Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirův web

Re: Mirův web

Příspěvekod Sidney » 03 říj 2010, 11:48

Ivana píše:Sidney, prečo si myslíš, že si tu niekto chce od teba oddýchnúť? Kritika sa určite občas zíde. :miro: si si postavila na piedestál a bojíš sa, že nesplní tvoje očakávania a dopredu balíš kufre. Tie sa balia až vtedy, ak už nie je iného východiska. Teším sa, že máš prácu, ktorá ťa asi baví, čítam medzi riadkami, ale ak sa tu občas zastavíš všetci sa určite potešia.


Ja viem, že sa kritika zíde, pretože na "idoloch" ju málokto vidí. Moje kritéria na dobrú hudbu sú veľmi vysoké. Slovenská a česká hudba ich nesplňa. Pre mňa je to pomaly katastrofa, tá naša scéna. Preto sa obávam, čo bude dalej, lebo viem ako to na Slovensku chodí... Cakala som od prvého albumu viac. Aj tie slovenské pesničky si dokážem vypočuť do konca ale do nejakého MP3 mixu medzi Daughtry, DL, U2, Foreigner, Lifehouse, Van Halen atd. by som si ich určite nedala, ale LF a BABY áno... Tie tam celkom pekne zapadnú. Trpezlivosť nepatrí medzi moje kladné vlastnosti, ale v pripade Mira počkám ešte na druhé cd. Ale na tretie už nie... :mrgreen: Sestra má podobný názor, pôvodne sme si to cd chceli kúpiť ale po SK Baby a sklamaní z prerobeného Businessu sme sa rozhodli, že nie.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Mirův web

Příspěvekod Franci » 03 říj 2010, 12:24

Ten web nemá chybu. :thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 03 říj 2010, 12:27

Franci píše:Ten web nemá chybu. :thumbup:

Díky :thumbup: Chyby tam jsou, ale o většině víme naštěstí jenom my :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod Leila » 03 říj 2010, 12:45

Wow, tak to je paráda ! Ten web je naozaj dobrý !!!!! Samozrekme, chybičky sa nájdu všade, časom sa odstránia, ale ako celok to vyznieva P E R F E K T N E ! Andrew, Martinka - skvelá práca, ďakujeme ! Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Mirův web

Příspěvekod kobitka » 03 říj 2010, 13:05

Bára píše:Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.

Jé to jsem ráda, že nejsem jediná koho zaujal :) .Popravdě mně jeho profil dostal daleko víc než našeho :miro: . Ten to vzhledem ke svému filozofickému talentu dost odbyl :(
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Mirův web

Příspěvekod debbie » 03 říj 2010, 13:06

Tak se připojuji, až dneska jsem to celé zkoukla..a musím říct Ondro a Martinko .. díky, moc se Vám to povedlo.. a za to čekání to určitě stálo. :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Mirův web

Příspěvekod kobitka » 03 říj 2010, 13:14

kobitka píše:
Bára píše:Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.

Jé to jsem ráda, že nejsem jediná koho zaujal :) .Popravdě mně jeho profil hodně dostal. A náš :miro: se může jit klouzat :oops: . Ale omlouvám to tím, že má v hlavě moc věcí a naspat je by zabralo hóóódně místa :lol:
Každopádně Miro Bitomský je mi z celé kapely hned po střapáčovi nejsimpatičtější , pak je to Tamas, Jaro a Romana řadím pro některé bohužel až na poslední místo. Sorry holky ale něco mi na něm nesedí. Určitě to není špatný kluk ale můj šálek kávy to prostě není :( .
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Mirův web

Příspěvekod mari » 03 říj 2010, 14:44

kobitka píše:
kobitka píše:
Bára píše:Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.

Jé to jsem ráda, že nejsem jediná koho zaujal :) .Popravdě mně jeho profil hodně dostal. A náš :miro: se může jit klouzat :oops: . Ale omlouvám to tím, že má v hlavě moc věcí a naspat je by zabralo hóóódně místa :lol:
Každopádně Miro Bitomský je mi z celé kapely hned po střapáčovi nejsimpatičtější , pak je to Tamas, Jaro a Romana řadím pro některé bohužel až na poslední místo. Sorry holky ale něco mi na něm nesedí. Určitě to není špatný kluk ale můj šálek kávy to prostě není :( .

Mám rovnaké poradie ako ty :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Mirův web

Příspěvekod ewilyn » 03 říj 2010, 15:10

Andrew píše:
Bára píše:Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.

Až půjde Martina do důchodu, bude moct sepsat paměti. A jedna kapitola by mohla být o tom, kolik dalo práce z nich ty vyplněné dotazníky dostat :) A MiroB měl odevzdáno tuším jako druhý (první byl Tamás) :)


a mozem hadat, kto bol posledny ? :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 03 říj 2010, 15:13

ewilyn píše:a mozem hadat, kto bol posledny ? :D

Myslím, že jsi uhodla :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod Bára » 03 říj 2010, 16:10

Andrew píše:
ewilyn píše:a mozem hadat, kto bol posledny ? :D

Myslím, že jsi uhodla :D
Fakt :!: :D No jo, no :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mirův web

Příspěvekod Bára » 03 říj 2010, 17:05

kobitka píše:
kobitka píše:
Bára píše:Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.

Jé to jsem ráda, že nejsem jediná koho zaujal :) .Popravdě mně jeho profil hodně dostal. A náš :miro: se může jit klouzat :oops: . Ale omlouvám to tím, že má v hlavě moc věcí a naspat je by zabralo hóóódně místa :lol:
Každopádně Miro Bitomský je mi z celé kapely hned po střapáčovi nejsimpatičtější , pak je to Tamas, Jaro a Romana řadím pro některé bohužel až na poslední místo. Sorry holky ale něco mi na něm nesedí. Určitě to není špatný kluk ale můj šálek kávy to prostě není :( .
Těžko je soudit takhle, když je neznáme osobně. Roman na mě působil tak trochu plachým dojmem. Nedává na sobě tolik znát emoce. Včera jsem ale koukala na videa z Jičína a tam si to náramně užíval. I on měl občas úsměv od ucha k uchu :D Holky psaly, že je milej a vstřícnej. :)
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mirův web

Příspěvekod Lenka » 03 říj 2010, 17:21

Báro jo Roman je fajn,skvěle se s ním povídá,možná je trochu plachej ale jinak je v pohodě.Ale taky si myslím že se dokáže odvázat.A mile mě překvapil Mirko B. jakej je skvělej na pokec a jak má krásný oči:-))
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Mirův web

Příspěvekod Jana » 03 říj 2010, 22:52

Sidney píše:
Ivana píše:Sidney, prečo si myslíš, že si tu niekto chce od teba oddýchnúť? Kritika sa určite občas zíde. :miro: si si postavila na piedestál a bojíš sa, že nesplní tvoje očakávania a dopredu balíš kufre. Tie sa balia až vtedy, ak už nie je iného východiska. Teším sa, že máš prácu, ktorá ťa asi baví, čítam medzi riadkami, ale ak sa tu občas zastavíš všetci sa určite potešia.


Ja viem, že sa kritika zíde, pretože na "idoloch" ju málokto vidí. Moje kritéria na dobrú hudbu sú veľmi vysoké. Slovenská a česká hudba ich nesplňa. Pre mňa je to pomaly katastrofa, tá naša scéna. Preto sa obávam, čo bude dalej, lebo viem ako to na Slovensku chodí... Cakala som od prvého albumu viac. Aj tie slovenské pesničky si dokážem vypočuť do konca ale do nejakého MP3 mixu medzi Daughtry, DL, U2, Foreigner, Lifehouse, Van Halen atd. by som si ich určite nedala, ale LF a BABY áno... Tie tam celkom pekne zapadnú. Trpezlivosť nepatrí medzi moje kladné vlastnosti, ale v pripade Mira počkám ešte na druhé cd. Ale na tretie už nie... :mrgreen: Sestra má podobný názor, pôvodne sme si to cd chceli kúpiť ale po SK Baby a sklamaní z prerobeného Businessu sme sa rozhodli, že nie.

Sidney veď som Ti povedala že Ti ho kúpim. A darovanému koňovi... a tie zuby má mimochodom super, aj hriva a stavba tela je krásna a erdží tiež celkom slušne, švih ani iskra v oku mu nechýba tak čo? Ešte som na niečo zabudla? :lol: Doriešime. :oops: S odtlačkom kopýtka ho hádam neodmietneš hm? :P Ale nič nie je dokonalé a pánu Bohu vďaka za kritikov. Vieš že ja si na Tebe tvoju úprimnosť vážim.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Mirův web

Příspěvekod Lilie » 03 říj 2010, 22:56

Jana píše:
Sidney píše:Ja viem, že sa kritika zíde, pretože na "idoloch" ju málokto vidí. Moje kritéria na dobrú hudbu sú veľmi vysoké. Slovenská a česká hudba ich nesplňa. Pre mňa je to pomaly katastrofa, tá naša scéna. Preto sa obávam, čo bude dalej, lebo viem ako to na Slovensku chodí... Cakala som od prvého albumu viac. Aj tie slovenské pesničky si dokážem vypočuť do konca ale do nejakého MP3 mixu medzi Daughtry, DL, U2, Foreigner, Lifehouse, Van Halen atd. by som si ich určite nedala, ale LF a BABY áno... Tie tam celkom pekne zapadnú. Trpezlivosť nepatrí medzi moje kladné vlastnosti, ale v pripade Mira počkám ešte na druhé cd. Ale na tretie už nie... :mrgreen: Sestra má podobný názor, pôvodne sme si to cd chceli kúpiť ale po SK Baby a sklamaní z prerobeného Businessu sme sa rozhodli, že nie.

Sidney veď som Ti povedala že Ti ho kúpim. A darovanému koňovi... a tie zuby má mimochodom super, aj hriva a stavba tela je krásna a erdží tiež celkom slušne, švih ani iskra v oku mu nechýba tak čo? Ešte som na niečo zabudla? :lol: Doriešime. :oops: S odtlačkom kopýtka ho hádam neodmietneš hm? :P Ale nič nie je dokonalé a pánu Bohu vďaka za kritikov. Vieš že ja si na Tebe tvoju úprimnosť vážim.


:D :D :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron