Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirův web

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 02 říj 2010, 22:28

mari píše:na logu som sa dobre pobavila :lol: ,pretože má také aj Roger Federer ,švajčiarsky tenista . :wink:

Tyjo, pěkný logo má :D Já jsem byl rád, že tam Miro nechce nějaký zdobený okousaný písmenka, protože by to vypadalo úplně jako Alter Bridge, tak jsme se trefili do Federera, no :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod zariva_kometka » 02 říj 2010, 22:34

Přidávám se k ostatním a těším se z toho, že web už je ve světě :-))) :thumbup:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Mirův web

Příspěvekod Paula » 02 říj 2010, 22:39

mari píše:Tak sa tiež teším ,že koniec týždňa nastal , a vydaril sa :thumbup:
Pridávam pochvalu :thumbup: , i malú výčitku za gramatické chyby v slovenskom texte :evil: .Ten český text mi vôbec nevadí :D a na logu som sa dobre pobavila :lol: ,pretože má také aj Roger Federer ,švajčiarsky tenista . :wink:

Obrázek
tiež ma to včera napadlo, že mi to pripomína Rogerove logo :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Mirův web

Příspěvekod mari » 02 říj 2010, 22:47

fanusicka píše:
mari píše:Tak sa tiež teším ,že koniec týždňa nastal , a vydaril sa :thumbup:
Pridávam pochvalu :thumbup: , i malú výčitku za gramatické chyby v slovenskom texte :evil: .Ten český text mi vôbec nevadí :D a na logu som sa dobre pobavila :lol: ,pretože má také aj Roger Federer ,švajčiarsky tenista . :wink:

Obrázek
tiež ma to včera napadlo, že mi to pripomína Rogerove logo :wink:

Užívaj si posledné zbytky radosti , lebo jeho logo už dlho v tenisovom éteri nebude :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Mirův web

Příspěvekod Paula » 02 říj 2010, 22:49

mari píše:Užívaj si posledné zbytky radosti , lebo jeho logo už dlho v tenisovom éteri nebude :lol:

buď rada, že teraz nie si v mojej blízkosti, inak by bola Vražda a ostala by z teba Troska :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Mirův web

Příspěvekod mari » 02 říj 2010, 22:53

fanusicka píše:
mari píše:Užívaj si posledné zbytky radosti , lebo jeho logo už dlho v tenisovom éteri nebude :lol:

buď rada, že teraz nie si v mojej blízkosti, inak by bola Vražda a ostala by z teba Troska :wink:

A kde je čo sa týka tvojej lásky ku mne ? To si zabudla ?Tá netrvá večne ? :lol:
Co sa týka lásky ,môj muž mi káže to vypnúť ! Idem na Scénu .... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Mirův web

Příspěvekod Lilie » 02 říj 2010, 23:04

fanusicka píše:
mari píše:Užívaj si posledné zbytky radosti , lebo jeho logo už dlho v tenisovom éteri nebude :lol:

buď rada, že teraz nie si v mojej blízkosti, inak by bola Vražda a ostala by z teba Troska :wink:


A všude Kapky krve...... :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mirův web

Příspěvekod ewilyn » 02 říj 2010, 23:48

Prerusim vas off topic diskusiu 8)

tiez chcem podakovat za web, dostala som sa k nemu az dnes. Je skvely, profesionalne urobeny, prehladny, presne, ako som ocakavala- dakujem Andrew a Martinka.. :thumbup:
Velmi chvalim i profily na twitteri,myspace- poistili ste si vsetky social. siete. Bandzone povazujem za trochu zbytocny- ten malu povacsinou nezname resp. malo zname kapely, ktore si nemozu dovolit vlstny web...
Dufam, ze v "blogu" bude v buducnosti prispievat i Miro, popripade chalani, nielen webmaster...
A samozrejme, i mne vadia trochu tie gramat. chyby a nespisovne vyrazy- ale to su malickosti :D ..a budem teda svoje pripomienky smerovat Martinke :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirův web

Příspěvekod Paula » 03 říj 2010, 00:04

mari píše:A kde je čo sa týka tvojej lásky ku mne ? To si zabudla ?Tá netrvá večne ? :lol:
Co sa týka lásky ,môj muž mi káže to vypnúť ! Idem na Scénu .... :lol:

na to sa nedá zabudnúť :lol: len či bude trvať večne, závisí od Nadala :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Mirův web

Příspěvekod Bára » 03 říj 2010, 00:09

Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mirův web

Příspěvekod Kaja » 03 říj 2010, 00:47

fanusicka píše:
mari píše:A kde je čo sa týka tvojej lásky ku mne ? To si zabudla ?Tá netrvá večne ? :lol:
Co sa týka lásky ,môj muž mi káže to vypnúť ! Idem na Scénu .... :lol:

na to sa nedá zabudnúť :lol: len či bude trvať večne, závisí od Nadala :lol:

Dievčatá, dievčatá, nerobte Scény. Keď budem dlhšie čítať tie Vaše výplody, bude zo mňa Troska! :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirův web

Příspěvekod Kaja » 03 říj 2010, 00:52

Bára píše:Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.

Mirko Bitomský je ťažký sympaťák, tiež som veľmi rada, že ho tam Mirko má. Dnes mu niekto vypisoval na wgz, aj na jeho profil, či je pravda, že odchádza z kapely. Neviem, kde to vzali. :shock: Ale rázne také niečo odmietol. Našťastie. 8)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 03 říj 2010, 00:53

Bára píše:Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.

Až půjde Martina do důchodu, bude moct sepsat paměti. A jedna kapitola by mohla být o tom, kolik dalo práce z nich ty vyplněné dotazníky dostat :) A MiroB měl odevzdáno tuším jako druhý (první byl Tamás) :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod Kaja » 03 říj 2010, 01:06

Andrew píše:
Bára píše:Nejsympatičtější profil má Miro Bitomský. Opravdu si dal záležet :thumbup: Docela chápu, že si s Mirem rozumí a jsem ráda, že ho tam Miro má.

Až půjde Martina do důchodu, bude moct sepsat paměti. A jedna kapitola by mohla být o tom, kolik dalo práce z nich ty vyplněné dotazníky dostat :) A MiroB měl odevzdáno tuším jako druhý (první byl Tamás) :)


Tak tie pamäti určite budú stáť za to! :lol: S takuto rockovou bandou si užijete. :lol: Taký Martin Chodúr by Vám ho asi vyplnil na počkanie, na druhej strane Martina si pri písaní pamätí určite viac užije ako Martinov manažér. :lol: A to už bude fungovať spomienkový optimizmus. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirův web

Příspěvekod Haňula » 03 říj 2010, 01:47

ewilyn píše:Prerusim vas off topic diskusiu 8)

tiez chcem podakovat za web, dostala som sa k nemu az dnes. Je skvely, profesionalne urobeny, prehladny, presne, ako som ocakavala- dakujem Andrew a Martinka.. :thumbup:
Velmi chvalim i profily na twitteri,myspace- poistili ste si vsetky social. siete. Bandzone povazujem za trochu zbytocny- ten malu povacsinou nezname resp. malo zname kapely, ktore si nemozu dovolit vlstny web...
Dufam, ze v "blogu" bude v buducnosti prispievat i Miro, popripade chalani, nielen webmaster...
A samozrejme, i mne vadia trochu tie gramat. chyby a nespisovne vyrazy- ale to su malickosti :D ..a budem teda svoje pripomienky smerovat Martinke :wink:

Přidávám se k poděkování za webovky-taky jsem si jich všimla až dnes a jsem z nich doslova nadšená :D Andrew a Martinka odvedli skvělou práci :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron