Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod zsimona » 04 kvě 2012, 18:31

adela ankarova píše:
Sidney píše:
adela ankarova píše:tak jsem si to pustila dnes znovu a všimla jsem si, že naše rady jdou do luftu :lol: zas tam má gatě do půli zadku (nejen ve sceně jak za ruku běží)
a to je to prý důkladně uděláno :lol:




Ved prave preto to tak je... :mrgreen: ale to nebude to, co tak uputalo Gemiana :?:

:lol: to upoutalo mne, když už se tu píše, co koho upoutalo

takže co? :roll:....vadí ti to tam...nebo se ti to líbí? :lol: :lol: :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 04 kvě 2012, 18:32

Kaja píše:
De_Tourvel píše:Nebudu ani kritizovat ani chvalit. Video ma asi spoustu kladu i nejake zapory, ale proc to rozebirat .Jedno jedine si neodpustim. Presto, ze video asi neni spatne, ja jsem byval negativni rejpal chmm, tak reknu jedno negativum...Me se libi videa, ktere jsou hodne a presne napasovane do rytmu. To se tu moc nevyuzilo a ze v tom videu bylo dost obrazu, kde to vyuzit slo(snad ta baba u basy tam to vyuzili? nebo co to je. Viola nebo jak se to jmenuje?Treba by slo sesynchronizovat vic a presneji na kresleni stetcem???, podani ruky a blablabla a atd atd...). Ale zas ta pisnicka neni tak vyrazne rytmicka coz mi na metalu chybi...rytmus vyrazny rytmus. Nicmene i presto by strihem slo mozna pisnicku s videem sladit jeste trochu vyrazneji rytmicky???.. No zas jen nazor , nemusi sdilet ostatni, ale ja ho proste mam a basta........Na videu se mi ale libi spousta veci a jeste dalsi se mi zas nelibi, ale nechce se mi nechat po sobe za sve nazory slapat. Asi zraju nebo co. :!: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Me treba dostalo tohle video, i kdyz je to vlastne jen sestrih filmu nikoliv klasicky clip... a je to lehounce kycovite. Nezaujalo me snad vypravnosti, ale presnym napasovanim na rytmus, coz v dnesni dobe nejruznejsich programu neni zas tak tezke...ale je to efektni.Na druhou stranu fakt, ze tato hudba je mi blizsi, zas hraje urcite roli i u videa, ktere je udelane sestrihem filmu..Miluju rytmus, nikoli Rytmuse...a miluju kýče
http://www.youtube.com/watch?v=I65ZARucotc

Tim nechci rict, ze se mi smajdovo video nelibi. Napriklad v te zenske vidim (aspon ja) jedno z pozitiv .. Ma netradicni zjev a vvyrazny projev..To abych vyvazil jedno negativum jednim pozitivem. Ovsem je jina vec na videu, ktera na me udelala upe nejvetsi dojem... jen se porad nemuzu rozhodnout jestli v pozitivnim nebo negativnim smeru .....a tu si necham pro sebe


BTW Sydney co to ma za dum ta tva simice.DDDD Jen takova kukan se sprchouDDDDDD. Malem jsem se pocural smichy, kdyz muj sim navstivil tvou simici v jejim utulnem pribytku DDDDDDDDDDDDDDD


Že nechám pre seba - veď ani spať nebudeme, to nemožeš takto :!: :) No tá modelka ma zaujala už v tom making of videu. Myslím, že vybrali veľmi zaujímavý typ. Presne taký, aký sa tam hodí. Vyzerá krehko, zraniteľne, romanticky a absolútne netuctovo. Ktovie, kto to je.
A zo Sid sa nesmej, ona je teraz, chúďa, bezdomovec :!: :roll: :lol:



:( :( :( :( :( Chcem novy domcek...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 04 kvě 2012, 19:32

Pořád nad tím poslelstvím klipu musím přemýšlet. Ta symbolika - děvče představuje různé obory umění - malba, hudba, psaní :?: - ten tlak při takovéto tvůrčí činnosti :?: - nejistota, stres, možnost, že dojdou nápady, nezadaří se :?: ..a závěrečná věta v obrazu GOD SAVE ME :!: Bože, chraň mě :wink: Je to taky možnost :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 04 kvě 2012, 20:16

Bára píše:Pořád nad tím poslelstvím klipu musím přemýšlet. Ta symbolika - děvče představuje různé obory umění - malba, hudba, psaní :?: - ten tlak při takovéto tvůrčí činnosti :?: - nejistota, stres, možnost, že dojdou nápady, nezadaří se :?: ..a závěrečná věta v obrazu GOD SAVE ME :!: Bože, chraň mě :wink: Je to taky možnost :?:

:lol: tak se půjde do normální práce jako všichni a hudba se nechá jako koníček
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 04 kvě 2012, 20:19

zsimona píše:
adela ankarova píše:
adela ankarova píše:tak jsem si to pustila dnes znovu a všimla jsem si, že naše rady jdou do luftu :lol: zas tam má gatě do půli zadku (nejen ve sceně jak za ruku běží)
a to je to prý důkladně uděláno :lol:





:lol: to upoutalo mne, když už se tu píše, co koho upoutalo

takže co? :roll:....vadí ti to tam...nebo se ti to líbí? :lol: :lol: :lol:

nevadí ani se mi to nelíbí..ale je to originální, asi jsem ještě neviděla klip s polonahým zadkem :lol: no ale Sid zas určitě něco vytáhne z kapsy :lol:
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 04 kvě 2012, 20:20

adela ankarova píše:
Bára píše:Pořád nad tím poslelstvím klipu musím přemýšlet. Ta symbolika - děvče představuje různé obory umění - malba, hudba, psaní :?: - ten tlak při takovéto tvůrčí činnosti :?: - nejistota, stres, možnost, že dojdou nápady, nezadaří se :?: ..a závěrečná věta v obrazu GOD SAVE ME :!: Bože, chraň mě :wink: Je to taky možnost :?:

:lol: tak se půjde do normální práce jako všichni a hudba se nechá jako koníček
:lol: Nevím, jak ty, ale i já si v "normální" práci denně říkám Bože, chraň mě :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 04 kvě 2012, 20:26

:lol: to upoutalo mne, když už se tu píše, co koho upoutalo[/quote]
takže co? :roll:....vadí ti to tam...nebo se ti to líbí? :lol: :lol: :lol:[/quote]
nevadí ani se mi to nelíbí..ale je to originální, asi jsem ještě neviděla klip s polonahým zadkem :lol: no ale Sid zas určitě něco vytáhne z kapsy :lol:[/quote]






http://www.youtube.com/watch?v=eW2qlKa6oHw&ob=av2n

1:33 :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 04 kvě 2012, 20:27

Bára píše:
adela ankarova píše:
Bára píše:Pořád nad tím poslelstvím klipu musím přemýšlet. Ta symbolika - děvče představuje různé obory umění - malba, hudba, psaní :?: - ten tlak při takovéto tvůrčí činnosti :?: - nejistota, stres, možnost, že dojdou nápady, nezadaří se :?: ..a závěrečná věta v obrazu GOD SAVE ME :!: Bože, chraň mě :wink: Je to taky možnost :?:

:lol: tak se půjde do normální práce jako všichni a hudba se nechá jako koníček
:lol: Nevím, jak ty, ale i já si v "normální" práci denně říkám Bože, chraň mě :mrgreen: :lol:

tak jasně, to já taky, ale aspoň vím, že to co udělám, bude mít výslednej efekt...takže nejistota z toho, že co namaluju, si tak nakonec budu moct pověsit akorát na zachod, odpadá :lol:
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 04 kvě 2012, 20:45

Tu su normalni diskutujuci a na youtube, s vynimkou toho jedneho videa:

http://escportal.cz/videoklip-maxe-jaso ... -na-svete/


Akurat sme s Henou skonstatovali, ze nechapeme tych ludi, co sa tam chodia vsade vybijat, neviem uz ako to nazvat. Ale pevne verime,
ze vacsina ludi to ma v pazi a necita to. Zda sa mi, ze tam ti isti stale pisu. Normalne zasnem, co za sedlac tu zije, aj ked ked vidim tie povacsine tupe ksichty kade tade, tak nevyzeraju, zeby vela mudrosti pobrali... Slovaci su fakt cudny narod, zly. :? Ked budem cestovat, budem asi hovorit ze som z Ceska, ved oni rec nerozoznaju. Jedine mozno Chorvati.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 04 kvě 2012, 20:51

Sidney píše:Tu su normalni diskutujuci a na youtube, s vynimkou toho jedneho videa:

http://escportal.cz/videoklip-maxe-jaso ... -na-svete/


Akurat sme s Henou skonstatovali, ze nechapeme tych ludi, co sa tam chodia vsade vybijat, neviem uz ako to nazvat. Ale pevne verime,
ze vacsina ludi to ma v pazi a necita to. Zda sa mi, ze tam ti isti stale pisu. Normalne zasnem, co za sedlac tu zije, aj ked ked vidim tie povacsine tupe ksichty kade tade, tak nevyzeraju, zeby vela mudrosti pobrali... Slovaci su fakt cudny narod, zly. :? Ked budem cestovat, budem asi hovorit ze som z Ceska, ved oni rec nerozoznaju. Jedine mozno Chorvati.
Myslíš, že tohle je dobrá volba :?: :D Já to nepozoruju :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 04 kvě 2012, 21:07

Bára píše:
Sidney píše:Tu su normalni diskutujuci a na youtube, s vynimkou toho jedneho videa:

http://escportal.cz/videoklip-maxe-jaso ... -na-svete/


Akurat sme s Henou skonstatovali, ze nechapeme tych ludi, co sa tam chodia vsade vybijat, neviem uz ako to nazvat. Ale pevne verime,
ze vacsina ludi to ma v pazi a necita to. Zda sa mi, ze tam ti isti stale pisu. Normalne zasnem, co za sedlac tu zije, aj ked ked vidim tie povacsine tupe ksichty kade tade, tak nevyzeraju, zeby vela mudrosti pobrali... Slovaci su fakt cudny narod, zly. :? Ked budem cestovat, budem asi hovorit ze som z Ceska, ved oni rec nerozoznaju. Jedine mozno Chorvati.
Myslíš, že tohle je dobrá volba :?: :D Já to nepozoruju :mrgreen:



Zeby aj u vas to bolo tak zle :?: Tak z Polska.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 04 kvě 2012, 21:32

Sidney píše:
Bára píše:
Sidney píše:Tu su normalni diskutujuci a na youtube, s vynimkou toho jedneho videa:

http://escportal.cz/videoklip-maxe-jaso ... -na-svete/


Akurat sme s Henou skonstatovali, ze nechapeme tych ludi, co sa tam chodia vsade vybijat, neviem uz ako to nazvat. Ale pevne verime,
ze vacsina ludi to ma v pazi a necita to. Zda sa mi, ze tam ti isti stale pisu. Normalne zasnem, co za sedlac tu zije, aj ked ked vidim tie povacsine tupe ksichty kade tade, tak nevyzeraju, zeby vela mudrosti pobrali... Slovaci su fakt cudny narod, zly. :? Ked budem cestovat, budem asi hovorit ze som z Ceska, ved oni rec nerozoznaju. Jedine mozno Chorvati.
Myslíš, že tohle je dobrá volba :?: :D Já to nepozoruju :mrgreen:



Zeby aj u vas to bolo tak zle :?: Tak z Polska.
:lol: :lol: Taky asi blbý :roll: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Misuna » 04 kvě 2012, 21:50

Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Janka » 04 kvě 2012, 22:28

adela ankarova píše:tak jsem si to pustila dnes znovu a všimla jsem si, že naše rady jdou do luftu :lol: zas tam má gatě do půli zadku (nejen ve sceně jak za ruku běží)
a to je to prý důkladně uděláno :lol:

Kurnik šopa, čo si stojí na kábli :!: :?: :mrgreen: :roll: Stále nechápe že riť chceme vidieť pekne celú :!: :lol: :wink:
Janka
 

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod mari » 05 kvě 2012, 00:43

Zaujal ma postoj a la Homo Vitruvius - 0,10 , , ubrala by som z reťazí .... biela kazajka mu sekne :D ...Záhadná žena Uma Thurman nakombinovaná s Anou Geislerovou ´= výborná voľba . Hod kýblom do skla ma ohúril o niečo menej ako záverečný beh :D Zbožňujem , keď mu veju vlasy . Škoda , že nemohol klusať na koni ...(chcem ďalší klip s koňom 8) ) Odhalený kúsok zadku - neviem prečo si myslím , že sám trval na tom , aby mu ho bolo vidno :wink: . Nevadí mi to , ked mám istotu ,že by to strihli , ak by gate spadli celkom , nie je to live ...našťastie :lol:
Podľa mňa sa ona dostáva do akéhosi stavu beznádeje , vyhorenia , apatie ...Tváre v maskách sú spokojné ...Ním šijú všetci čerti , strašne veľa by toho chcel dokázať , no tváre v maskách mu radia STOJ , nesmieš sa odlišovať od bežných smrtelníkov .... No 500 klikov denne urobí svoje , reťaze nevydržia , sklo sa rozbije , dievčina je zachránená ... nabíja ju svojou energiou ... bežia von zo skladu a budú spolu šťastní , až kým ich nenájdu redaktori z Nového Času :D
Páči sa mi to , každý deň si k tomu môžem vymýšľať iný príbeh , nie ako keď sa Harych bicykloval ( musela som to napísať :( )
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na KLIP Don´t close your eyes

cron