre....
ved MJM nie je ziadnz zaciatocnik, ma kopu skusenosti jednak i zo spiebvania nazivo, jednak i z toho, spievat pod tlakom.... verim, ze v Baku to bude vyborne :)

len by to mozno chcelo este nejake lIVE vystupnie, aby mohol potrenovat...za lepsich podmienok samozrejme....

Neviem ako to má kto, ale ja sa dokážem nastaviť na svoj "vnútorný odopsluch" = pustím si ho v hlave a to som svojimi aktivitami mimo hudobnej brandže a denne hudobný sluch netrénujem:wink: Však to zložil, nahral nacvičoval a tým pádom počul odhadom min. 100x. :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod gatla » 04 dub 2012, 14:28

ewilyn píše:
fanusicka píše:
Jana píše:Ak bude v Baku spievať ako v divadle, max. do minuty Maxa prepnem. Moje uši a nervy dlhšie trpieť nenechám :!:
:mrgreen:

načo prepínať..stačí len stíšiť zvuk :wink:


ale no tak :o :roll: ...v Baku si myslim,. ze budu daleko lpesie podmienky...hlavne co sa tyka zvuku a odposlluchov...ked sa clovek nepocuje a nepocuje hudbu, tazko moze potom zaspievat dobre....
ved MJM nie je ziadnz zaciatocnik, ma kopu skusenosti jednak i zo spiebvania nazivo, jednak i z toho, spievat pod tlakom.... verim, ze v Baku to bude vyborne :)

len by to mozno chcelo este nejake lIVE vystupnie, aby mohol potrenovat...za lepsich podmienok samozrejme....

Neviem ako to má kto, ale ja sa dokážem nastaviť na svoj "vnútorný odopsluch" = pustím si ho v hlave. :wink: Však to zložil, nahral nacvičoval a tým pádom počul odhadom min. 100x. :roll:[/quote]
Jani,pokud jsi :miro: fanoušek,bylo by dobré kritiku směřovat aspoň do registrovaných :wink:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Jana » 04 dub 2012, 14:31

Nezvyknem zametať smeti pod koberec. To ozaj nie je môj štýl.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod gatla » 04 dub 2012, 14:36

Jana píše:Nezvyknem zametať smeti pod koberec. To ozaj nie je môj štýl.

Registrovaní jsou koberec :?: Nikdo po tobě mechce,abys cokoliv zametala...ale myslím,že v současné době :miro: potřebuje naši podporu víc,než jindy....
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Bára » 04 dub 2012, 14:40

Jana píše:Nezvyknem zametať smeti pod koberec. To ozaj nie je môj štýl.
:wink: Bohužel už víme, že i vlastní smetí :idea: jsi schopna sypat ostatním naprosto bez ostychu:twisted: Někde bude asi chyba :idea: Nejdříve si zametu před svým prahem (a třeba pod koberec :idea: ) :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Jana » 04 dub 2012, 14:47

gatla píše:
Jana píše:Nezvyknem zametať smeti pod koberec. To ozaj nie je môj štýl.

Registrovaní jsou koberec :?: Nikdo po tobě mechce,abys cokoliv zametala...ale myslím,že v současné době :miro: potřebuje naši podporu víc,než jindy....

Píšem sem, takže ju ešte odo mňa zatiaľ má. Toto je môj spôsob podpory. Úprimná a verejná pochvala ale aj kritika. Nemusí sa ti to páčiť, to beriem.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Sidney » 04 dub 2012, 14:51

Jana píše:Nezvyknem zametať smeti pod koberec. To ozaj nie je môj štýl.



Jani, predstav si, ze investujes peniaze, nahras nieco v USA, mas ist volakde cez pol sveta spievat za krajinu, ktora ti hadze len polena pod nohy, radia ta nehraju, mas problem s live prenosom, proste so vsetkym... Ty si pisala, ze on to chcel. Ano chcel, ale myslis ze si to takto predstavoval, ze je to prijemne :?:
Vies ake ksichty tam sedeli :?: To nie je ako postavit na na Otviraku a vidiet tam nadsene davy prirodzenych a uvolnenych ludi. Ja ho nechcem nijako ospravedlnovat, ale treba sa zamyslet aj nad tymi podmienkami, ktore su tu, pre akoze nasho reprezentanat vytvorene... :wink: Psychika je svina. On uz dlho hentak nespieval, a tam bol zvuk skutocne priserne nastaveny, aj playback tam bol na hovno. My sme tam sedeli... :?
A este by si mi mohla napisat, kto tu za poslednych 10 rokov prisiel v tom zanri s niecim tak kvalitnym, zvlast po technicekj stranke :?: :?: :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Beneficny koncert Vietor do plachiet , Bratislava, 1.4.2012

cron