Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Beneficny koncert Vietor do plachiet

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Franci » 02 dub 2012, 20:25

ewilyn píše:
Sidney píše:Miro je len na jednej, tu sem hodim, jo :?:


dajte si to registrovanych :mrgreen: ...a fakt chces Franci ziskovat ten sok z makeupu a nevhodneho ucesu :?: :mrgreen:

chcem ho vidieť. :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod mamca_ivca » 02 dub 2012, 20:37

Sidney píše:No tak toto je iny rozdiel v nastaveni zvuku:

http://www.youtube.com/watch?v=7smUx_eu ... re=related



Neviem, ale ked niekto zaspieva ACCD, Metalicu nezvladne DCYE, vlastnu pesnicku? To je blbost, bude to zvukom, bol na hovno.
Preto som si aj myslela ze idu komplet live, ze takto ta nahravka neznie...


Hej, bol. Akustika a nastavení zvuku bylo příšerný, proto jsem z toho byla zprvu docela v šoku, protože mi to nějak neladilo, ale Miro za to vážně nemůže, i když zlepšovat je stále co. :lol: Všechny ostatní premiéry, co odzpíval v telce live, byly v pohodě. :D Chce to nejmíň ještě jedno vystoupení s pořádnou akustikou ve velkém sále. :?
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod ewilyn » 02 dub 2012, 20:44

mamca_ivca píše:
Sidney píše:No tak toto je iny rozdiel v nastaveni zvuku:

http://www.youtube.com/watch?v=7smUx_eu ... re=related



Neviem, ale ked niekto zaspieva ACCD, Metalicu nezvladne DCYE, vlastnu pesnicku? To je blbost, bude to zvukom, bol na hovno.
Preto som si aj myslela ze idu komplet live, ze takto ta nahravka neznie...


Hej, bol. Akustika a nastavení zvuku bylo příšerný, proto jsem z toho byla zprvu docela v šoku, protože mi to nějak neladilo, ale Miro za to vážně nemůže, i když zlepšovat je stále co. :lol: Všechny ostatní premiéry, co odzpíval v telce live, byly v pohodě. :D Chce to nejmíň ještě jedno vystoupení s pořádnou akustikou ve velkém sále. :?


podla mna mu asi nefungovali odposluchy...lebo uz zacal blbo, vysoko a potom mal vo vyskach problem.....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Franci » 02 dub 2012, 20:54

Mrzí ma tá kritika pesničky. Teraz vidím, že to nebola Mirová vina a tá druhá nahrávka bola oveľa krajšia. Takže sa opravujem: Pesnička sa dala počúvať a zaspievná bola celkom dobre s mlaými chybami, ktoré určite odstráni do Baku a nemohol za ne. :)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod mamca_ivca » 02 dub 2012, 21:05

ewilyn píše:
podla mna mu asi nefungovali odposluchy...lebo uz zacal blbo, vysoko a potom mal vo vyskach problem.....

No, vůbec prý neslyšel hudbu. Je to strašně těžký, když neslyší doprovod, tam se to střískalo ze všech stran, jen na jevišti není nic slyšet, proto byl stále hodně vepředu :mrgreen: Znám to, taky jsem to zažila, tak vím, o čem mluvím. Ale ty výšky byly nakonec docela dobrý, mně se míň líbil v nižších polohách. Ale, Ewi, jsem moc kritické, ono to nakonec dobře dopadlo. :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Ivana » 02 dub 2012, 21:37

http://www.eurovision.tv/page/news?id=5 ... al_success

je tam odkaz na vystúpenie od Kissmana :lol:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Sidney » 03 dub 2012, 15:17

Ivana píše:http://www.eurovision.tv/page/news?id=51113&_t=slovakia_heading_for_maximal_success

je tam odkaz na vystúpenie od Kissmana :lol:



Je tam to Branove sice, ale aj tak sa niektorym tam zda, ze nema dobry hlas, dost tazko sa to cita, vzhladom na to, ze my sme poculi a vieme...
Dufam, ze bude mat este jedno kvalitne vystupenie a ze sa ten jeho obraz napravi. Ale aj tak bude dolezite ako to bude tam v Baku.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Paula » 03 dub 2012, 16:02

Dievčatá, ďakujem za pekné reportíky :thumbup: som rada, že sa Vám to naživo zdalo lepšie :D ja som to v telke premeškala, videla som to a počula len z tej prvej nekvalitnej nahrávky, čo už v nedeľu kolovala po nete. Teraz som sa dostala k Braňovmu videu, ktoré je neporovnateľne lepšie :thumbup: Miro to má rozsahovo dosť na doraz, ale do mája sa dá ešte čo to vylepšiť a chybičky odstrániť :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod ewilyn » 03 dub 2012, 17:21

Sidney píše:
Ivana píše:http://www.eurovision.tv/page/news?id=51113&_t=slovakia_heading_for_maximal_success

je tam odkaz na vystúpenie od Kissmana :lol:



Je tam to Branove sice, ale aj tak sa niektorym tam zda, ze nema dobry hlas, dost tazko sa to cita, vzhladom na to, ze my sme poculi a vieme...
Dufam, ze bude mat este jedno kvalitne vystupenie a ze sa ten jeho obraz napravi. Ale aj tak bude dolezite ako to bude tam v Baku.


no nezabudajme, ze i Baku bude rozhodujuce, ako to bude zniet v TV nie priamo v hale...i ked to bude ina show a tabude primarne stavana pre publikum v TV...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod mamca_ivca » 03 dub 2012, 19:04

ewilyn píše:
no nezabudajme, ze i Baku bude rozhodujuce, ako to bude zniet v TV nie priamo v hale...i ked to bude ina show a tabude primarne stavana pre publikum v TV...

Tam bude velká stage a zvuk se bude rozprostírat a ne se tříštit, nebudou tam závěsy, ve kterých by se zvuk utopil a v televizi to bude znít dobře...si myslím a věřím tomu. :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Sidney » 03 dub 2012, 19:08

Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Bára » 03 dub 2012, 19:12

mamca_ivca píše:
ewilyn píše:
no nezabudajme, ze i Baku bude rozhodujuce, ako to bude zniet v TV nie priamo v hale...i ked to bude ina show a tabude primarne stavana pre publikum v TV...

Tam bude velká stage a zvuk se bude rozprostírat a ne se tříštit, nebudou tam závěsy, ve kterých by se zvuk utopil a v televizi to bude znít dobře...si myslím a věřím tomu. :lol:
Mě nejvíc poznamenalo v první chvíli to prostředí a publikum tam :mrgreen: Dnes jsem myla koupelnu a pustila jsem si to přes dva pokoje :P :D Když to dá v Baku jako to dal tady, tak nevidím žádný velký problém. Navíc tam bude obrovská scéna se světelnýma efektama :idea: To velikonoční vajíčko a ty zlatý divadelní portály opravdu nešlo přehlédnout :mrgreen: . Doporučuju pustit tedy bez obrazu :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Bára » 03 dub 2012, 19:14

Sidney píše:Pozrite ake oni maju sceny pekne a ti nasi su uplne neschopni. :x :x :x



http://www.youtube.com/watch?v=qdTsZQjN ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=9ke-P6Qp ... re=related
atd.....
:thumbup: Máme skoro stejné myšlení :wink: Ale dobrý, splnit to musel a oni nejsou schopný ničeho :twisted: Vloni byla prezentace Twiins na playback :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Sidney » 03 dub 2012, 19:17

Bára píše:
mamca_ivca píše:
ewilyn píše:
no nezabudajme, ze i Baku bude rozhodujuce, ako to bude zniet v TV nie priamo v hale...i ked to bude ina show a tabude primarne stavana pre publikum v TV...

Tam bude velká stage a zvuk se bude rozprostírat a ne se tříštit, nebudou tam závěsy, ve kterých by se zvuk utopil a v televizi to bude znít dobře...si myslím a věřím tomu. :lol:
Mě nejvíc poznamenalo v první chvíli to prostředí a publikum tam :mrgreen: Dnes jsem myla koupelnu a pustila jsem si to přes dva pokoje :P :D Když to dá v Baku jako to dal tady, tak nevidím žádný velký problém. Navíc tam bude obrovská scéna se světelnýma efektama :idea: To velikonoční vajíčko a ty zlatý divadelní portály opravdu nešlo přehlédnout :mrgreen: . Doporučuju pustit tedy bez obrazu :roll:



V Baku to musi dat ako vsetky svoje pesnicky, isto a lahko. Tu sa dost potrapil, ved nic nepocul... Keby to dal tak, tak neprejde dalej.
S tym triestenim zvuku suhlasim, v SND nebolo rozumiet ani texty pesniciek z playbacku.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Lilie » 03 dub 2012, 19:32

Iva píše:Bry den :lol:
Neviem co zo seba vysukam, lebo sme dokreslili rano o pol siestej :lol: Ked sa zije, tak sa zije, no nie ? :lol: Nech to stoji za to :lol:
K programu: myslim si ako Kaja, ze sa to tam v pohode hodilo. Ten program bol rozmanity :wink: a mne sa pacil, v podstate do momentu, kedy som nezacula NONSTOP :shock: no este nam tu chyba Helenka a dlouha noc....no nech sa paci... :lol: :lol: :lol: no ked pride este Kaaaja, dostanem vazne infarkt, nastastie ee :D ale pri Timkovej chodzi smerom vzad k bubenikovi som sa neubranila otazke, ci fajcil koberec :roll:
:miro: mal podla mna aj tremu :wink: obcas sa mu zatriasol hlas, je zvlastne, ze som to live pocula viac ako v nahravke a live sa mi to zdalo horsie ako z nahravky. My sme sedeli este vyssie nez Sid a Hena, tak mozno je to tym, hore na balkone bol ten zvuk zly..v podstate som si po vypocuti nahravky vydychla, ze ved to nebolo take zle...it´s OK :P
KEBY VSETCI ISLI NAZIVO, :miro: by bol jednoznacne THE BEST :!: Ale vo vire tych playbackov sa to hlavne neznalym muselo zdat strasne..
Okrem Mira spievalo na zivo len jedno dievcatko, mozno este Zvonky stastia, to neviem, ale vsetko ostatne bol playback. :miro: aj chalani isli nazivo, bolo to zle ozvucene, bohuzial, ale aj tak klobuk dolu. Boli sme zoznamene s hudobnikmi, su strasne mili a dostalo sa nam podakovania za to ako bojujeme, my vsetci tu :!:
Srdecna vdaka za podporu od :miro:
malo to svoj zmysel, lady sa zacinaju hybat...(OTO pomohlo samozrejme :wink:), takze diky p.Pragerova, ani som netusila, ze jej budem dakovat :lol: ) chce to este trochu casu a boja, ale myslim, ze konecne pride ten cas, ked bude treba dosluhujucim starym kapelam kupit plienky, aby sa z tych mladych nepototo... :wink: :thumbup:


Krásně jsi to shrnula :thumbup: :thumbup: :thumbup: Žúrku dospávám ještě teď :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Beneficny koncert Vietor do plachiet , Bratislava, 1.4.2012

cron