Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mirův web

Re: Mirův web

Příspěvekod Kaja » 04 říj 2010, 00:34

Bára píše: Každopádně Miro Bitomský je mi z celé kapely hned po střapáčovi nejsimpatičtější , pak je to Tamas, Jaro a Romana řadím pro některé bohužel až na poslední místo. Sorry holky ale něco mi na něm nesedí. Určitě to není špatný kluk ale můj šálek kávy to prostě není :( .
Těžko je soudit takhle, když je neznáme osobně. Roman na mě působil tak trochu plachým dojmem. Nedává na sobě tolik znát emoce. Včera jsem ale koukala na videa z Jičína a tam si to náramně užíval. I on měl občas úsměv od ucha k uchu :D Holky psaly, že je milej a vstřícnej. :)[/quote]

Roman je podľa mňa milý. :) Možno je trošku plachejší, ale inak naozaj milý chlapec. Na pódiu je podľa mňa super, počas vystúpenia si všíma aj fanúšikov a komunikuje s nimi a potom sa im ochotne venuje. A usmieva sa on dosť. :-) Aj na FB sa dosť trpezlivo venuje cmukom, napriek tomu, že na vlastnej nástenke asi zablúdi aj s GPS, toľko tam má odkazov podobného charakteru. :lol: Všetci tí chalani sú zlatí, každý má niečo do seba.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirův web

Příspěvekod ewilyn » 04 říj 2010, 08:47

Kaja píše: Všetci tí chalani sú zlatí, každý má niečo do seba.


s tymto plne suhlasim, vsetci su zlati, kazdy je iny , osobity :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mirův web

Příspěvekod Paula » 04 říj 2010, 11:32

ewilyn píše:
Kaja píše: Všetci tí chalani sú zlatí, každý má niečo do seba.


s tymto plne suhlasim, vsetci su zlati, kazdy je iny , osobity :D

a toto sa mi na nich najviac páči :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Mirův web

Příspěvekod Iva » 04 říj 2010, 14:54

Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Mirův web

Příspěvekod Franci » 04 říj 2010, 16:07

Jana píše:
Sidney píše:
Ivana píše:Sidney, prečo si myslíš, že si tu niekto chce od teba oddýchnúť? Kritika sa určite občas zíde. :miro: si si postavila na piedestál a bojíš sa, že nesplní tvoje očakávania a dopredu balíš kufre. Tie sa balia až vtedy, ak už nie je iného východiska. Teším sa, že máš prácu, ktorá ťa asi baví, čítam medzi riadkami, ale ak sa tu občas zastavíš všetci sa určite potešia.


Ja viem, že sa kritika zíde, pretože na "idoloch" ju málokto vidí. Moje kritéria na dobrú hudbu sú veľmi vysoké. Slovenská a česká hudba ich nesplňa. Pre mňa je to pomaly katastrofa, tá naša scéna. Preto sa obávam, čo bude dalej, lebo viem ako to na Slovensku chodí... Cakala som od prvého albumu viac. Aj tie slovenské pesničky si dokážem vypočuť do konca ale do nejakého MP3 mixu medzi Daughtry, DL, U2, Foreigner, Lifehouse, Van Halen atd. by som si ich určite nedala, ale LF a BABY áno... Tie tam celkom pekne zapadnú. Trpezlivosť nepatrí medzi moje kladné vlastnosti, ale v pripade Mira počkám ešte na druhé cd. Ale na tretie už nie... :mrgreen: Sestra má podobný názor, pôvodne sme si to cd chceli kúpiť ale po SK Baby a sklamaní z prerobeného Businessu sme sa rozhodli, že nie.

Sidney veď som Ti povedala že Ti ho kúpim. A darovanému koňovi... a tie zuby má mimochodom super, aj hriva a stavba tela je krásna a erdží tiež celkom slušne, švih ani iskra v oku mu nechýba tak čo? Ešte som na niečo zabudla? :lol: Doriešime. :oops: S odtlačkom kopýtka ho hádam neodmietneš hm? :P Ale nič nie je dokonalé a pánu Bohu vďaka za kritikov. Vieš že ja si na Tebe tvoju úprimnosť vážim.


To nemá chybu :lol: :thumbup: :lol: :thumbup: :lol:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Mirův web

Příspěvekod gemini » 04 říj 2010, 16:17

Jana píše:
Sidney píše:
Ivana píše:Sidney, prečo si myslíš, že si tu niekto chce od teba oddýchnúť? Kritika sa určite občas zíde. :miro: si si postavila na piedestál a bojíš sa, že nesplní tvoje očakávania a dopredu balíš kufre. Tie sa balia až vtedy, ak už nie je iného východiska. Teším sa, že máš prácu, ktorá ťa asi baví, čítam medzi riadkami, ale ak sa tu občas zastavíš všetci sa určite potešia.


Ja viem, že sa kritika zíde, pretože na "idoloch" ju málokto vidí. Moje kritéria na dobrú hudbu sú veľmi vysoké. Slovenská a česká hudba ich nesplňa. Pre mňa je to pomaly katastrofa, tá naša scéna. Preto sa obávam, čo bude dalej, lebo viem ako to na Slovensku chodí... Cakala som od prvého albumu viac. Aj tie slovenské pesničky si dokážem vypočuť do konca ale do nejakého MP3 mixu medzi Daughtry, DL, U2, Foreigner, Lifehouse, Van Halen atd. by som si ich určite nedala, ale LF a BABY áno... Tie tam celkom pekne zapadnú. Trpezlivosť nepatrí medzi moje kladné vlastnosti, ale v pripade Mira počkám ešte na druhé cd. Ale na tretie už nie... :mrgreen: Sestra má podobný názor, pôvodne sme si to cd chceli kúpiť ale po SK Baby a sklamaní z prerobeného Businessu sme sa rozhodli, že nie.

Sidney veď som Ti povedala že Ti ho kúpim. A darovanému koňovi... a tie zuby má mimochodom super, aj hriva a stavba tela je krásna a erdží tiež celkom slušne, švih ani iskra v oku mu nechýba tak čo? Ešte som na niečo zabudla? :lol: Doriešime. :oops: S odtlačkom kopýtka ho hádam neodmietneš hm? :P Ale nič nie je dokonalé a pánu Bohu vďaka za kritikov. Vieš že ja si na Tebe tvoju úprimnosť vážim.


Jana, dobre urobíš (a krásně jsi to napsala :thumbup: ). Sidney bude mít jedinečné CD a Miro o kousek podpory navíc. Kritika nevadí, jen bych ráda uvedla, že Trosky jsou mnohem a mnhem lepší než Business - teď už se to dá poslouchat. A jestli Sidney na textu nezáleží, tak by jí fakt mělo být jedno, že je to slovensky.
gemini
 

Re: Mirův web

Příspěvekod gemini » 05 říj 2010, 13:39

Už jsem se pořádně vynadívala na webovou stránku. Myslím, že se dost povedla, takže díky všem tvůrcům. :thumbup: Prezentace jednotlivých členů kapely je krásná, ty prosvítající části fotky se mi líbí. Foto a video galerie jsou super. Divné je, že jsem si ani nevšimla gramatických chyb - asi nejsou tak strašlivé nebo se postupně odstranily.
Nelíbí se mi slečna v logu, to mě napadlo hned na první pohled. Přepnutí do EN je dobrý nápad, ale asi to nemusí být ihned. No a odkaz na blog bych nechala jen nahoře, prostřední část úvodní stránky by byla věnovaná jen novinkám (ovšem otázka je, jestli by tam nebylo příliš mnoho prázdného místa - sice by stránka byla přehlednější, ale zase by třeba vypadala divně). Čili vlastně mám jen jedinou výtku (ta slečna :roll: ).

Konečně oficiálně existuje místo, kde jsou odkazy na plánované akce a jsou tam kontakty na lidi kolem Rosemaid. Hurá :!:
gemini
 

Re: Mirův web

Příspěvekod Jarka » 05 říj 2010, 13:59

gemini píše:Už jsem se pořádně vynadívala na webovou stránku. Myslím, že se dost povedla, takže díky všem tvůrcům. :thumbup: Prezentace jednotlivých členů kapely je krásná, ty prosvítající části fotky se mi líbí. Foto a video galerie jsou super. Divné je, že jsem si ani nevšimla gramatických chyb - asi nejsou tak strašlivé nebo se postupně odstranily.
Nelíbí se mi slečna v logu, to mě napadlo hned na první pohled. Přepnutí do EN je dobrý nápad, ale asi to nemusí být ihned. No a odkaz na blog bych nechala jen nahoře, prostřední část úvodní stránky by byla věnovaná jen novinkám (ovšem otázka je, jestli by tam nebylo příliš mnoho prázdného místa - sice by stránka byla přehlednější, ale zase by třeba vypadala divně). Čili vlastně mám jen jedinou výtku (ta slečna :roll: ).

Konečně oficiálně existuje místo, kde jsou odkazy na plánované akce a jsou tam kontakty na lidi kolem Rosemaid. Hurá :!:


Mi se logo líbí - řekla bych, že krásně vystihuje Rosemaid - růžovou pannu. A pokud to budeme brát jako jakousi přesmyčku z Mirova příjmení :lol: - se na něj koukněte - má tvářičku jak panenka, tak proč ne? :lol: A je to vkusně vyřešeno, vždycky je to lepší, než nějaká zdobná secesní písma.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Mirův web

Příspěvekod gemini » 05 říj 2010, 14:08

Písmena v logu jsou v pohodě, jen ta panenka - vzhledem k tomu, že logo není určené jen pro nás... Ale třeba to širší veřejnost přijme bez štiplavých poznámek. Oni mládenci rádi provokují, že.
gemini
 

Re: Mirův web

Příspěvekod Bára » 05 říj 2010, 14:49

Já jsem si dala tu práci a trochu jsem šmejdila a navštívila webovky některých skupin a ty naše dopadly opravdu výborně. Ta panenka mně nevadí, je to zajímavě udělaný. Z mýho laickýho hlediska - nevypadá to jako stránka modela (a klidně to i takhle mohlo dopadnout, máme na to předpoklady, že :!: :D ), je tam bezvadná fotogalerie i videogalerie (opravdu klobou dolů), kterou se mně v českým a slovenským srovnání snad nepodařilo ani najít. Na nic si to nehraje a Miro není prezentován na úkor kapely. Takže z mý strany podruhé díky. P.S. Líbí se mně stránky Tublatanky. Něco podobného laděno do žluta. Jen je tam místo pro vzkazy fanoušků - jakýsi fanklub, ale ty má Miro zase někde jinde. Za 20 let to bude pochopitelně vypadat jinak :P :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mirův web

Příspěvekod Franci » 05 říj 2010, 14:53

Aj mne sa tá stránka páči. :thumbup:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Mirův web

Příspěvekod Kaja » 05 říj 2010, 15:03

Bára píše:Já jsem si dala tu práci a trochu jsem šmejdila a navštívila webovky některých skupin a ty naše dopadly opravdu výborně. Ta panenka mně nevadí, je to zajímavě udělaný. Z mýho laickýho hlediska - nevypadá to jako stránka modela (a klidně to i takhle mohlo dopadnout, máme na to předpoklady, že :!: :D ), je tam bezvadná fotogalerie i videogalerie (opravdu klobou dolů), kterou se mně v českým a slovenským srovnání snad nepodařilo ani najít. Na nic si to nehraje a Miro není prezentován na úkor kapely. Takže z mý strany podruhé díky. P.S. Líbí se mně stránky Tublatanky. Něco podobného laděno do žluta. Jen je tam místo pro vzkazy fanoušků - jakýsi fanklub, ale ty má Miro zase někde jinde. Za 20 let to bude pochopitelně vypadat jinak :P :D

:thumbup: Tiež si myslím, že táto stránka je porovnateľná iba s tými najlepšími v obore. Som rada, že si to prešmajdila a utvrdila si ma v tom názore. :D A bábika v logu sa mi páči, myslím, že sú svoji a že sa to k nim hodí. :) Sú predsa Rosemaid. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Mirův web

Příspěvekod Jana » 05 říj 2010, 16:19

Iva píše:http://www.mailoviny.sk/uvahy/medzinarodny-tyzden-priatelstva
:thumbup:
-že láska neznamená pozerať sa na seba, ale tým istým smerom To som mala ako motto v stredoškolskom pamätníčku pod fotkou mňa s rodičmi. Dnes za nimi pozerám k oblohe a dúfam, že aj tým istým smerom. :?
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Mirův web

Příspěvekod Andrew » 05 říj 2010, 16:34

Bára píše:Z mýho laickýho hlediska - nevypadá to jako stránka modela (a klidně to i takhle mohlo dopadnout, máme na to předpoklady, že :!: :D )

To bych nedovolil :D Navíc blonďák se sám snaží v image (v mezích možností :) ) přitvrzovat, takže to, že to má být tmavé a poškrábané, bylo v zadání :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Mirův web

Příspěvekod gemini » 05 říj 2010, 16:54

Tmavé a poškrábané se mi líbí. A vůbec celé je to pěkné na pohled - i jednotlivé stránky, i objekty zájmu.
gemini
 

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron