Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Vancouver 2010

Pravidla fóra
Sem se přesunují diskuse, které už nejsou aktuální. Je možné tu v nich pokračovat, ale nejde tu zakládat nová diskusní témata.

Příspěvekod thistle » 28 úno 2010, 23:31

Neřekla bych, že přecenil síly...pokud by byly jiné podmínky mohlo to vypadat jinak.
Ale celkově myslím byla tato olympiáda super... pokud se nepletu tak naše nejúspěšnější.
Jediné co mě opravdu mrzí, že to nevyšlo Krausíkovi :( z našich olympioniků jsem to jemu přála úplně nejvíc. Tu zlatou si nikdo nezasloužil víc než právě on... za čtyři roky už to bude hodně těžký, navíc už to nebude "ta první".
thistle
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 úno 2010, 20:37

Příspěvekod ewilyn » 28 úno 2010, 23:34

Myslim, ze co sa tyka medailoveho zisku, bola tato olympiada najuspesnejsia pre obe nase krajiny :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod kobitka » 28 úno 2010, 23:38

thistle píše:Neřekla bych, že přecenil síly...pokud by byly jiné podmínky mohlo to vypadat jinak.
Ale celkově myslím byla tato olympiáda super... pokud se nepletu tak naše nejúspěšnější.
Jediné co mě opravdu mrzí, že to nevyšlo Krausíkovi :( z našich olympioniků jsem to jemu přála úplně nejvíc. Tu zlatou si nikdo nezasloužil víc než právě on... za čtyři roky už to bude hodně těžký, navíc už to nebude "ta první".

Počkej počkej nějak si zapomněla na Sáblici, ta si ji mrtě zasloužila na to v jakých podmínkách trénovala.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod thistle » 28 úno 2010, 23:42

tak Sáblice určitě taky :) ale té je 22, ještě má před sebou několik olympiád. Pro Krause to byla první a v 36 asi i poslední šance...
A nebýt jeho, možná by skicross letos na olympiádě ani nebyl. Udělal pro ten sport hrozně moc...
thistle
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 úno 2010, 20:37

Příspěvekod 12345 » 01 bře 2010, 01:34

thistle píše:Neřekla bych, že přecenil síly...pokud by byly jiné podmínky mohlo to vypadat jinak.
Ale celkově myslím byla tato olympiáda super... pokud se nepletu tak naše nejúspěšnější.
Jediné co mě opravdu mrzí, že to nevyšlo Krausíkovi :( z našich olympioniků jsem to jemu přála úplně nejvíc. Tu zlatou si nikdo nezasloužil víc než právě on... za čtyři roky už to bude hodně těžký, navíc už to nebude "ta první".


Myslím, že ten závod neuvěřitelně ovlivnila ta možnost měnit lyže, mně osobně se to zdálo hodně přetaktizované, Bauerovi ani nenahrál hromadný start a počasí. I tak to byl pěkný výsledek.
S Krausem souhlasím, ale to byla dost smůla.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod ewilyn » 01 bře 2010, 08:35

12345 píše:Myslím, že ten závod neuvěřitelně ovlivnila ta možnost měnit lyže, mně osobně se to zdálo hodně přetaktizované, Bauerovi ani nenahrál hromadný start a počasí. I tak to byl pěkný výsledek.
S Krausem souhlasím, ale to byla dost smůla.


..hromadny start Bauera ako typickeho "tempare" urcite znevyhodnil
Vysledok je to skvely, ale mne sa nepaci, ze pred olympiadou bol zbytocne "velkohuby" :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod kobitka » 01 bře 2010, 23:51

[/quote].hromadny start Bauera ako typickeho "tempare" urcite znevyhodnil
Vysledok je to skvely, ale mne sa nepaci, ze pred olympiadou bol zbytocne "velkohuby" :?[/quote]

Tak to jsou skoro všichni sportovci před startem. Dyť jen jak moc si fandili hokejisti a Verner a jak to dopadlo. Jágr se div nerozbrečel,když vypadli. Oni tam prostě jedou z určítým cílem a nic jiného si nepřipouštějí. Krapet pokory by jim neškodilo
Stejně to ale byly vyhozené prachy. Z několika desítek sportovců uspělo jen 5. Kolik by ušetřili, kdyby tam poslali jen ty nejlepší, kteří mají opravdu šanci, že vyhrají. Ale to by byla asi zase nuda a museli by tu olimpiádu zkrátit a přišli by o prachy, které vynaložili na vybudování sportovišť. Hold je to všechno jen a jen o prachách.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod ewilyn » 02 bře 2010, 00:12

kobitka píše: Tak to jsou skoro všichni sportovci před startem. Dyť jen jak moc si fandili hokejisti a Verner a jak to dopadlo. Jágr se div nerozbrečel,když vypadli. Oni tam prostě jedou z určítým cílem a nic jiného si nepřipouštějí. Krapet pokory by jim neškodilo
Stejně to ale byly vyhozené prachy. Z několika desítek sportovců uspělo jen 5. Kolik by ušetřili, kdyby tam poslali jen ty nejlepší, kteří mají opravdu šanci, že vyhrají. Ale to by byla asi zase nuda a museli by tu olimpiádu zkrátit a přišli by o prachy, které vynaložili na vybudování sportovišť. Hold je to všechno jen a jen o prachách.


..kobitka, ja to takto nevidim- ti ludia cely zivot dru a trenuju s cielom nieco dosiahnut- pre mnohych je ucast na olympiade zivotnym snom...ono povedal to jeden z vasich cekych komentatorov " byt v niecom 20. na svete nie je ziadna hanba- keby som bol 20. najlepsi novinar na svete, bol by som patricne hrdy "
Ja sama poznam jednu sportovkynu , ktora tiez takto drela, sutazila zranena a pod. ,len aby sa tam dostala a nakoniec ju nenominovali- to sklamanie je obrovske :(
Mne skor vadi, kolko ludi sa so sportovcami zvezie a urobi si vylet za statne - rozni funkcionari,politici- mne bolo zle, ked som videla nasich politikov, ako sa tam striedali- samo treba vycestovat i s manzelkami, ved ako inak :evil:
A Bauerovi by skutocne viac pokory a skromnosti nezaskodilo- alebo byt aspon sebakriticky a priznat, ze nie je uplne spokojny so svojim vysledkom... bud m priklad Sablica- to je fakt velmi skromne dievca
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod thistle » 02 bře 2010, 01:10

Na druhou stranu je podle mě lepší říct s jakým tam jede cílem, než se dopředu alibististicky vymlouvat... ale ty prohlášení jsem nečetla, tak nemůžu hodnotit :)
Olympiáda je sen všech sportovců. Vadí mi když někdo počítá kolik by se mohlo ušetřit. Pokud splnili nominační limit, mají právo jet...
Stojí nás to úplné minimum v porovnání s tím, kolik peněz se v podstatě rozkrade...
Kdyby takhle přemýšleli všichni, bylo by tam 100 sportovců, myšlenka olympiády je někde jinde...
thistle
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 úno 2010, 20:37

Předchozí

Zpět na Archiv

cron