Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

MJM v 2.semifinale

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod mamca_ivca » 24 kvě 2012, 22:10

ewilyn píše:ideme na to :!:


Už jsem to napsala jinde, dal to senzačně, mnohem líp než včera. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Lenka » 24 kvě 2012, 22:11

Mě se to taky líbilo strašně moc :thumbup: jen trošku vypustil ty vejšky kekonci ale aspoň to vokecal :lol: :lol:
A styling :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod mamca_ivca » 24 kvě 2012, 22:14

Lenka píše:Mě se to taky líbilo strašně moc :thumbup: jen trošku vypustil ty vejšky kekonci ale aspoň to vokecal :lol: :lol:
A styling :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Byly tam nepatrné chybičky, ale globálně fakt dobrý :!: :!: :!: Jen jsem trnula, aby mu neodešel hlas potom, co tam hulákal do mikrofonu (bohužel jsem nerozuměla). :shock:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Janka » 24 kvě 2012, 22:14

Memôžem, nevládzem, rozdýchavam.. Nebolo to zlé. Rozhodne však nie perfektné .:D ... zas ten záver. :roll:
Janka
 

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod gatla » 24 kvě 2012, 22:16

Bylo to fakt dobrý :!: Při takové nervozitě nemohl dát výšky....ale dal to tak,jak se od něj čekalo a věřím,že se na něj budem koukat ještě v sobotu :thumbup:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod mamca_ivca » 24 kvě 2012, 22:28

Rekapitulace je ze včerejška... :evil:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Janka » 24 kvě 2012, 22:30

Mali mu zvukári viac vytiahnúť mikrofón. :miro: má stredne silný hlas.
Janka
 

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Sidney » 24 kvě 2012, 22:38

My to kukame aj s Henou u Ivety, boze to bolo utrpenie vydrzat to, Miro to zaspieval opatrnejsie... Nie tak drsne jak sme zvyknutim akurat sa viac mohol hybat. Zdal sa mi taky neuvolneny. Ale rozhodne so svedkou bol najlepsi, ostatok otras. Uz v zivote taku p.covinu nebudeme pozerat, este aj Sofinka na konci zadriemala od nudy. Podla mna neprejde dalej... Lebo tam uz je to rozhodnute.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Janka » 24 kvě 2012, 23:00

Ježíííííš ten cap bude znova mééékať. :mrgreen: :mrgreen:
Janka
 

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod gatla » 24 kvě 2012, 23:01

Janka píše:Ježíííííš ten cap bude znova mééékať. :mrgreen: :mrgreen:

V tom případě je spíš ke cti,že náš Max nepostoupil....
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2012, 23:26

Sidney píše:My to kukame aj s Henou u Ivety, boze to bolo utrpenie vydrzat to, Miro to zaspieval opatrnejsie... Nie tak drsne jak sme zvyknutim akurat sa viac mohol hybat. Zdal sa mi taky neuvolneny. Ale rozhodne so svedkou bol najlepsi, ostatok otras. Uz v zivote taku p.covinu nebudeme pozerat, este aj Sofinka na konci zadriemala od nudy. Podla mna neprejde dalej... Lebo tam uz je to rozhodnute.


na novej TV, ze :?: :D ..no dal to so ctou, to treba uznat, sem-tam tie vysky, no...

dolezite je, ze sa MJM zviditelnil v Europe :) ...a zaskal nove kontakty,ponuky - dufam :wink: ...a kopu skusenosti a zazitkov :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Janka » 24 kvě 2012, 23:34

ewilyn píše:
Sidney píše:My to kukame aj s Henou u Ivety, boze to bolo utrpenie vydrzat to, Miro to zaspieval opatrnejsie... Nie tak drsne jak sme zvyknutim akurat sa viac mohol hybat. Zdal sa mi taky neuvolneny. Ale rozhodne so svedkou bol najlepsi, ostatok otras. Uz v zivote taku p.covinu nebudeme pozerat, este aj Sofinka na konci zadriemala od nudy. Podla mna neprejde dalej... Lebo tam uz je to rozhodnute.


na novej TV, ze :?: :D ..no dal to so ctou, to treba uznat, sem-tam tie vysky, no...

dolezite je, ze sa MJM zviditelnil v Europe :) ...a zaskal nove kontakty,ponuky - dufam :wink: ...a kopu skusenosti a zazitkov :)

To najmä. 8) Ale som sklamaná. Skoro všetky tipy mi dnes vyšli až na :miro: :( . V živote by som nepovedala že taká de.....a (cap) postúpi. :mrgreen: Podľa mňa nešiel naplno. Zrejme by aj tak nepostúpil.
Janka
 

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2012, 23:39

no a uz sa zacinaju realizovat hateri :( ...i mne je z toho smutno, ked viem, kolko tomu obetoval- casu, energie, financii...pevne dufam, ze sa mu to vrati v reklame, co si urobil, ponukach, prilezitostiach :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Ivana » 24 kvě 2012, 23:43

ewilyn píše:no a uz sa zacinaju realizovat hateri :( ...i mne je z toho smutno, ked viem, kolko tomu obetoval- casu, energie, financii...pevne dufam, ze sa mu to vrati v reklame, co si urobil, ponukach, prilezitostiach :)


kde ?
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2012, 23:45

Ivana píše:
ewilyn píše:no a uz sa zacinaju realizovat hateri :( ...i mne je z toho smutno, ked viem, kolko tomu obetoval- casu, energie, financii...pevne dufam, ze sa mu to vrati v reklame, co si urobil, ponukach, prilezitostiach :)


kde ?


na FB...v komentoch zdielaneho videa...ze odhalene brucho a blond vlasy nestacia...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na ESC 2.semifinále

cron