Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod De_Tourvel » 13 kvě 2012, 11:28

Ja jsem za prve s nicim takovym nesouhlasil. Ty pocitas automaticky, ze s tvymi regulemi kazdy souhlasi. Kazdy s tvymi pravidly totiz souhlasit musi, aniz by neco odsouhlasoval, protoze tim je podmineny vstup. Tedy normalni diktatura. A pochybuju ze to tu nejaky smajda cte, tedy tvuj dovetek, ze on muze jediny prispevky cenzurovat, je vskutku kuriozni.

Za druhe prave o to jde , ze nekdo (ja vim kdo) prispival z meho pocitace. Protoze ja nejsem dement , abych si daval hesla, ktera normalni clovek bez prislusneho programu prolomi. A nepredpokladam, ze by se hackeri s programem na prolomeni slozitych hesel soustredili, na pro takove kejkle bezvyznamnou vec, jako je forum MS. Prispevky psal myslim nekdo mne znamy. Nejde o to, ze asi vim kdo, ale jde o to , ze mi je neprijemne tady videt pod mym jmenem napsane nejake fake nazory. At si kazdy pise sve nazory sam za sebe. Ja nazor nemam, tedy by nemel byt ani pod mym jmenem napsany sakra. Myslim, ze nesmazat fake prispevky je horsi , nez nejake ostrejsi vymeny nazoru.

Za treti. Jediny, kdo muze psat bez hesla za jine bez problemu jsi, krome mych blizkych lidi, ty. Takze pokud by tyhle fake prispevky nenapsal nikdo z meho nejblizsiho okoli, mohl to by byt uz jen kdo?? ... Odpoved si muzes najit sama. Pokud se tak branis smazat jakesi blaboly, je to podivne.
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod ewilyn » 13 kvě 2012, 13:27

De_Tourvel píše:Ja jsem za prve s nicim takovym nesouhlasil. Ty pocitas automaticky, ze s tvymi regulemi kazdy souhlasi. Kazdy s tvymi pravidly totiz souhlasit musi, aniz by neco odsouhlasoval, protoze tim je podmineny vstup. Tedy normalni diktatura. A pochybuju ze to tu nejaky smajda cte, tedy tvuj dovetek, ze on muze jediny prispevky cenzurovat, je vskutku kuriozni.

Za druhe prave o to jde , ze nekdo (ja vim kdo) prispival z meho pocitace. Protoze ja nejsem dement , abych si daval hesla, ktera normalni clovek bez prislusneho programu prolomi. A nepredpokladam, ze by se hackeri s programem na prolomeni slozitych hesel soustredili, na pro takove kejkle bezvyznamnou vec, jako je forum MS. Prispevky psal myslim nekdo mne znamy. Nejde o to, ze asi vim kdo, ale jde o to , ze mi je neprijemne tady videt pod mym jmenem napsane nejake fake nazory. At si kazdy pise sve nazory sam za sebe. Ja nazor nemam, tedy by nemel byt ani pod mym jmenem napsany sakra. Myslim, ze nesmazat fake prispevky je horsi , nez nejake ostrejsi vymeny nazoru.

Za treti. Jediny, kdo muze psat bez hesla za jine bez problemu jsi, krome mych blizkych lidi, ty. Takze pokud by tyhle fake prispevky nenapsal nikdo z meho nejblizsiho okoli, mohl to by byt uz jen kdo?? ... Odpoved si muzes najit sama. Pokud se tak branis smazat jakesi blaboly, je to podivne.


jasne, odhalil si ma, potajme tu vzpisujem pod Tvojim nickom :lol: :lol: :lol:

btw...ani ja nemozem pisat od nickmi inych uzivatelov, hesla nepoznam :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 13 kvě 2012, 14:47

tak udělej Ewi vyjimku a smaž to, když si to přeje a je to tedy názor někoho, kdo do fora nepatří...znám to z vlastní zkušenosti, jak je to nepříjemné...
používám s klukem jeden YT kanál a když mi pak chodí majly, at se naučím správně psát, a co jsem tím komentem myslela, ať se jdu vycpat atd., není to vždy jen legrační...ale člověk je líný zakládat další kanál...
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Misuna » 13 kvě 2012, 15:36

adela ankarova píše:tak udělej Ewi vyjimku a smaž to, když si to přeje a je to tedy názor někoho, kdo do fora nepatří...znám to z vlastní zkušenosti, jak je to nepříjemné...
používám s klukem jeden YT kanál a když mi pak chodí majly, at se naučím správně psát, a co jsem tím komentem myslela, ať se jdu vycpat atd., není to vždy jen legrační...ale člověk je líný zakládat další kanál...


Já mu to nevěřím, že to nepsal on :D V tom případě onen člověk, který za něj psal, má velmi podobný styl psaní. Opakuje se situace z minula, kdy vyžadoval, aby se smazali jeho příspěvky. Tenkrát tvrdil, že nebyl zrovna při smyslech, když je psal...nebo tak nějak podobně.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod zsimona » 13 kvě 2012, 15:42

Misuna píše:
adela ankarova píše:tak udělej Ewi vyjimku a smaž to, když si to přeje a je to tedy názor někoho, kdo do fora nepatří...znám to z vlastní zkušenosti, jak je to nepříjemné...
používám s klukem jeden YT kanál a když mi pak chodí majly, at se naučím správně psát, a co jsem tím komentem myslela, ať se jdu vycpat atd., není to vždy jen legrační...ale člověk je líný zakládat další kanál...


Já mu to nevěřím, že to nepsal on :D V tom případě onen člověk, který za něj psal, má velmi podobný styl psaní. Opakuje se situace z minula, kdy vyžadoval, aby se smazali jeho příspěvky. Tenkrát tvrdil, že nebyl zrovna při smyslech, když je psal...nebo tak nějak podobně.

:thumbup: ...napadlo mě totéž!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 13 kvě 2012, 15:42

Misuna píše:
adela ankarova píše:tak udělej Ewi vyjimku a smaž to, když si to přeje a je to tedy názor někoho, kdo do fora nepatří...znám to z vlastní zkušenosti, jak je to nepříjemné...
používám s klukem jeden YT kanál a když mi pak chodí majly, at se naučím správně psát, a co jsem tím komentem myslela, ať se jdu vycpat atd., není to vždy jen legrační...ale člověk je líný zakládat další kanál...


Já mu to nevěřím, že to nepsal on :D V tom případě onen člověk, který za něj psal, má velmi podobný styl psaní. Opakuje se situace z minula, kdy vyžadoval, aby se smazali jeho příspěvky. Tenkrát tvrdil, že nebyl zrovna při smyslech, když je psal...nebo tak nějak podobně.


To je jedno, či písal, alebo nepísal, zrejme má na to dôvod, prečo to chce. Hoci tie príspevky sú dobré. Ale Adela má asi pravdu, niekedy má na to človek osobné dôvody, prečo to chce.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod De_Tourvel » 13 kvě 2012, 15:49

Damy ja jsem to opravdu nepsal. Nechci se vyjadrovat k clovekovi MJM. Psaval jsem k osobe MŠ, protoze mi byl jistym zpusobem sympaticky nebo necim blizky. Opravdu se nechci vyjadrovat k osobe MJM, ktera je mi velmi vzdalena a nesedi mi zejmena svym arogantnim megalomanstvim. Byt arogantni megaloman se totiz musi umet a musi to byt aspon castecne nadsazka(Rytmus).
Jedine, co jsem k MJM napsal, je preklad textu, protoze texty, zejmena takove nijake a plne klise, beru jako vyzvu, abych z nich neco vykresal.

Takze budte prosim te lasky a smazte ty fake prispevky z teto diskuze, protoze to je fakeovaty fake vsech fakeovatych fakeu.
Dekuji opakovane a predem

S uctou De Tourvel
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 01 čer 2012, 22:10

AxantimTrance píše:Kuki kuki as my slovak friend says.

Eyes Wide Shut. Dillie of a movie... and this piece/ great video mmmmmm who did write thescreenplay? As if it came from my life

Who did make up a plot? Im really interested. Whois the author? It seems like somebody drained my brain :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Written and directed by Max Jason Mai, Jan Varchola and Peter Uhrin :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 02 čer 2012, 05:42

AxantimTrance píše:You must be his manager, arent you


And you're probably bored
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Henrieta » 02 čer 2012, 10:09

AxantimTrance píše:Yeah I am bored. Otherwise I'm a scout, modelhunter, desperately seekin new bizarre faces for my bosses. :shock: :roll:
He might be a big deal for their fashion show.
Looking for distinct types, bizarre men with female look and women like Hillary Swank, so called beautiful females with male features. That's it
It'll be a runway show. Minimum height of 6' for men and 5'7'' for women appreciated


It´s nice, but what can we do with it? You can to adress directly him, we are only fans.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod ewilyn » 02 čer 2012, 14:48

AxantimTrance píše:Yeah I am bored. Otherwise I'm a scout, modelhunter, desperately seekin new bizarre faces for my bosses. :shock: :roll:
He might be a big deal for their fashion show.
Looking for distinct types, bizarre men with female look and women like Hillary Swank, so called beautiful females with male features. That's it
It'll be a runway show. Minimum height of 6' for men and 5'7'' for women appreciated


i think he isn´t high enough :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Paula » 03 čer 2012, 20:05

Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Henrieta » 03 čer 2012, 23:26

AxantimTrance píše:Well, the height of 6' isn't a must. It' s just appreciated by way of having 2 candidates who meet defined requirements to an equal extend, the one, who's 6' tall, might be prefered. Otherwise I dont wanna insist on having him in casting process. If you deny his presence, everything's fine. He's your client, not mine, don't worry. We have several candidates already.
Thanks for info anyway. Bye now

we don't prefer giants btw. 6' to 6' 2'', that would be ideal


He´s tall 181 cm, 6´is 183 cm maybe. He isn´t our client, he´s only our singing idol :D He don´t come here to write and we aren´t in contact with him. We don´t know if he wants to be a model at all. You can write him directly on his mail, which you can be found on his website and ask him.
Then only we can do models for you :D ... it was a joke of course
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Henrieta » 07 čer 2012, 09:26

PÝTAM SA: PREČO SA TENTO KLIP NEHRÁ NA NAŠICH A ČESKÝCH HUDOBNÝCH STANICIACH :?: JE TO KVATLITNÝ KLIP, TAKISTO NAHRÁVKA. NA NAŠE POMERY ŠPIČKOVÝ. UŽ SA MAL HRAŤ DÁVNO. VŠETKY BICYKLISTICKÉ A LÚČNO-BEHACIE KLIPY SA TAM HRAJÚ. ČO ROBÍ MANAGEMENT MAXA JASONA MAIA OKREM PÍSANIA PRIBLBLÝCH LISTOV DO MÉDIÍ :?: POKIAĽ MOJE NEZAINTERESOVANÉ OKO DOVIDÍ, MINIMÁLNE ÓČKO A MUSIQ1 MALI ZÁUJEM.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 07 čer 2012, 13:32

Henrieta píše:PÝTAM SA: PREČO SA TENTO KLIP NEHRÁ NA NAŠICH A ČESKÝCH HUDOBNÝCH STANICIACH :?: JE TO KVATLITNÝ KLIP, TAKISTO NAHRÁVKA. NA NAŠE POMERY ŠPIČKOVÝ. UŽ SA MAL HRAŤ DÁVNO. VŠETKY BICYKLISTICKÉ A LÚČNO-BEHACIE KLIPY SA TAM HRAJÚ. ČO ROBÍ MANAGEMENT MAXA JASONA MAIA OKREM PÍSANIA PRIBLBLÝCH LISTOV DO MÉDIÍ :?: POKIAĽ MOJE NEZAINTERESOVANÉ OKO DOVIDÍ, MINIMÁLNE ÓČKO A MUSIQ1 MALI ZÁUJEM.

Max chce snad prorazit venku, ne? Tak mu je to tu u .... :D
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

PředchozíDalší

Zpět na KLIP Don´t close your eyes

cron