Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Sidney » 01 led 2012, 19:09

Henrieta píše:
Jana píše:To najlepšie z mojich postrehov a pocitov z koncertu som si pre vás nechala až do nového roku. :wink: Moja komunikácia s maestrom sa totiž posunula obrovským skokom do predu. Teda aspoň dúfam že som to správne posúdila, vyhodnotila. Od litomyšláckéko skoro onikania sme rýchlosťou svetla preleteli ponad vykanie, tykanie a odostali sme sa až k mimoverbálke :D . Po usilovnom 1,5 hod. trvajúcom (FÚÚÚ- fuška udržať mu ruky na spoločensky prijatelných miestach môjho tela :oops: :lol: ) a tekutiny zhruba rovnakej farby pri tom doplnujúc a vypúšťajúc i tamojší tanečný parket prilešťujúc, nadväzovaní veľmi horúcej družby s miestnym šuhajom som už nemala čas na čakanie v nekonečnej akoby sa nehýbajúcej fronte a tak som sa s :miro: chcela čiste vizuálne pozdraviť a švihať na autobus. Nevien čo ma to napadlo :roll: , či na mňa dolahol účinok zlatistého moku, alebo únava ale dostala som sa do akéhosi vývojového regresu (návrat k detskej reči :) ) a keď na mňa :miro: upriamil pozornosť z dialky som mu tak detsky oboma rukami zamávala. :miro: na mňa okamžite vyplazil jazyk. V detskej reči to asi znamená bavím sa sa tebou alebo niečo podobné. Takže sme tú pomyselnú "úroveň" neviem čoho (myslenia, vzdelania, prežitého) pekne vyrovnali a už bude hádam len dobre. 8)Že by sme si zase začali tykať, alebo komunikáciu necháme v tejto podobe? V tom prípade nabudúce tasím jazyk aj ja.:P


Mirova nálada sa mení podľa toho, koľko ľudí je na koncerte a ako sa bavia, aká je atmosféra, je dosť náladový. V Brne bol plný klub a dobre sa bavili, takže aj on mal skvelú náladu. Či to Jani aj s tebou nejak súvisí, ja si myslím že asi skôr nie, tipujem, ale to je jedno :mrgreen:
Po ceste domov v Bratislave mi o pol druhej v noci chceli dať policajti 60 eur pokutu, že som nezastala na stopke. Ale ukecala som ich, ako vždy. :mrgreen: Ešteže sú policajti väčšinou chlapi. Takže aj chlapi sú dobrí na isté veci, hlavne na peniaze, oplodnenie, vybavenie určitých vecí a to je asi tak všetko...inak by sa dalo bez nich aj celkom dobre prežiť, nie? :roll: :lol: :mrgreen:



Segra tiez uz par krat ukecala polisov, vzdy im povie, ze aki su sympaticki... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Lilie » 01 led 2012, 19:54

Díky za fotečky, krásné :thumbup: :thumbup: :P Milý začátek Nového roku :thumbup:
Jani, obdivuju na tobě (vážně), jak si vždycky všechno dokážeš hezky ve svůj prospěch vysvětlit a zpracovat.......
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Kotě » 01 led 2012, 21:06


Kaji díky! Jako vždy luxusní! A podle čísla 8 soudím, že žuvačka byla na svém místě.....a tak to má byť 8) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod ewilyn » 01 led 2012, 21:40

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Henrieta » 01 led 2012, 23:01

De_Tourvel píše:Nezlobte se henrietta ale vase poznamka (pokud nejste prekrasna nymfa, coz patrne nejste) je vice mene jak od veci tak trapna.

BTW Smajda neni chlap? No...mnozi o tom sice pochybuji, ale mel jsem za to ze vy za nim lezete zejmena proto, ze to neni zena...



Pán Torvel, neberte všetko tak vážne, reči sa hovoria a chlieb sa je. :D Človek je občas aj trápny, tomu sa nikto nevyhne, nikto nie sme dokonalý. Občas môže byť niečo aj od veci, tak 10 príspevkov je o fotkách a videách a 11. môže byť aj o inom, na spestrenie, trebárs :lol:
Prečo lezem za Šmajdom som už dostatočne podrobne vysvetlila v registrovaných, dokonca som to aj odstupňovala tie dôvody. No tak dobre, ešte na zábavu môžete byť... :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Kaja » 02 led 2012, 01:00

Kotě píše:

Kaji díky! Jako vždy luxusní! A podle čísla 8 soudím, že žuvačka byla na svém místě.....a tak to má byť 8) :lol: :lol: :lol:


No a ako by to bolo? :D
Ewi, díky za ďalšie videá :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Franci » 02 led 2012, 15:55

Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod zsimona » 02 led 2012, 17:10



děkuji,děkuji...super :thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod mari » 02 led 2012, 19:13

Oneskorene ďakujem za skvelý opis atmosféry , fotky , videá . Teším sa , že sa ukončenie turné vydarilo :thumbup:
Raz som videla Henrietu , je to naozaj pekná žena , je tu možnosť , že svojim zjavom obalamúti ktoréhokoľvek policajta :D
A muži sú aj na to , aby sme sa mohli s nimi porovnávať a následne zhodnotiť , že sme lepšie ako oni ... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Lenka » 02 led 2012, 22:32


Velké díky :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Henrieta » 03 led 2012, 13:32

mari píše:Oneskorene ďakujem za skvelý opis atmosféry , fotky , videá . Teším sa , že sa ukončenie turné vydarilo :thumbup:
Raz som videla Henrietu , je to naozaj pekná žena , je tu možnosť , že svojim zjavom obalamúti ktoréhokoľvek policajta :D
A muži sú aj na to , aby sme sa mohli s nimi porovnávať a následne zhodnotiť , že sme lepšie ako oni ... :lol:


Díky kočky, že ste ma tak vychválili až prechválili, by som povedala :roll: :D Ale neviem prečo má Tourvel takú utkvelú predstavu, že sme tu nejaké škraty alebo čo, už z viacerých jeho príspevkov som to vycítila. Toto by ma naozaj zaujímalo, že z čoho tak usudzuje.
Ale oveľa viac ma trápi, teraz ma napadlo, dúfam že nám Miro tou pesničkou o mŕtvom klaunovi nechcel niečo konkrétne povedať...
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Kveta » 03 led 2012, 14:02

Možno že aj áno,niečo v texte ho možno zaujalo,nejaké slová,nejaké vety len treba vybrať tie správne.
http://www.youtube.com/watch?v=Doj_s1uCg08
V tejto pesničke napr.človek môže niečo pochopiť.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Esti » 03 led 2012, 14:14

jana1 píše:Možno že aj áno,niečo v texte ho možno zaujalo,nejaké slová,nejaké vety len treba vybrať tie správne.
http://www.youtube.com/watch?v=Doj_s1uCg08
V tejto pesničke napr.človek môže niečo pochopiť.


:wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Sidney » 03 led 2012, 15:01

jana1 píše:Možno že aj áno,niečo v texte ho možno zaujalo,nejaké slová,nejaké vety len treba vybrať tie správne.
http://www.youtube.com/watch?v=Doj_s1uCg08
V tejto pesničke napr.človek môže niečo pochopiť.



Ja tomu nerozumiem, pride mi to, akoby sa siel niekdo povesit do prievanu na snuru, ze uz ma toho plne zuby... :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Sidney » 03 led 2012, 15:05

Henrieta píše:
mari píše:Oneskorene ďakujem za skvelý opis atmosféry , fotky , videá . Teším sa , že sa ukončenie turné vydarilo :thumbup:
Raz som videla Henrietu , je to naozaj pekná žena , je tu možnosť , že svojim zjavom obalamúti ktoréhokoľvek policajta :D
A muži sú aj na to , aby sme sa mohli s nimi porovnávať a následne zhodnotiť , že sme lepšie ako oni ... :lol:


Díky kočky, že ste ma tak vychválili až prechválili, by som povedala :roll: :D Ale neviem prečo má Tourvel takú utkvelú predstavu, že sme tu nejaké škraty alebo čo, už z viacerých jeho príspevkov som to vycítila. Toto by ma naozaj zaujímalo, že z čoho tak usudzuje.
Ale oveľa viac ma trápi, teraz ma napadlo, dúfam že nám Miro tou pesničkou o mŕtvom klaunovi nechcel niečo konkrétne povedať...



To nechapem ani ja, ved nas ma aj na FB niektorych, zase ako Adriana Lima vyzera malokto, aj ako Nicholas Rogers, aby som to dala aj z druhej strany... :mrgreen:
Taktiez, take, ze stare sunky a podobne, aj to tu niekto stale spomina, no ked sa citi jak stara sunka, prosim, ale druhi sa tak necitia, tak nech si to nechava pre seba, take kydy... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na GoodBye Tour 2011- Brno, CZ, 29.12.2011

cron