Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

2.semifinale-pokec

Re: Max v Baku

Příspěvekod Janka » 24 kvě 2012, 23:05

Kaja píše:No, je mi to ľúto. Ale videli ste, čo postúpilo, to vôbec nie je o tom, kto je dobrý a kto nie. Prepáč Ewi, píšeme kde - kade, však?

Veľa tipov mi dnes vyšlo, len ten na :miro: nie. :mrgreen:
Janka
 

Re: Max v Baku

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2012, 23:08

no rozdali si to medzi sebou krajiny Balkanu a krajiny byvaleho ZSSR a par favoritov zo severu ...otras :( ...aspon porota mohla vybrat nieco, vo by to finale ozivilo :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Max v Baku

Příspěvekod Ivana » 24 kvě 2012, 23:13

Bára píše:Čekala jsem to, ale po tom výkonu jsem tajně doufala :mrgreen: Bohužel to zákulisí je ještě horší, než si dokážeme asi představit :roll: Ale já jsem spokojená. Předvedl se, reference a odezvy jsou jednoznačně kladný :thumbup: Cílovou skupinu, o kterou mu šlo, rozhodně oslovil :) A já doufám a věřím, že to je jen začátek :thumbup:


to je fakt výsmech hudby, tie shity sto rokov za opicami, žiadny moderný zvuk, Ein Kessel Buntes, 4 skladby z toho mali na finále Miro, Norsko, Švedka a asi Bielorusko - tu už neviem, či sa nemýlim, otrasné niečo, ak to sleduje niekto z USA a západných krajín musí sa od smiechu válať, samé otrasné balady v materinskom jazyku ako cez kopírák, už to v živote nepozerám, zajtra nečítam noviny
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Max v Baku

Příspěvekod Bára » 24 kvě 2012, 23:18

Ivana píše:
Bára píše:Čekala jsem to, ale po tom výkonu jsem tajně doufala :mrgreen: Bohužel to zákulisí je ještě horší, než si dokážeme asi představit :roll: Ale já jsem spokojená. Předvedl se, reference a odezvy jsou jednoznačně kladný :thumbup: Cílovou skupinu, o kterou mu šlo, rozhodně oslovil :) A já doufám a věřím, že to je jen začátek :thumbup:


to je fakt výsmech hudby, tie shity sto rokov za opicami, žiadny moderný zvuk, Ein Kessel Buntes, 4 skladby z toho mali na finále Miro, Norsko, Švedka a asi Bielorusko - tu už neviem, či sa nemýlim, otrasné niečo, ak to sleduje niekto z USA a západných krajín musí sa od smiechu válať, samé otrasné balady v materinskom jazyku ako cez kopírák, už to v živote nepozerám, zajtra nečítam noviny
Naše noviny :?: I kdyby postoupil....stejnej výsledek :idea: Rozumní lidé mu fandí jinak :idea: Čtu si výhradně zahraniční reakce a docela si "rochním" :P , protože lidi viděli a slyšeli :wink: A fanoušci této hudby si ho našli :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Max v Baku

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2012, 23:18

Ivana píše:
Bára píše:Čekala jsem to, ale po tom výkonu jsem tajně doufala :mrgreen: Bohužel to zákulisí je ještě horší, než si dokážeme asi představit :roll: Ale já jsem spokojená. Předvedl se, reference a odezvy jsou jednoznačně kladný :thumbup: Cílovou skupinu, o kterou mu šlo, rozhodně oslovil :) A já doufám a věřím, že to je jen začátek :thumbup:


to je fakt výsmech hudby, tie shity sto rokov za opicami, žiadny moderný zvuk, Ein Kessel Buntes, 4 skladby z toho mali na finále Miro, Norsko, Švedka a asi Bielorusko - tu už neviem, či sa nemýlim, otrasné niečo, ak to sleduje niekto z USA a západných krajín musí sa od smiechu válať, samé otrasné balady v materinskom jazyku ako cez kopírák, už to v živote nepozerám, zajtra nečítam noviny


Bielorusko nie...ale s tymi baladami a hymnickymi piesnami mas pravdu- ale krajinam Balkanu sa to asi paci a este si i rozumeju..i ked Macedonsko a Srbsko, Estonsko- to este beriem, ale Litva, bosna ? :shock: :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 2.semifinale-pokec

Příspěvekod mari » 24 kvě 2012, 23:20

Sklamaná som , fakt také sr...y postúpili . My sme s dcérou stále hovorili , ved toto mi je akési známe ...to sa podobá na to ... no ako cez kopirák ....
MJM to dúfam účel splnilo aj tak , dostal sa do povedomia , užil si to tam ...len tie blbé kecy zase v mediách ...a u mňa v práci :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: 2.semifinale-pokec

Příspěvekod gatla » 24 kvě 2012, 23:24

mari píše:Sklamaná som , fakt také sr...y postúpili . My sme s dcérou stále hovorili , ved toto mi je akési známe ...to sa podobá na to ... no ako cez kopirák ....
MJM to dúfam účel splnilo aj tak , dostal sa do povedomia , užil si to tam ...len tie blbé kecy zase v mediách ...a u mňa v práci :roll:

Kecy by byly i tak.... Protože ta společnost,která postoupila :roll: .... Hodili by ho do jednoho pytle s těma sr..kama
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Max v Baku

Příspěvekod Janka » 24 kvě 2012, 23:52

ewilyn píše:
Ivana píše:
Bára píše:Čekala jsem to, ale po tom výkonu jsem tajně doufala :mrgreen: Bohužel to zákulisí je ještě horší, než si dokážeme asi představit :roll: Ale já jsem spokojená. Předvedl se, reference a odezvy jsou jednoznačně kladný :thumbup: Cílovou skupinu, o kterou mu šlo, rozhodně oslovil :) A já doufám a věřím, že to je jen začátek :thumbup:


to je fakt výsmech hudby, tie shity sto rokov za opicami, žiadny moderný zvuk, Ein Kessel Buntes, 4 skladby z toho mali na finále Miro, Norsko, Švedka a asi Bielorusko - tu už neviem, či sa nemýlim, otrasné niečo, ak to sleduje niekto z USA a západných krajín musí sa od smiechu válať, samé otrasné balady v materinskom jazyku ako cez kopírák, už to v živote nepozerám, zajtra nečítam noviny


Bielorusko nie...ale s tymi baladami a hymnickymi piesnami mas pravdu- ale krajinam Balkanu sa to asi paci a este si i rozumeju..i ked Macedonsko a Srbsko, Estonsko- to este beriem, ale Litva, bosna ? :shock: :roll:

Bosna je dobrá :twisted: , Litva je vykrádačka (sloha). Už som to písala. Ľudia to poznajú z amer. traileru Farba noci http://www.youtube.com/watch?v=oKnMK-eqKfM ( originál je dobrý). Mnohí to majú v podvedomí ako ja a, tak za to hlasovali. (ja nie)
Janka
 

Re: Max v Baku

Příspěvekod Lenka » 25 kvě 2012, 06:12

Bára píše:Čekala jsem to, ale po tom výkonu jsem tajně doufala :mrgreen: Bohužel to zákulisí je ještě horší, než si dokážeme asi představit :roll: Ale já jsem spokojená. Předvedl se, reference a odezvy jsou jednoznačně kladný :thumbup: Cílovou skupinu, o kterou mu šlo, rozhodně oslovil :) A já doufám a věřím, že to je jen začátek :thumbup:

Souhlasím :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: 2.semifinale-pokec

Příspěvekod Kaja » 25 kvě 2012, 07:28

Páči sa mi komentár, ktorým uvádzajú článok:

Czech Eurovision Song Contest
Krásné dobré ráno, bývalé Československo se dnes probudilo do reality, že se MAXovi nepodařilo probojovat do finále. MAX je bojovník, který to nevzdá a svět o něm ještě hodně uslyší, jako že JÁ se jmenuju JÁ !!! http://eurocontest.cz/

http://eurocontest.cz/headline/zajimavo ... %C3%AD-rok
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: 2.semifinale-pokec

Příspěvekod Henrieta » 25 kvě 2012, 09:49

No pravdupovediac ja som už po prvom semifinále vôbec neverila, že postúpi, lebo keď postúpili buranovské babičky a pod. záležitosti :shock: a moc som tomu neverila ani predtým, uvažujem len, či mu toto všetko bolo na niečo dobré. Ale asi áno. Všetko je tak ako má byť, proste nemal postúpiť, tak nepostúpil. Keď niečo nemá vyjsť, tak to nevyjdem aj keby sa človek pos..l. A hlavne keď to človek strašne chce, tak to nezvykne vyjsť, neviem prečo, ale je to tak :roll: :lol: Ja keď som niečo strašne moc chcela, tak mi to vôbec nevyšlo, ale napr. o rok mi vyšlo niečo oveľa lepšie a dokonca tomu napomohlo aj to, že mi to predchádzajúce nevyšlo.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: 2.semifinale-pokec

Příspěvekod mamca_ivca » 25 kvě 2012, 10:38

Henrieta píše:No pravdupovediac ja som už po prvom semifinále vôbec neverila, že postúpi, lebo keď postúpili buranovské babičky a pod. záležitosti :shock: a moc som tomu neverila ani predtým, uvažujem len, či mu toto všetko bolo na niečo dobré. Ale asi áno. Všetko je tak ako má byť, proste nemal postúpiť, tak nepostúpil. Keď niečo nemá vyjsť, tak to nevyjdem aj keby sa človek pos..l. A hlavne keď to človek strašne chce, tak to nezvykne vyjsť, neviem prečo, ale je to tak :roll: :lol: Ja keď som niečo strašne moc chcela, tak mi to vôbec nevyšlo, ale napr. o rok mi vyšlo niečo oveľa lepšie a dokonca tomu napomohlo aj to, že mi to predchádzajúce nevyšlo.


Máš pravdu. Já jsem taky tajně doufala a i když vím, že mi většina, co si přeju, nevyjde, zaměřila jsem se na tentokrát na "moc mu to přeju a určitě to vyjde". Byla jsem hodně smutná a zklamaná, hlavně za :miro: , víme, co do toho všechno vložil. Ale jak píšeš, Heni, všechno zlé, pro něco dobré. Věřím, že to :miro: už překousl a řeči, které se už objevují, bude brát i nadále s nadhledem. A do podvědomí se dostal, nějaké kontakty jistě získal a hlavně nám ostudu neudělal. A o to přece šlo, ne? :lol: :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2.semifinale-pokec

Příspěvekod Franci » 25 kvě 2012, 12:43

Tiež som smutná z výsledkov a tiež som hneď vedela, že nepostúpi, aj sa mi o tom snívalo.
No nevadí, ako už píšete, aspoň má skúsenosti, nových fanúšikov a určite sa mu bude dariť.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: 2.semifinale-pokec

Příspěvekod Kaja » 25 kvě 2012, 13:14

Henrieta píše:No pravdupovediac ja som už po prvom semifinále vôbec neverila, že postúpi, lebo keď postúpili buranovské babičky a pod. záležitosti :shock: a moc som tomu neverila ani predtým, uvažujem len, či mu toto všetko bolo na niečo dobré. Ale asi áno. Všetko je tak ako má byť, proste nemal postúpiť, tak nepostúpil. Keď niečo nemá vyjsť, tak to nevyjdem aj keby sa človek pos..l. A hlavne keď to človek strašne chce, tak to nezvykne vyjsť, neviem prečo, ale je to tak :roll: :lol: Ja keď som niečo strašne moc chcela, tak mi to vôbec nevyšlo, ale napr. o rok mi vyšlo niečo oveľa lepšie a dokonca tomu napomohlo aj to, že mi to predchádzajúce nevyšlo.


Áno, máš pravdu. Stane sa to, čo sa stať má. Niekedy až po čase človek zistí, čo malo aký zmysel, ale vždy mu to niečo dá. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Max v Baku

Příspěvekod zsimona » 25 kvě 2012, 13:17

Lenka píše:
Bára píše:Čekala jsem to, ale po tom výkonu jsem tajně doufala :mrgreen: Bohužel to zákulisí je ještě horší, než si dokážeme asi představit :roll: Ale já jsem spokojená. Předvedl se, reference a odezvy jsou jednoznačně kladný :thumbup: Cílovou skupinu, o kterou mu šlo, rozhodně oslovil :) A já doufám a věřím, že to je jen začátek :thumbup:

Souhlasím :thumbup:

...doufám,že Max je se svým výkonem a vystoupením spokojený!....a že se mu účást na této "trapasakci"vyplatí a přinese výsledky!Už nikdy mě nikdo nepřinutí se něco tak děsivýho jako je ESC dívat ! :evil:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na ESC 2.semifinále

cron