Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirova tvorba-pokec

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Lilie » 18 říj 2010, 11:03

ewilyn píše:
Lenka píše:Teda já z vás nemůžu :lol: :lol: :lol: .
Jinak jako maskérka se hlásí Terka na někom se to přeci naučit musí né? :lol: :lol: :lol:
Ale náhodou je šikovná :lol: :lol: :lol:


no neviem,neviem, Terka je taka kocka, bude ho privelmi rozptylovat od "vykonu" :wink:


No právě, bude lepší "výkon" :D :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 11:33

Lilie píše:
ewilyn píše:
Lenka píše:Teda já z vás nemůžu :lol: :lol: :lol: .
Jinak jako maskérka se hlásí Terka na někom se to přeci naučit musí né? :lol: :lol: :lol:
Ale náhodou je šikovná :lol: :lol: :lol:


no neviem,neviem, Terka je taka kocka, bude ho privelmi rozptylovat od "vykonu" :wink:


No právě, bude lepší "výkon" :D :wink:


tak ked Lilii nevadi, tak Terku bereme :thumbup:
ale dievcata, pripomente mi zaner, co tocime, lebo hudob videoklip to teda nepripomina ani nahodou :wink: :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Jarka » 18 říj 2010, 11:34

fanusicka píše:
Jarka píše:Fajn... asistentka s režisérkou se budou celý čas věnovat jen jednomu aktérovi a jeho artyčoku a já aspoň budu mít na Jara s Tomim a jejich nástroje svatý klid. Třeba se se mnou podělí i o ten jejich drink. :lol:

no neviem, neviem, či ti necháme takéto voľné pole :lol: musíme dohliadnuť na všetkých, aby to bolo perfektné zrežírované, keď to pôjde do MTV :lol:

Tak o sebe strach rozhodně nemám, když chci, tak dovedu být dokonale přesvědčivá a pány rockery dostanu do varu tak, že režie bude naprosto spokojená. Své nástroje rozehrají tak, koncert bude dokonalý. A MTV oblízne všech deset.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 11:38

Jarka píše:
fanusicka píše:
Jarka píše:Fajn... asistentka s režisérkou se budou celý čas věnovat jen jednomu aktérovi a jeho artyčoku a já aspoň budu mít na Jara s Tomim a jejich nástroje svatý klid. Třeba se se mnou podělí i o ten jejich drink. :lol:

no neviem, neviem, či ti necháme takéto voľné pole :lol: musíme dohliadnuť na všetkých, aby to bolo perfektné zrežírované, keď to pôjde do MTV :lol:

Tak o sebe strach rozhodně nemám, když chci, tak dovedu být dokonale přesvědčivá a pány rockery dostanu do varu tak, že režie bude naprosto spokojená. Své nástroje rozehrají tak, koncert bude dokonalý. A MTV oblízne všech deset.


no Jarusko, musim Ta klamat, ale 2 panov naraz ? taketo veci by nam cenzurou v MTV nepresli ...budeme musiet obsadit este niekoho, kto sa prihlasi :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Jarka » 18 říj 2010, 11:46

ewilyn píše:
Jarka píše:Tak o sebe strach rozhodně nemám, když chci, tak dovedu být dokonale přesvědčivá a pány rockery dostanu do varu tak, že režie bude naprosto spokojená. Své nástroje rozehrají tak, koncert bude dokonalý. A MTV oblízne všech deset.


no Jarusko, musim Ta klamat, ale 2 panov naraz ? taketo veci by nam cenzurou v MTV nepresli ...budeme musiet obsadit este niekoho, kto sa prihlasi :wink:

Uvažovala jsem právě nad tím, že kdybych nebyla dost přesvědčivá... dá se ta Tomiho ponožka vycpat, nebo dofouknout... :roll:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 11:54

Jarka píše:
ewilyn píše:
Jarka píše:Tak o sebe strach rozhodně nemám, když chci, tak dovedu být dokonale přesvědčivá a pány rockery dostanu do varu tak, že režie bude naprosto spokojená. Své nástroje rozehrají tak, koncert bude dokonalý. A MTV oblízne všech deset.


no Jarusko, musim Ta klamat, ale 2 panov naraz ? taketo veci by nam cenzurou v MTV nepresli ...budeme musiet obsadit este niekoho, kto sa prihlasi :wink:

Uvažovala jsem právě nad tím, že kdybych nebyla dost přesvědčivá... dá se ta Tomiho ponožka vycpat, nebo dofouknout... :roll:


Jarka toho sa vobec nebojim :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Jarka » 18 říj 2010, 12:20

Dámy, nějak se nám to zvrhlo, režisérka zklamala i s asistentkou.... hmmm, věnujme se raději hudbě a nástrojům... co takle se zeptat dotyčných muzikantů, co by se jim nejvíc líbilo :?:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 12:32

Jarka píše:Dámy, nějak se nám to zvrhlo, režisérka zklamala i s asistentkou.... hmmm, věnujme se raději hudbě a nástrojům... co takle se zeptat dotyčných muzikantů, co by se jim nejvíc líbilo :?:


nooo, ked ani nemame poriadny scenar...kto je scenarista ? mari ? lebo uz v tom nemam prehlad, kazdy chcel byt pred kamerou :)
a ani producenta nemame...takto sa tocit neda :| :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Bára » 18 říj 2010, 12:37

ewilyn píše:
Jarka píše:Dámy, nějak se nám to zvrhlo, režisérka zklamala i s asistentkou.... hmmm, věnujme se raději hudbě a nástrojům... co takle se zeptat dotyčných muzikantů, co by se jim nejvíc líbilo :?:


nooo, ked ani nemame poriadny scenar...kto je scenarista ? mari ? lebo uz v tom nemam prehlad, kazdy chcel byt pred kamerou :)
a ani producenta nemame...takto sa tocit neda :| :)
Vy pořád nemáte obsazenej "plac" :roll: Já se teda dobrovolně vzdávám, tohle by mi doma asi neprošlo :shock: Ale rezervuju si místo za dveřma :!: Budu odhámět cmuky a senzacechtivý novináře :twisted: , protože tohle až se provalí............... :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Kotě » 18 říj 2010, 14:29

Scénárista jsem já! A koukejte si mě předcházet....která (nebo který :lol: ) se bude snažit víc, bude mít zajimavější "roli" 8) :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Jarka » 18 říj 2010, 15:42

Kotě píše:Scénárista jsem já! A koukejte si mě předcházet....která (nebo který :lol: ) se bude snažit víc, bude mít zajimavější "roli" 8) :wink: :lol:

Já ! Já ! Já se hlásím... Kotě potřebuješ podrbat za ouškem ? nebo třeba na bříšku... a co třeba granulky od Whiskas, nebo raději masíčko?
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Franci » 18 říj 2010, 17:11

Takto sa bavia dospeláci :?: :? :D :D
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Kotě » 18 říj 2010, 17:24

Franci píše:Takto sa bavia dospeláci :?: :? :D :D

To.....my jsme mladé duchem :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Leila » 18 říj 2010, 17:45

No vidím, že ste si parádne rozdelili "fleky" v klipe !? Ale na najdôležitejší ste zabudli - ten, kde sa "cvaká klapkami" pred kamerou !!! :lol: Bez toho nedáte dokopy nič Obrázek Takže, beriete ma ? Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Paula » 18 říj 2010, 17:50

Leila píše:No vidím, že ste si parádne rozdelili "fleky" v klipe !? Ale na najdôležitejší ste zabudli - ten, kde sa "cvaká klapkami" pred kamerou !!! :lol: Bez toho nedáte dokopy nič Obrázek Takže, beriete ma ? Obrázek

Leili, jasné, že ťa berieme, len si musíš zohnať kvalitnú klapku :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron