Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Hodonin 12.11.

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Ivana » 13 lis 2011, 10:46

Koncert bol skvelý, no krátky, zvuk výborný, :miro: to spieva , neuveriteľné koľko ľudí :miro: fotí, natáča, aj chlapi
výborne som si pokecala s babami - všetky ste super, vydarená akcia, už dávno som sa tak nenasmiala
konštatujem, že :miro: bol stvorený pre šoubiznis, skvelá spolupráca s publikom, moderátorom a v neposlednom rade s mladými slečnami, iba škoda, že si pri fotení znovu nasadil tie brýle..
http://www.youtube.com/watch?v=h4PsRnOYKjI
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Iva » 13 lis 2011, 10:54

hlasi sa drsna kriticka sekcia fora alias Iva :lol: aj tak som bola velmi miernucka az milucka, myslim :lol: a aj tak mi to nepomohlo :D lebo ako Kajka pise vsetko nakoniec skonci pri vtakovinach .... na to by ho bolo :P skore asi 2:2 vdaka svagrinej, ktoru som na tuto akciu vytiahla a o ktorej padla poznamka, ze je vidiet, ze sme z rodiny :lol: a rodina usudila, ze ten strapaty spieva vazne dobre :wink:
kameru som mala, ale nakoniec som vdaka naprd vyhladu nic nenatocila, ale nakolko sa o dusu natacalo...niekto si vystal nieviem odkedy prvu radu aby vam to zdokumentoval, niekto sa dopredu jednoducho tymi svojimi pazurikmi predral...takze by sa toho malo objavit dost :wink: ja som si to tentokrat vychutnala bez kamery ... kedze ma daleko daleko ziaden koncert nablizku necaka :!:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Lenka » 13 lis 2011, 11:30

Ivana píše:Koncert bol skvelý, no krátky, zvuk výborný, :miro: to spieva , neuveriteľné koľko ľudí :miro: fotí, natáča, aj chlapi
výborne som si pokecala s babami - všetky ste super, vydarená akcia, už dávno som sa tak nenasmiala
konštatujem, že :miro: bol stvorený pre šoubiznis, skvelá spolupráca s publikom, moderátorom a v neposlednom rade s mladými slečnami, iba škoda, že si pri fotení znovu nasadil tie brýle..
http://www.youtube.com/watch?v=h4PsRnOYKjI

Se picnu to je komik :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Paula » 13 lis 2011, 11:30

vidím, že dievčatá Vám tu už opísali včerajší vydarený deň. Mňa to akosi položilo, tak som si to namierila rovno do postele :lol: ale čo mám k tomu napísať? už tu všetko odznelo :lol:
Keď som tam dorazila, ešte len sa to minipódium stavalo. Za chvíľu prišli ďalšie účastníčky a namierili sme si to do ázijského bistra, ktoré sa nachádzalo oproti "centra diania" a kým sme pokecali a zaplnili hladné žalúdky, akosi sa tam nahrnuli ľudia a bolo plno. Ale s Evkou sme si našli fajn fleka zboku pri porote, ktorá hodnotila malé missky, niektoré boli strašne zlaté s podarenými kostýmami. Čo ma prekvapilo, bol vynikajúci zvuk na to, že sa to odohrávalo v OC. Pekne vynikol Mirov hlas a prvýkrát som ho videla hrať iba v dvojke s Adamkom a veru páčilo sa mi to :thumbup: i keď to trvalo akosi krátko. Kľudne by som tam vydržala stáť ďalšiu hodinu a počúvať. Pri pohľade na oddelenie s ovocím, zeleninou, orieškami a nakúpujúcich ľudí, ktorím sme bránili pri vchádzaní a vychádzaní do Kauflandu a pri pozeraní sa na Mira aký je herec, mi bolo strašne smiešno :lol: tak som sa počas prestávky vzdialila a radšej pustím na moje miesto naše dievčatá, ktorú chcú fotiť a natáčať. Zdiaľky mi už tak do smiechu nebolo, tak som mohla nerušene počúvať :D Včerajšie Loneliness bolo zatiaľ najlepšie aké som v akustickej verzii počula a Rolling in the deep bolo the best..waw :thumbup: :thumbup: Hodonínsku akciu hodnotím na výbornú, bolo vážne skvelo, Miro v dobrej nálade, na srandičky by ho bolo :lol: som rada, že som s niektorými stretla opäť po pol roku, s ďalšími po 3 mesiacoch a s podaktorými včera prvýkrát - som rada, že som spoznala nových ľudí - Ivanu, zsimonu, Aničku a Ivkinu švagrinú. Všetkým účastníkom zájazdu ďakujem za pekne strávený deň i večer, bol to úžasný zážitok stretnúť sa po dlhej dobe v takom hojnom počte :thumbup: a kam sa vyberieme nabudúce? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Lenka » 13 lis 2011, 11:33

Fany super reportík díky moc :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Nikys » 13 lis 2011, 11:55

http://www.youtube.com/user/vlasta1998
Zde jsou všechny videa z Hodonína co jsem našla na youtube.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Franci » 13 lis 2011, 13:14

tiež ďakujem za super reportíky. Ach a ten maličký bol synček od niekoho tu z fóra?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Kveta » 13 lis 2011, 14:06

Kaja píše:No tiež sme už doma. Tak koncert v Hodoníne sme, siroty zo Slovenska, museli využiť, takže sa nás tam zišlo naozaj dosť. :) Ja som naplnila kapacitu svojho auta a aby neboli diskriminovaní ani fanúšikovia z odľahlých, dalo by sa povedať takých zapadlejších, častí Slovenska, tak sme na koncert išli okľukou takmer cez Levice (čo je trošku opačným smerom). Keďže sme plán cesty zmenili na poslednú chvíľu a cítili sa byť v časovej tiesni, tak sme išli možno trošku rýchlejšie ako to povoľujú platné predpisy, no a smola, energickí chlapci v zelenom si nás vyčíhali v tieni jedného erotického salónu pri ceste a skásli nás o 150 eur. Odôvodnili nám to logicky, že aj oni si platia dane, tak si zaslúžia, aby sme tadiaľ chodili 50. A keď sa jeden z našich ochrancov zákona zveril, že by tiež bol radšej niekde inde, myslím, že som bola veľmi empatická a nemala som námietky, aby bol kdekoľvek inde, ale mi to nepomohlo. Tentokrát sa tam proste úplne natvrdo vyberalo, odmerali vás pri tabuli, na mieste, kde málokto spomalí, ani to nestíhali odstavovaťˇ, takže nás ešte aj fakt zdržali, kým každému prehovorili do duše a donútili ho zaplatiť. Tak to nás trochu rozhodilo, skoro ako naše GPS, ktoré má nesmierne problémy s novými úsekmi diaľnice a bolo z toho celé frustrované. Ale sme hviezdy, prišli sme naozaj presne. Tesne pred tým, ako sa objavili Mirko a Adamko na pódiu. Playlist - väčšina piesní z albumu, spomínam si na Baby, Suchý ľad, Pod vodou, Kvapky, ktoré má vraj Mirko najradšej, Zabudnutí, anglický singel z albumu, aj ten medzialbumový, ktorého podanie sa mi zatiaľ páčilo najviac zo živých koncertov, ktoré som videla, snáď dievčatá doplnia, ak som niečo zabudla, doplnené to bolo Rock N' Roll a skvele zaspievanou Rolling in the Deep, pri ktorej som nemohla fotiť, pretože ma tak bavilo pozerať sa ako to Mirko podáva, bol to nielen spevácky zážitok. :D Mal skvelú náladu a výborne sa bavil, komunikoval s obecenstvom, bol príjemne uvoľnený a vtipný. :) Zvuk bol skvelý, takže sme si koncert naozaj užili a napriek strastiam cestovania sme každá jedna začali siahať pri odhadovaní svojich možností návštevy ďalších koncertov na reálne dno, no ale pravda je taká (smutná), že väčšinou by som musela ísť rovno z koncertu do práce, čo by bolo náročné. No ale nejaké
termíny si predsa skoro každý našiel, i keď tak mierne na pokraji možností, pretože, úprimne, stoja za to tie koncerty. :wink: Po koncerte sa Mirko obetavo venoval ľuďom, podpísal kvantá ružových pamätníčkov, ručičiek, vytrvalo sa usmieval do objektívov, odpovedal na zvedavé otázky (väčšinou zaužívanou terminológiou), odvážne čelil i drsnej kritike :lol: zo strany členiek slovenskej sekcie fóra, že máme málo koncertov, ale bol k ľuďom naozaj veľmi milý a ústretový. No takže späť, opäť okľukou cez Levice, sme sa vracali už v oveľa lepšej nálade a pohode a, napriek drobným ťažkostiam, sme označili akciu za bláznivú, i skvelú, bláznivo skvelú. :) Som rada, že som mala opäť možnosť vypočuť si koncert, ale i vidieť dievčatá z fóra, zoznámila som sa opäť s niekým novým a všetkým ďakujem za pekný zážitok. :)



No Kaja na takom drahom koncerte si asi ešte nebola ale keby som bola na tvojom mieste neľutovala ba som to.Nejako dufam že snad od januára urobi Miro GT po SK.Tohto roku mi to veľmi nevyšlo.Všetkym dakujem za fotky vídea a reporty aspon to niektorých poteši. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Sidney » 13 lis 2011, 14:14

Tento koncert by som prirovnala k tej vydarenej akcii v Trencine, my sme to mali tak do hodky, takze pohoda...
Strasne maly priestor tam bol, ako Esti pisala ti ludia s vozikmi, to bolo najlepsie, asi si ich mali na pleca vylozit. :mrgreen:
Zvukovo to bolo sokujuco dobre, pesnicky, neviem presne poradie tak LF, LSS, Adele, Pod vodou, Baby, Kvapky, Zabudnuti, LZ... A uz sa mi zda ze nic. Tu Adele dal spickovo, to by sa lubilo aj porote z terajsieho X-Factora... :wink: Kvitujem cistu vyslovnost pri anglicky spievanych pesnickach, daval si zalezat, takze ide to, ked sa da. :)
Mrkacky a srandicky na vsetky strany, no Mirko mal dobru naladicku. Prve pesnicky mal brile, ale akosi mu padali z nosteka, tak ich dal dole.
Na to ze noc pred tym bola narocna vyzeral dobre, nebolo ani vidiet, trochu mal primalovane oci linkou.
Bab od nas tam bolo plno, uz popisali predo mnou, tak som rada, ze sme sa opat videli... My sme mali dost veselu cestu hore aj dole, segra mala svoj "perliaci den"... :mrgreen:

K jeho svalom, no takto nazivo sa mi to zdalo uplne OK, ramena, ruky su vyposilovane. Ostatok skoro ostal rovnaky. Nechapem teraz tie fotky z predchadzajucich akcii, bud bol nejaky zle vyspaty, alebo bol pri foteni pouzity nafukovaci filter... :mrgreen: To druhe bude asi spravne...

Aby som tu nepisala len same pozitiva, buhuzial akcia na Slovensku ziadna v dohladnej dobe. A celkovo mi to prislo tak, ze co vlastne bude dalej :?: Nobody knows. Ale to moze byt len zdanie.

Foteciek par mam, len ich este musim spracovat... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Franci » 13 lis 2011, 15:19

Sidney píše:Tento koncert by som prirovnala k tej vydarenej akcii v Trencine, my sme to mali tak do hodky, takze pohoda...
Strasne maly priestor tam bol, ako Esti pisala ti ludia s vozikmi, to bolo najlepsie, asi si ich mali na pleca vylozit. :mrgreen:
Zvukovo to bolo sokujuco dobre, pesnicky, neviem presne poradie tak LF, LSS, Adele, Pod vodou, Baby, Kvapky, Zabudnuti, LZ... A uz sa mi zda ze nic. Tu Adele dal spickovo, to by sa lubilo aj porote z terajsieho X-Factora... :wink: Kvitujem cistu vyslovnost pri anglicky spievanych pesnickach, daval si zalezat, takze ide to, ked sa da. :)
Mrkacky a srandicky na vsetky strany, no Mirko mal dobru naladicku. Prve pesnicky mal brile, ale akosi mu padali z nosteka, tak ich dal dole.
Na to ze noc pred tym bola narocna vyzeral dobre, nebolo ani vidiet, trochu mal primalovane oci linkou.
Bab od nas tam bolo plno, uz popisali predo mnou, tak som rada, ze sme sa opat videli... My sme mali dost veselu cestu hore aj dole, segra mala svoj "perliaci den"... :mrgreen:

K jeho svalom, no takto nazivo sa mi to zdalo uplne OK, ramena, ruky su vyposilovane. Ostatok skoro ostal rovnaky. Nechapem teraz tie fotky z predchadzajucich akcii, bud bol nejaky zle vyspaty, alebo bol pri foteni pouzity nafukovaci filter... :mrgreen: To druhe bude asi spravne...

Aby som tu nepisala len same pozitiva, buhuzial akcia na Slovensku ziadna v dohladnej dobe. A celkovo mi to prislo tak, ze co vlastne bude dalej :?: Nobody knows. Ale to moze byt len zdanie.

Foteciek par mam, len ich este musim spracovat... :wink:

:thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Paula » 13 lis 2011, 15:40

Franci píše:tiež ďakujem za super reportíky. Ach a ten maličký bol synček od niekoho tu z fóra?

to maličké bábätko nebolo od nás..zatiaľ tu nikto takého malého drobca nemá :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Paula » 13 lis 2011, 15:45

Sidney píše:K jeho svalom, no takto nazivo sa mi to zdalo uplne OK, ramena, ruky su vyposilovane. Ostatok skoro ostal rovnaky. Nechapem teraz tie fotky z predchadzajucich akcii, bud bol nejaky zle vyspaty, alebo bol pri foteni pouzity nafukovaci filter... :mrgreen: To druhe bude asi spravne...

presne tak..vyzeral úplne normálne, len mu pribudli svaly a celkovo vyzerá zdravšie..nie tak chudo ako predtým :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod gemini » 13 lis 2011, 15:48

fanusicka píše:
Sidney píše:K jeho svalom, no takto nazivo sa mi to zdalo uplne OK, ramena, ruky su vyposilovane. Ostatok skoro ostal rovnaky. Nechapem teraz tie fotky z predchadzajucich akcii, bud bol nejaky zle vyspaty, alebo bol pri foteni pouzity nafukovaci filter... :mrgreen: To druhe bude asi spravne...

presne tak..vyzeral úplne normálne, len mu pribudli svaly a celkovo vyzerá zdravšie..nie tak chudo ako predtým :thumbup:


Tak teď už snad všichni budou věřit.

Díky za reporty a případnou dokumentaci. Jsem ráda, že jste si všichni užili Krnov i Hodonín. Vzhůru na Prahu!
gemini
 

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Sidney » 13 lis 2011, 16:06

Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Paula » 13 lis 2011, 16:26

Sidney píše:http://sidney.rajce.idnes.cz/HODONIN

:thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Unplugged koncert, NC Cukrovar, Hodonín, CZ, 12.11.2011

cron