Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Hodonin 12.11.

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod zariva_kometka » 12 lis 2011, 10:52

ewilyn píše:idem kocky, tesim sa na vsetky :-) ...uz som i na ceste

btw....dnes to bude iba Adam a :miro: :)


:wink:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Lenka » 12 lis 2011, 14:22

ewilyn píše:idem kocky, tesim sa na vsetky :-) ...uz som i na ceste

btw....dnes to bude iba Adam a :miro: :)

Užijte si to holky a pozdravujte chalanou:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod ewilyn » 12 lis 2011, 21:42

tak urcite vam sem napisu za chvilu i ostatni ...
Dnes vazne super akcia :thumbup:...zisla sa nas tam velka parta z fora, skoro cela slovenska cast, koncert uzasny, Miro vo skvelej nalade pocas koncertu i po nom....mozem za dnes dat len :thumbup: :thumbup: :thumbup:

a baby dakujem vam vsetkym, co ste dnes boli za skvelu spolocnost :thumbup: ..rada som vas vsetky opat videla...

btw..kulich bohuzial bol, bryle len prve pesnicky.....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Bára » 12 lis 2011, 21:56

ewilyn píše:tak urcite vam sem napisu za chvilu i ostatni ...
Dnes vazne super akcia :thumbup:...zisla sa nas tam velka parta z fora, skoro cela slovenska cast, koncert uzasny, Miro vo skvelej nalade pocas koncertu i po nom....mozem za dnes dat len :thumbup: :thumbup: :thumbup:

a baby dakujem vam vsetkym, co ste dnes boli za skvelu spolocnost :thumbup: ..rada som vas vsetky opat videla...

btw..kulich bohuzial bol, bryle len prve pesnicky.....
Skvělé zprávy na víkend :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod debbie » 12 lis 2011, 22:00

Bára píše:
ewilyn píše:tak urcite vam sem napisu za chvilu i ostatni ...
Dnes vazne super akcia :thumbup:...zisla sa nas tam velka parta z fora, skoro cela slovenska cast, koncert uzasny, Miro vo skvelej nalade pocas koncertu i po nom....mozem za dnes dat len :thumbup: :thumbup: :thumbup:

a baby dakujem vam vsetkym, co ste dnes boli za skvelu spolocnost :thumbup: ..rada som vas vsetky opat videla...

btw..kulich bohuzial bol, bryle len prve pesnicky.....
Skvělé zprávy na víkend :D


Evi, díky za potěšující zprávy..tento víkend se asi dost povedl..mám z toho velmi dobrý pocit.. :thumbup: :thumbup: :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Franci » 12 lis 2011, 22:07

Ewi, supersprávy. :D Teším sa na fotečky. Nebyť zlých spojov, bola by som tam aj ja.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Lenka » 12 lis 2011, 22:12

ewilyn píše:tak urcite vam sem napisu za chvilu i ostatni ...
Dnes vazne super akcia :thumbup:...zisla sa nas tam velka parta z fora, skoro cela slovenska cast, koncert uzasny, Miro vo skvelej nalade pocas koncertu i po nom....mozem za dnes dat len :thumbup: :thumbup: :thumbup:

a baby dakujem vam vsetkym, co ste dnes boli za skvelu spolocnost :thumbup: ..rada som vas vsetky opat videla...

btw..kulich bohuzial bol, bryle len prve pesnicky.....

Já mám takovou radost a dneska dvojnásobnou že bylo fajn :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod zsimona » 13 lis 2011, 00:03

Ano,jak už psala Ewilyn koncert byl úžasný, :miro: výborně zpíval a měl skvělou náladu,takže došlo i na nějaké vtípky typu"že Baby je písnička pro úchyláky,maskující to za romantiku" :lol: .Playlist byl standartní,ale potěšila a také překvapila mě písnička od "Adele"(tu bych v OC nečekala) :thumbup: .Myslím,že tím potěšil spoustu z nás... :miro: absolvoval tradičně focení s malými adeptkami soutěže krásy,všechny měli zajímavé kostýmy(nejspíš lepší než ve Zlíně nebo Ostravě :D ) a :miro: asi nejvíc zaujala "slečna"v kostýmu "tahiťanky"!(velmi odvážný kostým-hlavně ty kokosové ořechy místo podprsenky :lol: )...Po skončení tradičně autogramiáda a focení.Protože jsem byla se synkem,pořídila jsem mu také fotečku s :miro:

Seznámila jsem se s dalšími lidmi z tohoto fóra a s některými si i skvěle popovídala .:D Hlavně jsem ke spoustě jmen odtud přiřadila tváře-to mám ráda-když lidé nemají jen jméno,ale i tvář!Takže děkuji!I díky tomuto to byl skvěle strávený podvečer,který nepokazil ani fakt,že jsem se na nádraží zakecala s Lilií a Esti,málen nám ujel vlak a já vylila při tom spěchu na sebe velkou část kávy,kterou jsem si koupila do vlaku! :lol: ...Prostě bylo to skvělé :!:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Esti » 13 lis 2011, 00:06

Na to, že tohle OC bylo faaakt totálně neprůchodné díky této akci a nebýt skleněné stěny, která dělila od pidipódia supermarket, tak hoši hráli mezi oříškama, jablíčky, pomeranči, zelím, mrkví, bramborama ....... :lol: :lol: ... v sekci ovoce a zeleniny :lol:

... ale atmosféra výborná, účast našeho fóra zase jednou v silném složení: Ewilyn, Fany, Lilie, Iva, Miška, zsimona, Kaja, Sidney, Henrieta, Lopézová, Jana, Anička, Ivana ....snad jsem na nikoho nezapomněla :oops: :wink: ...a ještě i další milé kočky a .... já :lol:

:miro: měl výbornou náladu, zpívalo mu to krásně, obvyklé vtípky také nechyběly :D (videa budou, autorům děkuji předem :-*), takže v žádném případě po včerejším náročném Krnově :P nelituji, že jsem jela, ikdyž mi několikrát vjel téměř nákupní vozík do ......... na nohy :!: ...
:lol: :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Kaja » 13 lis 2011, 02:45

No tiež sme už doma. Tak koncert v Hodoníne sme, siroty zo Slovenska, museli využiť, takže sa nás tam zišlo naozaj dosť. :) Ja som naplnila kapacitu svojho auta a aby neboli diskriminovaní ani fanúšikovia z odľahlých, dalo by sa povedať takých zapadlejších, častí Slovenska, tak sme na koncert išli okľukou takmer cez Levice (čo je trošku opačným smerom). Keďže sme plán cesty zmenili na poslednú chvíľu a cítili sa byť v časovej tiesni, tak sme išli možno trošku rýchlejšie ako to povoľujú platné predpisy, no a smola, energickí chlapci v zelenom si nás vyčíhali v tieni jedného erotického salónu pri ceste a skásli nás o 150 eur. Odôvodnili nám to logicky, že aj oni si platia dane, tak si zaslúžia, aby sme tadiaľ chodili 50. A keď sa jeden z našich ochrancov zákona zveril, že by tiež bol radšej niekde inde, myslím, že som bola veľmi empatická a nemala som námietky, aby bol kdekoľvek inde, ale mi to nepomohlo. Tentokrát sa tam proste úplne natvrdo vyberalo, odmerali vás pri tabuli, na mieste, kde málokto spomalí, ani to nestíhali odstavovaťˇ, takže nás ešte aj fakt zdržali, kým každému prehovorili do duše a donútili ho zaplatiť. Tak to nás trochu rozhodilo, skoro ako naše GPS, ktoré má nesmierne problémy s novými úsekmi diaľnice a bolo z toho celé frustrované. Ale sme hviezdy, prišli sme naozaj presne. Tesne pred tým, ako sa objavili Mirko a Adamko na pódiu. Playlist - väčšina piesní z albumu, spomínam si na Baby, Suchý ľad, Pod vodou, Kvapky, ktoré má vraj Mirko najradšej, Zabudnutí, anglický singel z albumu, aj ten medzialbumový, ktorého podanie sa mi zatiaľ páčilo najviac zo živých koncertov, ktoré som videla, snáď dievčatá doplnia, ak som niečo zabudla, doplnené to bolo Rock N' Roll a skvele zaspievanou Rolling in the Deep, pri ktorej som nemohla fotiť, pretože ma tak bavilo pozerať sa ako to Mirko podáva, bol to nielen spevácky zážitok. :D Mal skvelú náladu a výborne sa bavil, komunikoval s obecenstvom, bol príjemne uvoľnený a vtipný. :) Zvuk bol skvelý, takže sme si koncert naozaj užili a napriek strastiam cestovania sme každá jedna začali siahať pri odhadovaní svojich možností návštevy ďalších koncertov na reálne dno, no ale pravda je taká (smutná), že väčšinou by som musela ísť rovno z koncertu do práce, čo by bolo náročné. No ale nejaké
termíny si predsa skoro každý našiel, i keď tak mierne na pokraji možností, pretože, úprimne, stoja za to tie koncerty. :wink: Po koncerte sa Mirko obetavo venoval ľuďom, podpísal kvantá ružových pamätníčkov, ručičiek, vytrvalo sa usmieval do objektívov, odpovedal na zvedavé otázky (väčšinou zaužívanou terminológiou), odvážne čelil i drsnej kritike :lol: zo strany členiek slovenskej sekcie fóra, že máme málo koncertov, ale bol k ľuďom naozaj veľmi milý a ústretový. No takže späť, opäť okľukou cez Levice, sme sa vracali už v oveľa lepšej nálade a pohode a, napriek drobným ťažkostiam, sme označili akciu za bláznivú, i skvelú, bláznivo skvelú. :) Som rada, že som mala opäť možnosť vypočuť si koncert, ale i vidieť dievčatá z fóra, zoznámila som sa opäť s niekým novým a všetkým ďakujem za pekný zážitok. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Kaja » 13 lis 2011, 02:58

A ešte som si spomenula, že som dnes videla zatiaľ najmladšieho Mirkovho fanúšia, ten bol teda naozaj malý, niekoľko týždňov na svete - a už má fotku s :miro: :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Jana » 13 lis 2011, 05:15

Suhlasím s tebou Kajka že toto Loneliness bolo najlepšie aké som dodnes v akustickej verzii počula. :D Tejto skladbe sa skôr hodí rockový šat. Rolling in the Deep bola slušne odspievaná, ale podľa mňa vizuálne preafektovaná. :x :miro: bol ozaj veľmi dobre naladený. Taký ústretový už dávno nebol. Rada by som vedela či tie autogramiády berie ako povinnú jazdu, alebo si stretnutia s fanúšikmi užíva. :roll: :wink: Či ako kedy a ako s akými. :lol: :wink: My Heňka , Sid, Ivet, Anička sme mali zase veľmi príjemnú a veselú cestu. :thumbup: Perlili sme ako perlorodky po piesočnej búrke. Tak som sa už dávno nezasmiala. :D 8)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod zariva_kometka » 13 lis 2011, 08:54

Díky holky za reporty :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod ewilyn » 13 lis 2011, 10:19

tak videa neviem kedy budu...asi az po mojom prichode do Prahy a podla rychlosti pripojenia na hoteli....tu v Hodonine je to katastrofa :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Kto sa chystá?

Příspěvekod Lenka » 13 lis 2011, 10:22

Holky díky za super reportíky :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

PředchozíDalší

Zpět na Unplugged koncert, NC Cukrovar, Hodonín, CZ, 12.11.2011

cron