Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ESC finale- pokec

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Janka » 26 kvě 2012, 22:03

Kaja píše:Ten Angličan má príjemný hlas.

Tá jeho skladba je ako zmodernizovaná staroanglická balada. Môžem.. 8)
Janka
 

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Janka » 26 kvě 2012, 22:34

Skladám poklonu Španielke. :D Zmrznutá i spotená som zároveň. 8)
Janka
 

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Kaja » 26 kvě 2012, 23:14

No poslala som zopár hlasov našim južným susedom, tak uvidíme, či to pomôže.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Janka » 26 kvě 2012, 23:28

Kaja píše:No poslala som zopár hlasov našim južným susedom, tak uvidíme, či to pomôže.

Takže do botky poslúchaš nášho GURU. :) Ja som nikdy nikoho neposlúchala, a velakrát som na to doplatila. Som však nepoučiteľná. Mám rada adrenalín. :wink: Moje rytmicé JA sa práve krásne vybahnilo v tej bicej inštrumentálke. :D Azerbajdžanci si dali skutočne na ESC záležať. :D Scéna, kamera, prestrihy,...dokonca ešte aj fukári vytvorili dokonalý súlad s hudbou. :thumbup:
Janka
 

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Kaja » 26 kvě 2012, 23:37

Janka píše:
Kaja píše:No poslala som zopár hlasov našim južným susedom, tak uvidíme, či to pomôže.

Takže do botky poslúchaš nášho GURU. :) Ja som nikdy nikoho neposlúchala, a velakrát som na to doplatila. Som však nepoučiteľná. Mám rada adrenalín. :wink: Moje rytmicé JA sa práve krásne vybahnilo v tej bicej inštrumentálke. :D Azerbajdžanci si dali skutočne na ESC záležať. :D Scéna, kamera, prestrihy,...dokonca ešte aj fukári vytvorili dokonalý súlad s hudbou. :thumbup:


Tak, nielen jeho, ale aj to, že sú to naši susedia, sú nám bližší ako ostatní, čo sú tam a páčili sa mi. A správajú sa k našej výprave priateľsky. Inak sa mi páčilo viac vecí.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Kaja » 26 kvě 2012, 23:42

Moderátor nám prezradil, že MJM, ktorý je v hľadisku, sa dnes stretol s viacerými novinármi, televíziami a vydavateľmi, takže aj keď nepostúpil do finále, získal cenné kontakty a žije tam veľmi aktívne.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Janka » 26 kvě 2012, 23:43

Kaja píše:
Janka píše:
Kaja píše:No poslala som zopár hlasov našim južným susedom, tak uvidíme, či to pomôže.

Takže do botky poslúchaš nášho GURU. :) Ja som nikdy nikoho neposlúchala, a velakrát som na to doplatila. Som však nepoučiteľná. Mám rada adrenalín. :wink: Moje rytmicé JA sa práve krásne vybahnilo v tej bicej inštrumentálke. :D Azerbajdžanci si dali skutočne na ESC záležať. :D Scéna, kamera, prestrihy,...dokonca ešte aj fukári vytvorili dokonalý súlad s hudbou. :thumbup:


Tak, nielen jeho, ale aj to, že sú to naši susedia, sú nám bližší ako ostatní, čo sú tam a páčili sa mi. A správajú sa k našej výprave priateľsky. Inak sa mi páčilo viac vecí.

Kiež by nám tá hudobná družba pomohla i v politike. ...ale Žilina je krásne vynovená, to sa musí uznať. :)
Janka
 

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Kaja » 26 kvě 2012, 23:46

Janka píše:Kiež by nám tá hudobná družba pomohla i v politike. ...ale Žilina je krásne vynovená, to sa musí uznať. :)


No od niekiaľ treba začať :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Janka » 26 kvě 2012, 23:51

Kaja píše:Moderátor nám prezradil, že MJM, ktorý je v hľadisku, sa dnes stretol s viacerými novinármi, televíziami a vydavateľmi, takže aj keď nepostúpil do finále, získal cenné kontakty a žije tam veľmi aktívne.

Ktovie či by som na neho videla, prípadne sa s ním stretla ak by som tam šla. :idea: Trošku ma to mrzí že sedím tu doma na zadku. Baku je podľa obrázkov krásne mesto.
Janka
 

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Bára » 27 kvě 2012, 00:03

To hlasování je fakt vysoká politika :lol: :lol: Já na bráchu, brácha na mě :roll: Bomboš to hezky shrnul: Stačí si vzít mapu :idea: a zjisti si, kdo je předseda komise :lol: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Janka » 27 kvě 2012, 00:13

No jo, Loreen s jej Tai - chi choreografiou. Tu kontrast vidím. :wink:
Janka
 

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Janka » 27 kvě 2012, 00:19

Že by obeť ktorú študenti z Albánska dali na oltár bohyne hudby bola malá? :|
Janka
 

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Lenka » 27 kvě 2012, 08:17

Kaja píše:Moderátor nám prezradil, že MJM, ktorý je v hľadisku, sa dnes stretol s viacerými novinármi, televíziami a vydavateľmi, takže aj keď nepostúpil do finále, získal cenné kontakty a žije tam veľmi aktívne.

:thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod Franci » 27 kvě 2012, 12:28

Kto vyhral? Dúfam, že Švédka alebo ŠPanielka, alebo Azerbajdžan, alebo Angličan, alebo Francúzsko alebo Nemecko..
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ESC finale- pokec

Příspěvekod mamca_ivca » 27 kvě 2012, 12:48

Franci píše:Kto vyhral? Dúfam, že Švédka alebo ŠPanielka, alebo Azerbajdžan, alebo Angličan, alebo Francúzsko alebo Nemecko..

Vyhrála Loreen.
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na ESC finale

cron