Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

MJM v 2.semifinale

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Kaja » 17 kvě 2012, 20:24

Janka píše:Zkúška.. to že sa do niektorých tónov "nestrafil" ešte chápem ale prečo niektoré vôbec nezaspieval? Inde (keďže sme už spozorovali že išiel minimálne 2x) zas pozmenil melódiu. Pri koncerte to beriem (občas je to aj lepšie :idea: :wink: ), keď stále hrál to isté trochu inovácie nezaškodí, ale tu? Zatiaľ na jeho pohybe na pódiu prácu s choreografom nevidieť. Tak len dúfam že to neboli vyhodené peniaze. :roll: Normálne sa ja agnostička (čím ďalej tým viacej ateistka :? ) modlím aby čiapočka a brílky išli na priamy prenos dole. Som zvedavá kam až zaletí hlas takej hriešnice ako som ja a či bude vypočutý. :) Čiže suma sumárum : falošne, nepresvedčivé, slabé nasadenie, k záveru mi tam chýbala veľmi dôležitá nežná botka ( zase tam nedal tie tony) a kapela akoby tam ani nebola :twisted: . Myslím že (ak vôbec :roll: :idea: ) je lepšie napísať to teraz ako potom. :)


Neviem, či si videla to posledné video, čo dala Sidney. Podľa mňa spieval dobre. A fakt, je to len skúška, myslím, že to bude rozdiel. Tie okuliare sa asi nepáčia nikomu okrem neho, no možno on sa s nimi proste dobre cíti. Dúfam, že si ich zloží aspoň počas semifinále. :) To by sme už museli mať veľké šťastie, aby sa rozlúčil na chvíľu aj s čiapkou. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Bára » 17 kvě 2012, 20:30

http://www.youtube.com/watch?v=USmWHQhx ... re=related - Dávám sem toto, protože to je nejlepší a finální ze včerejška :wink: Je to o něčem jiném, než co byli také schopni pustit. Zkouška trvala 40 minut :idea:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Sidney » 17 kvě 2012, 20:35

Bára píše:http://www.youtube.com/watch?v=USmWHQhxaBM&feature=related - Dávám sem toto, protože to je nejlepší a finální ze včerejška :wink: Je to o něčem jiném, než co byli také schopni pustit. Zkouška trvala 40 minut :idea:



Zda sa mi, ze to tam trochu precistili. Toto je to, co som ja nasla.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Kotě » 17 kvě 2012, 20:44

Bára píše:http://www.youtube.com/watch?v=USmWHQhxaBM&feature=related - Dávám sem toto, protože to je nejlepší a finální ze včerejška :wink: Je to o něčem jiném, než co byli také schopni pustit. Zkouška trvala 40 minut :idea:

Tak toto už je úplně jiná káva :thumbup: :D 8)
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Janka » 17 kvě 2012, 21:34

Ak ale rozbalí nacvičenú choreografiu až vo finále, nebudú sa dobre vedieť naladiť ne jeho pohyb kameramani, a tak si celé šou naplno užijú iba diváci v hale. :idea: :roll: Predsa to pódium je veľké, občas sa hodí k melódii viacej detail tváre, inokedy záber na celú postavu, kapelu, gitaru, svetelné efekty atp.
Naposledy upravil Janka dne 17 kvě 2012, 21:39, celkově upraveno 1
Janka
 

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Sidney » 17 kvě 2012, 21:38

Janka píše:Ak ale rozbalí nacvičenú choreografiu až vo finále, nebudú sa dobre vedieť naladiť ne jeho pohyb kameramani, a tak si celé šou naplno užijú iba diváci v hale. :idea: :roll: Predsa to pódium je veľké.


No, tak tam je este druha skuska a generalka. Uvidime, sancu postupit mame mizernu, aj ked bude vsetko perfektne... Ako vzdy.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod adela ankarova » 17 kvě 2012, 22:36

a jak to vlastne je? semifinale je teda ve ctvrtek? a pak je jeste finale či co? nebo to budem vedet hned ve ctvrtek?
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Bára » 17 kvě 2012, 22:52

adela ankarova píše:a jak to vlastne je? semifinale je teda ve ctvrtek? a pak je jeste finale či co? nebo to budem vedet hned ve ctvrtek?
Je to tak, jak píšeš. Výsledky budou asi s nějakým časovým rozestupem, protože se může hlasovat až po prezentaci všech zúčastněných :wink: Alespoň předpokládám, že to tak je.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Misuna » 18 kvě 2012, 08:02

http://www.youtube.com/watch?v=X9J8aslZ ... re=plpp_vi zvuk nic moc, ale záběry zblízka na Mira jsou pěkné :D K té choreografii si nedokážu představit, co by na rockovém vystoupení chtěli vymýšlet. Stačí více energie a hlavně přirozenost na pódiu, to je Mirova silná stránka. Má výhodu svého vzhledu, on i kdyby jen stál jako dřevo, tak dokáže přitáhnout pozornost :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod gatla » 18 kvě 2012, 08:50

Bára píše:http://www.youtube.com/watch?v=USmWHQhxaBM&feature=related - Dávám sem toto, protože to je nejlepší a finální ze včerejška :wink: Je to o něčem jiném, než co byli také schopni pustit. Zkouška trvala 40 minut :idea:

s dovolením jsem ho dala i do Maxe v Baku,když se to otevírá všude :)
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Kaja » 18 kvě 2012, 09:26

Misuna píše:http://www.youtube.com/watch?v=X9J8aslZ_RI&list=FLb46hL8_Fw2OSiM3uMkuA0g&index=1&feature=plpp_vi zvuk nic moc, ale záběry zblízka na Mira jsou pěkné :D K té choreografii si nedokážu představit, co by na rockovém vystoupení chtěli vymýšlet. Stačí více energie a hlavně přirozenost na pódiu, to je Mirova silná stránka. Má výhodu svého vzhledu, on i kdyby jen stál jako dřevo, tak dokáže přitáhnout pozornost :D


K tej choreografii, neočakávam tam nejako oveľa viac pohybu, asi kostýmy budú iné a dôležité je, aby tomu dali výraz. Kapela - sú to metláci, tak neviem, hádam sa nejako prejavia. A Miro - myslím, že aby bolo vidieť, že prežíva čo spieva, aby bol prirodzený, vžil sa do toho. Má výhodu vzhľadu, to vidno pod videami v komentoch, že to ľuďom neušlo :D , len aby pôsobil veľmi prirodzene, bez nejakého prehrávania, aby sa vžil do toho, čo chce pesničkou povedať. :idea: No veď od neho sme videli nejeden skvelý výkon, tak verím, že si poradí aj s touto kladou, ktorú si sám na seba zostrojil :) , ak to dokáže, može fakt veľmi zaujať publikum. Musí byť v pohode, uvoľnený a prežívať v tej chvíli jedine svoju pesničku, dať jej všetko, čokoľvek ostatné riešiť potom. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Henrieta » 18 kvě 2012, 10:02

Kaja píše:
Misuna píše:http://www.youtube.com/watch?v=X9J8aslZ_RI&list=FLb46hL8_Fw2OSiM3uMkuA0g&index=1&feature=plpp_vi zvuk nic moc, ale záběry zblízka na Mira jsou pěkné :D K té choreografii si nedokážu představit, co by na rockovém vystoupení chtěli vymýšlet. Stačí více energie a hlavně přirozenost na pódiu, to je Mirova silná stránka. Má výhodu svého vzhledu, on i kdyby jen stál jako dřevo, tak dokáže přitáhnout pozornost :D


K tej choreografii, neočakávam tam nejako oveľa viac pohybu, asi kostýmy budú iné a dôležité je, aby tomu dali výraz. Kapela - sú to metláci, tak neviem, hádam sa nejako prejavia. A Miro - myslím, že aby bolo vidieť, že prežíva čo spieva, aby bol prirodzený, vžil sa do toho. Má výhodu vzhľadu, to vidno pod videami v komentoch, že to ľuďom neušlo :D , len aby pôsobil veľmi prirodzene, bez nejakého prehrávania, aby sa vžil do toho, čo chce pesničkou povedať. :idea: No veď od neho sme videli nejeden skvelý výkon, tak verím, že si poradí aj s touto kladou, ktorú si sám na seba zostrojil :) , ak to dokáže, može fakt veľmi zaujať publikum. Musí byť v pohode, uvoľnený a prežívať v tej chvíli jedine svoju pesničku, dať jej všetko, čokoľvek ostatné riešiť potom. :)


To je jeho najväčšia výhoda, len si musí dať dole tú čapicu a brýle a nezmachliť sa. Tú vlnenú čapicu neviem kde vyhrabal a teraz sa jej nechce vzdať :mrgreen: ani za nič. To je ako keď mi svokra hovorila, že môj muž chodil na gymnázium celý rok v jednom svetri a iný nechcel ani za boha, tak musela ísť za riaditeľom sa omluviť, aby si nemysleli, že nemajú na iný sveter :lol: a potom mu ho raz v noci roztrhala a hodila do kontajnera :D Tak toto mi pripadá také podobné. Dúfam, že tú čapicu aspoň občas vyperie resp. vypráši :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod lucka1992 » 18 kvě 2012, 10:47

Nevím jestli to tu už bylo , ale je tu něco v 3D a připadá mi že všech těch videi že je nejlepší zvuk.. kouknětě,,
http://www.youtube.com/watch?v=B32NvTImNUQ
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Kotě » 18 kvě 2012, 10:53

Henrieta píše:

To je jeho najväčšia výhoda, len si musí dať dole tú čapicu a brýle a nezmachliť sa. Tú vlnenú čapicu neviem kde vyhrabal a teraz sa jej nechce vzdať :mrgreen: ani za nič. To je ako keď mi svokra hovorila, že môj muž chodil na gymnázium celý rok v jednom svetri a iný nechcel ani za boha, tak musela ísť za riaditeľom sa omluviť, aby si nemysleli, že nemajú na iný sveter :lol: a potom mu ho raz v noci roztrhala a hodila do kontajnera :D Tak toto mi pripadá také podobné. Dúfam, že tú čapicu aspoň občas vyperie resp. vypráši :mrgreen:

Heni....ta čepice není ta, co v ní trávil celý minulý rok :wink: . Když se pozorně podíváš, má úplně jiný vzor. A možnost přidělávání a oddělávání "růžků" je velice vychytaná :D . Ano ano, já zapřisáhlý odpůrce jsem otočila :D. Líbí se mi. :D A to že by v ní vystupoval si upřímně vůbec nemyslím...on dobře ví, že zrovna vlasy jsou jeho velkou devizou :wink: :lol: Ale to že by vystoupil nenamalovaný si snad už nemůže myslet vůbec nikdo...a nebude to hnědá tužka a jemné šedé stíny...si myslím. Odpůrci "zmachleného" Maxe ať se raději psychicky připraví :lol: :lol: :lol: No...a brýle nebudou, protože by to výrazné malování nebylo vidět :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Kaja » 18 kvě 2012, 11:16

Kotě píše:
Henrieta píše:

To je jeho najväčšia výhoda, len si musí dať dole tú čapicu a brýle a nezmachliť sa. Tú vlnenú čapicu neviem kde vyhrabal a teraz sa jej nechce vzdať :mrgreen: ani za nič. To je ako keď mi svokra hovorila, že môj muž chodil na gymnázium celý rok v jednom svetri a iný nechcel ani za boha, tak musela ísť za riaditeľom sa omluviť, aby si nemysleli, že nemajú na iný sveter :lol: a potom mu ho raz v noci roztrhala a hodila do kontajnera :D Tak toto mi pripadá také podobné. Dúfam, že tú čapicu aspoň občas vyperie resp. vypráši :mrgreen:

Heni....ta čepice není ta, co v ní trávil celý minulý rok :wink: . Když se pozorně podíváš, má úplně jiný vzor. A možnost přidělávání a oddělávání "růžků" je velice vychytaná :D . Ano ano, já zapřisáhlý odpůrce jsem otočila :D. Líbí se mi. :D A to že by v ní vystupoval si upřímně vůbec nemyslím...on dobře ví, že zrovna vlasy jsou jeho velkou devizou :wink: :lol: Ale to že by vystoupil nenamalovaný si snad už nemůže myslet vůbec nikdo...a nebude to hnědá tužka a jemné šedé stíny...si myslím. Odpůrci "zmachleného" Maxe ať se raději psychicky připraví :lol: :lol: :lol: No...a brýle nebudou, protože by to výrazné malování nebylo vidět :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: no, moja predstava je podobná :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na ESC 2.semifinále

cron