Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirův web

Re: Mirův web

Příspěvekod Kaja » 02 říj 2010, 12:44

A teraz vidím, že je aj Twitter, tie odkazy aj na FB, takže je kopa miesta na komunikáciu aj tu. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirův web

Příspěvekod Lenka » 02 říj 2010, 12:46

Bára píše:Stránky krásný, doprovodnej a vysvětlující text K LF hrozně smutnej :roll: A Miro nás hezky přivítal - žvýkačku zřejmě vůbec nevyndá z pusy :D :D Ten se jednou udusí, až ji vdechne.

No tak to mi i slza ukápla.Jo a žvejka to už prostě k Mirovi patří :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Mirův web

Příspěvekod Iva » 02 říj 2010, 13:18

Malo by sa zacat podla mna s odstranovanim gramatickych chyb, aby to vyzeralo este profesionalnejsie
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Mirův web

Příspěvekod fili » 02 říj 2010, 14:28

:thumbup: konečně nastal ten "koniec týždňa" !!!...no,já budu trochu kritická,ale nejdřív jedno velké DÍKY!!! stvořitelům webu za jeho vytvoření a spuštění :thumbup: ...a teď,co se mi nelíbí:hlavní stránka přeplácaná,logo "R sedící slečna D" mi přijde takové :roll: ...jak to napsat...jako logo "N.Clubu",gramatické chyby,chybějící písmena ve slovech, BIO-Tamás v češtině-proč??? ...takže celková spokojenost 70%...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mirův web

Příspěvekod Sidney » 02 říj 2010, 14:34

Vyzerá to dobre. Nerozumiem na čo je ten twitter a myspace. :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Mirův web

Příspěvekod Lilie » 02 říj 2010, 15:11

fili píše::thumbup: konečně nastal ten "koniec týždňa" !!!...no,já budu trochu kritická,ale nejdřív jedno velké DÍKY!!! stvořitelům webu za jeho vytvoření a spuštění :thumbup: ...a teď,co se mi nelíbí:hlavní stránka přeplácaná,logo "R sedící slečna D" mi přijde takové :roll: ...jak to napsat...jako logo "N.Clubu",gramatické chyby,chybějící písmena ve slovech, BIO-Tamás v češtině-proč??? ...takže celková spokojenost 70%...


Jo, to souhlasím, kdopak toto vymyslel? :roll:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův web

Příspěvekod Paula » 02 říj 2010, 15:31

Sidney píše:Vyzerá to dobre. Nerozumiem na čo je ten twitter a myspace. :?:

na lepšiu propagáciu kapely :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Mirův web

Příspěvekod Franci » 02 říj 2010, 15:59

Mne tá stránka nechce isť. Hodte link. A veliké diki Andrewowi a Martinke.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Mirův web

Příspěvekod Sidney » 02 říj 2010, 16:31

Franci píše:Mne tá stránka nechce isť. Hodte link. A veliké diki Andrewowi a Martinke.


http://www.mirosmajda.sk
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Mirův web

Příspěvekod Lilie » 02 říj 2010, 16:36

Chápete, proč v biografii u všech je to normálně psáno slovensky, jen zrovna u Tomiho ČESKY? :roll: :lol: Když už, tak snad aspoň anglicky........
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 02 říj 2010, 17:08

Co se nějakého fóra týče, to bude věc fanklubu. Na oficiálních stránkách jde o něco trochu jiného, tam by měla být prezentace kapely navenek směrem k organizátorům akcí, atd. Fanoušci si budou most pokecat na fanklubu. A ten taky časem přijde v nové podobě (už nebude oranžový na bílém pozadí :) ).

Nějaký systém otázek a odpovědi bude, dokonce to bude zmíněno v jednom z videí, které se koncem některého jiného týdne objeví na Youtube :) Mělo by to fungovat jako chat, co bývá na blesku/idnes/... (netuším, proč tomu říkají chat, když to chat není, ale co už) - prostě budou se posílat otázky, projdou nějakým odcmukovacím filtrem a jednou za čas se objeví odpovědi.

K čemu je Twitter a Myspace je dobrá otázka :) Já si myslím že na ... :D Ony tyhle profily se stejně budou navzájem zrcadlit, takže by na všech mělo být cca to samé, a jde spíš o to, že jsou lidi, kteří FB nemají a nechtějí, tak aby se k tomu dostali i jinak. Bohužel představa, že by Miro nebo zbytek kapely používali Twitter k opravdovému twittování, je nereálná.

Co se loga týče, je to podle návrhu Mira. Překvapuje mě, že zrovna ty, Lilie, tohle nevíš :shock: :lol:

Pokud máte k webu nějaké obsahové výhrady, dejte prosím vědět přímo Martině, do toho já se snažím nezasahovat. Každopádně ten Tomiho text je česky schválně, protože my si - narozdíl od Sidney :wink: :lol: - nemyslíme, že každý od narození umí anglicky, takže ho Martina přeložila. Mimochodem, on ten anglický originál nebyl nic moc :) Kdyby se to bralo do důsledku, mělo by vadit i to, že ta stránka je kompletně česky, jenom ty dotazníky a texty, co psal Miro, jsou slovensky. Ono totiž původně měly existovat tři jazykové mutace - česká, slovenská a anglická - na kterých by bylo všechno (kromě blogu) překládané. A prozatím jsme to odložili, protože ta česká a slovenská měla, upřímně řečeno, existovat jenom proto, aby slováci nebyli naštvaní, že má Šmajda web česky. Anglická verze se ale časem určitě objeví.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 02 říj 2010, 17:20

Ivana píše:Posledný dotaz, otázka, ak niekto vytvára stránky, tak je niekde odkaz na stvoriteľa, syn sa tomu v minulosti venoval, tak si ten odkaz snáď zaslúžiš

Jo, ještě jsem chtěl reagovat na tohle, ale nad ránem už jsem to nějak nedal :)
Ano, bývá to zvykem. Pravdou ale je jednak to, že jsme to s Mirem nikdy neřešili, a druhak, že já na tom netrvám, protože stejně jako v případě fotek (které označuju jenom v naší galerii, aby je někdo nevydával za svoje, na ofiko webu je na nich jenom adresa webu) se zrovna tímhle neživím, takže ani takovouhle referenci nepotřebuju. Navíc od spuštění stránek už mám na FB 4 žádosti o kamarádění a 3 zprávy od lidí, které vůbec neznám a čím víc budu někde jmenovaný, tím to bude horší :lol:
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 02 říj 2010, 17:22

Lenka píše:Jo jo jsou fajn a dokonce i kamarádka která taky dělal pár "jen webovek" byla překvapená myslela že to dělala nějaká agentura :thumbup:

Hele, ty agenturo :lol: I v tý největší agentuře na světě seděj u počítačů obyčejný Andrewové a bouchaj jeden web za druhym. Tak si Andrew jeden bouchnul na vlastní triko :lol:
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod Lilie » 02 říj 2010, 17:46

Co se loga týče, je to podle návrhu Mira. Překvapuje mě, že zrovna ty, Lilie, tohle nevíš


Ne, tak tohle skutečně nevím.....Nebo mi to ušlo, to víš, já jsem přece spíš přes to "masíčko", než přes texty..... :D :D A to původní logo se mi teda líbilo víc.....
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 02 říj 2010, 17:48

Lilie píše:A to původní logo se mi teda líbilo víc.....

Tak to se obávám, že jste s Matyášem jediní.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty