Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Re: Max Jason Mai-neverejne

Příspěvekod Lenka » 15 bře 2012, 20:18

Kotě píše:
Sidney píše:
Ano, hlavne ta stvrta... pekne foti ten chlap.

Už je na ploše :lol: :lol: :lol: .....málem zástava dechu :lol: 8)

Já jí mám taky na ploše,ještě že nám ty fotky servírujou postupně nebo bych vážně tu zástavu měla :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Max Jason Mai-neverejne

Příspěvekod mamca_ivca » 15 bře 2012, 22:15

Kotě píše:
Sidney píše:
Ano, hlavne ta stvrta... pekne foti ten chlap.

Už je na ploše :lol: :lol: :lol: .....málem zástava dechu :lol: 8)


U mě taky. Děkujííííííííí :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Max Jason Mai-neverejne

Příspěvekod mari » 15 bře 2012, 22:35

Kotě píše:
Sidney píše:
Ano, hlavne ta stvrta... pekne foti ten chlap.

Už je na ploše :lol: :lol: :lol: .....málem zástava dechu :lol: 8)

Podobne :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Max Jason Mai- media

Příspěvekod mamca_ivca » 16 bře 2012, 14:54

xitee píše:http://www.eurovision.tv/page/news?id=48373&_t=max_jason_mai_goes_for_slovakia
http://www.eurovision.tv/page/multimedi ... s?id=48763

Je pravda, že spousta lidí zmiňuje v diskusích, že píseň není vhodná pro Eurovizi (prý protože většina letošních, ale i minulých účastníků neumí zpívat nic jiného, než pop a disco plus Hip hop a RnB o pěti tónech a ještě na playback) a porota to neocení. Na druhou stranu má fůru pozitivních ohlasů, protože je to něco jiného, než na co jsou na Eurovizi zvyklí. Záleží jak moc moderní (či konzervativní) budou porotci. Každopádně ani v Evropě se nelišíme od CZ a SK. Na webu ani jeden příspěvek, ale jakmile napsali o Maxovi, tak se objevila fůra příspěvků. Tentokrát převážně pozitivních.


I kdyby si ho nevšimla porota, tak to bude někdo jiný z hudební branže. Jsem z toho nervozní, ale věřím, že to vyjde. :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod yarkabee » 17 bře 2012, 00:53

Věřím tomu, že vyjde! Porota ovlivní výsledek = postup do finále z 50%, zbytek je na divácích. A podle ohlasů jsem fakt přesvědčena o tom, že "Max goes to Final!" :thumbup:
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod gemini » 17 bře 2012, 00:59

yarkabee píše:Věřím tomu, že vyjde! Porota ovlivní výsledek = postup do finále z 50%, zbytek je na divácích. A podle ohlasů jsem fakt přesvědčena o tom, že "Max goes to Final!" :thumbup:


My tomu taky věříme. MJM odvedl perfektní práci a zaslouží si postoupit. Ale budou to zase nervy :!:
gemini
 

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod yarkabee » 17 bře 2012, 01:17

gemini píše:
yarkabee píše:Věřím tomu, že vyjde! Porota ovlivní výsledek = postup do finále z 50%, zbytek je na divácích. A podle ohlasů jsem fakt přesvědčena o tom, že "Max goes to Final!" :thumbup:


My tomu taky věříme. MJM odvedl perfektní práci a zaslouží si postoupit. Ale budou to zase nervy :!:



No nervy to budou jako provazy, o tom žádná! :) Ale když jsem si projela songy všech účinkujících, jeden provaz opadl - šance jsou vysoké! :)
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod ewilyn » 17 bře 2012, 07:14

yarkabee píše:Věřím tomu, že vyjde! Porota ovlivní výsledek = postup do finále z 50%, zbytek je na divácích. A podle ohlasů jsem fakt přesvědčena o tom, že "Max goes to Final!" :thumbup:


nevedela so, ze este rozhoduje i porota, na Wiki pisu, ze len hlasy divakov ...

no piesen je velmi kvalitna, uplne vycnieva z toho ostatneho tam, mavelky potencial pre finale,len sa obavam, ze hlavne na Balkane tento "tvrdsi" styl vobec nefrci a tam sa skor ujmu cajdaky..okrem toho si budu hlasy posielat tieto krajiny navzajom...ale tiez vo finale verim...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod Kaja » 17 bře 2012, 10:35

ewilyn píše:
yarkabee píše:Věřím tomu, že vyjde! Porota ovlivní výsledek = postup do finále z 50%, zbytek je na divácích. A podle ohlasů jsem fakt přesvědčena o tom, že "Max goes to Final!" :thumbup:


nevedela so, ze este rozhoduje i porota, na Wiki pisu, ze len hlasy divakov ...

no piesen je velmi kvalitna, uplne vycnieva z toho ostatneho tam, mavelky potencial pre finale,len sa obavam, ze hlavne na Balkane tento "tvrdsi" styl vobec nefrci a tam sa skor ujmu cajdaky..okrem toho si budu hlasy posielat tieto krajiny navzajom...ale tiez vo finale verim...


No toto je problém, že sme sa dostali medzi samý Balkán, ktorý sa podporuje navzájom a pre nich tá tvrdšia hudba asi veľmi nie je. No pomôcť by nám mohli hlasujúci z iných krajín, napr od tých, ktorí idú rovno do finále. Hoci zaznamenala som aj nejaké pozitívne ohlasy z Balkánu v diskusiách. :) Ak som to pochopila správne, v jeden deň účinkujúci vystupujú pred porotou pred semifinálovými kolami, ďalší deň pred divákmi. No podľa toho, ako je to zatiaľ prijímané a podľa kvality prípravy (nahrávka, klip), si myslím, že máme dosť veľkú šancu preraziť aj tie balkánske opevnenia a dostať sa do finále. :) Veľmi v to dúfam. :D Ale budú to hrozné nervy. :) Veľmi by som mu to priala :!: :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod Lenka » 17 bře 2012, 11:19

gemini píše:
yarkabee píše:Věřím tomu, že vyjde! Porota ovlivní výsledek = postup do finále z 50%, zbytek je na divácích. A podle ohlasů jsem fakt přesvědčena o tom, že "Max goes to Final!" :thumbup:


My tomu taky věříme. MJM odvedl perfektní práci a zaslouží si postoupit. Ale budou to zase nervy :!:

Jo přesně tak :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod zsimona » 17 bře 2012, 12:47

Lenka píše:
gemini píše:
yarkabee píše:Věřím tomu, že vyjde! Porota ovlivní výsledek = postup do finále z 50%, zbytek je na divácích. A podle ohlasů jsem fakt přesvědčena o tom, že "Max goes to Final!" :thumbup:


My tomu taky věříme. MJM odvedl perfektní práci a zaslouží si postoupit. Ale budou to zase nervy :!:

Jo přesně tak :thumbup: :thumbup:

Věřím v MJM,v tu písníčku a ve zdravý rozum poroty i hlasujících lidí...tahle písnička i samotný interpret si minimálně zaslouží postup do finále!!! :!: :!: :!: ........ale sevřené vnitřnosti mám už teď :lol: ...nechci vidět ty nervy v květnu :roll:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod gemini » 17 bře 2012, 14:07

Porota a diváci hlasují půl na půl - na Wiki mají asi staré informace. Tady je článek o výsledcích hlasování z roku 2010, kde je podrobně vše uvedené (nic lepšího jsem zatím nenašla, hlavně nikde jinde nebyla tak podrobně zmíněná porota):
http://escportal.cz/mame-konkretni-vysl ... -a-divaku/
gemini
 

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod mamca_ivca » 17 bře 2012, 14:17

gemini píše:Porota a diváci hlasují půl na půl - na Wiki mají asi staré informace. Tady je článek o výsledcích hlasování z roku 2010, kde je podrobně vše uvedené (nic lepšího jsem zatím nenašla, hlavně nikde jinde nebyla tak podrobně zmíněná porota):
http://escportal.cz/mame-konkretni-vysl ... -a-divaku/


To je velmi zajímavé, děkujeme, gemini. :thumbup: Chtělo by to nějak analýzovat, ale to nechám na druhých. Většinou se ale porota a diváci dost shodují, myslím. :?
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod Bára » 17 bře 2012, 14:38

gemini píše:Porota a diváci hlasují půl na půl - na Wiki mají asi staré informace. Tady je článek o výsledcích hlasování z roku 2010, kde je podrobně vše uvedené (nic lepšího jsem zatím nenašla, hlavně nikde jinde nebyla tak podrobně zmíněná porota):
http://escportal.cz/mame-konkretni-vysl ... -a-divaku/
Díky, alespň tady je jasný rozbor. Takže žebříček poroty + žebříček diváků, očíslovat pořadí a prostý součet. Nezáleží na počtu hlasů z SMS :idea: A Kristina teda dopadla u poroty hodně mizerně, zatímco hlasy nějaké dostala a v semifinále byla u diváků 13 :!:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Kto je Max Jason Mai ? ;-)

Příspěvekod zsimona » 17 bře 2012, 14:47

Bára píše:
gemini píše:Porota a diváci hlasují půl na půl - na Wiki mají asi staré informace. Tady je článek o výsledcích hlasování z roku 2010, kde je podrobně vše uvedené (nic lepšího jsem zatím nenašla, hlavně nikde jinde nebyla tak podrobně zmíněná porota):
http://escportal.cz/mame-konkretni-vysl ... -a-divaku/
Díky, alespň tady je jasný rozbor. Takže žebříček poroty + žebříček diváků, očíslovat pořadí a prostý součet. Nezáleží na počtu hlasů z SMS :idea: A Kristina teda dopadla u poroty hodně mizerně, zatímco hlasy nějaké dostala a v semifinále byla u diváků 13 :!:

Nezbývá než věřit,že porota ho ocení dost vysoko a i od diváků se dostane na nějaké slušné místo :roll: ...Písnička je dobrá,doufám že předvede dobrou show a perfektní zpěv naživo a tím si všechny nakloní na svou stranu :roll:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Max Jason Mai - projekt pre ESC

cron