Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Rosemaid

Re: Rosemaid

Příspěvekod Bára » 14 zář 2010, 23:24

mari píše:
fanusicka píše:
Leila píše:Asi mu ho nemá kto pokrstiť, tak preto presúva termíny :P Axel Rose nedostal vízum na Slovensko a Bon Jovi nemá čas :lol:

:lol: :thumbup: :lol:

Elegánovi s americkým úsmevom kto krstil ? Nie Kája ? :?
Asi Kája a taky se tam motal Hejma :roll: Tyhle dva bych snad na křtu i oželela. Žádný delegace, pěkně se svými fanoušky. :D Pokud by tam už měl někoho zvát, tak se přimlouvám za Martu a mohli by dát nějakej duet (Miro něco vyprodukuje :D )Ale to by byla asi ideální představa. Marta je na roztrhání. Dokončuje se skupinou album a jde snad taky do nějaký poroty v Německu. Dokonce nebude nějakej měsíc hrát v Baronu Prášilovi.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Rosemaid

Příspěvekod mari » 14 zář 2010, 23:29

Bára píše:
mari píše:Elegánovi s americkým úsmevom kto krstil ? Nie Kája ? :?
Asi Kája a taky se tam motal Hejma :roll: Tyhle dva bych snad na křtu i oželela. Žádný delegace, pěkně se svými fanoušky. :D Pokud by tam už měl někoho zvát, tak se přimlouvám za Martu a mohli by dát nějakej duet (Miro něco vyprodukuje :D )Ale to by byla asi ideální představa. Marta je na roztrhání. Dokončuje se skupinou album a jde snad taky do nějaký poroty v Německu. Dokonce nebude nějakej měsíc hrát v Baronu Prášilovi.


Ja som zasa myslela ,aby sme neboli menej ...Kdyš vy inženýrku ...tak my doktora !!! :lol: A vybaviť tomu Axlovi vízum ... :|
Ak nie ,tak Marta !
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Rosemaid

Příspěvekod Paula » 14 zář 2010, 23:40

mari píše:
fanusicka píše:on už mal aj krstiny? :shock: časový a teplotný rozdiel mi akosi nerobí dobre :mrgreen:

Ked má album ??? Hovoríme o tom istom ? Dúfam ,že vieš ,kto má teraz najbelší úsmev v CZ -SK ?

hovoríme o tom istom :wink: na mňa musíš dnes a zajtra pomalšie..vieš, slniečko mi moc pražilo na hlavičku :lol: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rosemaid

Příspěvekod Bára » 14 zář 2010, 23:41

mari píše:
Bára píše:
mari píše:Elegánovi s americkým úsmevom kto krstil ? Nie Kája ? :?
Asi Kája a taky se tam motal Hejma :roll: Tyhle dva bych snad na křtu i oželela. Žádný delegace, pěkně se svými fanoušky. :D Pokud by tam už měl někoho zvát, tak se přimlouvám za Martu a mohli by dát nějakej duet (Miro něco vyprodukuje :D )Ale to by byla asi ideální představa. Marta je na roztrhání. Dokončuje se skupinou album a jde snad taky do nějaký poroty v Německu. Dokonce nebude nějakej měsíc hrát v Baronu Prášilovi.


Ja som zasa myslela ,aby sme neboli menej ...Kdyš vy inženýrku ...tak my doktora !!! :lol: A vybaviť tomu Axlovi vízum ... :|
Ak nie ,tak Marta !
Proto to vydání oddaluje, nikdo nemá čas nebo není na dosah. Axela prošvih, ti jsou tuším příští týden v Praze v O2 aréně. Vzhledem k tomu, že se Axel taky rád zpozdí, mohli by se nakonec setkat :lol: Pro ty dva zřejmě měsíc sem, měsíc tam. :roll: To nehraje žádnou roli. My už to nějak pobereme, trpělivost máme nacvičenou a do té doby se nějak zabavíme. :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Rosemaid

Příspěvekod Bára » 14 zář 2010, 23:45

fanusicka píše:
mari píše:
fanusicka píše:on už mal aj krstiny? :shock: časový a teplotný rozdiel mi akosi nerobí dobre :mrgreen:

Ked má album ??? Hovoríme o tom istom ? Dúfam ,že vieš ,kto má teraz najbelší úsmev v CZ -SK ?

hovoríme o tom istom :wink: na mňa musíš dnes a zajtra pomalšie..vieš, slniečko mi moc pražilo na hlavičku :lol: :mrgreen:
Jo, objevil se jeden úplně novej zářivě bílej chrup (sám velký vítěz). Připrav se na nejhorší :roll: Taky má novou přítelkyni a spoustu tanečnic kolem sebe. Asi chystají estrádní turné.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Rosemaid

Příspěvekod mari » 14 zář 2010, 23:47

Bára píše:Proto to vydání oddaluje, nikdo nemá čas nebo není na dosah. Axela prošvih, ti jsou tuším příští týden v Praze v O2 aréně. Vzhledem k tomu, že se Axel taky rád zpozdí, mohli by se nakonec setkat :lol: Pro ty dva zřejmě měsíc sem, měsíc tam. :roll: To nehraje žádnou roli. My už to nějak pobereme, trpělivost máme nacvičenou a do té doby se nějak zabavíme. :D

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Rosemaid

Příspěvekod mari » 14 zář 2010, 23:49

Bára píše:
fanusicka píše:
mari píše:Ked má album ??? Hovoríme o tom istom ? Dúfam ,že vieš ,kto má teraz najbelší úsmev v CZ -SK ?

hovoríme o tom istom :wink: na mňa musíš dnes a zajtra pomalšie..vieš, slniečko mi moc pražilo na hlavičku :lol: :mrgreen:
Jo, objevil se jeden úplně novej zářivě bílej chrup (sám velký vítěz). Připrav se na nejhorší :roll: Taky má novou přítelkyni a spoustu tanečnic kolem sebe. Asi chystají estrádní turné.

Slony sú už nakreslené !!!Tie tiež niekde nájdeš ! :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Rosemaid

Příspěvekod Iva » 15 zář 2010, 01:04

Ano Tommy to psal ;-) a už jsem našla ten termín, vážně to je do Vídně...22. listopadu...[/quote]

Kde si to nasla? Prosim. Ja teda AB pocuvam uz dlhsie ale zo vsetkych planovanych koncertov som nasla najblizsie Linz..a to je tada od Viedne daleko
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Rosemaid

Příspěvekod zariva_kometka » 15 zář 2010, 08:48

Iva píše:Ano Tommy to psal ;-) a už jsem našla ten termín, vážně to je do Vídně...22. listopadu...


Kde si to nasla? Prosim. Ja teda AB pocuvam uz dlhsie ale zo vsetkych planovanych koncertov som nasla najblizsie Linz..a to je tada od Viedne daleko[/quote]


Měla jsem zafixováno, že to Tom psal i tu Vídeň...tak jsem se koukla na tour, které teď AB pojede, a ten datum sedí....
Koukala jsem, že má být i párkrát v Německu.
http://alterbridge.com/ klikni na Tour
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Rosemaid

Příspěvekod Paula » 15 zář 2010, 09:21

mari píše:
Bára píše:
fanusicka píše:hovoríme o tom istom :wink: na mňa musíš dnes a zajtra pomalšie..vieš, slniečko mi moc pražilo na hlavičku :lol: :mrgreen:
Jo, objevil se jeden úplně novej zářivě bílej chrup (sám velký vítěz). Připrav se na nejhorší :roll: Taky má novou přítelkyni a spoustu tanečnic kolem sebe. Asi chystají estrádní turné.

Slony sú už nakreslené !!!Tie tiež niekde nájdeš ! :lol:

ako vidím mám čo doháňať a vy ste sa tu za ten čas určite nenudili, keď ste už aj slony kreslili :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rosemaid

Příspěvekod ewilyn » 15 zář 2010, 13:52

fanusicka píše:
mari píše: Slony sú už nakreslené !!!Tie tiež niekde nájdeš ! :lol:

ako vidím mám čo doháňať a vy ste sa tu za ten čas určite nenudili, keď ste už aj slony kreslili :lol:


nie my, to ini :wink: ...ved uvidis- najdes v 2. brehoch :lol: ...i ine obrazky- uz nie tak pekne :D
A my co, nezalozime si tiez kresliarsky kruzok ?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Rosemaid

Příspěvekod Lilie » 15 zář 2010, 14:01

ewilyn píše:
fanusicka píše:
mari píše: Slony sú už nakreslené !!!Tie tiež niekde nájdeš ! :lol:

ako vidím mám čo doháňať a vy ste sa tu za ten čas určite nenudili, keď ste už aj slony kreslili :lol:


nie my, to ini :wink: ...ved uvidis- najdes v 2. brehoch :lol: ...i ine obrazky- uz nie tak pekne :D
A my co, nezalozime si tiez kresliarsky kruzok ?


Chystám se na kurzík kreslení pravou mozkovou hemisférou, máme si přinést obrázky ZAJÍMAVÝCH osob - hádejte, koho si vezmu s sebou? :D :wink: A taky nějakých třeba ošklivých, ale výrazných lidí, kdo myslíte, že to jistí? :D Jen jestli neoslepnu z toho jeho zářivého úsměvu :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Rosemaid

Příspěvekod Bára » 15 zář 2010, 14:06

ewilyn píše:
fanusicka píše:
mari píše: Slony sú už nakreslené !!!Tie tiež niekde nájdeš ! :lol:

ako vidím mám čo doháňať a vy ste sa tu za ten čas určite nenudili, keď ste už aj slony kreslili :lol:


nie my, to ini :wink: ...ved uvidis- najdes v 2. brehoch :lol: ...i ine obrazky- uz nie tak pekne :D
A my co, nezalozime si tiez kresliarsky kruzok ?
V tom případě sama sebe vyřazuju pro naprostou neschopnost a absenci talentu :( Ale co my víme, třeba tu někdo takový skrytý talent je :D Ale vzhledem k tomu, že se blížíme ke 40 000 příspěvků a oni mají jen asi 30 000 návštěv (a to je nás tady oficiálně asi třetina), tak na kreslení asi nedojde. My jsme si holt svoje slony odbyli během Superstar, pak už to bylo jenom lepší a lepší. :thumbup: Stále je co řešit, tak se kresbiček tady zatím neobávám. Nuda nám nehrozí. :roll: Já se přiznám, že zatím mám vždycky mravenčení kolem žaludku :wink: , když se objeví nějakej novej příspěvek v registrovaných, jestli zase to naše tornádo něco neprovedlo nebo se mu něco nestalo. Adrenalín nám nechybí. :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Rosemaid

Příspěvekod Paula » 15 zář 2010, 15:07

mari píše:Elegánovi s americkým úsmevom kto krstil ? Nie Kája ? :?

krstil mu Nuñez :wink:
http://www.cas.sk/clanok/179384/chodur- ... -zuby.html
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Rosemaid

Příspěvekod Paula » 15 zář 2010, 15:09

ewilyn píše:nie my, to ini :wink: ...ved uvidis- najdes v 2. brehoch :lol: ...i ine obrazky- uz nie tak pekne :D
A my co, nezalozime si tiez kresliarsky kruzok ?

už som to našla..niektoré obrázky si im podarili..nakreslili ho oveľa krajšieho ako je v skutočnosti..majú talent :D
noo..to by som sa musela najprv naučiť kresliť..zatiaľ zvládam slnko, oblaky, dom a strom :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron