Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Kaja » 03 led 2012, 16:31

Sidney píše:
Henrieta píše:
mari píše:Oneskorene ďakujem za skvelý opis atmosféry , fotky , videá . Teším sa , že sa ukončenie turné vydarilo :thumbup:
Raz som videla Henrietu , je to naozaj pekná žena , je tu možnosť , že svojim zjavom obalamúti ktoréhokoľvek policajta :D
A muži sú aj na to , aby sme sa mohli s nimi porovnávať a následne zhodnotiť , že sme lepšie ako oni ... :lol:


Díky kočky, že ste ma tak vychválili až prechválili, by som povedala :roll: :D Ale neviem prečo má Tourvel takú utkvelú predstavu, že sme tu nejaké škraty alebo čo, už z viacerých jeho príspevkov som to vycítila. Toto by ma naozaj zaujímalo, že z čoho tak usudzuje.
Ale oveľa viac ma trápi, teraz ma napadlo, dúfam že nám Miro tou pesničkou o mŕtvom klaunovi nechcel niečo konkrétne povedať...



To nechapem ani ja, ved nas ma aj na FB niektorych, zase ako Adriana Lima vyzera malokto, aj ako Nicholas Rogers, aby som to dala aj z druhej strany... :mrgreen:
Taktiez, take, ze stare sunky a podobne, aj to tu niekto stale spomina, no ked sa citi jak stara sunka, prosim, ale druhi sa tak necitia, tak nech si to nechava pre seba, take kydy... :mrgreen:


No veď :lol: , keď to posudzuje podľa mňa napríklad... :idea: :lol: Ale Henrieta je pekná. :D Nie, myslím, že sa ho iba dotklo to zhadzovanie mužov, i keď to bolo iste myslené zo žartu. :wink:
A s pesničkou ma nestrašte....Krásna pesnička a pristane jeho hlasu. Vravel, že ho to iba tak napadlo. Je fakt, že ľudí často napadajú veci v nejakej súvislosti, stále je tu možnosť, že sa mu proste páčila....dúfam. :| Nejakí sme depresívni....
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Sidney » 03 led 2012, 17:11

Asi tak Kajka, a ta pesnicka sa napriklad mne vobec nepaci. Pride mi trochu taka pochmurna ako Radiohead.
"Daj het, radiohet", to bolo nase heslo v byvalej robote, ked nas tym kolega trapil... :mrgreen:
:miro: bol teraz sklamany tym tour... Ja len dufam, ze ked ho najblizsie volakde uvidime, ze uz budeme pocut cosi nove.
Mozno to bude niekedy v roku pana, ale sak snad sa toho dozijeme... :lol: :lol: :lol:
Este k tomu turne, ist do toho s Poulickovou bol "uzasny napad". Nechapem, co ju hned nestiahli a nebol on len sam. Ta baba tam nepritiahla ani jedneho cloveka. Mala by si najst ine zamestanie, ako spevacka je nepotrebna. Mozno by sa uplatnila inde. Plasit divu zver by jej vyborne slo...
Dufam, ze sa nenahnevaju jej "priaznivci", ale co na srdci, to na jazyku. A to sa este ovladam... :x
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Kveta » 03 led 2012, 17:18

Sidney píše:
jana1 píše:Možno že aj áno,niečo v texte ho možno zaujalo,nejaké slová,nejaké vety len treba vybrať tie správne.
http://www.youtube.com/watch?v=Doj_s1uCg08
V tejto pesničke napr.človek môže niečo pochopiť.



Ja tomu nerozumiem, pride mi to, akoby sa siel niekdo povesit do prievanu na snuru, ze uz ma toho plne zuby... :?

Je to spoved,veľa z jeho života,niečo o komunist.prenasledovaní v 60-70 rokoch o zakazoch a tužbe po slobode.Asi tak v skratke.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Kaja » 03 led 2012, 18:40

jana1 píše:
Sidney píše:
jana1 píše:Možno že aj áno,niečo v texte ho možno zaujalo,nejaké slová,nejaké vety len treba vybrať tie správne.
http://www.youtube.com/watch?v=Doj_s1uCg08
V tejto pesničke napr.človek môže niečo pochopiť.



Ja tomu nerozumiem, pride mi to, akoby sa siel niekdo povesit do prievanu na snuru, ze uz ma toho plne zuby... :?

Je to spoved,veľa z jeho života,niečo o komunist.prenasledovaní v 60-70 rokoch o zakazoch a tužbe po slobode.Asi tak v skratke.


Obe tie pesničky sú krásne a obe smutné a desivo definitívne. Obe o. i. o tom, že ľudia na scéne, na výslní, sú pod maskou ľudia cítiaci ako my ostatní, rozdávajú sa iným, chcú niečo zo seba dávať, pričom tí zvonka vnímajú skôr tú masku, ako skutočného človeka pod ňou. Čo je proste fakt. Ľudia, bulvár sa k nim často správajú, akoby to ani neboli živí ľudia, akoby mali zniesť všetko. A často chápu ich masku ako ich skutočné "ja". A obe pesničky sú tiež o nemožnosti pokračovať ....
Je fakt, že takto sa často musia cítiť ľudia na scéne. Vnímam to tak, že so svojou tvorbou, verejným vystupovaním, akoby dávali aj kus svojej duše ako obeť. Ja si odrobím niečo vo svojej práci, ktorá môže byť aj hnusná, náročná, namáhavá, s otravným šéfom na krku, malým zárobkom a pod., ale môj osobný a súkromný život zostáva mne, nikto mi "nesiaha na dušu", tak ako verejne známym ľuďom. Oni majú, na rozdiel odo mňa, možno väčšiu slobodu, ale toto sa mi zdá byť na tej práci ťažké, pre mňa by určite bolo veľmi.
A druhá vec je momentálna nepriaznivá situácia, aká objektívne je a ktorá ich veľmi obmedzuje, určite. Pre túto prácu sú iste lepšie a horšie obdobia a toto nie je najlepšie veru.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Esti » 03 led 2012, 19:00

Kaja píše:
Obe tie pesničky sú krásne a obe smutné a desivo definitívne. Obe o. i. o tom, že ľudia na scéne, na výslní, sú pod maskou ľudia cítiaci ako my ostatní, rozdávajú sa iným, chcú niečo zo seba dávať, pričom tí zvonka vnímajú skôr tú masku, ako skutočného človeka pod ňou. Čo je proste fakt. Ľudia, bulvár sa k nim často správajú, akoby to ani neboli živí ľudia, akoby mali zniesť všetko. A často chápu ich masku ako ich skutočné "ja". A obe pesničky sú tiež o nemožnosti pokračovať ....
Je fakt, že takto sa často musia cítiť ľudia na scéne. Vnímam to tak, že so svojou tvorbou, verejným vystupovaním, akoby dávali aj kus svojej duše ako obeť. Ja si odrobím niečo vo svojej práci, ktorá môže byť aj hnusná, náročná, namáhavá, s otravným šéfom na krku, malým zárobkom a pod., ale môj osobný a súkromný život zostáva mne, nikto mi "nesiaha na dušu", tak ako verejne známym ľuďom. Oni majú, na rozdiel odo mňa, možno väčšiu slobodu, ale toto sa mi zdá byť na tej práci ťažké, pre mňa by určite bolo veľmi.
A druhá vec je momentálna nepriaznivá situácia, aká objektívne je a ktorá ich veľmi obmedzuje, určite. Pre túto prácu sú iste lepšie a horšie obdobia a toto nie je najlepšie veru.


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Sidney » 03 led 2012, 19:03

Ja tomu nerozumiem, pride mi to, akoby sa siel niekdo povesit do prievanu na snuru, ze uz ma toho plne zuby... :?[/quote]
Je to spoved,veľa z jeho života,niečo o komunist.prenasledovaní v 60-70 rokoch o zakazoch a tužbe po slobode.Asi tak v skratke.[/quote]

Obe tie pesničky sú krásne a obe smutné a desivo definitívne. Obe o. i. o tom, že ľudia na scéne, na výslní, sú pod maskou ľudia cítiaci ako my ostatní, rozdávajú sa iným, chcú niečo zo seba dávať, pričom tí zvonka vnímajú skôr tú masku, ako skutočného človeka pod ňou. Čo je proste fakt. Ľudia, bulvár sa k nim často správajú, akoby to ani neboli živí ľudia, akoby mali zniesť všetko. A často chápu ich masku ako ich skutočné "ja". A obe pesničky sú tiež o nemožnosti pokračovať ....
Je fakt, že takto sa často musia cítiť ľudia na scéne. Vnímam to tak, že so svojou tvorbou, verejným vystupovaním, akoby dávali aj kus svojej duše ako obeť. Ja si odrobím niečo vo svojej práci, ktorá môže byť aj hnusná, náročná, namáhavá, s otravným šéfom na krku, malým zárobkom a pod., ale môj osobný a súkromný život zostáva mne, nikto mi "nesiaha na dušu", tak ako verejne známym ľuďom. Oni majú, na rozdiel odo mňa, možno väčšiu slobodu, ale toto sa mi zdá byť na tej práci ťažké, pre mňa by určite bolo veľmi.
A druhá vec je momentálna nepriaznivá situácia, aká objektívne je a ktorá ich veľmi obmedzuje, určite. Pre túto prácu sú iste lepšie a horšie obdobia a toto nie je najlepšie veru.[/quote]




Kajka, ty robis so zvieratkami, ved to je pekne, ci :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Bára » 03 led 2012, 20:13

jana1 píše:
Sidney píše:
jana1 píše:Možno že aj áno,niečo v texte ho možno zaujalo,nejaké slová,nejaké vety len treba vybrať tie správne.
http://www.youtube.com/watch?v=Doj_s1uCg08
V tejto pesničke napr.človek môže niečo pochopiť.



Ja tomu nerozumiem, pride mi to, akoby sa siel niekdo povesit do prievanu na snuru, ze uz ma toho plne zuby... :?

Je to spoved,veľa z jeho života,niečo o komunist.prenasledovaní v 60-70 rokoch o zakazoch a tužbe po slobode.Asi tak v skratke.
Viděla jsem o něm 13. komnatu :wink: Tam toho bylo více dohromady :( Vážné psychické problémy, alkohol, poruchy příjmu potravy atd.......vlastně to vyznělo tak, že systematicky pracoval na svém sebezničení a bohužel nebyla síla, která by to zvrátila :wink: Žil s herečkou Jakoubkovou, která zemřela několik let po něm na totéž :cry: A pokud posloucháme :miro: texty, tak to teda není žádné juchání. Taky bych té interpretaci té skladby nedávala valný význam, protože už nám trochu ty své vnitřní myšlenkové pochody nastínil....a nedivím se, že ho tohle mohlo zaujmout :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Franci » 03 led 2012, 20:27

baby nestrašte, ja sa bojím =( Nechcem aby sa Mirkovi niečo stalo. :cry:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Kaja » 03 led 2012, 20:34

Sidney píše:Kajka, ty robis so zvieratkami, ved to je pekne, ci :?:


Je to pekne, i keď aj to má svoje "temné stránky". :D Ja som nepísala konkrétne o svojej práci, ale tak všeobecne, že mnohí môžeme svoju prácu vnímať všeljako. Že sa nám niekedy zdá, že tí ľudia v šoubiznise to majú ľahšie, ja to tak nevnímam, že je to ľahšie, všetko má svoje plus a mínus. :D A záleží od povahy človeka ako to všetko vníma, asi sú ľudia, ktorí sa takému životu prispôsobia ľahšie, pre niektorých to také ľahké nie je. :) Kde je na tej stupnici ten, koho tu stále "ohovárame", zatiaľ posúdiť neviem. :) Všetko sú iba naše domienky.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Paula » 03 led 2012, 20:50

Kaja píše:Obe tie pesničky sú krásne a obe smutné a desivo definitívne. Obe o. i. o tom, že ľudia na scéne, na výslní, sú pod maskou ľudia cítiaci ako my ostatní, rozdávajú sa iným, chcú niečo zo seba dávať, pričom tí zvonka vnímajú skôr tú masku, ako skutočného človeka pod ňou. Čo je proste fakt. Ľudia, bulvár sa k nim často správajú, akoby to ani neboli živí ľudia, akoby mali zniesť všetko. A často chápu ich masku ako ich skutočné "ja". A obe pesničky sú tiež o nemožnosti pokračovať ....
Je fakt, že takto sa často musia cítiť ľudia na scéne. Vnímam to tak, že so svojou tvorbou, verejným vystupovaním, akoby dávali aj kus svojej duše ako obeť. Ja si odrobím niečo vo svojej práci, ktorá môže byť aj hnusná, náročná, namáhavá, s otravným šéfom na krku, malým zárobkom a pod., ale môj osobný a súkromný život zostáva mne, nikto mi "nesiaha na dušu", tak ako verejne známym ľuďom. Oni majú, na rozdiel odo mňa, možno väčšiu slobodu, ale toto sa mi zdá byť na tej práci ťažké, pre mňa by určite bolo veľmi.
A druhá vec je momentálna nepriaznivá situácia, aká objektívne je a ktorá ich veľmi obmedzuje, určite. Pre túto prácu sú iste lepšie a horšie obdobia a toto nie je najlepšie veru.

:thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Franci » 06 led 2012, 14:40

Keś si pozerám spňtne tie fotky v súvilsosti s tou pesničkou, pevne verím, že tá šatka na ruke je len ako modny doplnok. :?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 06 led 2012, 14:47

Franci píše:Keś si pozerám spňtne tie fotky v súvilsosti s tou pesničkou, pevne verím, že tá šatka na ruke je len ako modny doplnok. :?


Proč? co by měl jako symbolizovat? :wink: jestli tě to uklidní, tak ten šátek má ode mě :wink: Miro je velmi vynalézavý a doufala jsem, že to jen tak nevyhodí, původně to byla pouze jako "stuha" na dárku pro něj 8)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Franci » 06 led 2012, 15:10

zariva_kometka píše:
Franci píše:Keś si pozerám spňtne tie fotky v súvilsosti s tou pesničkou, pevne verím, že tá šatka na ruke je len ako modny doplnok. :?


Proč? co by měl jako symbolizovat? :wink: jestli tě to uklidní, tak ten šátek má ode mě :wink: Miro je velmi vynalézavý a doufala jsem, že to jen tak nevyhodí, původně to byla pouze jako "stuha" na dárku pro něj 8)

Kometka, ja pevne verím, že to naozaj tak je, že je to len Mirkova vynaliezavosť. Čítala som jeden citát , niečo v zmysle, že najsmutnejší bývajú ľudia, ktorí sa stále usmievajú... Ja nechcem nič naznačovať, ani nechcem myslieť na zlé veci, no prílišná samota a posmešky do toho a kto vie čo ešte môže narobiť kopec škody. Človek jednoducho potrebuje niekoho, ku komu sa môže pritúiť, keď mu je smutno, s kým sa môže pozhovárať.... Má Miro takého človeka? Nechcem, aby ste to mali za zlé, ale ja sa proste bojím. :(
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod zsimona » 06 led 2012, 15:44

Franci píše:
zariva_kometka píše:
Franci píše:Keś si pozerám spňtne tie fotky v súvilsosti s tou pesničkou, pevne verím, že tá šatka na ruke je len ako modny doplnok. :?


Proč? co by měl jako symbolizovat? :wink: jestli tě to uklidní, tak ten šátek má ode mě :wink: Miro je velmi vynalézavý a doufala jsem, že to jen tak nevyhodí, původně to byla pouze jako "stuha" na dárku pro něj 8)

Kometka, ja pevne verím, že to naozaj tak je, že je to len Mirkova vynaliezavosť. Čítala som jeden citát , niečo v zmysle, že najsmutnejší bývajú ľudia, ktorí sa stále usmievajú... Ja nechcem nič naznačovať, ani nechcem myslieť na zlé veci, no prílišná samota a posmešky do toho a kto vie čo ešte môže narobiť kopec škody. Človek jednoducho potrebuje niekoho, ku komu sa môže pritúiť, keď mu je smutno, s kým sa môže pozhovárať.... Má Miro takého človeka? Nechcem, aby ste to mali za zlé, ale ja sa proste bojím. :(


Franci, nemaluj čerta na zeď! Nemyslím si,že :miro: hrozí nějaká přílišná samota.Je sám,pouze,když si to on sám přeje,jinak má kolem sebe stále plno lidí a určitě i takové,s kterými se cítí dobře!A určitě se najde i někdo ke komu se může přitulit! :lol: Tak zachovej klid a nevytvářej žádné katastrofické scénáře! :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Sidney » 06 led 2012, 17:24

Franci, nemaluj čerta na zeď! Nemyslím si,že :miro: hrozí nějaká přílišná samota.Je sám,pouze,když si to on sám přeje,jinak má kolem sebe stále plno lidí a určitě i takové,s kterými se cítí dobře!A určitě se najde i někdo ke komu se může přitulit! :lol: Tak zachovej klid a nevytvářej žádné katastrofické scénáře! :lol:[/quote]





Tak to s tym ma najmensi problem... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na GoodBye Tour 2011- Brno, CZ, 29.12.2011

cron