Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Beneficny koncert Vietor do plachiet

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Kaja » 02 dub 2012, 09:31

Henrieta. ďakujeme za pekný reportík. Teší ma, že to naživo znelo tak dobre, aj nejaký iný priamy účastník, čo písal pod video, to vnímal veľmi dobre. Ja som myslela, že to tak bude. :D :thumbup: No rozhodne by ešte neuškodili nejaké ďalšie živé vystúpenia. Som rada, že MJM mal dobrú náladu. :) Pokyny ste dostali, takže každý vie, čo má ďalej robiť, tak to má byť. :!: :idea: :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Franci » 02 dub 2012, 09:37

Henrieta, Sidney, ďakujem za pekné reportíky. Verím, že naživo to určito bolo úžasné, nahrávkyz telky nikdy nie sú také dobré, ako živé vystúpenia
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod zsimona » 02 dub 2012, 09:45

taktéž děkuji za oba reporty :thumbup: ....potěšily jste mě :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Sidney » 02 dub 2012, 10:00

Tak len on spieval nazivo, tam to vsak tak rezonovalo, ze to vobec neznelo ako z nahravky. To je cudne...
Musim si ja prehrat moj zaznam z fotaku. :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Sidney » 02 dub 2012, 10:05

Problematicka pasaz 2:02-2:14, tam je neisty....
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Franci » 02 dub 2012, 10:57

prečo sa ten chlapec nemôže aspoň raz pekne učesať a nenamaľovať? čo na tom stále vidí? Prečo zahalil tú kapelu?
Inak tá Kismanová nahrávka je oveľa lepšia, po viacerých počutiach sa mi to celkom páči. 8) Takže beriem späť to, že sa to nedá počúvať.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Kaja » 02 dub 2012, 11:00

Vďaka aj Tebe, Sid, Vaše reportíky sú fajn. :) :thumbup: S tým hlasovým pedagógom je to iste pravda, asi každý spevák ho potrebuje. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Kotě » 02 dub 2012, 11:09

Holky, moc děkuji za všechny reportíky :thumbup: Moc se mi líbí, že chce jít naživo kde jen to půjde....a naživo to nikdy nebude přesně stejné jako ze studiové nahrávky! Mě se to líbilo! Jen ten pořad... :roll: , trpěla jsem jako Hus :lol: . A pak když to tam rozbalil, tak už jen to "zděšení" ve tvářích pokojně spícího obecenstva stál za to :lol: .Tak se mi zdálo, že se ho někteří báli :roll: :lol: ...jejich problém. Novou image hodnotím veeeelmi kladně! Tak tady, tedy, už mu NIKDO nemůže vyčítat že vypadá jako ženská :!: Je to rocker v pravém slova smyslu. A zahalení kapely??? Super nápad! Pochopila jsme to tak, že celý ten projekt je prostě jen MJM....a doprovod! A rozhodně to zaujme! :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod mamca_ivca » 02 dub 2012, 11:32

Děkujeme všem za repotríky, jsem ráda, že na živo to znělo dobře. Já jsem si ještě v noci dala práci a porovnávala jsem obě nahrávky kousek po kousku - studiovou a tu od kissmana. Musím uznat, že po několika poslechách jsem ubrala na kritice, vážně to není zlé, Sidney má pravdu s pasáží cca od 2min, tam byl trochu pod tónem. Občas mu nějaký ten tón malinko ujel, ale dobře dolaďoval hlavně ve výškách, některé spodní tony nebyly úplně nej, ale na to, že skoro vůbec neslyšel odposlech a akustika příšerná, to bylo fakt výborný. :thumbup:
Chce to víc živých vystoupení, pak to bude dokonalý :!: . A v Baku to bude bomba.:thumbup: :lol: :lol: :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Kaja » 02 dub 2012, 11:35

V Baku bude inak naladené obecenstvo, úplne inak ho bude vnímať a aj pri obrazovkách bude kopa divákov, ktorí mu budú celí vďační za to, že to trochu rozprúdi medzi tými slaďákmi. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod zsimona » 02 dub 2012, 11:51

Kaja píše:V Baku bude inak naladené obecenstvo, úplne inak ho bude vnímať a aj pri obrazovkách bude kopa divákov, ktorí mu budú celí vďační za to, že to trochu rozprúdi medzi tými slaďákmi. :D

tam na to obecenstvo bude čekat a bude za rockový nářez rádo!....tady to bylo po těch operních divách a "Helence s Davidem" něco jako návštěva mimozemšťanů!....už jsem klidná :thumbup: ,ale včera se mi neusínalo lehce!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Bára » 02 dub 2012, 12:00

zsimona píše:
Kaja píše:V Baku bude inak naladené obecenstvo, úplne inak ho bude vnímať a aj pri obrazovkách bude kopa divákov, ktorí mu budú celí vďační za to, že to trochu rozprúdi medzi tými slaďákmi. :D

tam na to obecenstvo bude čekat a bude za rockový nářez rádo!....tady to bylo po těch operních divách a "Helence s Davidem" něco jako návštěva mimozemšťanů!....už jsem klidná :thumbup: ,ale včera se mi neusínalo lehce!
:lol: Ani mně :oops: Ale pak jsem si řekla: Zamakal jsi, protože před rokem by tohle neuzpíval takhle ani náhodou :lol: :lol: Má ještě dva měsíce, velké pódium mu jen prospěje (jestli se do té doby neztratí :mrgreen: ) a ten adrenalin z tý obrovský haly ho nabudí :wink: A na zahraničních servrech tohle řeší jen okrajově. Doporučují mu zamakat na zpěvu, ale to tam doporučují opravdu snad všem, kteří představili opravdu živé vystoupení :idea: Naopak oceňují provedení, a to viděli jen okleštěný zlomek :wink: Myslím, že to eurovizní publikum je zvyklé na všelijaké hrůzy, které se tam potom naživo objeví. Živý zpěv je holt dřina :D A u rockové skladby se nějaká ta "špína" očekává 8) :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod mamca_ivca » 02 dub 2012, 12:12

zsimona píše:
Kaja píše:V Baku bude inak naladené obecenstvo, úplne inak ho bude vnímať a aj pri obrazovkách bude kopa divákov, ktorí mu budú celí vďační za to, že to trochu rozprúdi medzi tými slaďákmi. :D

tam na to obecenstvo bude čekat a bude za rockový nářez rádo!....tady to bylo po těch operních divách a "Helence s Davidem" něco jako návštěva mimozemšťanů!....už jsem klidná :thumbup: ,ale včera se mi neusínalo lehce!

Simco, proč myslíš, že jsem nešla spát (naštěstí jsem nemusela ráno vstávat)? Vrtaly mi hlavou ty rozporuplné reakce na všech serverech, tak jsem se tomu snažila přijít na kloub. Když někdo, kdo má údajně absolutní sluch, napíše, že to bylo šíleně falešné, tak to mi spát nedalo. :?
Ale jen k tomu programu, mně se docela líbil, měli to hezky zkomponované, prostě všehochuť, mám ráda i vážnou hudbu, takže podle mě celkově docela pěkný program, ale MJM musí být někde jinde. Hlavní je, že ho zařadili. :thumbup: :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod zsimona » 02 dub 2012, 12:19

mamca_ivca píše:
zsimona píše:
Kaja píše:V Baku bude inak naladené obecenstvo, úplne inak ho bude vnímať a aj pri obrazovkách bude kopa divákov, ktorí mu budú celí vďační za to, že to trochu rozprúdi medzi tými slaďákmi. :D

tam na to obecenstvo bude čekat a bude za rockový nářez rádo!....tady to bylo po těch operních divách a "Helence s Davidem" něco jako návštěva mimozemšťanů!....už jsem klidná :thumbup: ,ale včera se mi neusínalo lehce!

Simco, proč myslíš, že jsem nešla spát (naštěstí jsem nemusela ráno vstávat)? Vrtaly mi hlavou ty rozporuplné reakce na všech serverech, tak jsem se tomu snažila přijít na kloub. Když někdo, kdo má údajně absolutní sluch, napíše, že to bylo šíleně falešné, tak to mi spát nedalo. :?
Ale jen k tomu programu, mně se docela líbil, měli to hezky zkomponované, prostě všehochuť, mám ráda i vážnou hudbu, takže podle mě celkově docela pěkný program, ale MJM musí být někde jinde. Hlavní je, že ho zařadili. :thumbup: :lol:

ale ano...i já mám ráda vážnou hudbu a když jsem smutná,tak si ji pouštím....ale Miro tam byl ...opravdu jak zjevení z jiného světa...ale samozřejmě jsme asi my i Miro rád,že mu to tam umožnili zazpívat....jen ti diváci tam asi snesli směs klasiky,muzikálu,cimbálu a popu vpohodě...ale vystoupení MJM mnozí rozdýchávají doteď
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Beneficny koncert Vietor do plachiet

Příspěvekod Bára » 02 dub 2012, 12:20

mamca_ivca píše:
zsimona píše:
Kaja píše:V Baku bude inak naladené obecenstvo, úplne inak ho bude vnímať a aj pri obrazovkách bude kopa divákov, ktorí mu budú celí vďační za to, že to trochu rozprúdi medzi tými slaďákmi. :D

tam na to obecenstvo bude čekat a bude za rockový nářez rádo!....tady to bylo po těch operních divách a "Helence s Davidem" něco jako návštěva mimozemšťanů!....už jsem klidná :thumbup: ,ale včera se mi neusínalo lehce!

Simco, proč myslíš, že jsem nešla spát (naštěstí jsem nemusela ráno vstávat)? Vrtaly mi hlavou ty rozporuplné reakce na všech serverech, tak jsem se tomu snažila přijít na kloub. Když někdo, kdo má údajně absolutní sluch, napíše, že to bylo šíleně falešné, tak to mi spát nedalo. :?
Ale jen k tomu programu, mně se docela líbil, měli to hezky zkomponované, prostě všehochuť, mám ráda i vážnou hudbu, takže podle mě celkově docela pěkný program, ale MJM musí být někde jinde. Hlavní je, že ho zařadili. :thumbup: :lol:
Pokud to bylo jediný živý vystoupení tam, tak pak je samozřejmě nasnadě, že to není studiovka :idea: V týhle souvislosti si pamatuju Anetino vystoupení na prvním Slavíkovi po soutěži :idea: Jediná trvala na živém vystoupení....a naprostá katastrofa to tenkrát byla :idea: Neuzpívala to vůbec. To včera bylo o 100% lepéší, i když zdaleka ne dokonalé :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Beneficny koncert Vietor do plachiet , Bratislava, 1.4.2012

cron