Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirova tvorba-pokec

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod zariva_kometka » 19 zář 2010, 19:16

mari píše:Tak to ked uvidia aj v dalekom Japonsku ,budú ho " žrať "...Kľudne tam môže spievať slovensky ,vtedy ho aj tak nepočúvame ,iba sa dívame !!! :D


:thumbup: za chvíli bude slavný jako Kaja Gott
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod mari » 19 zář 2010, 19:39

zariva_kometka píše:
mari píše:Tak to ked uvidia aj v dalekom Japonsku ,budú ho " žrať "...Kľudne tam môže spievať slovensky ,vtedy ho aj tak nepočúvame ,iba sa dívame !!! :D


:thumbup: za chvíli bude slavný jako Kaja Gott

Ja neviem ,dá sa na Gotta dívať ? :roll: :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod zariva_kometka » 19 zář 2010, 19:45

mari píše:
zariva_kometka píše:
mari píše:Tak to ked uvidia aj v dalekom Japonsku ,budú ho " žrať "...Kľudne tam môže spievať slovensky ,vtedy ho aj tak nepočúvame ,iba sa dívame !!! :D


:thumbup: za chvíli bude slavný jako Kaja Gott

Ja neviem ,dá sa na Gotta dívať ? :roll: :lol:


Tak jako na Mira rozhodně ne! :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Kaja » 19 zář 2010, 20:27

mari píše:
zariva_kometka píše:
mari píše:Tak to ked uvidia aj v dalekom Japonsku ,budú ho " žrať "...Kľudne tam môže spievať slovensky ,vtedy ho aj tak nepočúvame ,iba sa dívame !!! :D


:thumbup: za chvíli bude slavný jako Kaja Gott

Ja neviem ,dá sa na Gotta dívať ? :roll: :lol:

Kedysi sa asi dalo. On nebol taký pekný, ale mal charizmu. Mňa nikdy nebral, ale poznala som baby, čo ním mali oblepenú celú izbu.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Kaja » 20 zář 2010, 14:12

Uvažujem nad témou druhý singel. Takže druhý singel už nemôže byť anglický. Hoci neviem prečo, LF sa páči taká aká je. Ľuďom sa páči anglická Baby. Tá singlom nebude. Obávam sa, že slovenská Baby nás berie preto, že poznáme tú anglickú verziu, ale mám obavy, že ľudia, čo okrem LF nič nepoznajú, slovenskú Baby príliš neocenia. Ono je to naozaj preklad originálu, text pekne sadol do hudby a pre nás je to O.K. - ale cudzích ľudí vôbec nemusí chytiť, je to príliš jednoduché. Ak musí byť singel slovenský, dospela som k presvedčeniu, že by to malo byť radšej Pod vodou. Krásna pieseň s originálnym textom, tá ľudí zaujme. Dnes som to otestovala aj na kolegyni - a dopadlo to podľa predpokladov. Pod vodou sa jej veľmi páčila, že je to krásne, slovenská Baby nie. :| Obávam sa, že slovenská Baby nebude vhodný singel, nemusí to dobre dopadnúť. Tak viem, že naštvem minimálne Sidney, ale sorry, no.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Kaja » 20 zář 2010, 14:18

Domáca úloha: Skúste otestovať tie piesne na ľuďoch, ktorým je Miro v podstate ukradnutý. Pretože my to nevidíme dosť objektívne :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Jarka » 20 zář 2010, 15:07

Kaja píše:Domáca úloha: Skúste otestovať tie piesne na ľuďoch, ktorým je Miro v podstate ukradnutý. Pretože my to nevidíme dosť objektívne :-)

Už se stalo... slovenská Baby nadchla... a komentář stejný, jaký jsme uvedli my... krásné, lehce zapamatovatelné...
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod adélka » 20 zář 2010, 15:13

Jarka píše:
Kaja píše:Domáca úloha: Skúste otestovať tie piesne na ľuďoch, ktorým je Miro v podstate ukradnutý. Pretože my to nevidíme dosť objektívne :-)

Už se stalo... slovenská Baby nadchla... a komentář stejný, jaký jsme uvedli my... krásné, lehce zapamatovatelné...


Ahoj, já poté, co jsem si poslechla dnes v klidu celý koncert v Jičíně, se také přikláním k názoru, že parametry hitu rozhodně nejlépe splňuje slovenská verze Baby. Nic proti Pod vodou a Kvapkám, ještě se mi moc líbí Svět, ale vybrala bych určitě Baby. :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Iva » 20 zář 2010, 15:17

ja k tomu necakane: bratranec, ktory ho naozaj nemusi a pocul ho v Poprade, povedal, ze sa mu pacila jedna jedina pesnicka ...... Pod Vodou
rozposlala som linky par znamym, vratane mojich rodicov, tak cakam na reakcie :)
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod mari » 20 zář 2010, 15:17

Kaja píše:Uvažujem nad témou druhý singel. Takže druhý singel už nemôže byť anglický. Hoci neviem prečo, LF sa páči taká aká je. Ľuďom sa páči anglická Baby. Tá singlom nebude. Obávam sa, že slovenská Baby nás berie preto, že poznáme tú anglickú verziu, ale mám obavy, že ľudia, čo okrem LF nič nepoznajú, slovenskú Baby príliš neocenia. Ono je to naozaj preklad originálu, text pekne sadol do hudby a pre nás je to O.K. - ale cudzích ľudí vôbec nemusí chytiť, je to príliš jednoduché. Ak musí byť singel slovenský, dospela som k presvedčeniu, že by to malo byť radšej Pod vodou. Krásna pieseň s originálnym textom, tá ľudí zaujme. Dnes som to otestovala aj na kolegyni - a dopadlo to podľa predpokladov. Pod vodou sa jej veľmi páčila, že je to krásne, slovenská Baby nie. :| Obávam sa, že slovenská Baby nebude vhodný singel, nemusí to dobre dopadnúť. Tak viem, že naštvem minimálne Sidney, ale sorry, no.


Ja mám prekvapujúco rovnaký názor ,najskôr som bola nadšená slov.Baby ,no ked počujem Pod vodou ,zdá sa mi ,že do slov.éteru je lepšia tá .Ked už to musí byť slovenská skladba ,tak asi Pod vodou .Lepšie tam vynikne jeho hlas a má tiež pekný text.A čo tá záhadná utajená skladba - nebude nakoniec tá najkrajšia ...nad ňou vôbec neuvažuje ?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod debbie » 20 zář 2010, 15:30

Kaja píše:
mari píše:
Ja neviem ,dá sa na Gotta dívať ? :roll: :lol:

Kedysi sa asi dalo. On nebol taký pekný, ale mal charizmu. Mňa nikdy nebral, ale poznala som baby, čo ním mali oblepenú celú izbu.


Ano, kdysi se docela i dalo...třeba tady.. a navíc je to moje oblíbená..má krásnej text..kdysi jsem ho žrala, ale to jsem byla malá. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=kzrn4rQb8z4
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod debbie » 20 zář 2010, 15:40

Kaja píše:Uvažujem nad témou druhý singel. Takže druhý singel už nemôže byť anglický. Hoci neviem prečo, LF sa páči taká aká je. Ľuďom sa páči anglická Baby. Tá singlom nebude. Obávam sa, že slovenská Baby nás berie preto, že poznáme tú anglickú verziu, ale mám obavy, že ľudia, čo okrem LF nič nepoznajú, slovenskú Baby príliš neocenia. Ono je to naozaj preklad originálu, text pekne sadol do hudby a pre nás je to O.K. - ale cudzích ľudí vôbec nemusí chytiť, je to príliš jednoduché. Ak musí byť singel slovenský, dospela som k presvedčeniu, že by to malo byť radšej Pod vodou. Krásna pieseň s originálnym textom, tá ľudí zaujme. Dnes som to otestovala aj na kolegyni - a dopadlo to podľa predpokladov. Pod vodou sa jej veľmi páčila, že je to krásne, slovenská Baby nie. :| Obávam sa, že slovenská Baby nebude vhodný singel, nemusí to dobre dopadnúť. Tak viem, že naštvem minimálne Sidney, ale sorry, no.


Tak já jsem obě písničky dávala poslechnout své kamarádce, která Mira vůbec nežere a Pod vodou ji dostala do kolen hned od začátku, melodií i textem. U Baby se jí libily hlavně sloky, kde ocenila krásnou barvu hlasu a text...ale Pod vodou jednoznačně zvitězila. Manželovi se zase líbí víc Baby, že je rockovější...bude to těžké rozhodování.. :D na obě lidí reagujiou velmi dobře. :D :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod zariva_kometka » 20 zář 2010, 15:44

mari píše:
Kaja píše:Uvažujem nad témou druhý singel. Takže druhý singel už nemôže byť anglický. Hoci neviem prečo, LF sa páči taká aká je. Ľuďom sa páči anglická Baby. Tá singlom nebude. Obávam sa, že slovenská Baby nás berie preto, že poznáme tú anglickú verziu, ale mám obavy, že ľudia, čo okrem LF nič nepoznajú, slovenskú Baby príliš neocenia. Ono je to naozaj preklad originálu, text pekne sadol do hudby a pre nás je to O.K. - ale cudzích ľudí vôbec nemusí chytiť, je to príliš jednoduché. Ak musí byť singel slovenský, dospela som k presvedčeniu, že by to malo byť radšej Pod vodou. Krásna pieseň s originálnym textom, tá ľudí zaujme. Dnes som to otestovala aj na kolegyni - a dopadlo to podľa predpokladov. Pod vodou sa jej veľmi páčila, že je to krásne, slovenská Baby nie. :| Obávam sa, že slovenská Baby nebude vhodný singel, nemusí to dobre dopadnúť. Tak viem, že naštvem minimálne Sidney, ale sorry, no.


Ja mám prekvapujúco rovnaký názor ,najskôr som bola nadšená slov.Baby ,no ked počujem Pod vodou ,zdá sa mi ,že do slov.éteru je lepšia tá .Ked už to musí byť slovenská skladba ,tak asi Pod vodou .Lepšie tam vynikne jeho hlas a má tiež pekný text.A čo tá záhadná utajená skladba - nebude nakoniec tá najkrajšia ...nad ňou vôbec neuvažuje ?



Mám také stejný názor....a zkusím to dát poslechnout někomu a pak vám dám vědět :-))
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Iva » 20 zář 2010, 15:58

prvy mail s nazorom od mojho klienta: poznas moj nazor...toto nie je moj styl....ale ta prva je rozhodne lepsia...prvy link bol Pod vodou
fuha :P
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod zariva_kometka » 20 zář 2010, 16:07

Iva píše:prvy mail s nazorom od mojho klienta: poznas moj nazor...toto nie je moj styl....ale ta prva je rozhodne lepsia...prvy link bol Pod vodou
fuha :P


mám taky odpověď od první "oběti" od úplného lajka :D ale LF už slyšela a zdála se jí fajn, prej "tý jo tak LF od Mira není tak špatná..."
Jinak jeví se jí lepší Pod vodou ;-)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron