Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod adélka » 17 lis 2011, 00:10

fanusicka píše:
adélka píše:
Mám taky velkou radost :thumbup: . Všimly jste si, že v tom německém článku se píše, že tam vystoupí i se svou skupinou MyRO? :wink:

všimla som si to :wink: som zvedavá, aké novinky sa chystajú, že by toto bola jedna z nich? :)


S tím asi bude souviset, ta přeměna FB stránky Rosemaid na Miro Šmajda Official... :wink:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod gemini » 17 lis 2011, 00:45

Kaja píše:
ewilyn píše:k diskusii o Mirovej ucasti na Eurovizii

Ďakujem, Ewi, za založenie chlievikov a úvodom sa priznávam, že som nadšená. Zaslúžil si to už minulý rok a podľa toho, čo píšu, na song sa môžeme tešiť. A zaslúžil si túto šancu svojou prácou, svojím talentom, takže gratulujem chlapcovi a som veľmi, veľmi rada. :thumbup:


Sdílím tvoje pocity. Diskuse budou husté a hustější, ale snad to všichni ve zdraví přežijeme. A snad je Mirko dost silný na to, aby všechno zvládl.
gemini
 

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Nikys » 17 lis 2011, 01:35

http://escportal.cz/reprezentant-slovenska-2012/

Jak jste spokojeni s volbou Mira Šmajdy pro Eurovizi 2012? Anketa vlevo dole
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Franci » 17 lis 2011, 14:45

Teda hovoria o ňom v Španielsku, nemecku, Anglicku a kto vie ešte kde!. Už viete, čo myslel tými novinkami v roku 2012 v tom svojom blogu!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Sidney » 17 lis 2011, 22:11

To co tam davaju stare videa zo CSS :?: Tam maju byt tie dva klipy a nejake posledne vystupenia...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Jana » 18 lis 2011, 16:56

To budú zase nervy... :lol: :lol: Veľmi sa teším :D :D :thumbup: . Len aby nepo....i prezentáciu. :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod ewilyn » 20 lis 2011, 13:03

tak vzhladom k tomu, ze ucast je neista presunula son toto forum do Medii- a hore ho mozeme este vratit podla toho, ako sa to vyvinie, resp. uplne zrusit.....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Jana » 22 lis 2011, 15:28

ewilyn píše:tak vzhladom k tomu, ze ucast je neista presunula son toto forum do Medii- a hore ho mozeme este vratit podla toho, ako sa to vyvinie, resp. uplne zrusit.....

Prajem mu aby našiel sponzorov čo mu pokryjú aspoň 50% nákladov, je to skvelá šanca, mal by ju využiť. Ktovie čo bude o rok, dva.. :roll: Na teraz sa predsa zaobíde aj bez meďáka atp., či nie? Alebo jeho méta bol samotný výber a tú už dosiahol? :roll: :twisted: Považovala som ho za väčšieho bojovníka.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod zsimona » 22 lis 2011, 15:43

Jana píše:
ewilyn píše:tak vzhladom k tomu, ze ucast je neista presunula son toto forum do Medii- a hore ho mozeme este vratit podla toho, ako sa to vyvinie, resp. uplne zrusit.....

Prajem mu aby našiel sponzorov čo mu pokryjú aspoň 50% nákladov, je to skvelá šanca, mal by ju využiť. Ktovie čo bude o rok, dva.. :roll: Na teraz sa predsa zaobíde aj bez meďáka atp., či nie? Alebo jeho méta bol samotný výber a tú už dosiahol? :roll: :twisted: Považovala som ho za väčšieho bojovníka.


To určitě nee!To by přece nebylo žádné vítězství :!: ....Snad najde nějaký způsob jak to zafinancovat,pokud to je jediný problém,který brání jeho účasti! :wink: A pokud si to přeje!(asi ano :wink: )
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Kaja » 22 lis 2011, 15:52

Jana píše:
ewilyn píše:tak vzhladom k tomu, ze ucast je neista presunula son toto forum do Medii- a hore ho mozeme este vratit podla toho, ako sa to vyvinie, resp. uplne zrusit.....

Prajem mu aby našiel sponzorov čo mu pokryjú aspoň 50% nákladov, je to skvelá šanca, mal by ju využiť. Ktovie čo bude o rok, dva.. :roll: Na teraz sa predsa zaobíde aj bez meďáka atp., či nie? Alebo jeho méta bol samotný výber a tú už dosiahol? :roll: :twisted: Považovala som ho za väčšieho bojovníka.


Tak on bojovník je. Ale on sám musí vedieť, akú má čo pre neho cenu, aké má priority. 8)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Kaja » 25 lis 2011, 23:54

Včera som si prekladala jedno španielske fórum o Eurovízii, bola som zvedavá, čo si myslia o Mirkovi a zdá sa, že ich celkom zaujal. Píše napr. niekto, že po Kristíne a Twiins veľa nečakal, ale že toto je sľubné, niekto chváli Loneliness, že sa mu páči, ďalší, že má pekný hlas, celkom dobrý prvý dojem mali z materiálov, ktoré si našli. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod zariva_kometka » 26 lis 2011, 09:28

Kaja píše:Včera som si prekladala jedno španielske fórum o Eurovízii, bola som zvedavá, čo si myslia o Mirkovi a zdá sa, že ich celkom zaujal. Píše napr. niekto, že po Kristíne a Twiins veľa nečakal, ale že toto je sľubné, niekto chváli Loneliness, že sa mu páči, ďalší, že má pekný hlas, celkom dobrý prvý dojem mali z materiálov, ktoré si našli. :)


:thumbup: snad to dobře dopadne ...
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Jana » 30 lis 2011, 16:07

zariva_kometka píše:
Kaja píše:Včera som si prekladala jedno španielske fórum o Eurovízii, bola som zvedavá, čo si myslia o Mirkovi a zdá sa, že ich celkom zaujal. Píše napr. niekto, že po Kristíne a Twiins veľa nečakal, ale že toto je sľubné, niekto chváli Loneliness, že sa mu páči, ďalší, že má pekný hlas, celkom dobrý prvý dojem mali z materiálov, ktoré si našli. :)


:thumbup: snad to dobře dopadne ...

Tak už dopadlo. :? Hip, hip hurá zemskej príťažlivosti.. :twisted: :!:Najmä že máme pesničku. :twisted: :thumbup:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Franci » 30 lis 2011, 18:01

Mala som sen o Mirkovi a Eurosongu. To semifinále bolo takto v novembri a Mirkospieval po slovensky pesničku Sám. Bol to preklad pesničky Alone, ktorú kedysi speival na koncerte. (Ja som ju ale nikdy nepočula, tak nechápem, ako sa mi dostala do sna). A potom vyhlasovali kto postúpil. Komentátor hovorí. ,,Bud epsoledným vybraným Slovensko?" ,,Bude!" Mirko postúpil.
Ja som tomu nemohla uveriť...
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod zariva_kometka » 30 lis 2011, 19:31

Jana píše:
zariva_kometka píše:
Kaja píše:Včera som si prekladala jedno španielske fórum o Eurovízii, bola som zvedavá, čo si myslia o Mirkovi a zdá sa, že ich celkom zaujal. Píše napr. niekto, že po Kristíne a Twiins veľa nečakal, ale že toto je sľubné, niekto chváli Loneliness, že sa mu páči, ďalší, že má pekný hlas, celkom dobrý prvý dojem mali z materiálov, ktoré si našli. :)


:thumbup: snad to dobře dopadne ...

Tak už dopadlo. :? Hip, hip hurá zemskej príťažlivosti.. :twisted: :!:Najmä že máme pesničku. :twisted: :thumbup:


:?: :?: :?:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Eurovision song contest vseobecne

cron