Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Youtube kanál

Re: Youtube kanál

Příspěvekod adélka » 18 říj 2010, 11:25

Bára píše:
adélka píše:
Andrew píše:Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)


Opravdu úžasné, děkuju :!: :!: I slza ukápla. :) Pro mě mnohem lepší než s kapelou, jak jsem měla možnost slyšet ve Zličíně. Hrozně se mi to líbilo, i když v tom původním znění refrénu Baby se v těch výškách už trošičku trápil. Ale zvládl to. :)
Ale když tohle srovnáme se Superstar, tak ten hlas je úžasnej (nám se líbil i tehdy). Udělal obrovskej pokrok. :thumbup: Jak to bude znít na CD, to si ani netroufám odhadnout. Pilovali to dost dlouho, bude to výborný :thumbup:


Jo, zpívá fakt výborně, jak někde psal, má určitě vyšší rozsah, vyzpívá i hodně závratné výšky. S kapelou se to nedá tolik poznat, protože ho občas téměř úplně přehluší, ale z tohoto jsem byla úplně nadšená. :) :shock: Proto jsem hned poté, co jsem shlédla koncert ve Zličíně, psala, že by se mi moc líbilo, kdyby tam měli i nějaké klávesy. Na ty by mohl hrát klidně Miro, jde mu to fakt skvěle.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Youtube kanál

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 11:32

adélka píše: Jo, zpívá fakt výborně, jak někde psal, má určitě vyšší rozsah, vyzpívá i hodně závratné výšky. S kapelou se to nedá tolik poznat, protože ho občas téměř úplně přehluší, ale z tohoto jsem byla úplně nadšená. :) :shock: Proto jsem hned poté, co jsem shlédla koncert ve Zličíně, psala, že by se mi moc líbilo, kdyby tam měli i nějaké klávesy. Na ty by mohl hrát klidně Miro, jde mu to fakt skvěle.


spevacky pokrok tam urcite vidiet je :)
s tymi klavesami-no uprimne, viem si na konciku predstavit 1-2 pomale piesne hrane Mirom za doprovodu klavira,ale cely koncert :?: to nie, to on by nevydrzal stat na 1 mieste a aby poskakoval za klavesami- jeden David staci :D
koncerty s kapelou su 1 vec , a sem-tam i nejake unplugged s klavirom alebo gitarou :) ..uz sa tesim na Chodov :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Youtube kanál

Příspěvekod adélka » 18 říj 2010, 11:39

ewilyn píše:
adélka píše: Jo, zpívá fakt výborně, jak někde psal, má určitě vyšší rozsah, vyzpívá i hodně závratné výšky. S kapelou se to nedá tolik poznat, protože ho občas téměř úplně přehluší, ale z tohoto jsem byla úplně nadšená. :) :shock: Proto jsem hned poté, co jsem shlédla koncert ve Zličíně, psala, že by se mi moc líbilo, kdyby tam měli i nějaké klávesy. Na ty by mohl hrát klidně Miro, jde mu to fakt skvěle.


spevacky pokrok tam urcite vidiet je :)
s tymi klavesami-no uprimne, viem si na konciku predstavit 1-2 pomale piesne hrane Mirom za doprovodu klavira,ale cely koncert :?: to nie, to on by nevydrzal stat na 1 mieste a aby poskakoval za klavesami- jeden David staci :D
koncerty s kapelou su 1 vec , a sem-tam i nejake unplugged s klavirom alebo gitarou :) ..uz sa tesim na Chodov :wink:


Ne, já také nemyslím, že by měl hrát na klávesy celý koncert, ale jen 1-2 pomalé písně, při nichž by ale SEDÉL, neměl by samozřejmě takový ty visací klávesy jako David, nevím, jak se to přesně jmenuje. A pak by mohl v dalších rockových písních zase poskakovat. Ukázal by víc poloh, i tu šansonovou, která třeba mně se teda moc líbí. :) Koneckonců věnovat se šansonům a baladám mu radili i během ČSS, pokud si vzpomínám.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Bára » 18 říj 2010, 11:49

Radil mu to Hejma po Gottovi. Ale tohle je věc, která je na něm úžasná, protože on dovede v tý pomalý verzi dát tý písničce jedinečnej a neopakovatelnej nádech. Tomu klukovi věříš každý slovo - je tam duše :) A na druhý straně( s kapelou) tou samou skladbou strhne dav,kterej se jde vybláznit. To je právě ten dar, o kterým mluvil Habera.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Youtube kanál

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 11:51

Bára píše:Radil mu to Hejma po Gottovi. Ale tohle je věc, která je na něm úžasná, protože on dovede v tý pomalý verzi dát tý písničce jedinečnej a neopakovatelnej nádech. Tomu klukovi věříš každý slovo - je tam duše :) A na druhý straně s kapelou tou samou skladbou strhne dav,kterej se jde vybláznit. To je právě ten dar, o kterým mluvil Habera.


:thumbup: ..presne, je v tom uzasna charizma, a ta "dusa" a ten hlas je tak uzasne mnohofarebny :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Youtube kanál

Příspěvekod adélka » 18 říj 2010, 11:55

Bára píše:Radil mu to Hejma po Gottovi. Ale tohle je věc, která je na něm úžasná, protože on dovede v tý pomalý verzi dát tý písničce jedinečnej a neopakovatelnej nádech. Tomu klukovi věříš každý slovo - je tam duše :) A na druhý straně( s kapelou) tou samou skladbou strhne dav,kterej se jde vybláznit. To je právě ten dar, o kterým mluvil Habera.


Přesně, a tak by bylo hrozně fajn, kdyby mohl vždycky ukázat obě ty své polohy - kdy je jednou rockový showman, který umí strhnout dav, a podruhý písničkář u klavíru. V obou je podle mne přesvědčivý.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Bára » 18 říj 2010, 12:03

adélka píše:
Bára píše:Radil mu to Hejma po Gottovi. Ale tohle je věc, která je na něm úžasná, protože on dovede v tý pomalý verzi dát tý písničce jedinečnej a neopakovatelnej nádech. Tomu klukovi věříš každý slovo - je tam duše :) A na druhý straně( s kapelou) tou samou skladbou strhne dav,kterej se jde vybláznit. To je právě ten dar, o kterým mluvil Habera.


Přesně, a tak by bylo hrozně fajn, kdyby mohl vždycky ukázat obě ty své polohy - kdy je jednou rockový showman, který umí strhnout dav, a podruhý písničkář u klavíru. V obou je podle mne přesvědčivý.
V tohle doufám a moc zpěváků si na to netroufne. Co já vím, tak tuhle alternativu dělají Krajčo a Kolář a má to velký úspěch. Tahle vystoupení jsou žádaná, ale asi taky hodně pro uzavřenou společnost :wink: . Proto jsem ráda, že má Miro i kapelu, aby nám neskončil jako jeho spolubojovník. Ještě chci jednou poděkovat za ta videa, protože to visí na webu a všichni, kdo o to mají zájem, vidí, že nemusí nabízet jen velká vystoupení s kapelou, kde je za showmana.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Youtube kanál

Příspěvekod adélka » 18 říj 2010, 12:19

Bára píše:
adélka píše:
Bára píše:Radil mu to Hejma po Gottovi. Ale tohle je věc, která je na něm úžasná, protože on dovede v tý pomalý verzi dát tý písničce jedinečnej a neopakovatelnej nádech. Tomu klukovi věříš každý slovo - je tam duše :) A na druhý straně( s kapelou) tou samou skladbou strhne dav,kterej se jde vybláznit. To je právě ten dar, o kterým mluvil Habera.


Přesně, a tak by bylo hrozně fajn, kdyby mohl vždycky ukázat obě ty své polohy - kdy je jednou rockový showman, který umí strhnout dav, a podruhý písničkář u klavíru. V obou je podle mne přesvědčivý.
V tohle doufám a moc zpěváků si na to netroufne. Co já vím, tak tuhle alternativu dělají Krajčo a Kolář a má to velký úspěch. Tahle vystoupení jsou žádaná, ale asi taky hodně pro uzavřenou společnost :wink: . Proto jsem ráda, že má Miro i kapelu, aby nám neskončil jako jeho spolubojovník. Ještě chci jednou poděkovat za ta videa, protože to visí na webu a všichni, kdo o to mají zájem, vidí, že nemusí nabízet jen velká vystoupení s kapelou, kde je za showmana.


Určitě bude dobré, když to bude střídat. Získá tím i více publika. :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Franci » 18 říj 2010, 16:40

Andrew píše:Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)


Andrew, krásne. A ten začiatok. To ako keby zomrel a hovorili o tom v Reflexe. Tie obrázky a tá hudba :cry:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Youtube kanál

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 16:47

Franci píše:
Andrew píše:Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)


Andrew, krásne. A ten začiatok. To ako keby zomrel a hovorili o tom v Reflexe. Tie obrázky a tá hudba :cry:


je to krasne dojimave a pripomina to, co sa fakt mohlo stat, ale nastastie nestalo :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Franci » 18 říj 2010, 16:58

ewilyn píše:
Franci píše:
Andrew píše:Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)


Andrew, krásne. A ten začiatok. To ako keby zomrel a hovorili o tom v Reflexe. Tie obrázky a tá hudba :cry:


je to krasne dojimave a pripomina to, co sa fakt mohlo stat, ale nastastie nestalo :)


Veď to som myslela :cry: Som rada, že Anjel ochránil našeho anjelika. A ten záver, ako sa usmial... On je proste zlatý.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Leila » 18 říj 2010, 17:09

Andrew píše:Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)

Wow, Andrew, pohladil si mi dušu (spolu s Mirom a tým klavírom) :oops: Naozaj krásne :D Ďakujem 8)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Paula » 18 říj 2010, 17:39

ewilyn píše:
Bára píše:Radil mu to Hejma po Gottovi. Ale tohle je věc, která je na něm úžasná, protože on dovede v tý pomalý verzi dát tý písničce jedinečnej a neopakovatelnej nádech. Tomu klukovi věříš každý slovo - je tam duše :) A na druhý straně s kapelou tou samou skladbou strhne dav,kterej se jde vybláznit. To je právě ten dar, o kterým mluvil Habera.


:thumbup: ..presne, je v tom uzasna charizma, a ta "dusa" a ten hlas je tak uzasne mnohofarebny :D

baby, s týmto s vami súhlasím :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Youtube kanál

Příspěvekod gemini » 18 říj 2010, 17:57

jana1 píše:Co dodať nemam slov Miro naozaj nadherne spieva,to cd musi bvť krásne ,už aby bolo.Myslite že raz nam odíde do sveta?

Odejde, ale prý to bude pecka, až se zase vrátí. :wink:
gemini
 

Re: Youtube kanál

Příspěvekod gemini » 18 říj 2010, 18:06

Leila píše:
Andrew píše:Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)

Wow, Andrew, pohladil si mi dušu (spolu s Mirom a tým klavírom) :oops: Naozaj krásne :D Ďakujem 8)


Čekání opravdu stálo za to :thumbup: V noci jsem si nechala pohladit duši několikrát a zase jsem si vzpomněla, jak jsme už při zvukové zkoušce zcepeněli, když jsme slyšeli Mirův hlas.
gemini
 

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron