Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Youtube kanál

Youtube kanál

Příspěvekod Andrew » 11 srp 2010, 12:53

Dnešním dnem začíná fungovat oficiální Youtube kanál na adrese http://youtube.com/user/RosemaidTV
Zdrojových videí máme hodně a budou rychle přibývat, takže je jenom otázkou lidských kapacit, kolik toho bude přibývat i na Youtube :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Youtube kanál

Příspěvekod ewilyn » 11 srp 2010, 13:48

vyborny napad :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Franci » 11 srp 2010, 14:41

Pekný kanál. Si zlatíčko.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Lenka » 11 srp 2010, 15:35

Andrew píše:Dnešním dnem začíná fungovat oficiální Youtube kanál na adrese http://youtube.com/user/RosemaidTV
Zdrojových videí máme hodně a budou rychle přibývat, takže je jenom otázkou lidských kapacit, kolik toho bude přibývat i na Youtube :)

Co dodat prostě super a dík. :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Ivana » 11 srp 2010, 19:07

Lenka píše:
Andrew píše:Dnešním dnem začíná fungovat oficiální Youtube kanál na adrese http://youtube.com/user/RosemaidTV
Zdrojových videí máme hodně a budou rychle přibývat, takže je jenom otázkou lidských kapacit, kolik toho bude přibývat i na Youtube :)

Co dodat prostě super a dík. :thumbup:


To je úplná paráda. Producentom veľká pochvala. Ja by som poprosila na tom TV kanále ROSEMAID nejaký zostrih : :miro: - ako klavírny virtuóz za doprovodu spievaného slova, ak nejaké také videjko existuje. Viem, že ho veľmi chválili, za jeho spev za doprovodu klavíra.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Kotě » 12 srp 2010, 00:03

Krásný počin...jen tak dál, díky! :lol: :lol: :lol: :miro: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Iva » 12 srp 2010, 02:00

Kotě píše:Krásný počin...jen tak dál, díky! :lol: :lol: :lol: :miro: :thumbup:


ze sa pridavam :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Franci » 12 srp 2010, 13:23

Ivana píše:
Lenka píše:
Andrew píše:Dnešním dnem začíná fungovat oficiální Youtube kanál na adrese http://youtube.com/user/RosemaidTV
Zdrojových videí máme hodně a budou rychle přibývat, takže je jenom otázkou lidských kapacit, kolik toho bude přibývat i na Youtube :)

Co dodat prostě super a dík. :thumbup:


To je úplná paráda. Producentom veľká pochvala. Ja by som poprosila na tom TV kanále ROSEMAID nejaký zostrih : :miro: - ako klavírny virtuóz za doprovodu spievaného slova, ak nejaké také videjko existuje. Viem, že ho veľmi chválili, za jeho spev za doprovodu klavíra.


Úplne súhlasím.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Youtube kanál

Příspěvekod lucka1992 » 12 srp 2010, 13:36

tak z klavirem bysem ho chtěla taky vidět musela by to byt krasa
lucka1992
 
Příspěvky: 543
Registrován: 05 črc 2010, 18:24

Re: Youtube kanál

Příspěvekod ikka » 13 srp 2010, 14:30

Nielen k RosemaidTV ale vlastne k všetkým videám a fotkám. Ani neviem ako to mám napísať, tak len v krátkosti.. Mne tie koncerty spoľahlivo unikajú. Keď som na jednom konci republiky, tak si môžem byť istá, že Mirov koncert je na tom druhom. Alebo mi do toho niečo vpadne. Zatiaľ som odkázaná na vaše fotky a videjká a som vám veeeľmi vďačná za každé z nich. A robia mi veľkú radosť. Aspoň takto mi prinesú trošku z Mirka a Rosemaid domov. Keď mi to zatiaľ nevychádza, aby som išla ja za nimi. Ale veď snáď sa podarí no.. Veď keď vidím tu skvelú atmosféru a energiu, čo tam tí chlapci na pódiu nechávajú. Ešte raz veľké ďakujem!
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Re: Youtube kanál

Příspěvekod mari » 13 srp 2010, 15:08

ikka píše:Nielen k RosemaidTV ale vlastne k všetkým videám a fotkám. Ani neviem ako to mám napísať, tak len v krátkosti.. Mne tie koncerty spoľahlivo unikajú. Keď som na jednom konci republiky, tak si môžem byť istá, že Mirov koncert je na tom druhom. Alebo mi do toho niečo vpadne. Zatiaľ som odkázaná na vaše fotky a videjká a som vám veeeľmi vďačná za každé z nich. A robia mi veľkú radosť. Aspoň takto mi prinesú trošku z Mirka a Rosemaid domov. Keď mi to zatiaľ nevychádza, aby som išla ja za nimi. Ale veď snáď sa podarí no.. Veď keď vidím tu skvelú atmosféru a energiu, čo tam tí chlapci na pódiu nechávajú. Ešte raz veľké ďakujem!

Pridávam sa ... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Franci » 13 srp 2010, 15:10

mari píše:
ikka píše:Nielen k RosemaidTV ale vlastne k všetkým videám a fotkám. Ani neviem ako to mám napísať, tak len v krátkosti.. Mne tie koncerty spoľahlivo unikajú. Keď som na jednom konci republiky, tak si môžem byť istá, že Mirov koncert je na tom druhom. Alebo mi do toho niečo vpadne. Zatiaľ som odkázaná na vaše fotky a videjká a som vám veeeľmi vďačná za každé z nich. A robia mi veľkú radosť. Aspoň takto mi prinesú trošku z Mirka a Rosemaid domov. Keď mi to zatiaľ nevychádza, aby som išla ja za nimi. Ale veď snáď sa podarí no.. Veď keď vidím tu skvelú atmosféru a energiu, čo tam tí chlapci na pódiu nechávajú. Ešte raz veľké ďakujem!

Pridávam sa ... :D



Takisto sa pridávam. So mnou zas nemá kto ísť.... a Aj sa dosť hanbím.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Haňula » 13 srp 2010, 21:40

Andrew píše:Dnešním dnem začíná fungovat oficiální Youtube kanál na adrese http://youtube.com/user/RosemaidTV
Zdrojových videí máme hodně a budou rychle přibývat, takže je jenom otázkou lidských kapacit, kolik toho bude přibývat i na Youtube :)

Skvělej nápad, díky :thumbup: :D :thumbup:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Andrew » 17 říj 2010, 23:10

Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Paula » 17 říj 2010, 23:20

Andrew píše:Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)

ďakujem za EN Baby :wink: a dočkáme sa zverejnenia aj ďalších piesní? :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Další

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron