Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Max v Baku

Re: Max v Baku

Příspěvekod Bára » 24 kvě 2012, 23:47

Ivana píše:
Bára píše:http://www.youtube.com/watch?v=z2_7YdLk1Tc :wink: Hezké čtení na pozdní večer :thumbup: Lidi nejsou blbí a takovou reklamu by si za peníze nekoupil :thumbup: Já už jsem klidná :D


Hej, ľudia zvonku nie sú blbí,ani hluchí, ale tí naši chudáci. ho žiaľ asi vyženú zo Slovenska, väčšina dislike totiž pochádza práve z tejto sprepadenej diery, ktorá sa vie zomknúť iba na MS v hokeji, a my ho chceme počuť a vidieť spievať aj doma, či?
:D Chceme, ale myslím, že má nakročeno ven :wink: Přeju mu to a uvidíme, zda ho sem něco potáhne :wink: A v tomto máš pravdu :idea: Jakmile se objeví video na slov. portálu, tak skáčou dislike :evil: už jenom z principu :mrgreen: Navíc se tam občas chodí realizovat nějaký zamindrákovaný fanoušek jiných interpretů, které asi dráždí ty kladné zahraniční reakce :wink: Už je nevnímám :D Překládám si ty zahraniční :P :oops: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Max v Baku

Příspěvekod ewilyn » 25 kvě 2012, 07:18

MJM na prehliadke mesta
Přílohy
ve meste 1.jpg
ve meste 1.jpg (29.93 KiB) Zobrazeno 8884 krát
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Max v Baku

Příspěvekod xitee » 25 kvě 2012, 11:04

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Max v Baku

Příspěvekod lucka1992 » 25 kvě 2012, 17:16

http://eurocontest.cz/extra/rozhovory/i ... ntest-2012
je tu sním nějaký rozhovor s kterým souhlasím !
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Max v Baku

Příspěvekod zsimona » 25 kvě 2012, 17:36

lucka1992 píše:http://eurocontest.cz/extra/rozhovory/item/1516-rozhovor-s-maxem-po-jeho-%C3%BA%C4%8Dasti-na-eurovision-song-contest-2012
je tu sním nějaký rozhovor s kterým souhlasím !

hezký rozhovor...a pravdivý! :roll:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Max v Baku

Příspěvekod Franci » 25 kvě 2012, 18:37

lucka1992 píše:http://eurocontest.cz/extra/rozhovory/item/1516-rozhovor-s-maxem-po-jeho-%C3%BA%C4%8Dasti-na-eurovision-song-contest-2012
je tu sním nějaký rozhovor s kterým souhlasím !

:thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod Lenka » 25 kvě 2012, 19:04

lucka1992 píše:http://eurocontest.cz/extra/rozhovory/item/1516-rozhovor-s-maxem-po-jeho-%C3%BA%C4%8Dasti-na-eurovision-song-contest-2012
je tu sním nějaký rozhovor s kterým souhlasím !

Bomba rozhovor a svatá pravda :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod Kaja » 25 kvě 2012, 19:47

lucka1992 píše:http://eurocontest.cz/extra/rozhovory/item/1516-rozhovor-s-maxem-po-jeho-%C3%BA%C4%8Dasti-na-eurovision-song-contest-2012
je tu sním nějaký rozhovor s kterým souhlasím !


Vďaka, Lucka, poučné. :idea:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Max v Baku

Příspěvekod kobitka » 30 kvě 2012, 08:49

No nedá mi to a musím se k tomu našemu :miro: taky vyjádřit. Písnička se mi hodně líbí, videoklip taky ale to je tak všechno co můžu pochvávlit :( . Určitě se snažil jak nejlíp umněl ale já se ptám "boha jeho co se mu stalo? To se při vystupování z letadla praštil do hlavy či co?" Pomíjím to, že v tom semifinále zpíval strašně falešně. Nevím jestli to bylo trémou, nebo špatnými odposlechy, takže tenhle počin kritizovat nebudu ale co to ostatní? Kde byla zmiňovaná velká a oslnivá šou, o které mluvil, co ta nulová propagace. Já myslela, že když teď spolupracuje se zahraničním týmem bude to úplně o něčem jiném než za dob Mira Šmajdy. A ještě jedna věc, dost jste kritizovali diskutující co se vyjadřovali o tom, že se v rozhovorech chová jako primadona(dost arogantně). Ale ono to tak vyznělo i mně(jeho fanynce) nebyla v tom ani špetka pokory. A mnohdy mi to jeho chování přišlo spíš vtipné než tragické(jako ostatním rýpalům). Je to hodně smutné, když člověk pro slávu ztrácí svou pravou tvář. No což už se stalo. Miro hold přestřelil a teď by se měl vrátit nohama zpátky na zem a začít tam kde přestal. Tudiš obnovit koncertování a natočit nové CD. Nemyslím si totiž, že tímhle způsobem co teď předváděl by měl šanci uspět v zahraničí.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Max v Baku

Příspěvekod Misuna » 30 kvě 2012, 09:08

kobitka píše:No nedá mi to a musím se k tomu našemu :miro: taky vyjádřit. Písnička se mi hodně líbí, videoklip taky ale to je tak všechno co můžu pochvávlit :( . Určitě se snažil jak nejlíp umněl ale já se ptám "boha jeho co se mu stalo? To se při vystupování z letadla praštil do hlavy či co?" Pomíjím to, že v tom semifinále zpíval strašně falešně. Nevím jestli to bylo trémou, nebo špatnými odposlechy, takže tenhle počin kritizovat nebudu ale co to ostatní? Kde byla zmiňovaná velká a oslnivá šou, o které mluvil, co ta nulová propagace. Já myslela, že když teď spolupracuje se zahraničním týmem bude to úplně o něčem jiném než za dob Mira Šmajdy. A ještě jedna věc, dost jste kritizovali diskutující co se vyjadřovali o tom, že se v rozhovorech chová jako primadona(dost arogantně). Ale ono to tak vyznělo i mně(jeho fanynce) nebyla v tom ani špetka pokory. A mnohdy mi to jeho chování přišlo spíš vtipné než tragické(jako ostatním rýpalům). Je to hodně smutné, když člověk pro slávu ztrácí svou pravou tvář. No což už se stalo. Miro hold přestřelil a teď by se měl vrátit nohama zpátky na zem a začít tam kde přestal. Tudiš obnovit koncertování a natočit nové CD. Nemyslím si totiž, že tímhle způsobem co teď předváděl by měl šanci uspět v zahraničí.


V teleránu na Markíze se vyjádřil, že bude stavět na funkční jednoduchosti, a to je jediný případ, kdy se vyjádřil konkrétně k show v Baku. V zahraničí psali, že se chystá ohnivá show, k mému údivu to prý tvrdil i Bomboš :shock: To by musel vysvětlit jedině Miro, jak to skutečně bylo.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Max v Baku

Příspěvekod Henrieta » 30 kvě 2012, 12:58

kobitka píše:No nedá mi to a musím se k tomu našemu :miro: taky vyjádřit. Písnička se mi hodně líbí, videoklip taky ale to je tak všechno co můžu pochvávlit :( . Určitě se snažil jak nejlíp umněl ale já se ptám "boha jeho co se mu stalo? To se při vystupování z letadla praštil do hlavy či co?" Pomíjím to, že v tom semifinále zpíval strašně falešně. Nevím jestli to bylo trémou, nebo špatnými odposlechy, takže tenhle počin kritizovat nebudu ale co to ostatní? Kde byla zmiňovaná velká a oslnivá šou, o které mluvil, co ta nulová propagace. Já myslela, že když teď spolupracuje se zahraničním týmem bude to úplně o něčem jiném než za dob Mira Šmajdy. A ještě jedna věc, dost jste kritizovali diskutující co se vyjadřovali o tom, že se v rozhovorech chová jako primadona(dost arogantně). Ale ono to tak vyznělo i mně(jeho fanynce) nebyla v tom ani špetka pokory. A mnohdy mi to jeho chování přišlo spíš vtipné než tragické(jako ostatním rýpalům). Je to hodně smutné, když člověk pro slávu ztrácí svou pravou tvář. No což už se stalo. Miro hold přestřelil a teď by se měl vrátit nohama zpátky na zem a začít tam kde přestal. Tudiš obnovit koncertování a natočit nové CD. Nemyslím si totiž, že tímhle způsobem co teď předváděl by měl šanci uspět v zahraničí.


Súhlasím s týmto tvojim príspevkom a zvlásť ešte s tým, čo som zvýraznila červenou. Ako som už hovorila, špičkovo vyprodukovaná pieseň, klip, vynikajúce fotky, fešáčik Miro, na druhej strane otrasná resp. nulová propagácia, žiadny managment, makreting, nič ( teda aspoň ja ho tam nevidím, neviem či som už slepá :shock: ) a otrasné, ale skutočne otrasné chovanie na verejnosti, v médiách, a to hovorím ja, čo by som aj pomaly dušu za neho vypustila, tak potom aký môže mať na to pohľad bežný poslucháč (divák). On nie je v pozícii Axla Rosa alebo koho, že má za sebou 20 celosvetových hitov, že si môže občas aj na verejnosti ponadávať smerom k ľuďom...nech sa uvedomí. Twinsky mali okolo seba tím ľudí, čo zabezpečili promo turné pred ES a lobing u poroty, atď., tu nebolo nič.
Dúfam, že pôjde do toho Óčka a nasadia ten klip, lebo potom načo sa natočil taký premakaný klip, nanič? Aj iné stanice by to mohli hrať. A áno, treba sa vrátiť nohami na zem, myslím že aspoň v Čechách tá šanca je, ľudia tam majú ESC akurát tak vidím že na háku, no v SK si už dosť pokazil reputáciu, že nevie spievať vraj, no ono to tak aj bohužiaľ z toho posledného videa vyzerá.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Max v Baku

Příspěvekod Franci » 30 kvě 2012, 14:58

Henrieta píše:
kobitka píše:No nedá mi to a musím se k tomu našemu :miro: taky vyjádřit. Písnička se mi hodně líbí, videoklip taky ale to je tak všechno co můžu pochvávlit :( . Určitě se snažil jak nejlíp umněl ale já se ptám "boha jeho co se mu stalo? To se při vystupování z letadla praštil do hlavy či co?" Pomíjím to, že v tom semifinále zpíval strašně falešně. Nevím jestli to bylo trémou, nebo špatnými odposlechy, takže tenhle počin kritizovat nebudu ale co to ostatní? Kde byla zmiňovaná velká a oslnivá šou, o které mluvil, co ta nulová propagace. Já myslela, že když teď spolupracuje se zahraničním týmem bude to úplně o něčem jiném než za dob Mira Šmajdy. A ještě jedna věc, dost jste kritizovali diskutující co se vyjadřovali o tom, že se v rozhovorech chová jako primadona(dost arogantně). Ale ono to tak vyznělo i mně(jeho fanynce) nebyla v tom ani špetka pokory. A mnohdy mi to jeho chování přišlo spíš vtipné než tragické(jako ostatním rýpalům). Je to hodně smutné, když člověk pro slávu ztrácí svou pravou tvář. No což už se stalo. Miro hold přestřelil a teď by se měl vrátit nohama zpátky na zem a začít tam kde přestal. Tudiš obnovit koncertování a natočit nové CD. Nemyslím si totiž, že tímhle způsobem co teď předváděl by měl šanci uspět v zahraničí.


Súhlasím s týmto tvojim príspevkom a zvlásť ešte s tým, čo som zvýraznila červenou. Ako som už hovorila, špičkovo vyprodukovaná pieseň, klip, vynikajúce fotky, fešáčik Miro, na druhej strane otrasná resp. nulová propagácia, žiadny managment, makreting, nič ( teda aspoň ja ho tam nevidím, neviem či som už slepá :shock: ) a otrasné, ale skutočne otrasné chovanie na verejnosti, v médiách, a to hovorím ja, čo by som aj pomaly dušu za neho vypustila, tak potom aký môže mať na to pohľad bežný poslucháč (divák). On nie je v pozícii Axla Rosa alebo koho, že má za sebou 20 celosvetových hitov, že si môže občas aj na verejnosti ponadávať smerom k ľuďom...nech sa uvedomí. Twinsky mali okolo seba tím ľudí, čo zabezpečili promo turné pred ES a lobing u poroty, atď., tu nebolo nič.
Dúfam, že pôjde do toho Óčka a nasadia ten klip, lebo potom načo sa natočil taký premakaný klip, nanič? Aj iné stanice by to mohli hrať. A áno, treba sa vrátiť nohami na zem, myslím že aspoň v Čechách tá šanca je, ľudia tam majú ESC akurát tak vidím že na háku, no v SK si už dosť pokazil reputáciu, že nevie spievať vraj, no ono to tak aj bohužiaľ z toho posledného videa vyzerá.

Súhlasím sobidvomi. A je mi z toho smutno. Veď on pokazil čo sa dalo, sklamal na plnej čiare. Klip je vynikajúci, perfektný, aj tá skladba. A to je jeho otrasné správanie, mal by sa hanbiť! V Anejloch strážnych bol tak uvoľnený, to bola jeho pravá tvár, zlatý skromný chlapec, ale inde pôsobi úplne namyslene. My vieme, že taký nie je, ale tí ostatní nie:-( A fakt by ma zaujímal en dôvod, prečo sa na nás vykašlal a nezariadil tú ohnivú, oslnivú šou o ktorej hovoril. A Samozrejme, najväčšiu hanbu má Slovensko, lebo ho nepropagovalo. Naozaj smutné. :-(
na druhej strane ho chápem. Určite mu už lezú na nervy tie trápne narážky novinárov, aj keď tvrdí, že ho to nezaujíma, hlboko vnútri ho to trápi. Ale uvedomuje si, že týmto správaním fanušíkov nezíska?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Max v Baku

Příspěvekod zsimona » 30 kvě 2012, 15:33

Franci píše:
Henrieta píše:
kobitka píše:No nedá mi to a musím se k tomu našemu :miro: taky vyjádřit. Písnička se mi hodně líbí, videoklip taky ale to je tak všechno co můžu pochvávlit :( . Určitě se snažil jak nejlíp umněl ale já se ptám "boha jeho co se mu stalo? To se při vystupování z letadla praštil do hlavy či co?" Pomíjím to, že v tom semifinále zpíval strašně falešně. Nevím jestli to bylo trémou, nebo špatnými odposlechy, takže tenhle počin kritizovat nebudu ale co to ostatní? Kde byla zmiňovaná velká a oslnivá šou, o které mluvil, co ta nulová propagace. Já myslela, že když teď spolupracuje se zahraničním týmem bude to úplně o něčem jiném než za dob Mira Šmajdy. A ještě jedna věc, dost jste kritizovali diskutující co se vyjadřovali o tom, že se v rozhovorech chová jako primadona(dost arogantně). Ale ono to tak vyznělo i mně(jeho fanynce) nebyla v tom ani špetka pokory. A mnohdy mi to jeho chování přišlo spíš vtipné než tragické(jako ostatním rýpalům). Je to hodně smutné, když člověk pro slávu ztrácí svou pravou tvář. No což už se stalo. Miro hold přestřelil a teď by se měl vrátit nohama zpátky na zem a začít tam kde přestal. Tudiš obnovit koncertování a natočit nové CD. Nemyslím si totiž, že tímhle způsobem co teď předváděl by měl šanci uspět v zahraničí.


Súhlasím s týmto tvojim príspevkom a zvlásť ešte s tým, čo som zvýraznila červenou. Ako som už hovorila, špičkovo vyprodukovaná pieseň, klip, vynikajúce fotky, fešáčik Miro, na druhej strane otrasná resp. nulová propagácia, žiadny managment, makreting, nič ( teda aspoň ja ho tam nevidím, neviem či som už slepá :shock: ) a otrasné, ale skutočne otrasné chovanie na verejnosti, v médiách, a to hovorím ja, čo by som aj pomaly dušu za neho vypustila, tak potom aký môže mať na to pohľad bežný poslucháč (divák). On nie je v pozícii Axla Rosa alebo koho, že má za sebou 20 celosvetových hitov, že si môže občas aj na verejnosti ponadávať smerom k ľuďom...nech sa uvedomí. Twinsky mali okolo seba tím ľudí, čo zabezpečili promo turné pred ES a lobing u poroty, atď., tu nebolo nič.
Dúfam, že pôjde do toho Óčka a nasadia ten klip, lebo potom načo sa natočil taký premakaný klip, nanič? Aj iné stanice by to mohli hrať. A áno, treba sa vrátiť nohami na zem, myslím že aspoň v Čechách tá šanca je, ľudia tam majú ESC akurát tak vidím že na háku, no v SK si už dosť pokazil reputáciu, že nevie spievať vraj, no ono to tak aj bohužiaľ z toho posledného videa vyzerá.

Súhlasím sobidvomi. A je mi z toho smutno. Veď on pokazil čo sa dalo, sklamal na plnej čiare. Klip je vynikajúci, perfektný, aj tá skladba. A to je jeho otrasné správanie, mal by sa hanbiť! V Anejloch strážnych bol tak uvoľnený, to bola jeho pravá tvár, zlatý skromný chlapec, ale inde pôsobi úplne namyslene. My vieme, že taký nie je, ale tí ostatní nie:-( A fakt by ma zaujímal en dôvod, prečo sa na nás vykašlal a nezariadil tú ohnivú, oslnivú šou o ktorej hovoril. A Samozrejme, najväčšiu hanbu má Slovensko, lebo ho nepropagovalo. Naozaj smutné. :-(
na druhej strane ho chápem. Určite mu už lezú na nervy tie trápne narážky novinárov, aj keď tvrdí, že ho to nezaujíma, hlboko vnútri ho to trápi. Ale uvedomuje si, že týmto správaním fanušíkov nezíska?

:evil: ...běž a stoupni si před zrcadlo a podívej se sama na sebe,jak jsi dokonalá :!: :!: :!: ....otřesně se chováš ty...stydíš se za sebe? :evil:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Max v Baku

Příspěvekod lucka1992 » 30 kvě 2012, 15:36

Videli jste tuhle fotku ?.. Ten černovlasej mi hrozně připomína Romana..A menuje se Radim tak pro zajimavost :D
Přílohy
579763_4060378433559_1405126731_33617536_471539430_n.jpg
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Max v Baku

Příspěvekod zsimona » 30 kvě 2012, 15:42

lucka1992 píše:Videli jste tuhle fotku ?.. Ten černovlasej mi hrozně připomína Romana..A menuje se Radim tak pro zajimavost :D

neviděla...dík :lol: ...a s tím klukem máš pravdu....napadlo mě to už během toho TV vystoupení :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Eurovision song contest vseobecne

cron