Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Lilie » 18 bře 2012, 01:39

Franci píše:
Jana píše:
mari píše:Je to bomba , má to príbeh , je to trošku šmrncnuté starinou a ducharinou . ,MJM tam vyzerá skvele . Pesnička nabrala presnejší rozmer s videom . Klip bude božský , a som veľmi zvedavá na podiovú prezentáciu v Baku. Viem si predstaviť celkom luxusné divadlo , ktoré tam urobí :thumbup:

Má ale zo všetkých najtvrdšiu pesničku :? . Predsa len nie je to rockový festival... :roll: a v Adzerbajdžane (vlastne už pomaly nikde) nepatrí rock medzi mainstreamový hud. štýl. ...ale veľmi sa teším,... zožerem ovládač, pohľadom prepálim obrazovku, zintenzívneným myslením zrýchlim pohyb kvarkov minimálne na vzdialenosť 200 svetelných rokov, ústami si urobím manikúru aj pedikúru (nohu za hlavu dám 8) ), vlastnoručne "depilujem " hlavu sebe aj priateľovi (nech sme trendoví)... a hádam inak v zdraví aj s osadenstvom prežijem:wink:

Jej ty si sa vrátila. Ja som aj na Teba myslela, že aký máš názor TY.:-) A ešte mi chýba názov detourela.
Inak by ma zaujímalo, kde je to točené. Mne to pripadá ako nejaký zámok.


Vojenské sklady........
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Kaja » 18 bře 2012, 11:34

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Kaja » 18 bře 2012, 11:41

Aj tu. Aj ohviezdičkovať si to môžeme :)
http://eurovisiontimes.wordpress.com/20 ... -released/
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Sidney » 18 bře 2012, 17:39

Má ale zo všetkých najtvrdšiu pesničku :? . Predsa len nie je to rockový festival... :roll: a v Adzerbajdžane (vlastne už pomaly nikde) nepatrí rock medzi mainstreamový hud. štýl. ...ale veľmi sa teším,... zožerem ovládač, pohľadom prepálim obrazovku, zintenzívneným myslením zrýchlim pohyb kvarkov minimálne na vzdialenosť 200 svetelných rokov, ústami si urobím manikúru aj pedikúru (nohu za hlavu dám 8) ), vlastnoručne "depilujem " hlavu sebe aj priateľovi (nech sme trendoví)... a hádam inak v zdraví aj s osadenstvom prežijem:wink:[/quote]
Jej ty si sa vrátila. Ja som aj na Teba myslela, že aký máš názor TY.:-) A ešte mi chýba názov detourela.
Inak by ma zaujímalo, kde je to točené. Mne to pripadá ako nejaký zámok.[/quote]



Vojenské sklady........[/quote]



Hm, tiez sa mi to zdalo, nieco ako stara povala... :)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Sidney » 18 bře 2012, 17:49

Tie hlasy ludi z europy su tak podelene, ze tazko povedat, kto by nam mohol poslat co najviac. ja verim severanom, holandsku, nemecku, snad aj bulharsko, ukrajina, mozno severske byvale ruske republiky. netusi niekto, ktori su priamo vo finale :?: aj to je dolezie, oni tiez posielaju. pozitivne na neho reaguje aj turecko a spanielsko... netreba este zabudat, ze on nie je na podiu nudny. a svoju skladbu snad zaspieva dobre... ci :?:

myslim, ze najmenej sa skladba a on paci slovaci schrapacenej, sorry za vyraz... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod zariva_kometka » 18 bře 2012, 20:40

Sidney píše:Tie hlasy ludi z europy su tak podelene, ze tazko povedat, kto by nam mohol poslat co najviac. ja verim severanom, holandsku, nemecku, snad aj bulharsko, ukrajina, mozno severske byvale ruske republiky. netusi niekto, ktori su priamo vo finale :?: aj to je dolezie, oni tiez posielaju. pozitivne na neho reaguje aj turecko a spanielsko... netreba este zabudat, ze on nie je na podiu nudny. a svoju skladbu snad zaspieva dobre... ci :?:

myslim, ze najmenej sa skladba a on paci slovaci schrapacenej, sorry za vyraz... :mrgreen:


Tu to mám (i s písničkami ... kromě Spojeného království, ti budou mít písničku až zítra)

http://all-about-miro-smajda.blog.cz/1203/grand-final
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Sidney » 18 bře 2012, 21:00

zariva_kometka píše:
Sidney píše:Tie hlasy ludi z europy su tak podelene, ze tazko povedat, kto by nam mohol poslat co najviac. ja verim severanom, holandsku, nemecku, snad aj bulharsko, ukrajina, mozno severske byvale ruske republiky. netusi niekto, ktori su priamo vo finale :?: aj to je dolezie, oni tiez posielaju. pozitivne na neho reaguje aj turecko a spanielsko... netreba este zabudat, ze on nie je na podiu nudny. a svoju skladbu snad zaspieva dobre... ci :?:

myslim, ze najmenej sa skladba a on paci slovaci schrapacenej, sorry za vyraz... :mrgreen:


Tu to mám (i s písničkami ... kromě Spojeného království, ti budou mít písničku až zítra)

http://all-about-miro-smajda.blog.cz/1203/grand-final



Nemci, GB, francuzi a spanieli by mohli poslat... 12p :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Ivana » 30 bře 2012, 16:08

Slovakia: "Don't Close Your Eyes" by Max Jason Mai - Eurovision Song Contest Final 2012 -- BBC One :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=N_Emv74T6as
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Kaja » 30 bře 2012, 16:26

Ivana píše:Slovakia: "Don't Close Your Eyes" by Max Jason Mai - Eurovision Song Contest Final 2012 -- BBC One :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=N_Emv74T6as


:thumbup: :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod yarkabee » 30 bře 2012, 20:42

Ivana píše:Slovakia: "Don't Close Your Eyes" by Max Jason Mai - Eurovision Song Contest Final 2012 -- BBC One :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=N_Emv74T6as


:thumbup:
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Bára » 03 dub 2012, 11:02

http://eurovoix.com/2012-review-ukraine ... -slovakia/ Díky Kaji za tento odkaz....a hezky ho tam hodnotí :D :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Kaja » 03 dub 2012, 12:02

Bára píše:http://eurovoix.com/2012-review-ukraine ... -slovakia/ Díky Kaji za tento odkaz....a hezky ho tam hodnotí :D :thumbup:


Áno, veľmi slušné hodnotenie. Dúfam, že to tak bude vidieť aj porota v Baku. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod ewilyn » 03 dub 2012, 18:47

Bára píše:http://eurovoix.com/2012-review-ukraine ... -slovakia/ Díky Kaji za tento odkaz....a hezky ho tam hodnotí :D :thumbup:


tu je preklad- volny, nie doslovny...

Anthony: This years Slovak entry is unlike any other entry from Slovakia. It will get straight into the final, it’s the only rock song in the contest. It’s got a great chorus and the backing track is brilliant. It will definitely get into the finals and probably get a good top.10 placing. It’s the best song I think Slovakia have ever sent to the contest and it deserves to do well. Max is a brilliant artists and should have an amazing stage presence, Slovakia can really go to town with the staging in Baku. 8/10

Anthony: Tohtorocny prispevok zo Slovenska je uplne odlisny od tych predoslych. Pojde rovno do finale, je to jedina rockova piesen v sutazi. Ma skvely refren a briliantnu zvukovu spievodnu stopu. Rozhodne sa dostane do finale a pravdepodobne do TOP10. Je to najlepsia piesen, aku kedy Slovensko do sutaze poslalo a zasluzi si uspiet. MJM je skvely umelec a mal by predviest uzasnu podiovu show, s ktorou Slovensko skutocne moze v Baku uspiet /slavit.

Carl: A rock/Black metal song intro. I am not personally a fan of this kind of music but i think that the viewers of ESC wich like this kind of music will perhaps like this song. The song itself is “calm” and not too heavy for the rest of the audience. The elderly audience might not like this performance. I do think that this song might get to the final but i do not think it will get among the top 10 in the final. At this time there is not much for me to say. Music video: The theme in the music video looks like it is torture.

Carl: Rockove/black-metalove intro piesne. Nie som osobne fanusik tohto druhu hudby ale myslim, ze tym divakom ESC, ktori takyto zaner maju radi, sa asi bude piesen pacit. Piesen sama o sebe je „pokojna?/chladna“ a nie prilis trvda i pre ostatnych divakov. Starsiemu publiku sa ale toto vystupenie nemusi pacit. Myslim, ze piesen by sa mohla dostat do finale, ale nemyslim, ze sa dostane vo finale do TOP10. Viac k tomu nemam co povedat. Video: tema videa vypada byt o muceni.
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Sidney » 03 dub 2012, 19:20

I like Anthony.... Really... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: KLIP -TEASER Don´t close your eyes MAKING OF

Příspěvekod Eurovoix » 03 dub 2012, 20:51

Thank you very much for your replies to my website. I will say it is the best Slovakian entry that I have ever heard, it has the momentum to get to the final and come in the top.10. It can get the vote of rock fans across Europe and also for it being a brilliant song.
Eurovoix
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 dub 2012, 20:48

PředchozíDalší

Zpět na KLIP Don´t close your eyes

cron