Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod zsimona » 01 led 2012, 15:19


Děkuji...jsou luxusní :thumbup: :D
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Lenka » 01 led 2012, 15:50


Kaji jsou prostě super :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Nikys » 01 led 2012, 16:00



:thumbup: Luxusní :thumbup:
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Jana » 01 led 2012, 16:22

To najlepšie z mojich postrehov a pocitov z koncertu som si pre vás nechala až do nového roku. :wink: Moja komunikácia s maestrom sa totiž posunula obrovským skokom do predu. Teda aspoň dúfam že som to správne posúdila, vyhodnotila. Od litomyšláckéko skoro onikania sme rýchlosťou svetla preleteli ponad vykanie, tykanie a odostali sme sa až k mimoverbálke :D . Po usilovnom 1,5 hod. trvajúcom (FÚÚÚ- fuška udržať mu ruky na spoločensky prijatelných miestach môjho tela :oops: :lol: ) a tekutiny zhruba rovnakej farby pri tom doplnujúc a vypúšťajúc i tamojší tanečný parket prilešťujúc, nadväzovaní veľmi horúcej družby s miestnym šuhajom som už nemala čas na čakanie v nekonečnej akoby sa nehýbajúcej fronte a tak som sa s :miro: chcela čiste vizuálne pozdraviť a švihať na autobus. Nevien čo ma to napadlo :roll: , či na mňa dolahol účinok zlatistého moku, alebo únava ale dostala som sa do akéhosi vývojového regresu (návrat k detskej reči :) ) a keď na mňa :miro: upriamil pozornosť z dialky som mu tak detsky oboma rukami zamávala. :miro: na mňa okamžite vyplazil jazyk. V detskej reči to asi znamená bavím sa sa tebou alebo niečo podobné. Takže sme tú pomyselnú "úroveň" neviem čoho (myslenia, vzdelania, prežitého) pekne vyrovnali a už bude hádam len dobre. 8)Že by sme si zase začali tykať, alebo komunikáciu necháme v tejto podobe? V tom prípade nabudúce tasím jazyk aj ja.:P
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod zariva_kometka » 01 led 2012, 16:38

Jana píše:To najlepšie z mojich postrehov a pocitov z koncertu som si pre vás nechala až do nového roku. :wink: Moja komunikácia s maestrom sa totiž posunula obrovským skokom do predu. Teda aspoň dúfam že som to správne posúdila, vyhodnotila. Od litomyšláckéko skoro onikania sme rýchlosťou svetla preleteli ponad vykanie, tykanie a odostali sme sa až k mimoverbálke :D . Po usilovnom 1,5 hod. trvajúcom (FÚÚÚ- fuška udržať mu ruky na spoločensky prijatelných miestach môjho tela :oops: :lol: ) a tekutiny zhruba rovnakej farby pri tom doplnujúc a vypúšťajúc i tamojší tanečný parket prilešťujúc, nadväzovaní veľmi horúcej družby s miestnym šuhajom som už nemala čas na čakanie v nekonečnej akoby sa nehýbajúcej fronte a tak som sa s :miro: chcela čiste vizuálne pozdraviť a švihať na autobus. Nevien čo ma to napadlo :roll: , či na mňa dolahol účinok zlatistého moku, alebo únava ale dostala som sa do akéhosi vývojového regresu (návrat k detskej reči :) ) a keď na mňa :miro: upriamil pozornosť z dialky som mu tak detsky oboma rukami zamávala. :miro: na mňa okamžite vyplazil jazyk. V detskej reči to asi znamená bavím sa sa tebou alebo niečo podobné. Takže sme tú pomyselnú "úroveň" neviem čoho (myslenia, vzdelania, prežitého) pekne vyrovnali a už bude hádam len dobre. 8)Že by sme si zase začali tykať, alebo komunikáciu necháme v tejto podobe? V tom prípade nabudúce tasím jazyk aj ja.:P


:mrgreen: když myslíš :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Jana » 01 led 2012, 16:49

zariva_kometka píše:
Jana píše:To najlepšie z mojich postrehov a pocitov z koncertu som si pre vás nechala až do nového roku. :wink: Moja komunikácia s maestrom sa totiž posunula obrovským skokom do predu. Teda aspoň dúfam že som to správne posúdila, vyhodnotila. Od litomyšláckéko skoro onikania sme rýchlosťou svetla preleteli ponad vykanie, tykanie a odostali sme sa až k mimoverbálke :D . Po usilovnom 1,5 hod. trvajúcom (FÚÚÚ- fuška udržať mu ruky na spoločensky prijatelných miestach môjho tela :oops: :lol: ) a tekutiny zhruba rovnakej farby pri tom doplnujúc a vypúšťajúc i tamojší tanečný parket prilešťujúc, nadväzovaní veľmi horúcej družby s miestnym šuhajom som už nemala čas na čakanie v nekonečnej akoby sa nehýbajúcej fronte a tak som sa s :miro: chcela čiste vizuálne pozdraviť a švihať na autobus. Nevien čo ma to napadlo :roll: , či na mňa dolahol účinok zlatistého moku, alebo únava ale dostala som sa do akéhosi vývojového regresu (návrat k detskej reči :) ) a keď na mňa :miro: upriamil pozornosť z dialky som mu tak detsky oboma rukami zamávala. :miro: na mňa okamžite vyplazil jazyk. V detskej reči to asi znamená bavím sa sa tebou alebo niečo podobné. Takže sme tú pomyselnú "úroveň" neviem čoho (myslenia, vzdelania, prežitého) pekne vyrovnali a už bude hádam len dobre. 8)Že by sme si zase začali tykať, alebo komunikáciu necháme v tejto podobe? V tom prípade nabudúce tasím jazyk aj ja.:P


:mrgreen: když myslíš :)

Uvidím. Keď ma zas nas..e ja už fakt utečiem a nevrátim sa :!: :mrgreen: Sú aj iní menej provokujúci speváci ......a možno by som mu a hádam aj niektorím z vás aj chýbala. :roll: :) On jeduje mňa a ja z flustrácie potom zase vás. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Franci » 01 led 2012, 17:00

Krásne fotečky.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Henrieta » 01 led 2012, 17:18

Jana píše:To najlepšie z mojich postrehov a pocitov z koncertu som si pre vás nechala až do nového roku. :wink: Moja komunikácia s maestrom sa totiž posunula obrovským skokom do predu. Teda aspoň dúfam že som to správne posúdila, vyhodnotila. Od litomyšláckéko skoro onikania sme rýchlosťou svetla preleteli ponad vykanie, tykanie a odostali sme sa až k mimoverbálke :D . Po usilovnom 1,5 hod. trvajúcom (FÚÚÚ- fuška udržať mu ruky na spoločensky prijatelných miestach môjho tela :oops: :lol: ) a tekutiny zhruba rovnakej farby pri tom doplnujúc a vypúšťajúc i tamojší tanečný parket prilešťujúc, nadväzovaní veľmi horúcej družby s miestnym šuhajom som už nemala čas na čakanie v nekonečnej akoby sa nehýbajúcej fronte a tak som sa s :miro: chcela čiste vizuálne pozdraviť a švihať na autobus. Nevien čo ma to napadlo :roll: , či na mňa dolahol účinok zlatistého moku, alebo únava ale dostala som sa do akéhosi vývojového regresu (návrat k detskej reči :) ) a keď na mňa :miro: upriamil pozornosť z dialky som mu tak detsky oboma rukami zamávala. :miro: na mňa okamžite vyplazil jazyk. V detskej reči to asi znamená bavím sa sa tebou alebo niečo podobné. Takže sme tú pomyselnú "úroveň" neviem čoho (myslenia, vzdelania, prežitého) pekne vyrovnali a už bude hádam len dobre. 8)Že by sme si zase začali tykať, alebo komunikáciu necháme v tejto podobe? V tom prípade nabudúce tasím jazyk aj ja.:P


Mirova nálada sa mení podľa toho, koľko ľudí je na koncerte a ako sa bavia, aká je atmosféra, je dosť náladový. V Brne bol plný klub a dobre sa bavili, takže aj on mal skvelú náladu. Či to Jani aj s tebou nejak súvisí, ja si myslím že asi skôr nie, tipujem, ale to je jedno :mrgreen:
Po ceste domov v Bratislave mi o pol druhej v noci chceli dať policajti 60 eur pokutu, že som nezastala na stopke. Ale ukecala som ich, ako vždy. :mrgreen: Ešteže sú policajti väčšinou chlapi. Takže aj chlapi sú dobrí na isté veci, hlavne na peniaze, oplodnenie, vybavenie určitých vecí a to je asi tak všetko...inak by sa dalo bez nich aj celkom dobre prežiť, nie? :roll: :lol: :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Franci » 01 led 2012, 17:29

zsimona píše:

Děkuji...jsou luxusní :thumbup: :D

Krásne fotky,kajka. Najviac sa mi páči 16 a 21. A mám pocit, že mu už trošku tmavnú vlasy.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod De_Tourvel » 01 led 2012, 17:32

Nezlobte se henrietta ale vase poznamka (pokud nejste prekrasna nymfa, coz patrne nejste) je vice mene jak od veci tak trapna.

BTW Smajda neni chlap? No...mnozi o tom sice pochybuji, ale mel jsem za to ze vy za nim lezete zejmena proto, ze to neni zena...
Uživatelský avatar
De_Tourvel
 
Příspěvky: 240
Registrován: 14 srp 2011, 11:41

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Ivana » 01 led 2012, 17:44

De_Tourvel píše:Nezlobte se henrietta ale vase poznamka (pokud nejste prekrasna nymfa, coz patrne nejste) je vice mene jak od veci tak trapna.

BTW Smajda neni chlap? No...mnozi o tom sice pochybuji, ale mel jsem za to ze vy za nim lezete zejmena proto, ze to neni zena...


velký omyl, Henrieta je nádherná žena
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Ivana » 01 led 2012, 18:06

Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Franci » 01 led 2012, 18:31

Ivana píše:http://photogallery-mirosmajda.rajce.idnes.cz/29.12.2011_-_GoodBye_Tour_2011_-_Brno_-_Metro_Music_Bar/

:thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Lenka » 01 led 2012, 18:35

Ivana píše:http://photogallery-mirosmajda.rajce.idnes.cz/29.12.2011_-_GoodBye_Tour_2011_-_Brno_-_Metro_Music_Bar/

Díky :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Poslední zastávka GooodBye Tour 2011

Příspěvekod Sidney » 01 led 2012, 19:06

De_Tourvel píše:Nezlobte se henrietta ale vase poznamka (pokud nejste prekrasna nymfa, coz patrne nejste) je vice mene jak od veci tak trapna.

BTW Smajda neni chlap? No...mnozi o tom sice pochybuji, ale mel jsem za to ze vy za nim lezete zejmena proto, ze to neni zena...



Hena je pekna zena, mozem potvrdit... :wink: Kazdy ma nejaky nazor na chlapov. Ona to zas tak vazne nemyslela. :wink: Ktovie aky mas ty na zeny :?: :?: :?:
Ale plno chlapov si zeny vobec nevazi, dokonca ich neberie ani ako rovnocenne. A to v dnesnej dobe, ked je uz temnota prec... :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na GoodBye Tour 2011- Brno, CZ, 29.12.2011