Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 02 kvě 2012, 15:03

adela ankarova píše:tak asi dobrý no, ale furt mi přijde, že je vidět, že je to jen naše tvorba...nic světovýho, pouze jedna významová rovina, není v tom co hledat, celkem nuda...



Tak s tymto vobec nesuhlasim. Par klipov sa aj u nas najde slusnych, porovnatelnych s tymi dobrymi zvonku. Najdem, dam sem linky. :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 02 kvě 2012, 15:04

xitee píše:http://tivi.azet.sk/video/1266229/max-jason-mai-v-novom-klipe-smajda-poriadne-zdrsnel.html

Tady je ten klip.
:thumbup: Díky :thumbup: Fakt mi spadla brada :oops: :D Výbornej klip :!: O to větší mám vztek, že to musí natáčet u nás a musí kalkulovat s omezeným rozpočtem :cry: Kdyby nebylo kolem něho pár nadšenců, tak to snad touhle cestou ani nejde :mrgreen: Jsem nadšená z klipu, protože :miro: nejde pod svoji úroveň :thumbup: :thumbup: :thumbup: Ale zároveň na...., že tenhle potenciál ocení akorát tak zamindrákovaný jedinci v diskusích :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Naštěstí venku mají lidi rozum :thumbup: :thumbup: Ohodnotí a zásadně :!: :!: :idea: očividně neuráží :wink: Nemají zapotřebí se tak realizovat. Naše země ještě nedospěly do stádia, kdy se dá i kritizovat slušně :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 02 kvě 2012, 15:08

adela ankarova píše:tak asi dobrý no, ale furt mi přijde, že je vidět, že je to jen naše tvorba...nic světovýho, pouze jedna významová rovina, není v tom co hledat, celkem nuda...
:wink: No, adelo, základní problém je ten, že se jakýsi příběh musel narvat do 3 eurovizních minut :!: Víš to :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 02 kvě 2012, 15:08

Este k tomuto klipu, je to take trochu desive. Trosku mi to pripomenulo The Jacket a The Shining (ako ta baba tukala na pisacom stroji...)
Ja ako milovnik aj "desivych" filmov sa stazovat nemozem... :mrgreen: Pre mna VERY GOOD. Akurat nerozumiem tym retaziam na zaciatku :?: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod zsimona » 02 kvě 2012, 15:11

Sidney píše:Este k tomuto klipu, je to take trochu desive. Trosku mi to pripomenulo The Jacket a The Shining (ako ta baba tukala na pisacom stroji...)
Ja ako milovnik aj "desivych" filmov sa stazovat nemozem... :mrgreen: Pre mna VERY GOOD. Akurat nerozumiem tym retaziam na zaciatku :?: :roll:

....spoutanost konvencemi,předpisy,zákazy?...
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 02 kvě 2012, 15:20

Sidney píše:
adela ankarova píše:tak asi dobrý no, ale furt mi přijde, že je vidět, že je to jen naše tvorba...nic světovýho, pouze jedna významová rovina, není v tom co hledat, celkem nuda...



Tak s tymto vobec nesuhlasim. Par klipov sa aj u nas najde slusnych, porovnatelnych s tymi dobrymi zvonku. Najdem, dam sem linky. :wink:

díky, ale tak určitě jo, třeba charlie straight jak litaj po new Yorku a hledaj tu baletku mě zrovna napadlo...určite jsou..no tohle je pro mne asi moc depresivní, nevadí no, snad se to bude v Evropě líbit
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 02 kvě 2012, 15:28

adela ankarova píše:
Sidney píše:
adela ankarova píše:tak asi dobrý no, ale furt mi přijde, že je vidět, že je to jen naše tvorba...nic světovýho, pouze jedna významová rovina, není v tom co hledat, celkem nuda...



Tak s tymto vobec nesuhlasim. Par klipov sa aj u nas najde slusnych, porovnatelnych s tymi dobrymi zvonku. Najdem, dam sem linky. :wink:

díky, ale tak určitě jo, třeba charlie straight jak litaj po new Yorku a hledaj tu baletku mě zrovna napadlo...určite jsou..no tohle je pro mne asi moc depresivní, nevadí no, snad se to bude v Evropě líbit


No, napriklad. Alebo jak Rytmus vyhodi do luftu Bratislavu a veruze ani by mi to nevadilo, ale ked budeme dakde prec... :mrgreen:
Nuz, ten text nie je moc pozitivny, nic co je o smrti nemoze byt vesele, alebo ano :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod adela ankarova » 02 kvě 2012, 15:29

jestli tohle vyhralo na EUS ? myslím, že jste psali že jo, no mnohem atraktivnější než to Maxovo
http://www.youtube.com/watch?v=_M6px6Yn ... re=mh_lolz
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Misuna » 02 kvě 2012, 15:29

Sidney píše:Este k tomuto klipu, je to take trochu desive. Trosku mi to pripomenulo The Jacket a The Shining (ako ta baba tukala na pisacom stroji...)
Ja ako milovnik aj "desivych" filmov sa stazovat nemozem... :mrgreen: Pre mna VERY GOOD. Akurat nerozumiem tym retaziam na zaciatku :?: :roll:


Možná ve smyslu, že má svázaný ruce... Viděla jsem třeba klipy té Francouzky nebo Turka a nejlepší je Izrael :lol: , tohle je na mnohem vyšší úrovni...dost vymakaný :thumbup:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 02 kvě 2012, 15:35

adela ankarova píše:jestli tohle vyhralo na EUS ? myslím, že jste psali že jo, no mnohem atraktivnější než to Maxovo
http://www.youtube.com/watch?v=_M6px6Yn ... re=mh_lolz


:lol: :lol: :lol: :lol: Ale oni su z Finska, asi im to niekto zaplatil... Je to ale dobre, ale aj to Maxove...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Franci » 02 kvě 2012, 16:01

adela ankarova píše:jestli tohle vyhralo na EUS ? myslím, že jste psali že jo, no mnohem atraktivnější než to Maxovo
http://www.youtube.com/watch?v=_M6px6Yn ... re=mh_lolz

no ja neviem.. miestami celkom pekné, ale tie príšery fuj! :twisted: A myslím, že Fínsko je určite vyselejšia krajina ako Slovensko a je na tom podstatne lepšie. Na naše pomery je Maxov klip úžasný.


čo sa týka Maxa- som nadšená. Nemám čo dodať! Perfektné!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod zsimona » 02 kvě 2012, 16:23

Tak nám ten článek v Času zrušili :roll: ....pročpak asi? :?: :roll:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 02 kvě 2012, 16:37

zsimona píše:Tak nám ten článek v Času zrušili :roll: ....pročpak asi? :?: :roll:


Ten klip je na TIVI, nemoze to byt preto :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Ivana » 02 kvě 2012, 16:39

zsimona píše:Tak nám ten článek v Času zrušili :roll: ....pročpak asi? :?: :roll:

:mrgreen:
boja sa, že by bol načítanejší :?:

klip je super, treba ho prezerať na YT, nie na TIVI, na Slovensku má klipy na úrovni jedine Rytmus a Miro, ostatné nestoja za povšimnutie, porovnávať to s Fínskom, krajinou rocku, je trochu zcestné.. najlepšie klipy z fínskych rockových kapiel má HIM

článok vyšiel spolu s klipom /nezvyčajné/ aj v pravde
http://koktail.pravda.sk/max-jason-mai- ... oktail_p47

PS: kometka, nič zlé si nenapísala, to iba aby reč nestála :lol:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Henrieta » 02 kvě 2012, 16:41

Sidney píše:
zsimona píše:Tak nám ten článek v Času zrušili :roll: ....pročpak asi? :?: :roll:


Ten klip je na TIVI, nemoze to byt preto :?:


Určite nie preto, to môže byť súčasne s tým. Oni to úplne vyhodili odtiaľ, toto už je nad moje chápanie... :roll: :twisted:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

PředchozíDalší

Zpět na KLIP Don´t close your eyes