Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirův web

Re: Mirův web

Příspěvekod Sidney » 05 říj 2010, 17:13

quote]

Ja viem, že sa kritika zíde, pretože na "idoloch" ju málokto vidí. Moje kritéria na dobrú hudbu sú veľmi vysoké. Slovenská a česká hudba ich nesplňa. Pre mňa je to pomaly katastrofa, tá naša scéna. Preto sa obávam, čo bude dalej, lebo viem ako to na Slovensku chodí... Cakala som od prvého albumu viac. Aj tie slovenské pesničky si dokážem vypočuť do konca ale do nejakého MP3 mixu medzi Daughtry, DL, U2, Foreigner, Lifehouse, Van Halen atd. by som si ich určite nedala, ale LF a BABY áno... Tie tam celkom pekne zapadnú. Trpezlivosť nepatrí medzi moje kladné vlastnosti, ale v pripade Mira počkám ešte na druhé cd. Ale na tretie už nie... :mrgreen: Sestra má podobný názor, pôvodne sme si to cd chceli kúpiť ale po SK Baby a sklamaní z prerobeného Businessu sme sa rozhodli, že nie.[/quote]
Sidney veď som Ti povedala že Ti ho kúpim. A darovanému koňovi... a tie zuby má mimochodom super, aj hriva a stavba tela je krásna a erdží tiež celkom slušne, švih ani iskra v oku mu nechýba tak čo? Ešte som na niečo zabudla? :lol: Doriešime. :oops: S odtlačkom kopýtka ho hádam neodmietneš hm? :P Ale nič nie je dokonalé a pánu Bohu vďaka za kritikov. Vieš že ja si na Tebe tvoju úprimnosť vážim.[/quote]

Jana, dobre urobíš (a krásně jsi to napsala :thumbup: ). Sidney bude mít jedinečné CD a Miro o kousek podpory navíc. Kritika nevadí, jen bych ráda uvedla, že Trosky jsou mnohem a mnhem lepší než Business - teď už se to dá poslouchat. A jestli Sidney na textu nezáleží, tak by jí fakt mělo být jedno, že je to slovensky.[/quote]

Ten slovenský mi totálne vadí, nehodí sa k hudbe. Všetky pesničky, ktoré sú hudobne dobré, slovenčina pokazí. Ked sú hudobne zlé, tak je to jedno, ale pri poniektorých Mirových pesničkách je to škoda.
Janke vopred dakujem za cd... :mrgreen: To bude prvé (myslím že aj posledné) SK cd, ktorého majiteľom sa stanem... :mrgreen:
Janka, aj ty si potom vybereš, ale poriadnu muziku, bude to na Vianoce pod stromček... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Mirův web

Příspěvekod Bára » 05 říj 2010, 19:53

Andrew píše:
Bára píše:Z mýho laickýho hlediska - nevypadá to jako stránka modela (a klidně to i takhle mohlo dopadnout, máme na to předpoklady, že :!: :D )

To bych nedovolil :D Navíc blonďák se sám snaží v image (v mezích možností :) ) přitvrzovat, takže to, že to má být tmavé a poškrábané, bylo v zadání :)
Vím, že bys do nedovolil nebo se na tom nepodílel, ale stále vstupujeme na pole neorané a nikdy nevíš, co se v které hlavě urodí. I když v tomhle už ho asi trochu známe, ale pořád tam je taková malá špetka obav, co zase vyvede :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mirův web

Příspěvekod Franci » 06 říj 2010, 14:57

Bára píše:
Andrew píše:
Bára píše:Z mýho laickýho hlediska - nevypadá to jako stránka modela (a klidně to i takhle mohlo dopadnout, máme na to předpoklady, že :!: :D )

To bych nedovolil :D Navíc blonďák se sám snaží v image (v mezích možností :) ) přitvrzovat, takže to, že to má být tmavé a poškrábané, bylo v zadání :)
Vím, že bys do nedovolil nebo se na tom nepodílel, ale stále vstupujeme na pole neorané a nikdy nevíš, co se v které hlavě urodí. I když v tomhle už ho asi trochu známe, ale pořád tam je taková malá špetka obav, co zase vyvede :D

Presne tak. A Tmavý a poškrábaný je akože ten web, nie on. :miro:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Mirův web

Příspěvekod Ivana » 07 říj 2010, 21:51

Na oficiálnej stránke je odkaz na TV Markíza a TV Nova, nevšimla som si , že by to tam bolo predtým. Miro má s nimi nejakú zmluvu? Odkazy sa na stránky nedávajú bezdôvodne. Vie to niekto vysvetliť. Zmluva z čias ČSS už určite vypršala,
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 07 říj 2010, 21:52

Ivana píše:Na oficiálnej stránke je odkaz na TV Markíza a TV Nova, nevšimla som si , že by to tam bolo predtým. Miro má s nimi nejakú zmluvu? Odkazy sa na stránky nedávajú bezdôvodne. Vie to niekto vysvetliť. Zmluva z čias ČSS už určite vypršala,

Přidal jsem je tam na Mirovo přání. A pokud vím, smlouva finalistů stále platí.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod ewilyn » 07 říj 2010, 21:56

Andrew píše:
Ivana píše:Na oficiálnej stránke je odkaz na TV Markíza a TV Nova, nevšimla som si , že by to tam bolo predtým. Miro má s nimi nejakú zmluvu? Odkazy sa na stránky nedávajú bezdôvodne. Vie to niekto vysvetliť. Zmluva z čias ČSS už určite vypršala,

Přidal jsem je tam na Mirovo přání. A pokud vím, smlouva finalistů stále platí.


ako to, ze zmluva stale plati ? :shock: ved mala platit iba par mesiacov po sutazi...a uz je to viac nez rok
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirův web

Příspěvekod Ivana » 07 říj 2010, 21:57

Andrew píše:
Ivana píše:Na oficiálnej stránke je odkaz na TV Markíza a TV Nova, nevšimla som si , že by to tam bolo predtým. Miro má s nimi nejakú zmluvu? Odkazy sa na stránky nedávajú bezdôvodne. Vie to niekto vysvetliť. Zmluva z čias ČSS už určite vypršala,

Přidal jsem je tam na Mirovo přání. A pokud vím, smlouva finalistů stále platí.

To si ich zaviazali do dôchodku ? Nechce sa mi to veriť, nebude za tým niečo iné?
Takáto propagácia nie je zadarmo.
Cítim, že sa niečo deje, čo nevieme.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Mirův web

Příspěvekod Bára » 07 říj 2010, 22:36

Ivana píše:
Andrew píše:
Ivana píše:Na oficiálnej stránke je odkaz na TV Markíza a TV Nova, nevšimla som si , že by to tam bolo predtým. Miro má s nimi nejakú zmluvu? Odkazy sa na stránky nedávajú bezdôvodne. Vie to niekto vysvetliť. Zmluva z čias ČSS už určite vypršala,

Přidal jsem je tam na Mirovo přání. A pokud vím, smlouva finalistů stále platí.

To si ich zaviazali do dôchodku ? Nechce sa mi to veriť, nebude za tým niečo iné?
Takáto propagácia nie je zadarmo.
Cítim, že sa niečo deje, čo nevieme.
V týhle souvislosti je potom divný, že Martin snad nikde nic takového nemá. Na webu teda rozhodně ne. Tam bych to zákonitě očekávala, protože jeho smlouva jako vítěze byla na rok a pojí se k ní ta finanční odměna. Jeho smlouva končí tedy 20. 12. 2010. Jakou smlouvu má podepsanou Miro :?: To ví asi jen on sám. Pokud tam chtěl odkaz, tak tam nějaké propojení existuje. Může to být stará smlouva, může to být nová smlouva........... :wink: Do týhle chvíle jsem byla taky přesvědčená, že už je mimo smlouvu :(
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mirův web

Příspěvekod Bára » 12 říj 2010, 20:39

Web se mně líbí stále víc a víc. Super aktualizace, nemá to chybu :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mirův web

Příspěvekod Ivet » 12 říj 2010, 22:16

Pěkně se nám to na webu zaplňuje - skvělá práce Ondro! :lol:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Mirův web

Příspěvekod Kaja » 12 říj 2010, 22:24

Bára píše:Web se mně líbí stále víc a víc. Super aktualizace, nemá to chybu :thumbup:

Je to fajn :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirův web

Příspěvekod MartinkaZ » 13 říj 2010, 08:44

Ivana píše:Na oficiálnej stránke je odkaz na TV Markíza a TV Nova, nevšimla som si , že by to tam bolo predtým. Miro má s nimi nejakú zmluvu? Odkazy sa na stránky nedávajú bezdôvodne. Vie to niekto vysvetliť. Zmluva z čias ČSS už určite vypršala,


Odkazy na webu jako takové jsou podle mého čistě osobního názoru jednoduše "vděčností" těmto dvěma TV...nic více bych za tím nehledala. Mirovou povinností uvádět je tam to určitě není.

Jinak co se týká smlouvy, opět, z vlastní osobní zkušenosti - já sama mám doma smlouvy z 2.,3. řady české SS, Xfactoru a CZ/SK SuperStar (jelikož jsem na všech castinzích osobně byla a podepisovala je)...a když i já, jako člověk, který se dostal nejdál před hlavní porotu v precastingu (2. předkolo) jsem v rámci smlouvy s TV Nova vázána ještě na 40 let... asi vám bude jasné, co tam musí mít finalisté :-)... ale není "vázat jako vázat"...smlouvy pro finalisty jsou totiž trochu jiné než pro ty, co se až tak daleko nedostali, během té soutěže vlastně na úspěšné účastníky čekají smlouvy celkem 2 :wink: Takže to neznamená, že bych se například já nebo kdokoli z těch tisícovek zúčastněných nemohla nikde dál angažovat, ale v praxi je v moci TV Nova a Markíza, za 40 let sahnout do archivu a pustit do světa záznam z toho, jak se Martinka postavila před porotu...:-)

V případě Mira jde v rámci smlouvy především o účinkování v jiných TV a jejich projektech, což se dodneška musí nejprve s "mateřskými" televizemi Novou a Markízou, vždy konzultovat...
Uživatelský avatar
MartinkaZ Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 351
Registrován: 25 črc 2010, 20:20
Bydliště: Praha

Re: Mirův web

Příspěvekod Kaja » 13 říj 2010, 09:53

MartinkaZ píše:
Odkazy na webu jako takové jsou podle mého čistě osobního názoru jednoduše "vděčností" těmto dvěma TV...nic více bych za tím nehledala. Mirovou povinností uvádět je tam to určitě není.

Jinak co se týká smlouvy, opět, z vlastní osobní zkušenosti - já sama mám doma smlouvy z 2.,3. řady české SS, Xfactoru a CZ/SK SuperStar (jelikož jsem na všech castinzích osobně byla a podepisovala je)...a když i já, jako člověk, který se dostal nejdál před hlavní porotu v precastingu (2. předkolo) jsem v rámci smlouvy s TV Nova vázána ještě na 40 let... asi vám bude jasné, co tam musí mít finalisté :-)... ale není "vázat jako vázat"...smlouvy pro finalisty jsou totiž trochu jiné než pro ty, co se až tak daleko nedostali, během té soutěže vlastně na úspěšné účastníky čekají smlouvy celkem 2 :wink: Takže to neznamená, že bych se například já nebo kdokoli z těch tisícovek zúčastněných nemohla nikde dál angažovat, ale v praxi je v moci TV Nova a Markíza, za 40 let sahnout do archivu a pustit do světa záznam z toho, jak se Martinka postavila před porotu...:-)

V případě Mira jde v rámci smlouvy především o účinkování v jiných TV a jejich projektech, což se dodneška musí nejprve s "mateřskými" televizemi Novou a Markízou, vždy konzultovat...


Vyzerá to dosť obmedzujúco, ale zrejme problémy nerobia, keď toľko vystupuje aj inde. To sa dá pochopiť, že ich dal z vďačnosti k tým televíziám, to chápem.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirův web

Příspěvekod ewilyn » 18 říj 2010, 18:31

mrknite, kto je najviac doporucovan pri hlasovani o naj web : :thumbup:
http://www.azet.sk/slavik/odporucte.php
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirův web

Příspěvekod Paula » 18 říj 2010, 18:46

ewilyn píše:mrknite, kto je najviac doporucovan pri hlasovani o naj web : :thumbup:
http://www.azet.sk/slavik/odporucte.php

:thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron