Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 05 kvě 2012, 03:43

Janka píše:
adela ankarova píše:tak jsem si to pustila dnes znovu a všimla jsem si, že naše rady jdou do luftu :lol: zas tam má gatě do půli zadku (nejen ve sceně jak za ruku běží)
a to je to prý důkladně uděláno :lol:

Kurnik šopa, čo si stojí na kábli :!: :?: :mrgreen: :roll: Stále nechápe že riť chceme vidieť pekne celú :!: :lol: :wink:

:lol: jen do toho :mrgreen: když si mohl dovolit ten Jackie z Hlasu ukázat ty své stahovací kalhotky :lol: tak co by nemohl Max
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Ivana » 05 kvě 2012, 09:25

http://www.rockdivision.sk/index.php?op ... &Itemid=23

"Videoklip k skladbe je o kontraste. O konflikte, ale aj spojení dvoch osudov, dvoch osôb, ktoré subjektívne metaforicky odzrkadľujú vnútorný boj a expresívne pocity človeka v aktuálnej dobe, keď mnohí ľudia žijú pod strašným tlakom a sú obeťami nalinkovaných životov, imaginárnych reťazí a vlastných démonov," uviedol hudobník, ktorý sa stal známym v súťaži Česko Slovenská SuperStar ešte so svojím pôvodným menom Miro Šmajda.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod De_Tourvel » 05 kvě 2012, 11:03

Ta zenska neni myslim typicka kraska ze si clovek rekne týýýjo to je kusanec...jako treba ta v smajdove prvnim clipu..To byl kus naprosto z pohledu zenske krasy mimoradny.ale...tahle ma pro mě obrovske charisma..takove tragicky tajemne (coz kusanci z prvniho clipu chybelo.Mimoradne krasna kraska bez charismatu to byla ta prvni) Tahleta se mi zdá hezka zajimava holka s charismatem. Nejvic se mi vizualne libi pasaz s psanim na stroji. To mi přijde i rytmicky dobre sladene. A to s tou basou tam prave ze sedi. Synchronizací jsem nemyslel sladeni realneho zvuku s obrazem, ale sladeni pohybů s rytmem hudby. Mozna se tomu nerika rytmus ale myslim ze rika. Nejsem jazykozpytec a vyjadrovat se moc neumim. Podtext, ktery clipu tematicky sedi, tomu dava aspoˇm z mého pohledu,prave esprit te hlavni predstavitelky...spis nez Smajdy. Ale uz se k tomu nebudu radsi vyjadrovat protoze nejsem masochista a citim, ze jsme prekrocil hranici , kdy me budou jeho obdivovatelky nadavat a vyhazovat.. Zamotane ksichty nejsou moc puvodni.... Naopak sceny s holkou se mi zdaji pomerne dost originalni.
Clip se mi spíš líbí než nelíbí. Asi kdyby k němu byla hudba, co se mi líbí , líbil by se mi víc. :idea: :idea: :idea: :idea:

Já tuhle hudbu nemusím, protže je metalová a metal já nesnáším. :!: :!: :!: A proto jsme sem taky prestal chodit. Metaqlovi zpevaci opravdu nejsou ma parketa a muj vkus. A vadi mi na komunite okolo techto zpevaku, ze proste cim je hudba jemnejsi melodictejsi a mene urvana, tim ji vic pomlouvaji jako sracku.
K hudbe musím uznat , že splňujte atribut zapamatelnosti a zažranosti do mozku. To je nejzákladnější atribut hitu. Mě se skladba aspon trochu líbí až po několikerém poslechnutní. Na první poslech jsme se otřásl brrr to je hnus metal. Při víc poslechách/poslešíšch?? už je to lepší. Ale tenhle typ hudby bych si na cd do auta nestáhl. Čímž pouze říkám, že tento žánr nemusím a nerozumím mu. Neshazuju to, jen tohle bych si nedal na cd s mou oblíbenou hudbou..

K jeho image pouze a jenom dodam mě vadí v tom jakemsi interview.... kde byl zmalovany jako slepá vizážistka...tak me teda vadily natupirovane vlasy. To spousta lidi vnima jako fuj slizoun. Myslim ze existuje spousta placanic na vlasy, ktere vlasy trochu ozivi a nasakne kdyz je mel clovek pred tim v dredech nebo nejakych provazlach.??? Ale styling vlasu co mel pred tim byl dobry, uz nevim kdy, ale prave ze to tehdy mel jakoby v takovych tenkych provazkach-dredikach..na jakychsi fotkach :idea: :!:
Jo jeste jedna vec mi na Smajdovi vadi. A to je prokladani rozhovoru se slovenkou pro slovaky anglickymi terminy tak, jak to delaji lidi, co ziji desitky let v zahranici. To mi prislo trapne...Jinak ok.at si kazdy dela co chce. Jen rikam jak to vidim ja.
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod xitee » 05 kvě 2012, 11:40

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod xitee » 05 kvě 2012, 11:44

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2012, 13:44

mari píše:Zaujal ma postoj a la Homo Vitruvius - 0,10 , , ubrala by som z reťazí .... biela kazajka mu sekne :D ...Záhadná žena Uma Thurman nakombinovaná s Anou Geislerovou ´= výborná voľba . Hod kýblom do skla ma ohúril o niečo menej ako záverečný beh :D Zbožňujem , keď mu veju vlasy . Škoda , že nemohol klusať na koni ...(chcem ďalší klip s koňom 8) ) Odhalený kúsok zadku - neviem prečo si myslím , že sám trval na tom , aby mu ho bolo vidno :wink: . Nevadí mi to , ked mám istotu ,že by to strihli , ak by gate spadli celkom , nie je to live ...našťastie :lol:
Podľa mňa sa ona dostáva do akéhosi stavu beznádeje , vyhorenia , apatie ...Tváre v maskách sú spokojné ...Ním šijú všetci čerti , strašne veľa by toho chcel dokázať , no tváre v maskách mu radia STOJ , nesmieš sa odlišovať od bežných smrtelníkov .... No 500 klikov denne urobí svoje , reťaze nevydržia , sklo sa rozbije , dievčina je zachránená ... nabíja ju svojou energiou ... bežia von zo skladu a budú spolu šťastní , až kým ich nenájdu redaktori z Nového Času :D
Páči sa mi to , každý deň si k tomu môžem vymýšľať iný príbeh , nie ako keď sa Harych bicykloval ( musela som to napísať :( )


Fajn komentár. :D
Na koni by sa mi tiež páčil :idea: :D Neviem, či to s koňmi vie, ale asi by sa rýchlo naučil. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2012, 13:57

De_Tourvel píše:Ta zenska neni myslim typicka kraska ze si clovek rekne týýýjo to je kusanec...jako treba ta v smajdove prvnim clipu..To byl kus naprosto z pohledu zenske krasy mimoradny.ale...tahle ma pro mě obrovske charisma..takove tragicky tajemne (coz kusanci z prvniho clipu chybelo.Mimoradne krasna kraska bez charismatu to byla ta prvni) Tahleta se mi zdá hezka zajimava holka s charismatem. Nejvic se mi vizualne libi pasaz s psanim na stroji. To mi přijde i rytmicky dobre sladene. A to s tou basou tam prave ze sedi. Synchronizací jsem nemyslel sladeni realneho zvuku s obrazem, ale sladeni pohybů s rytmem hudby. Mozna se tomu nerika rytmus ale myslim ze rika. Nejsem jazykozpytec a vyjadrovat se moc neumim. Podtext, ktery clipu tematicky sedi, tomu dava aspoˇm z mého pohledu,prave esprit te hlavni predstavitelky...spis nez Smajdy. Ale uz se k tomu nebudu radsi vyjadrovat protoze nejsem masochista a citim, ze jsme prekrocil hranici , kdy me budou jeho obdivovatelky nadavat a vyhazovat.. Zamotane ksichty nejsou moc puvodni.... Naopak sceny s holkou se mi zdaji pomerne dost originalni.
Clip se mi spíš líbí než nelíbí. Asi kdyby k němu byla hudba, co se mi líbí , líbil by se mi víc. :idea: :idea: :idea: :idea:

Já tuhle hudbu nemusím, protže je metalová a metal já nesnáším. :!: :!: :!: A proto jsme sem taky prestal chodit. Metaqlovi zpevaci opravdu nejsou ma parketa a muj vkus. A vadi mi na komunite okolo techto zpevaku, ze proste cim je hudba jemnejsi melodictejsi a mene urvana, tim ji vic pomlouvaji jako sracku.
K hudbe musím uznat , že splňujte atribut zapamatelnosti a zažranosti do mozku. To je nejzákladnější atribut hitu. Mě se skladba aspon trochu líbí až po několikerém poslechnutní. Na první poslech jsme se otřásl brrr to je hnus metal. Při víc poslechách/poslešíšch?? už je to lepší. Ale tenhle typ hudby bych si na cd do auta nestáhl. Čímž pouze říkám, že tento žánr nemusím a nerozumím mu. Neshazuju to, jen tohle bych si nedal na cd s mou oblíbenou hudbou..

K jeho image pouze a jenom dodam mě vadí v tom jakemsi interview.... kde byl zmalovany jako slepá vizážistka...tak me teda vadily natupirovane vlasy. To spousta lidi vnima jako fuj slizoun. Myslim ze existuje spousta placanic na vlasy, ktere vlasy trochu ozivi a nasakne kdyz je mel clovek pred tim v dredech nebo nejakych provazlach.??? Ale styling vlasu co mel pred tim byl dobry, uz nevim kdy, ale prave ze to tehdy mel jakoby v takovych tenkych provazkach-dredikach..na jakychsi fotkach :idea: :!:
Jo jeste jedna vec mi na Smajdovi vadi. A to je prokladani rozhovoru se slovenkou pro slovaky anglickymi terminy tak, jak to delaji lidi, co ziji desitky let v zahranici. To mi prislo trapne...Jinak ok.at si kazdy dela co chce. Jen rikam jak to vidim ja.


Práveže sa vyjadrovať vieš a rada čítam Tvoje komenty. Viem, že metal nie je Tvoja parketa, ale páčia sa mi Tvoje postrehy ku klipu a Tvoj názor je Tvoj, rešpektujem ho. A každý skutočný názor je podnetný. Tie povrázkové vlasy mal na tom živom vystúpení v divadle.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2012, 14:00

Bára píše:Pořád nad tím poslelstvím klipu musím přemýšlet. Ta symbolika - děvče představuje různé obory umění - malba, hudba, psaní :?: - ten tlak při takovéto tvůrčí činnosti :?: - nejistota, stres, možnost, že dojdou nápady, nezadaří se :?: ..a závěrečná věta v obrazu GOD SAVE ME :!: Bože, chraň mě :wink: Je to taky možnost :?:


To je na klipe zaujímavé, že je možnosť nad ním rozmýšľať a skutočne sa v ňom dá nájsť všeličo (teraz nemyslím ten zadok, to pre nás zase nie je taká novinka :lol: ).
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Misuna » 07 kvě 2012, 15:33

http://www.itneverends.cz/news/miro-sma ... ene-dobre/ dala jsem to sem 2x, protože nevím, kam to přesně hodit. Pěkně to napsali :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod mari » 10 kvě 2012, 15:47

Herečka sa volá Lucia Hrachová , vedeli sme ? :wink:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 10 kvě 2012, 19:10

mari píše:Herečka sa volá Lucia Hrachová , vedeli sme ? :wink:


Áno a už vieme, že je herečka, som si myslela podľa toho prejavu :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod De_Tourvel » 12 kvě 2012, 19:57

Admine, smaz prosim prispevky od nicku De Tourvel v teto diskuzi "clip". Nekdo mi hacknul profil a napodobuje me. Ja to nepsal a na tvorbu, vizaz, osobu ani existenci osoby MS nechci vyjadrovat zadny nazor, protoze ho nemam. Nenecham tu ze sebe delat kaspara.
Jedine, co jsem v poslednich mesicich napsal na tohle forum, je preklad textu, pokud si pamatuju.
Diky predem
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod ewilyn » 12 kvě 2012, 20:29

De_Tourvel píše:Admine, smaz prosim prispevky od nicku De Tourvel v teto diskuzi "clip". Nekdo mi hacknul profil a napodobuje me. Ja to nepsal a na tvorbu, vizaz, osobu ani existenci osoby MS nechci vyjadrovat zadny nazor, protoze ho nemam. Nenecham tu ze sebe delat kaspara.
Jedine, co jsem v poslednich mesicich napsal na tohle forum, je preklad textu, pokud si pamatuju.
Diky predem


bohuzial, "co lezi to bezi "...pripada mi to byt dost autenticke, okrem toho uz ziadne prispevky, ktore nie su hanlive alebo vulgarne nemazem...maximalne presuvam z verejnosti do registrovanych...
a ak mas pocit, ze Ti niekto "hackol heslo" - doporucujem vymenit a zaistit si to ho lepsie :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod De_Tourvel » 12 kvě 2012, 20:47

Poslys myslim, ze psat za cizi nick je daleko horsi nez psat ostrejsi prispevky na tu osobu. Mas tady divne pravidla. Trochu to zavani diktaturou
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod ewilyn » 12 kvě 2012, 20:59

De_Tourvel píše:Poslys myslim, ze psat za cizi nick je daleko horsi nez psat ostrejsi prispevky na tu osobu. Mas tady divne pravidla. Trochu to zavani diktaturou


pravidla su dane a ty si s nimi suhlasil pri registracii na toto forum, citujem :

Souhlasíte s tím, že „Miro Šmajda ( Max Jason Mai)“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi.


okem toho som presla IP adresy inkriminovanych Tvojich pirspevkov - ak Ti niekto "hackol" nick, tak i prispieval z Tvojho pocitaca a tvojej IP :idea:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na KLIP Don´t close your eyes

cron