Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Janka » 28 kvě 2012, 23:31

Sid zviditelniť sa pred 120 mil. divákmi nemalo zmysel :?: Určite z tých niekoľko mil. bolo zopár tisíc rockerov, kt. ak sa im páčil, si to iste nenechajú len pre seba :) . Rozšíri sa mu fans o ľudí s EU, sveta. Ľudia ho budú žiadať do rádií, TV. Clip je dobrý. Skutočne ma ním potešil, a to som dosť náročná. V iných štátoch nemusí byť taká silná masmediálna lobby a panuje tam väčšia demokracia. Tantiémy určite potešia. :wink: To zmysel má. Ak by bol postúpil do finále (viac som skutočne nečakala, nedúfala), bol by o 3 min. dlhšie na očiach zväčša tým istým ľuďom čo sa pozerali na semifinále. To už by pre neho až taký prínos nemalo. Iné by bolo ak by vyhral. Tomu hádam ale ani najväčší optimisti neverili. Nie je vylúčené že si takto lepšie otvoril dvere nielen do EÚ ale i do tých jeho vysnívaných USA. I keď tu som mierne skeptická. S tým managamentom máš pravdu. Ak chce s niekým schopným, vplyvným spolupracovať, musí sa ho naučiť rešpektovať, neraz sa podriadiť, prijímať kompromisy. Tak svet funguje. Mne to tak isto nevonia... Ja však nie som speváčka i keď spievam rada. 8) Aj preto som si zvolila inú cestu. V knečnom dôsledku ťažšiu. :| Mám hrozne vzpurnú povahu :? . Ja by som teda ešte nerobila predčasné uzávery z jeho "výletu" v Baku. Využitie vytvorených kontaktov (a to verím že ich nadobudol/ne) chce a ukáže čas. Tak mu ho ešte dajme. :)
Janka
 

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Sidney » 29 kvě 2012, 08:55

Janka píše:Sid zviditelniť sa pred 120 mil. divákmi nemalo zmysel :?: Určite z tých niekoľko mil. bolo zopár tisíc rockerov, kt. ak sa im páčil, si to iste nenechajú len pre seba :) . Rozšíri sa mu fans o ľudí s EU, sveta. Ľudia ho budú žiadať do rádií, TV. Clip je dobrý. Skutočne ma ním potešil, a to som dosť náročná. V iných štátoch nemusí byť taká silná masmediálna lobby a panuje tam väčšia demokracia. Tantiémy určite potešia. :wink: To zmysel má. Ak by bol postúpil do finále (viac som skutočne nečakala, nedúfala), bol by o 3 min. dlhšie na očiach zväčša tým istým ľuďom čo sa pozerali na semifinále. To už by pre neho až taký prínos nemalo. Iné by bolo ak by vyhral. Tomu hádam ale ani najväčší optimisti neverili. Nie je vylúčené že si takto lepšie otvoril dvere nielen do EÚ ale i do tých jeho vysnívaných USA. I keď tu som mierne skeptická. S tým managamentom máš pravdu. Ak chce s niekým schopným, vplyvným spolupracovať, musí sa ho naučiť rešpektovať, neraz sa podriadiť, prijímať kompromisy. Tak svet funguje. Mne to tak isto nevonia... Ja však nie som speváčka i keď spievam rada. 8) Aj preto som si zvolila inú cestu. V knečnom dôsledku ťažšiu. :| Mám hrozne vzpurnú povahu :? . Ja by som teda ešte nerobila predčasné uzávery z jeho "výletu" v Baku. Využitie vytvorených kontaktov (a to verím že ich nadobudol/ne) chce a ukáže čas. Tak mu ho ešte dajme. :)



Zalezi na tom ake to zviditelnenie bolo... :? A ak by sa dostal na zahranicne trhy, skor stredna Europa a vychod. Uvidime, ci to k niecomu bolo. Som realista, radsej si myslim horsie a potom sa potesim, ked je lepsie. S tym klipom a radiami mas pravdu, pevne verim, ze to budu niekde hrat a davat. Ceska MTV zatial spi... :mrgreen: V pripade toho profesionalneho manazmentu, na porovnanie spickovo nahrata skladba s clovekom co vie, vyborny klip, vyborne fotky so sikovnym fotografom, na druhej strane uplne zle organizacne zvladnuty ESC (bez propagacie, manazmetu, bez kostymov...) Jeden clovek nemoze zvladnut vsetko. RCVS to poj.bala. :!:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Bára » 29 kvě 2012, 14:16

http://escportal.cz/rtvs-je-zklamana-z- ... -eurovize/ :wink: A z čeho jsou překvapeni :?: Na trhu je moře komerčních televizí a celkově se všechny potýkají s odlivem diváků :wink: Nehnuli ani zadkem, žádné promo se nekonalo a ještě měli snahu :miro: fanoušky chlácholit tupými řečmi na FB, jak se snaží :mrgreen: V důsledku jsem ráda, že se na to ti zamindrákovaní jedinci, kteří teď píšou do diskusí, snad ani nedívali :twisted: Nedíval se totiž skoro nikdo :wink: Jako obvykle na STV :idea: To, aby pochopili, o čem ta soutěž je, tak to je pro jejich rozpoznávací schopnosti stejně moc :mrgreen: Měli by někde napsat, že si tam jel :miro: zazpívat za své :idea: a ušetřil je kolosální ostudy a ještě větší pokuty :idea: Chtěli to mít prostě za sebou a příští rok, kdy budou muset povinně uspořádat národní kola a zaplatit znovu vstupní poplatek, tak to zastaví jako Češi :idea: Moc bych se divila, kdyby se někdo schopný v těchto republikách našel a ivestoval by do toho peníze a čas :wink: To by musel být sebevrah a byl by to jen začátek. Bez pořádného lobbyingu v celé Evropě je to předem prohraná bitva :idea: A STV je mně upřímně líto. Jestliže svoji veškerou práci soustředí jen na vyhodnocení čísel sledovanosti, tak tam jsou naprosto nevhodní lidé a v tomto případě se to jen potvrdilo :mrgreen: Takhle nemůže fungovat žádná firma :wink: A u státem dotované je to trestuhodné :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:, protože jde o reprezentaci :idea: Je mi líto, že ten kus masa, který byl předhozen davům, byl tentokrát šikovnej kluk :idea: Bohužel i on podcenil rizika a situaci asi vyhodnotil až v okamžiku, kdy se ten vlak nedal zastavit :idea:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod mamca_ivca » 29 kvě 2012, 14:25

Bára píše:http://escportal.cz/rtvs-je-zklamana-z-cisel-sledovanosti-eurovize/ :wink: A z čeho jsou překvapeni :?: Na trhu je moře komerčních televizí a celkově se všechny potýkají s odlivem diváků :wink: Nehnuli ani zadkem, žádné promo se nekonalo a ještě měli snahu :miro: fanoušky chlácholit tupými řečmi na FB, jak se snaží :mrgreen: V důsledku jsem ráda, že se na to ti zamindrákovaní jedinci, kteří teď píšou do diskusí, snad ani nedívali :twisted: Nedíval se totiž skoro nikdo :wink: Jako obvykle na STV :idea: To, aby pochopili, o čem ta soutěž je, tak to je pro jejich rozpoznávací schopnosti stejně moc :mrgreen: Měli by někde napsat, že si tam jel :miro: zazpívat za své :idea: a ušetřil je kolosální ostudy a ještě větší pokuty :idea: Chtěli to mít prostě za sebou a příští rok, kdy budou muset povinně uspořádat národní kola a zaplatit znovu vstupní poplatek, tak to zastaví jako Češi :idea: Moc bych se divila, kdyby se někdo schopný v těchto republikách našel a ivestoval by do toho peníze a čas :wink: To by musel být sebevrah a byl by to jen začátek. Bez pořádného lobbyingu v celé Evropě je to předem prohraná bitva :idea: A STV je mně upřímně líto. Jestliže svoji veškerou práci soustředí jen na vyhodnocení čísel sledovanosti, tak tam jsou naprosto nevhodní lidé a v tomto případě se to jen potvrdilo :mrgreen: Takhle nemůže fungovat žádná firma :wink: A u státem dotované je to trestuhodné :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:, protože jde o reprezentaci :idea: Je mi líto, že ten kus masa, který byl předhozen davům, byl tentokrát šikovnej kluk :idea: Bohužel i on podcenil rizika a situaci asi vyhodnotil až v okamžiku, kdy se ten vlak nedal zastavit :idea:


Vidím to stejně. :idea: STV radši ani nekomentuju, musela bych se přinejmenším rozčílit a to mě za to nestojí. :mrgreen:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Kveta » 29 kvě 2012, 19:46

Neviem či som čudna :) ale baby koľkokrát sme prehrali hokej a neprestali sme ho hrať.Je pekne vyhrať v tejto suťaži ale nie životne dôležité,zložia sa nové pesničky a niektore sa stanu hitom ,niektoré su aj pekne.Podľa mna aj každa si nájde svojho posluchača každy má rad nejaku inu hudbu.Niektorym spevakom tato suťaž aj pomôže a verim že :miro: určite tak sa už usmejte a netrápte sa toľko :)
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Franci » 29 kvě 2012, 22:16

Máš naprostú pravdu, jana1. Ak bude Slovensko bojovať ďalej určite postúpo do finále. myslím, že nejde o lobing, ide o niečo iné. Jednak to musí byť dobrá pesnička, mala by byť v angličtine, mala by mať riadnú propagáciu a takisto by mala byť nejaká show. Kristín a Max splníla dve z týchto podmienok. Kristína mala skvelú pesničku, ľahko zapamätateľnú, žial bola po Slovensky. Max mal skvelú pesničku, bohužial slabú propgáciu a vykašlala sa na show, ktorú sľúbil. Preto si myslím, že keby boli splnené aj tie ďalšie podmienky a Slovensko by ho riadne podporilo, Rádia by ho hrali, vystúpil by v Otovi a mal aj tú ohnivú show s kostýmami a psotavenú na kontrastoch, určite by postúpil do finále. Veď to bolo netradičné vystúpenia a aj iné od ostatných, Ale to boli aj babičky a tie psotúpili. Nejde o lobing, ide o taktiku ako na to idú.
Škoda, je to za nami, život ide ďalej. Max získal nové skúsenosti, má kopec nových kamarátov, a poznajú ho i v zahraničí... Mimochodom,Loreen spievala hokejovú hymnu nie? Ľudia teda tú pesničku poznali a preto za ňu hlasovali najviac. Okrem toho, to bolo nádherné vystúpenie, tie efekty všetko. Prečo také nieo nemal Max?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Franci » 29 kvě 2012, 22:18

Takže odpoveď na otázku, kto môže za Maxov neúspech je jasná. SLOVENSKO a je to smutné, že v zahraničí ho milujú viac ako tu.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod xitee » 30 kvě 2012, 11:07

http://escportal.cz/rtvs-je-zklamana-z- ... /#comments

Žádný stát nedělal to, co Slovensko, tedy potápěl svého reprezentanta v médiích, slabá propagace, bůhví jak vypadala komunikace mezi Maxovým týmem a RTVS, když se řešilo nasazení singlu do italského rádia, vystoupení v Německu a Nizozemí atd. Oni si mysleli, že má manažera a když se jim neozval nikdo ani z STV, tak to vzdali.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Kotě » 30 kvě 2012, 14:21

xitee píše:http://escportal.cz/rtvs-je-zklamana-z-cisel-sledovanosti-eurovize/#comments

Žádný stát nedělal to, co Slovensko, tedy potápěl svého reprezentanta v médiích, slabá propagace, bůhví jak vypadala komunikace mezi Maxovým týmem a RTVS, když se řešilo nasazení singlu do italského rádia, vystoupení v Německu a Nizozemí atd. Oni si mysleli, že má manažera a když se jim neozval nikdo ani z STV, tak to vzdali.

A to by si měli všichni chytří rejpalové uvědomit..... :wink: 8)
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Kaja » 30 kvě 2012, 15:30

xitee píše:http://escportal.cz/rtvs-je-zklamana-z-cisel-sledovanosti-eurovize/#comments

Žádný stát nedělal to, co Slovensko, tedy potápěl svého reprezentanta v médiích, slabá propagace, bůhví jak vypadala komunikace mezi Maxovým týmem a RTVS, když se řešilo nasazení singlu do italského rádia, vystoupení v Německu a Nizozemí atd. Oni si mysleli, že má manažera a když se jim neozval nikdo ani z STV, tak to vzdali.


RTVS sa bude snažiť zdôvodniť, prečo vycúvať z Eurovízie. Diskutujúci na tejto stránke majú väčšinou veľmi triezvy pohľad na tento problém a dobre tam niektorí píšu, čím si to RTVS spôsobila.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod xitee » 30 kvě 2012, 16:24

http://strategie.hnonline.sk/spravy/med ... si-otaznik

Pokud to budou organizovat, propagovat a komunikovat s ostatními soutěžícími státy jako letos a zase bude RTVS dělat fóry jakože nejdříve ano, potom ne, pak se nedá čekat nic jiného než další neúspěch. To by nesměl slovenský bulvár svého reprezentanta potápět prostřednictvím štvavé kampaně ještě dřív, než něco předvede, to by nesměla RTVS jeden den schválit písničku a za dva dny ji zakázat jako příliš tvrdou. To by se musela spřátelit s ostatními soutěžícími zeměmi atd. A národní kolo nic neřeší. Nikde není napsáno, že to nebude pouze formalita a ve skutečnosti bude předem vybrán někdo, kdo má vlivného manažera za zády (viz. Nela a Kristína) a lidé budou věřit tomu, že objektivně zvolili reprezentanta Slovenska. Případně může nastat ještě horší varianta a sice, že bude hlasování pomocí SMS a čmukové vezmou mobily a vyberou plyšáka typu Harich, Lacho, Buranovský nebo Celeste.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod Kaja » 30 kvě 2012, 16:33

xitee píše:http://strategie.hnonline.sk/spravy/media/nad-ucastou-slovenska-v-dalsom-eurosongu-visi-otaznik

Pokud to budou organizovat, propagovat a komunikovat s ostatními soutěžícími státy jako letos a zase bude RTVS dělat fóry jakože nejdříve ano, potom ne, pak se nedá čekat nic jiného než další neúspěch. To by nesměl slovenský bulvár svého reprezentanta potápět prostřednictvím štvavé kampaně ještě dřív, než něco předvede, to by nesměla RTVS jeden den schválit písničku a za dva dny ji zakázat jako příliš tvrdou. To by se musela spřátelit s ostatními soutěžícími zeměmi atd. A národní kolo nic neřeší. Nikde není napsáno, že to nebude pouze formalita a ve skutečnosti bude předem vybrán někdo, kdo má vlivného manažera za zády (viz. Nela a Kristína) a lidé budou věřit tomu, že objektivně zvolili reprezentanta Slovenska. Případně může nastat ještě horší varianta a sice, že bude hlasování pomocí SMS a čmukové vezmou mobily a vyberou plyšáka typu Harich, Lacho, Buranovský nebo Celeste.


So všetkým súhlasím, len s tým národným kolom nie celkom. Pretože fakt je, že ľudia by inak stáli za niekým, koho si zvolili oni (aj keď ako sa zdá, len fiktívne :D ), aj by sa inak zaujímali o ďalší priebeh súťaže, takto to naozaj ide akosi mimo nich. Najmä, keď je propagácia aká je, teda skôr antipropagácia v našich podmienkach. :roll:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod zsimona » 30 kvě 2012, 16:34

xitee píše:http://strategie.hnonline.sk/spravy/media/nad-ucastou-slovenska-v-dalsom-eurosongu-visi-otaznik

Pokud to budou organizovat, propagovat a komunikovat s ostatními soutěžícími státy jako letos a zase bude RTVS dělat fóry jakože nejdříve ano, potom ne, pak se nedá čekat nic jiného než další neúspěch. To by nesměl slovenský bulvár svého reprezentanta potápět prostřednictvím štvavé kampaně ještě dřív, než něco předvede, to by nesměla RTVS jeden den schválit písničku a za dva dny ji zakázat jako příliš tvrdou. To by se musela spřátelit s ostatními soutěžícími zeměmi atd. A národní kolo nic neřeší. Nikde není napsáno, že to nebude pouze formalita a ve skutečnosti bude předem vybrán někdo, kdo má vlivného manažera za zády (viz. Nela a Kristína) a lidé budou věřit tomu, že objektivně zvolili reprezentanta Slovenska. Případně může nastat ještě horší varianta a sice, že bude hlasování pomocí SMS a čmukové vezmou mobily a vyberou plyšáka typu Harich, Lacho, Buranovský nebo Celeste.

tohle je podstata věci :roll: ....ale není to už jedno? :roll: ...Max tam ROZHODNĚ příští rok nepojede!...nevím jak vy,já se rozhodně nechystám stát pravidelným divákem ESC !...příští ročník budu sledovat(včetně příprav na něj!) stejně jako loňský...tudíž vůbec! :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod xitee » 05 čer 2012, 14:44

http://www.nejhudba.cz/eurovision-song- ... il-prehled

Norsko reprezentoval cizinec, Švédka je původem z Maroka a Ukrajinka z Konga. Nor měl stejného autora písně jako Loreen, taky postoupil do finále, ačkoli zpíval hrozně. To by čeští a slovenští nacionalisté nerozdýchali, kdyby SVK a CZ reprezentovali cizinci, i kdyby přivezli vítězství. Stejně by si zabedněně mysleli, že Eurovize je prezentace národní kultury.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Eurovision song contest 2012- vseobecny pokec

Příspěvekod xitee » 05 čer 2012, 17:01

http://escportal.cz/max-jason-mai-a-jeh ... -eurovize/

Švédové skutečně dělali vše možné i nemožné pro to, aby Loreen vyhrála. V březnu napsal jeden Švéd pod oficiální singl na youtube hned 7.3. This year Slovakia has no chance get through the final. Sweden will pass and win. Tehdy jsem tomu nevěnovala žádnou pozornost, ale teď si začínám myslet, že dopředu bylo jasné, že Švédsko vyhraje. Švédové již v březnu plánovali uspořádání Eurovize ve Švédsku v roce 2013 atd.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

PředchozíDalší

Zpět na Eurovision song contest vseobecne

cron