Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Youtube kanál

Re: Youtube kanál

Příspěvekod debbie » 18 říj 2010, 18:34

Nevím, co k tomu dodat, kapesnik byl fakt potřeba.. ještě, že jsem se na to nekoukla včera..čekala jsem a měla takový příjemný pocit, že to bude právě tohle, to slíbené video...ale pak mě přemohla únava. A ještě, že tak..asi bych měla divoké sny :D Tenkrát to vážně nemělo chybu. Ondro vřelé díky..i když jsem to viděla naživo, tak už jsem si to pustila minimálně 20x. :thumbup: Myslím, že jsme všichni u tohohle lehce pozapomněli na makeup a Kadrnožkovou, žádné vyžehlené vlasy a linky ...nemůžu si pomoci, ale takhle mu to prostě sedne nejvíc :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Youtube kanál

Příspěvekod debbie » 18 říj 2010, 18:37

gemini píše:
jana1 píše:Co dodať nemam slov Miro naozaj nadherne spieva,to cd musi bvť krásne ,už aby bolo.Myslite že raz nam odíde do sveta?

Odejde, ale prý to bude pecka, až se zase vrátí. :wink:



Jojo, to říkal, že se na ten návrat hrozně těší.. :D :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Youtube kanál

Příspěvekod debbie » 18 říj 2010, 18:41

gemini píše:
Leila píše:
Andrew píše:Připravte si kapesníky :)
http://www.youtube.com/watch?v=tFmHutqwJqI

A pozor, je to zatím druhé publikované video v HD. Takže jestli máte velký monitor, rychlé připojení a rychlý počítač, můžete se kochat v opravdu velkém rozlišení :)

Wow, Andrew, pohladil si mi dušu (spolu s Mirom a tým klavírom) :oops: Naozaj krásne :D Ďakujem 8)


Čekání opravdu stálo za to :thumbup: V noci jsem si nechala pohladit duši několikrát a zase jsem si vzpomněla, jak jsme už při zvukové zkoušce zcepeněli, když jsme slyšeli Mirův hlas.


Hm, tak ty jsi vydržela? Vidíš a já to říkala, že bude něco pěknýho..no a pak odpadla.. :D :D ale o to bylo ráno to probuzení příjemněší :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Youtube kanál

Příspěvekod gemini » 18 říj 2010, 18:57

debbie píše:Hm, tak ty jsi vydržela? Vidíš a já to říkala, že bude něco pěknýho..no a pak odpadla.. :D :D ale o to bylo ráno to probuzení příjemněší :thumbup: :thumbup:


My jsme na tebe s Lilií myslely, jak hezky v klidu chrupeš a ráno budeš příjemně překvapená. Já jsem musela počkat, až tady miláčkové přestanou courat, ale pak jsem si několikrát užila :lol:
gemini
 

Re: Youtube kanál

Příspěvekod debbie » 18 říj 2010, 19:02

gemini píše:
debbie píše:Hm, tak ty jsi vydržela? Vidíš a já to říkala, že bude něco pěknýho..no a pak odpadla.. :D :D ale o to bylo ráno to probuzení příjemněší :thumbup: :thumbup:


My jsme na tebe s Lilií myslely, jak hezky v klidu chrupeš a ráno budeš příjemně překvapená. Já jsem musela počkat, až tady miláčkové přestanou courat, ale pak jsem si několikrát užila :lol:


Teda...měly jste mě probudit ...no je fakt, že by se asi vzbudil i taťka..a za to jeho klepání na hlavu by to nestálo... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Lenka » 18 říj 2010, 19:03

debbie píše:Nevím, co k tomu dodat, kapesnik byl fakt potřeba.. ještě, že jsem se na to nekoukla včera..čekala jsem a měla takový příjemný pocit, že to bude právě tohle, to slíbené video...ale pak mě přemohla únava. A ještě, že tak..asi bych měla divoké sny :D Tenkrát to vážně nemělo chybu. Ondro vřelé díky..i když jsem to viděla naživo, tak už jsem si to pustila minimálně 20x. :thumbup: Myslím, že jsme všichni u tohohle lehce pozapomněli na makeup a Kadrnožkovou, žádné vyžehlené vlasy a linky ...nemůžu si pomoci, ale takhle mu to prostě sedne nejvíc :thumbup: :thumbup:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Youtube kanál

Příspěvekod gemini » 18 říj 2010, 19:12

debbie píše:
gemini píše:
debbie píše:Hm, tak ty jsi vydržela? Vidíš a já to říkala, že bude něco pěknýho..no a pak odpadla.. :D :D ale o to bylo ráno to probuzení příjemněší :thumbup: :thumbup:


My jsme na tebe s Lilií myslely, jak hezky v klidu chrupeš a ráno budeš příjemně překvapená. Já jsem musela počkat, až tady miláčkové přestanou courat, ale pak jsem si několikrát užila :lol:


Teda...měly jste mě probudit ...no je fakt, že by se asi vzbudil i taťka..a za to jeho klepání na hlavu by to nestálo... :lol: :lol:


O nic jsi nepřišla, navíc nemáš kruhy pod očima. :wink:
gemini
 

Re: Youtube kanál

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 19:20

debbie píše:
gemini píše:
jana1 píše:Co dodať nemam slov Miro naozaj nadherne spieva,to cd musi bvť krásne ,už aby bolo.Myslite že raz nam odíde do sveta?

Odejde, ale prý to bude pecka, až se zase vrátí. :wink:



Jojo, to říkal, že se na ten návrat hrozně těší.. :D :lol:


nieco, o com nevieme :?:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Sidney » 18 říj 2010, 19:29

Ach, aké to bolo smutné... Ešte bude pokračovanie???
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Kaja » 18 říj 2010, 19:32

ewilyn píše:
Bára píše:Radil mu to Hejma po Gottovi. Ale tohle je věc, která je na něm úžasná, protože on dovede v tý pomalý verzi dát tý písničce jedinečnej a neopakovatelnej nádech. Tomu klukovi věříš každý slovo - je tam duše :) A na druhý straně s kapelou tou samou skladbou strhne dav,kterej se jde vybláznit. To je právě ten dar, o kterým mluvil Habera.


:thumbup: ..presne, je v tom uzasna charizma, a ta "dusa" a ten hlas je tak uzasne mnohofarebny :D


Presne, vystihli ste to, dievčatá. Miro je na našej hudobnej scéne naozaj výninmočný zjav, má to, čo majú hviezdy veľkého formátu. Teraz len ako bude na sebe ďalej pracovať a ako mu bude priať šťastie. Myslím, že zatiaľ pri ňom stojí a dúfam, že bude aj naďalej. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Youtube kanál

Příspěvekod gemini » 18 říj 2010, 20:13

ewilyn píše:nieco, o com nevieme :?:


To už jsme psaly v srpnu (v Praze jsme byly hodně zvědavé a jednu věc jsme se nakonec dozvěděly).
gemini
 

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Ivana » 18 říj 2010, 21:06

Keď pozerám to video, vidím, že som neinvestovala do SMS počas ČSS zbytočne. Je to balzam na dušu, vidieť, že som sa nemýlila a nesklamala. V žiadnej Superstar ma nikto nedokázal tak zaujať. Nádherné video, spev, prostredie, výborný kameraman, čo dodať super :thumbup:
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Youtube kanál

Příspěvekod mari » 18 říj 2010, 21:24

A ja blbec počúvam Fan radio a našla som to až pred chvíľou :roll: :roll: :roll: Tak nám začali znovu Vianoce :thumbup:
A dakujem všetkým ,ktorí to spáchali :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Youtube kanál

Příspěvekod Andrew » 18 říj 2010, 21:41

Sidney píše:Ach, aké to bolo smutné... Ešte bude pokračovanie???

Jasně. A můžeš si vybrat. Čo sa týka lásky nebo Pod vodou :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Youtube kanál

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 21:44

Andrew píše:
Sidney píše:Ach, aké to bolo smutné... Ešte bude pokračovanie???

Jasně. A můžeš si vybrat. Čo sa týka lásky nebo Pod vodou :D


ja si vyberam Wicked game :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron