Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

MJM v 2.semifinale

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Iva » 22 kvě 2012, 20:26

Jana píše:
zsimona píše:
Jana píše:Z toho dôvodu by si :miro: nemal dať drsný makeup. Len taký, ktorý by podčiarkol jeho prirodzenú krásu. Babenky ktoré sa prd vyznajú v rocku budú hlasovať za blond fešáka. Aspoň neh z neho neurobia transku. Na pomery ESC je tam drsnosti až, až. Aj tak si urobí čo chce. :)

...a tom to celé je...můžeme to tady rozebírat jak chceme....ale je to stejně na dvě věci....on má svou představu,co a jak chce udělat :wink:

Načo ale potom dvíhal železá keď schová útrpne vypracované bicepsy pod bundu. Kožená vestička na holé telo by bola lepšia. Proste ja som si ho takto v duchu obliekla 8). Len nech sa odhalí, už je na čo sa pozerať 8) :D . Gate by mohli nateraz ostať na riti, ešte nie je Ozzy. :lol: :wink: Preto ma vskutku potešilo čo mal na poslednej skúške (to už je malý rozdiel od mojej pdstavy) 8) :D . Rockerská móda je už akási klasika a roky neprešla výraznou zmenou. Len účesy sa mierne menia. Ale už som odovzdaná akémukoľvek produktu kreativity kostímovej dizajnérky. Zatiaľ mi to pripadá tak, že baba šla s nimi iba do počtu. :roll:


budu sa ukazovat tehlicky na brusku, ee bicepsy :D
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Sidney » 23 kvě 2012, 19:07

Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Ivana » 23 kvě 2012, 20:11

Sidney píše:http://www.youtube.com/watch?v=oy1l3mPMVH8&feature=g-all-u

Z dneska.

:thumbup: to bolo výbornéééé
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Jana » 23 kvě 2012, 20:41

Sidney píše:http://www.youtube.com/watch?v=oy1l3mPMVH8&feature=g-all-u

Z dneska.

Ten to snáď robí schválne alebo čo :idea: :?: Prečo mení tu melódiu? Každá sloha inak, každý refrén inak, to je podľa vás dobré? Podľa mňa nie :mrgreen: . Ale vyzerá špičkovo a aj hlasovo je to slušné. Peknú farbu ná vo výškach. Šoda že táto skladba je napísaná na asi tak na 2/3 jeho hlas. rozsahu. On má zrejme pasiu v tých vysokých tónoch. Ešte keby tak spieval čisto som v siedmom neby. Nechápem... Zajtra bude pre zmenu resuscitovať Števo mňa. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Lenka » 23 kvě 2012, 21:10

Sidney píše:http://www.youtube.com/watch?v=oy1l3mPMVH8&feature=g-all-u

Z dneska.

Čím dál tím lepší :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Franci » 23 kvě 2012, 21:25

Sidney píše:http://www.youtube.com/watch?v=oy1l3mPMVH8&feature=g-all-u

Z dneska.

perfektné
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2012, 00:25

Eurovision Slovakia pise o dnesnej generalke, resp. generalkach :

Kráľovsky. Dal to kráľovsky. Bol to kráľovský večer... Snad porota vie čo robí. :) Držte palce na zajtra. Tlačte až do fialova.
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2012, 06:16

recap 2.semefinale .- MJM od 4.28 :)

http://www.youtube.com/watch?v=CLuL0Hh9 ... el&list=UL

no poviem Vam, toto dnes pozerat bude velke sebaobetovanie :lol: ...ostatok je dost otras, cest vynimkam :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Sidney » 24 kvě 2012, 11:24

Jana píše:
Sidney píše:http://www.youtube.com/watch?v=oy1l3mPMVH8&feature=g-all-u

Z dneska.

Ten to snáď robí schválne alebo čo :idea: :?: Prečo mení tu melódiu? Každá sloha inak, každý refrén inak, to je podľa vás dobré? Podľa mňa nie :mrgreen: . Ale vyzerá špičkovo a aj hlasovo je to slušné. Peknú farbu ná vo výškach. Šoda že táto skladba je napísaná na asi tak na 2/3 jeho hlas. rozsahu. On má zrejme pasiu v tých vysokých tónoch. Ešte keby tak spieval čisto som v siedmom neby. Nechápem... Zajtra bude pre zmenu resuscitovať Števo mňa. :wink:



To vies, ja ked som pocula a videla tie vase (teda tvoje som nevidela nic) nahravky z koncertov, ja ze co to za des pomaly a ked som sla prvykrat do Poradu a pocula na vlastne usi, povedala som si, nie je to moj vkus, ale nie je to zle na nase pomery a spev bol dobry. To uznal aj chalan co tam bol so mnou a nemusi ho. Nechapem ako mozes posudzovat kazdy ton, kazdy kusok tejto narocnej skladby z takejto nekvalitnej nahravky :?: :?: :mrgreen: Ja som to aj predtym brala tak celkovo. Toto sa neda objektivne posudit, ja som si dnes pustila turka a po 30 sekundach som ho vypla, ze co to je :?: :?: :?: Uvidime, ked bude zvuk cisty, nahrat profesionalne nie cez mobily. Potom si skumaj kazdy ton a nie teraz. Teraz mozes preskumat spadnute galoty, to sa da objektivne...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod xitee » 24 kvě 2012, 12:30

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Kaja » 24 kvě 2012, 12:56

Sidney píše:
To vies, ja ked som pocula a videla tie vase (teda tvoje som nevidela nic) nahravky z koncertov, ja ze co to za des pomaly a ked som sla prvykrat do Poradu a pocula na vlastne usi, povedala som si, nie je to moj vkus, ale nie je to zle na nase pomery a spev bol dobry. To uznal aj chalan co tam bol so mnou a nemusi ho. Nechapem ako mozes posudzovat kazdy ton, kazdy kusok tejto narocnej skladby z takejto nekvalitnej nahravky :?: :?: :mrgreen: Ja som to aj predtym brala tak celkovo. Toto sa neda objektivne posudit, ja som si dnes pustila turka a po 30 sekundach som ho vypla, ze co to je :?: :?: :?: Uvidime, ked bude zvuk cisty, nahrat profesionalne nie cez mobily. Potom si skumaj kazdy ton a nie teraz. Teraz mozes preskumat spadnute galoty, to sa da objektivne...


Máš pravdu, Sidney, nedá sa to podľa týchto videí posúdiť a ani podľa tých našich z koncertov. V skutočnosti je to naozaj veľký rozdiel.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Janka » 24 kvě 2012, 16:29

Sidney píše:
Jana píše:
Sidney píše:http://www.youtube.com/watch?v=oy1l3mPMVH8&feature=g-all-u

Z dneska.

Ten to snáď robí schválne alebo čo :idea: :?: Prečo mení tu melódiu? Každá sloha inak, každý refrén inak, to je podľa vás dobré? Podľa mňa nie :mrgreen: . Ale vyzerá špičkovo a aj hlasovo je to slušné. Peknú farbu ná vo výškach. Šoda že táto skladba je napísaná na asi tak na 2/3 jeho hlas. rozsahu. On má zrejme pasiu v tých vysokých tónoch. Ešte keby tak spieval čisto som v siedmom neby. Nechápem... Zajtra bude pre zmenu resuscitovať Števo mňa. :wink:



To vies, ja ked som pocula a videla tie vase (teda tvoje som nevidela nic) nahravky z koncertov, ja ze co to za des pomaly a ked som sla prvykrat do Poradu a pocula na vlastne usi, povedala som si, nie je to moj vkus, ale nie je to zle na nase pomery a spev bol dobry. To uznal aj chalan co tam bol so mnou a nemusi ho. Nechapem ako mozes posudzovat kazdy ton, kazdy kusok tejto narocnej skladby z takejto nekvalitnej nahravky :?: :?: :mrgreen: Ja som to aj predtym brala tak celkovo. Toto sa neda objektivne posudit, ja som si dnes pustila turka a po 30 sekundach som ho vypla, ze co to je :?: :?: :?: Uvidime, ked bude zvuk cisty, nahrat profesionalne nie cez mobily. Potom si skumaj kazdy ton a nie teraz. Teraz mozes preskumat spadnute galoty, to sa da objektivne...

Posudzujem, lebo to počujem. :) Veď si to porovnaj s originálom. Mám tie chyby zas vypisovať? Bez problémov, môžem. :twisted: Veď mení melódiu :!: Napr. ten záver z poslednej skúšky. Tú zmenu tónov tam pekne počuť. Nemal by to robiť. Celá porota počula, videla clip, a tam je to inak. :roll: Podľa mňa to robí naschvál. Ale prečo? A práve pred porotou :!: Ak to nerobí schválne, začínam uvažovať či nemá problém s pamäťou. Však to toľkokrát skúšali... :roll: Na toto netreba mať absolútny hudobný sluch aby to človek počul aj cez tie amatérske, nekvalitné nahrávky. Ja nepíšem že to nevyspieval (vyspieval to, je v dobrej speváckej forme :D ), ale že spieva falošne. A trvám na tom :!: V tom je rozdiel. :miro: vie spievať aj čisto, to viem. Ale vieš čo, možno pomôže toto: MIRO spievaj len falošne ako divá sviňa a určite v tejto hudobno - cirkusovej šaráde postúpiš a kvalitne reprezentuješ rock a Slovensko:!: Podľa sloganu: Čím falošnejšie tým lepšie :!: A basta. :twisted: :mrgreen:
Janka
 

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Janka » 24 kvě 2012, 16:59

Reprezentuje predvvšetkím sám seba :!: Načo sa ale snažiť keď táto súťaž zjavne nie je hodná prezentácie maestrovej hudby.. :idea: :twisted: Jeden detajlík. Načo sa tam potom ale trepal :?:
Janka
 

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod Kaja » 24 kvě 2012, 17:16

Janka píše:Reprezentuje predvvšetkím sám seba :!: Načo sa ale snažiť keď táto súťaž zjavne nie je hodná prezentácie maestrovej hudby.. :idea: :twisted: Jeden detajlík. Načo sa tam potom ale trepal :?:


No už sa upokoj. :!: :wink: Určite urobí všetko preto, aby bol spokojný sám so sebou. Umenie nie je matematika. Nie je o dokonalosti a presnosti, ale o tom, čo človek dokáže zo seba ponúknuť, či dokáže upútať, zaujať, potešiť, alebo sa proste akokoľvek dotknúť ľudskej duše, preniknúť do nášho vnímania, vyvolať nejakú odpoveď - emocionálnu, racionálnu, niečo v nás zmeniť, zanechať stopu....To je to, čo sa mu má podariť a myslím, že na to má. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: MJM v 2.semifinale

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2012, 19:48

tak za 2 hodiny to vypukne :D
Přílohy
Baku generalka.jpg
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na ESC 2.semifinále

cron