Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Max v Baku

Re: Max v Baku

Příspěvekod Franci » 30 kvě 2012, 15:43

zsimona píše:
:evil: ...běž a stoupni si před zrcadlo a podívej se sama na sebe,jak jsi dokonalá :!: :!: :!: ....otřesně se chováš ty...stydíš se za sebe? :evil:

Prepáč, prehnala som to. Ja za to nemôžem, že vždy to poviem na plné ústa. Mňa len sklamalo ,že tam nemal tú show. Veď hovoril, že to bude prekvapenie, tajomstvo...A nepáči sa mi jeho správanie v médiach, správa sa otrasne. V Anjeloch strážnych bol taký milý, tak skromný, z toho anjelika, ktorého vyrobilo nejaké hendikepované dieťa sa tak potešil, akoby to bolo zlato. Prečo nemôže byť taký aj v iných médiach? my vieme, že nie je namyslený, ale tí ostatní si to myslia. Lebo tak to z tých rozhovorov v médiach vyznieva. Henrieta a Korbitka majú absolútnu pravdu.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod Franci » 30 kvě 2012, 15:46

lucka1992 píše:Videli jste tuhle fotku ?.. Ten černovlasej mi hrozně připomína Romana..A menuje se Radim tak pro zajimavost :D

Pekná fotka a máš pravdu. Aj mne sa hneď vybavil Roman. A tiež je tam jeden z kohútom, to je zase taký Jaro:-) A Mirovi to sluší. Ten jeho úsmev a tvár v kombinácií s tým telom vyzerá úžasné. Anjel s diablom v tele.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod lucka1992 » 30 kvě 2012, 15:51

Franci píše:
zsimona píše:
:evil: ...běž a stoupni si před zrcadlo a podívej se sama na sebe,jak jsi dokonalá :!: :!: :!: ....otřesně se chováš ty...stydíš se za sebe? :evil:

Prepáč, prehnala som to. Ja za to nemôžem, že vždy to poviem na plné ústa. Mňa len sklamalo ,že tam nemal tú show. Veď hovoril, že to bude prekvapenie, tajomstvo...A nepáči sa mi jeho správanie v médiach, správa sa otrasne. V Anjeloch strážnych bol taký milý, tak skromný, z toho anjelika, ktorého vyrobilo nejaké hendikepované dieťa sa tak potešil, akoby to bolo zlato. Prečo nemôže byť taký aj v iných médiach? my vieme, že nie je namyslený, ale tí ostatní si to myslia. Lebo tak to z tých rozhovorov v médiach vyznieva. Henrieta a Korbitka majú absolútnu pravdu.

..Noo tak na konec mu možná eurovize tu ohnivou show zakázala ..co kdyby se něco stalo..zhořeli bymu třeba vlasy nikdy nevíš co se stane. A už při zkoušce tu show měl normální tak se stím mohlo počítat že to bude normální ..alespon mě to napadlo. A za druhe rockerové jsou vždy tvrdí na plnou pusu pri mediach nějak bych to neřešila :))
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Max v Baku

Příspěvekod lucka1992 » 30 kvě 2012, 15:53

Franci píše:
lucka1992 píše:Videli jste tuhle fotku ?.. Ten černovlasej mi hrozně připomína Romana..A menuje se Radim tak pro zajimavost :D

Pekná fotka a máš pravdu. Aj mne sa hneď vybavil Roman. A tiež je tam jeden z kohútom, to je zase taký Jaro:-) A Mirovi to sluší. Ten jeho úsmev a tvár v kombinácií s tým telom vyzerá úžasné. Anjel s diablom v tele.

Noo vypadá že sou zlatí takový obyčejní :) Holky ají řikají na fb že jak prohlíži fb tomu klukovi s tou kšiltovkou na hlavě, že je jak bitomský :D
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Max v Baku

Příspěvekod lucka1992 » 30 kvě 2012, 16:03

zsimona píše:
lucka1992 píše:Videli jste tuhle fotku ?.. Ten černovlasej mi hrozně připomína Romana..A menuje se Radim tak pro zajimavost :D

neviděla...dík :lol: ...a s tím klukem máš pravdu....napadlo mě to už během toho TV vystoupení :lol:

Joo no..jak tam scremoval :D
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Max v Baku

Příspěvekod Franci » 30 kvě 2012, 16:07

lucka1992 píše:
Franci píše:
zsimona píše:
:evil: ...běž a stoupni si před zrcadlo a podívej se sama na sebe,jak jsi dokonalá :!: :!: :!: ....otřesně se chováš ty...stydíš se za sebe? :evil:

Prepáč, prehnala som to. Ja za to nemôžem, že vždy to poviem na plné ústa. Mňa len sklamalo ,že tam nemal tú show. Veď hovoril, že to bude prekvapenie, tajomstvo...A nepáči sa mi jeho správanie v médiach, správa sa otrasne. V Anjeloch strážnych bol taký milý, tak skromný, z toho anjelika, ktorého vyrobilo nejaké hendikepované dieťa sa tak potešil, akoby to bolo zlato. Prečo nemôže byť taký aj v iných médiach? my vieme, že nie je namyslený, ale tí ostatní si to myslia. Lebo tak to z tých rozhovorov v médiach vyznieva. Henrieta a Korbitka majú absolútnu pravdu.

..Noo tak na konec mu možná eurovize tu ohnivou show zakázala ..co kdyby se něco stalo..zhořeli bymu třeba vlasy nikdy nevíš co se stane. A už při zkoušce tu show měl normální tak se stím mohlo počítat že to bude normální ..alespon mě to napadlo. A za druhe rockerové jsou vždy tvrdí na plnou pusu pri mediach nějak bych to neřešila :))

To máš pravdu, to ma nenapdlo. :( Tak mohol vymyslieť inú show. Tvár a postavu na to má a tiež je dobrý herec. Myslím, že by sa to dalo, musel by sa len viac snažiť.. :wink: . No Miro je v mediach tvrdý, ale tí ľudia to zle chápu a potom sú na neho zlí.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod lucka1992 » 30 kvě 2012, 16:12

No Franci když furt zkoušel asi neměl moc času na vymyšlení jinači show :) Ale neboj se , pokud mu budeš věřit tak tě jěště překvapí :) Už by to chtělo koncert aby se zase ukázal :)
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Max v Baku

Příspěvekod Kaja » 30 kvě 2012, 16:28

lucka1992 píše:Videli jste tuhle fotku ?.. Ten černovlasej mi hrozně připomína Romana..A menuje se Radim tak pro zajimavost :D


Vďaka, Lucka, za peknú fotku, si Ty objaviteľ. :D Tá kapela, ktorú mal so sebou, bola sympatická. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Max v Baku

Příspěvekod Ivana » 30 kvě 2012, 17:41

prečítajte si toto fórum, niektorí chceli aj hlasovať........
http://forums.digitalspy.co.uk/showthre ... p=58498926
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Max v Baku

Příspěvekod Kaja » 30 kvě 2012, 21:51

Ivana píše:prečítajte si toto fórum, niektorí chceli aj hlasovať........
http://forums.digitalspy.co.uk/showthre ... p=58498926


Z Británie máme aj dobré ohlasy od známych. Asi dosť ľudí bolo tej mienky, že mal ísť do finále A aj títo to vedia zhodnotiť tak, že proste nemáme šancu pri tom systéme hlasovania.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Max v Baku

Příspěvekod Franci » 31 kvě 2012, 10:01

http://miro-smajda-daily.blog.cz/1205/f ... r100469843
Krásne fotky sú tu. Fakt je na niektorých zlatý.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod Franci » 31 kvě 2012, 10:05

Obrázek

Obrázek
to vedľa neho je dievča?

Obrázek na to aký je drsný, je celkom zlatý

Obrázek
Tie svaly ani to telo neovplyvnilo jeho roztomilosť. Tá tvárička vytvára s namakaným telom úžasný kontrast a zlatý je aj tak.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod Maggie » 31 kvě 2012, 15:24

Maggie
 
Příspěvky: 76
Registrován: 27 led 2012, 20:42

Re: Max v Baku

Příspěvekod Lenka » 31 kvě 2012, 15:36

Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod Kaja » 31 kvě 2012, 16:04



Vďaka, pekné. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Eurovision song contest vseobecne

cron