Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 02 kvě 2012, 19:01

adela ankarova píše:jestli tohle vyhralo na EUS ? myslím, že jste psali že jo, no mnohem atraktivnější než to Maxovo
http://www.youtube.com/watch?v=_M6px6Yn ... re=mh_lolz

Výpravné video, malo asi trochu iný rozpočet, ale sa ani nedá porovnávať, pretože Maxova pieseň je predsa o inom, je omnoho intímnejšia, žiada si niečo iné, komornejšia scéna jej pristane, podľa mňa. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 02 kvě 2012, 19:17

Bára píše:
xitee píše:http://tivi.azet.sk/video/1266229/max-jason-mai-v-novom-klipe-smajda-poriadne-zdrsnel.html

Tady je ten klip.
:thumbup: Díky :thumbup: Fakt mi spadla brada :oops: :D Výbornej klip :!: O to větší mám vztek, že to musí natáčet u nás a musí kalkulovat s omezeným rozpočtem :cry: Kdyby nebylo kolem něho pár nadšenců, tak to snad touhle cestou ani nejde :mrgreen: Jsem nadšená z klipu, protože :miro: nejde pod svoji úroveň :thumbup: :thumbup: :thumbup: Ale zároveň na...., že tenhle potenciál ocení akorát tak zamindrákovaný jedinci v diskusích :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Naštěstí venku mají lidi rozum :thumbup: :thumbup: Ohodnotí a zásadně :!: :!: :idea: očividně neuráží :wink: Nemají zapotřebí se tak realizovat. Naše země ještě nedospěly do stádia, kdy se dá i kritizovat slušně :cry: :cry:


No z môjho pohľadu skvelá práca. :!: :idea: Vďaka za to, že našiel ľudí, ktorí mu toto pomôžu zrealizovať na takej úrovni, keď sa nedá rozhadzovať. :thumbup: Technicky zase o riadny kus ďalej ako predchádzajúci klip, myslím, že témy sa chopili skvele. Myšlienky, dej, stvárnenie, efekty - pekné. Nesklamal ma, som veľmi spokojná. Myslím, že na Mirove klipy sa vždy budeme tešiť. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Henrieta » 02 kvě 2012, 19:22

Ja si ten klip a teraz už vlastne aj pesničku vysvetľujem tak, že ona má isté psychické problémy a on ju z toho dostane (v skratke). Nemusí to byť takto násilne ako to je obrazne vyjadrené, ale už len svojou prítomnosťou, existenciou? Skončiť by sa to malo šťastne, veď ju odtiaľ uniesol, t.j. asi budú spolu?... alebo možno ani nie, stačí, že ju z toho dostal
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Kaja » 02 kvě 2012, 19:32

zsimona píše:
Sidney píše:Este k tomuto klipu, je to take trochu desive. Trosku mi to pripomenulo The Jacket a The Shining (ako ta baba tukala na pisacom stroji...)
Ja ako milovnik aj "desivych" filmov sa stazovat nemozem... :mrgreen: Pre mna VERY GOOD. Akurat nerozumiem tym retaziam na zaciatku :?: :roll:

....spoutanost konvencemi,předpisy,zákazy?...


Hej, tak to vnímam, spoločnosť ľudí často spútava, bráni im slobodne dýchať, núti ich prispôsobiť sa často nezmyselným zákonom, predpisom, konvenciám, postupne likviduje ich osobnosť, jedinečnosť. V tomto prípade zrejme niečo takéto bránilo aj vzťahu medzi dvoma ľuďmi. Niekto sa tomu snaží vzoprieť, niekto hľadá únik, napr. v umení, no stále je rozpor medzi tým, čo človek chce, cíti, čím je - a cenzúrou spoločnosti. V tomto prípade happyend, keď sa chlapcovi podarí zbaviť tých okov, vybojovať asi boj samého so sebou, i s konvenciami, alebo niečím podobným, zachráni dievča, ktoré už takmer rezignovalo a nasadilo si masku, akú nosia všetci okolo. :) To je môj pocit z toho, neviem, či správny. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 02 kvě 2012, 19:37

Vysvětluju si to podobně jako Zsimona :wink: Člověk je spoutáván předsudky, konvencemi, nesmyslnými zákazy a normami.....a i podle textu :!: ...snaha o osvobození se :?: Proto asi ty masky na obličeji, které tak málo sundáváme :idea: Miro nikdy nebude mít jednoduché a rozjuchané texty, neodpovídá to jeho naturelu. Příběh v tom klipu s tou náladou naprosto koresponduje. Škoda, že to má jen tři minuty :roll: A když už musíme srovnávat :!: Je na scéně dva roky, všechno si platí sám :idea: a srovnejme s klipy ostatních vzešlých ze soutěže :idea: Produkčně, herecky, nákladově :idea: Beru to jen v globálu a nelze srovnávat se zahraničními zavedenými produkcemi :idea: Vlastně srovnávat můžeme, ale je dobrý si připomenout i fakta a okolnosti :wink: Snad se jednou dočkáme, protože nápady zřejmě nechybí :) A to je pro budoucnost ten největší vklad. Zajímavé je, že zahraniční komentáře jsou veskrze kladné :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 02 kvě 2012, 19:38

Podarilo sa mi vypudit jedneho rypala z youtubu... :mrgreen: Dava mi tam mena skupin, ktore nikto skoro nepozna, nekomercne. Neviem, asi nepochopil, ze :miro: nema zaujem, aby ho nikto nepoznal... Ci mylim sa :?: Ako nie su spatne tie odkazy co dal, ale ja by som to viac jak dve tri pesnicky nevydrzala pocuvat, je to take "tazke" podla mna. A to ja mam rada Pink Floyd napriklad. Mozno ten Unique sa este da... Vidim to skor tak, ze nema rad ludi zo sutazi a tak...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 02 kvě 2012, 19:39

Kaji,díky, krásně jsi to napsala a taky jsem to tak pochopila :oops: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Bára » 02 kvě 2012, 19:40

Sidney píše:Podarilo sa mi vypudit jedneho rypala z youtubu... :mrgreen: Dava mi tam mena skupin, ktore nikto skoro nepozna, nekomercne. Neviem, asi nepochopil, ze :miro: nema zaujem, aby ho nikto nepoznal... Ci mylim sa :?: Ako nie su spatne tie odkazy co dal, ale ja by som to viac jak dve tri pesnicky nevydrzala pocuvat, je to take "tazke" podla mna. A to ja mam rada Pink Floyd napriklad. Mozno ten Unique sa este da... Vidim to skor tak, ze nema rad ludi zo sutazi a tak...
Díky, viděla jsem :thumbup: Opět Slovák...nebo Čech, že :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 02 kvě 2012, 19:47

Bára píše:Vysvětluju si to podobně jako Zsimona :wink: Člověk je spoutáván předsudky, konvencemi, nesmyslnými zákazy a normami.....a i podle textu :!: ...snaha o osvobození se :?: Proto asi ty masky na obličeji, které tak málo sundáváme :idea: Miro nikdy nebude mít jednoduché a rozjuchané texty, neodpovídá to jeho naturelu. Příběh v tom klipu s tou náladou naprosto koresponduje. Škoda, že to má jen tři minuty :roll: A když už musíme srovnávat :!: Je na scéně dva roky, všechno si platí sám :idea: a srovnejme s klipy ostatních vzešlých ze soutěže :idea: Produkčně, herecky, nákladově :idea: Beru to jen v globálu a nelze srovnávat se zahraničními zavedenými produkcemi :idea: Vlastně srovnávat můžeme, ale je dobrý si připomenout i fakta a okolnosti :wink: Snad se jednou dočkáme, protože nápady zřejmě nechybí :) A to je pro budoucnost ten největší vklad. Zajímavé je, že zahraniční komentáře jsou veskrze kladné :thumbup:



No tak toto mozme zrovant so zahranicou produkciou, takeho Haricha nie. V tom je ten rozdiel. Je to o psychike, zivote, smrti, nestasti... budme radi, ze je to zo Slovenska na ESC konecne klip, co neukazuje nasich hokejistov a Vysoke Tatry. :lol:
Vezmite si aky klip mal Desmod k Nesmrtelni, ved to bolo kolko tried nizsie ako toto, co uz to nedokazeme posudit :?: :?: :?: Ved mame oci a nejake to citenie. Este by som tu dala ako priklad klip Paranoid - Noc patri nam, nevydareny podla mna. A pritom oni mali aj jeden vyborny, len uz neviem ako sa to volalo (zda sa mi, ze V Utrobach...). Proste poskakujuce teens neznamenaju vysoku kvalitu, zrejme. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Misuna » 02 kvě 2012, 20:25

Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Iva » 02 kvě 2012, 21:14

mne sa klip paci, su momenty kedy mi klesa tlak a zrychluje sa tep :lol: (cca 2.30) potom uz len husia koza, triestiace sklo spolu s refrenom, ktory v tej casti vynika je :P 2.40 som dodychala :)
Sid: ten klip TP bol "Unos"
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Sidney » 02 kvě 2012, 21:16

Iva píše:mne sa klip paci, su momenty kedy mi klesa tlak a zrychluje sa tep :lol: (cca 2.30) potom uz len husia koza, triestiace sklo spolu s refrenom, ktory v tej casti vynika je :P 2.40 som dodychala :)
Sid: ten klip TP bol "Unos"



Jaj, tak diky na osviezenie pamati. :lol: Ano suhlasim s tebou, ten moment ked bezi po schodoch a rozbije to sklo urcite nie je "nudny"... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod ewilyn » 02 kvě 2012, 21:25

Bára píše:Kaji,díky, krásně jsi to napsala a taky jsem to tak pochopila :oops: :D


Kaji, super si to popisala, i ja to chapem tak dost podobne ...

Klip je vazne skvely - i obsahovo,, i technicky, splnuje svetove parametry ...paci sa mi velimi, ma taku strasidelnu atmosferu, i mne trochu pripomenul Shining alebo Prelet nad kukucim hniezdom...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod mamca_ivca » 02 kvě 2012, 21:39

ewilyn píše:
Bára píše:Kaji,díky, krásně jsi to napsala a taky jsem to tak pochopila :oops: :D


Kaji, super si to popisala, i ja to chapem tak dost podobne ...

Klip je vazne skvely - i obsahovo,, i technicky, splnuje svetove parametry ...paci sa mi velimi, ma taku strasidelnu atmosferu, i mne trochu pripomenul Shining alebo Prelet nad kukucim hniezdom...


Klip je silně emotivní, podtrhává myšlenku písně, nutí k zamyšlení, prostě skvělé dílo. :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Don´t close your eyes- OFFICIAL KLIP

Příspěvekod Ivana » 02 kvě 2012, 21:45

http://www.aktuality.sk/clanok/205897/m ... videoklip/

http://hudba.zoznam.sk/spravy/02-05-201 ... your-eyes/
mám po krk chudákov čo figu dokázali a anonymne prispievajú v tejto diskusii...
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

PředchozíDalší

Zpět na KLIP Don´t close your eyes

cron