Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirova tvorba-pokec

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Paula » 18 říj 2010, 23:13

Kaja píše:A inak aj Ty si, okrem mari, už asi plníš svoje povinnosti, Birkuš poslušne hlási, že sa napcháva. :lol:

jj..všimla som si, ani som nevedela, že Roman je taký poslušný :D včera som mu nakázala jesť hambáče a dnes napíše, že žerie ako prasiatko, no poslušný to chlapec :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Kaja » 18 říj 2010, 23:27

fanusicka píše:
Kaja píše:A inak aj Ty si, okrem mari, už asi plníš svoje povinnosti, Birkuš poslušne hlási, že sa napcháva. :lol:

jj..všimla som si, ani som nevedela, že Roman je taký poslušný :D včera som mu nakázala jesť hambáče a dnes napíše, že žerie ako prasiatko, no poslušný to chlapec :lol:

Konečne má naňho niekto pozitívny vplyv. Väčšinou sa tak poslušne netvári. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Franci » 19 říj 2010, 15:38

Vy ste neskutočné! :D Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Lenka » 19 říj 2010, 15:53

fanusicka píše:
Kaja píše:A inak aj Ty si, okrem mari, už asi plníš svoje povinnosti, Birkuš poslušne hlási, že sa napcháva. :lol:

jj..všimla som si, ani som nevedela, že Roman je taký poslušný :D včera som mu nakázala jesť hambáče a dnes napíše, že žerie ako prasiatko, no poslušný to chlapec :lol:

No ale mám obavy že i když jich sní strašně moc že stejně bude hubenej jako lunt:-)))))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod kobitka » 19 říj 2010, 22:45

Asi budete muset vymyslet opak liposukce. Pak by se Roman nemusel cpát hambáčema a bát se, že bude mít vysoký cholesterol. A hlavně v zimně by ho mělo co hřát
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Sidney » 20 říj 2010, 16:48

To len Roman sa ma napchavat? A co Mirecek, ved ten by mal tiez trosku pribrat, ked sa tak "casto" odhaluje. :lol: Roman je obleceny... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Jana » 20 říj 2010, 19:38

Sidney píše:To len Roman sa ma napchavat? A co Mirecek, ved ten by mal tiez trosku pribrat, ked sa tak "casto" odhaluje. :lol: Roman je obleceny... :mrgreen:

Romanko ľúbi sladké, z toho sa dá pribreť ale z ovocia a zeleniny? Priberá sa z tukov a :miro: tuk prijíma hádam len v orieškoch. Ale aj z piva. Lenže alkoholika z neho mať nechceme. Tak to bude ťažké. :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod kobitka » 20 říj 2010, 22:46

Jana píše:
Sidney píše:To len Roman sa ma napchavat? A co Mirecek, ved ten by mal tiez trosku pribrat, ked sa tak "casto" odhaluje. :lol: Roman je obleceny... :mrgreen:

Romanko ľúbi sladké, z toho sa dá pribreť ale z ovocia a zeleniny? Priberá sa z tukov a :miro: tuk prijíma hádam len v orieškoch. Ale aj z piva. Lenže alkoholika z neho mať nechceme. Tak to bude ťažké. :roll:

Jejda holka zlatá, kdyby tohle byla pravda,tak už je z Romana cvalík a Miro by ho pomalinku doháněl. Hold rychlý metabolismus nezpomalíte.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod mari » 25 říj 2010, 16:18

Mne sa páči Mirov drsný hlas ako spieval v SS poslednú slohu v Je to blízko ...Dúfam ,že niečo také bude aj na CD ...
A refrén v Troskách dúfam nedovolil zmeniť ,aj ten chcem aby zostal nepoškvrnený radiokazičmi !
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Leila » 25 říj 2010, 17:48

mari píše:Mne sa páči Mirov drsný hlas ako spieval v SS poslednú slohu v Je to blízko ...Dúfam ,že niečo také bude aj na CD ...
A refrén v Troskách dúfam nedovolil zmeniť ,aj ten chcem aby zostal nepoškvrnený radiokazičmi !

Presne ako Marta Jandová povedala, že sa jej páči ako potom do toho "zařve" a to sa veľmi páči aj mne a tiež dúfam, že raz niečo také naspieva, hlas má na to ako stvorený !!! :oops: :D
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Kaja » 25 říj 2010, 20:52

mari píše:Mne sa páči Mirov drsný hlas ako spieval v SS poslednú slohu v Je to blízko ...Dúfam ,že niečo také bude aj na CD ...
A refrén v Troskách dúfam nedovolil zmeniť ,aj ten chcem aby zostal nepoškvrnený radiokazičmi !

:thumbup: To aj mne.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Sidney » 25 říj 2010, 21:05

Leila píše:
mari píše:Mne sa páči Mirov drsný hlas ako spieval v SS poslednú slohu v Je to blízko ...Dúfam ,že niečo také bude aj na CD ...
A refrén v Troskách dúfam nedovolil zmeniť ,aj ten chcem aby zostal nepoškvrnený radiokazičmi !

Presne ako Marta Jandová povedala, že sa jej páči ako potom do toho "zařve" a to sa veľmi páči aj mne a tiež dúfam, že raz niečo také naspieva, hlas má na to ako stvorený !!! :oops: :D


Obávam sa, že na tomto cd sa nejakých hlasových zmien v rámci jednej pesničky nedočkáte. Všetko bude jednou farbou hlasu, tie pesničky si to nevyžadujú.
To sa hodí k iným typom skladieb. :mrgreen: Nebude ani jemný, ani drsný hlas, ani jačák, ani chraplák. Bude len jeden hlas a to ešte upravený zvukármi, SONY a producentom... :lol: :lol: :lol: Na tomto cd, Miro moc zo svojej hlasovej škály nepredvedie. Slovenské pesničky sú veľmi monotonne. Snád to príde časom, ked si už bude robiť veci "po svojom"...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Izabela Lopezova » 27 říj 2010, 11:06

Inak to je pravda, ze Mirov hlas by sa najma prejavil v rockovej hudbe a nie v slovenskych pesnickach typu "typicka SK hudba"
a inak vobec nic sa nehovori nikde o celkovej skupine Rosemaid, ako keby bol len Miro a nikto viac, ved aj oni super hraju a najma sa ich kvalita prejavi vzdy v poriadnej rockovej skladbe... (co ocakavam v 2CD)
Izabela Lopezova
 
Příspěvky: 26
Registrován: 12 říj 2010, 12:40

Re: Mirova tvorba-pokec

Příspěvekod Kaja » 27 říj 2010, 13:52

Aj na Muziklande má pochvalu: :D

od: Funhouse pre: Rosemaid
to si ty miro? počúvam aký dobrý spev,no a to ty. si ma prekvapil. veľmi dobré.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Předchozí

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron