Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Texty

Re: Texty

Příspěvekod Lakí » 09 říj 2010, 17:18

Tak sice opožděně, ale přece… souhlasím s Ivou… sice to beru ze svého "pubertálního" pohledu, ale je to tak… No co napsala Kaja… Možná The Paranoid hrají delší dobu, ale co si pamatuji tak :miro: tvrdil, že už má nějaké písničky,které napsal ještě před SS, takže když si to časově spočítáte tak je to přibližně stejně dlouhou dobu jako existují The Paranoid. Takže v tom jak dlouho každý hraje, by se měl rozdíl smazat…navíc Rosemaid není jeho první kapela… takže musel vědět, jak ty písně budou znít…a Anglická Baby bude na CD hodně chybět… tak jako další anglické písně, které :miro: převedl do slovenštiny… sice asi nikdy nepochopím proč, ale to už je jedno…
A jenom tak mimo… můj spolužák ze třídy má rád :miro: už od superstar… řekl mi, že si chtěl objednat CD, ale jak uviděl obal CD tak si to během vteřiny rozmyslel… takže tady máte další názor na obal CD… :evil:
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Re: Texty

Příspěvekod ewilyn » 09 říj 2010, 17:24

Lakí píše:Tak sice opožděně, ale přece… souhlasím s Ivou… sice to beru ze svého "pubertálního" pohledu, ale je to tak… No co napsala Kaja… Možná The Paranoid hrají delší dobu, ale co si pamatuji tak :miro: tvrdil, že už má nějaké písničky,které napsal ještě před SS, takže když si to časově spočítáte tak je to přibližně stejně dlouhou dobu jako existují The Paranoid. Takže v tom jak dlouho každý hraje, by se měl rozdíl smazat…navíc Rosemaid není jeho první kapela… takže musel vědět, jak ty písně budou znít…a Anglická Baby bude na CD hodně chybět… tak jako další anglické písně, které :miro: převedl do slovenštiny… sice asi nikdy nepochopím proč, ale to už je jedno…
A jenom tak mimo… můj spolužák ze třídy má rád :miro: už od superstar… řekl mi, že si chtěl objednat CD, ale jak uviděl obal CD tak si to během vteřiny rozmyslel… takže tady máte další názor na obal CD… :evil:


no ani sa nedivim..chlapec v tomto veku sa asi "hanbi" kupit nieco take...tak snad si to este rozmysli :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Texty

Příspěvekod Lakí » 09 říj 2010, 17:30

ewilyn píše:
Lakí píše:Tak sice opožděně, ale přece… souhlasím s Ivou… sice to beru ze svého "pubertálního" pohledu, ale je to tak… No co napsala Kaja… Možná The Paranoid hrají delší dobu, ale co si pamatuji tak :miro: tvrdil, že už má nějaké písničky,které napsal ještě před SS, takže když si to časově spočítáte tak je to přibližně stejně dlouhou dobu jako existují The Paranoid. Takže v tom jak dlouho každý hraje, by se měl rozdíl smazat…navíc Rosemaid není jeho první kapela… takže musel vědět, jak ty písně budou znít…a Anglická Baby bude na CD hodně chybět… tak jako další anglické písně, které :miro: převedl do slovenštiny… sice asi nikdy nepochopím proč, ale to už je jedno…
A jenom tak mimo… můj spolužák ze třídy má rád :miro: už od superstar… řekl mi, že si chtěl objednat CD, ale jak uviděl obal CD tak si to během vteřiny rozmyslel… takže tady máte další názor na obal CD… :evil:


no ani sa nedivim..chlapec v tomto veku sa asi "hanbi" kupit nieco take...tak snad si to este rozmysli :wink:


No on se spíše lekl jak to celkově vypadá... a nabítka písní ho taky nenadchla zrovna 2x ... :cry:
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 09 říj 2010, 17:40

Lakí píše:Tak sice opožděně, ale přece… souhlasím s Ivou… sice to beru ze svého "pubertálního" pohledu, ale je to tak… No co napsala Kaja… Možná The Paranoid hrají delší dobu, ale co si pamatuji tak :miro: tvrdil, že už má nějaké písničky,které napsal ještě před SS, takže když si to časově spočítáte tak je to přibližně stejně dlouhou dobu jako existují The Paranoid. Takže v tom jak dlouho každý hraje, by se měl rozdíl smazat…navíc Rosemaid není jeho první kapela… takže musel vědět, jak ty písně budou znít…a Anglická Baby bude na CD hodně chybět… tak jako další anglické písně, které :miro: převedl do slovenštiny… sice asi nikdy nepochopím proč, ale to už je jedno…
A jenom tak mimo… můj spolužák ze třídy má rád :miro: už od superstar… řekl mi, že si chtěl objednat CD, ale jak uviděl obal CD tak si to během vteřiny rozmyslel… takže tady máte další názor na obal CD… :evil:


Nedivím sa mu. Toto môže byť problém mnohých. Ja by som sa to tiež hanbila hodiť do košíka, dokonca aj objednať. Našťastie túto dilemu neriešim, lebo sa mi tam skoro nič nepáči, no nie je to môj šialok kávy... Zaujímavé, že ani mladej Franci sa ten obal nepáči. Tak pre koho to vlastne je vymyslené? Neviem, ale ten prebal a vyhodená ang Baby môžu byť dosť veľké chyby. :?: Tú Baby neviem prekusnúť, dosť mi zmenila na Mira názor, pretože štúdiová nahrávka mohla byť perfektná. Kiežby by ju šupol na to druhé...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Iva » 09 říj 2010, 21:08

Ja so Sidney vo viacerych veciach suhlasim (nie so vsetkymi), i ked chapem aj :miro: viem co Sidney najviac vytaca: ze :miro: ma prosto sakra naviac!
vsak, mam pravdu Sid ;) :?:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Texty

Příspěvekod mari » 09 říj 2010, 21:19

Iva píše:Ja so Sidney vo viacerych veciach suhlasim (nie so vsetkymi), i ked chapem aj :miro: viem co Sidney najviac vytaca: ze :miro: ma prosto sakra naviac!
vsak, mam pravdu Sid ;) :?:

Súhlasím , (za seba ) :D Pochopím ,že to CD asi muselo byť slovenské , snád chystá angl. ,preto to urobil...Ale prečo aj to slovenské pos...ť takým gýčovým obalom .... :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Texty

Příspěvekod Iva » 09 říj 2010, 21:20

Lakí píše:Tak sice opožděně, ale přece… souhlasím s Ivou… sice to beru ze svého "pubertálního" pohledu, ale je to tak… No co napsala Kaja… Možná The Paranoid hrají delší dobu, ale co si pamatuji tak :miro: tvrdil, že už má nějaké písničky,které napsal ještě před SS, takže když si to časově spočítáte tak je to přibližně stejně dlouhou dobu jako existují The Paranoid. Takže v tom jak dlouho každý hraje, by se měl rozdíl smazat…navíc Rosemaid není jeho první kapela… takže musel vědět, jak ty písně budou znít…a Anglická Baby bude na CD hodně chybět… tak jako další anglické písně, které :miro: převedl do slovenštiny… sice asi nikdy nepochopím proč, ale to už je jedno…
A jenom tak mimo… můj spolužák ze třídy má rád :miro: už od superstar… řekl mi, že si chtěl objednat CD, ale jak uviděl obal CD tak si to během vteřiny rozmyslel… takže tady máte další názor na obal CD… :evil:


suhlasim a to vyznacene cervenym....tak to v Tvojom pripade neberiem :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 09 říj 2010, 21:22

Iva píše:Ja so Sidney vo viacerych veciach suhlasim (nie so vsetkymi), i ked chapem aj :miro: viem co Sidney najviac vytaca: ze :miro: ma prosto sakra naviac!
vsak, mam pravdu Sid ;) :?:


Hej, poznas ma... A mal to dokazat uz teraz. Potom mozno bude neskoro, jeden nikdy nevie...
Byt ON, zozbieram vsetky skladby, ktore mam poschovavane a vyberem tie naj, bez rozdielu reci a presadim si ich. A nie narychlo zbucham nieco, ved co, je to lepsie jak priemer. Jak No Name a ini. A preklad Baby som dodnes nepochopila, ani vyhodenie povodnej verzie z cd. Niekto taku pesnicku za cely zivot neda dokopy a on ju vyj..... z cd. :!: :!: :!:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Ivana » 09 říj 2010, 22:33

Sidney píše:
Iva píše:Ja so Sidney vo viacerych veciach suhlasim (nie so vsetkymi), i ked chapem aj :miro: viem co Sidney najviac vytaca: ze :miro: ma prosto sakra naviac!
vsak, mam pravdu Sid ;) :?:


Hej, poznas ma... A mal to dokazat uz teraz. Potom mozno bude neskoro, jeden nikdy nevie...
Byt ON, zozbieram vsetky skladby, ktore mam poschovavane a vyberem tie naj, bez rozdielu reci a presadim si ich. A nie narychlo zbucham nieco, ved co, je to lepsie jak priemer. Jak No Name a ini. A preklad Baby som dodnes nepochopila, ani vyhodenie povodnej verzie z cd. Niekto taku pesnicku za cely zivot neda dokopy a on ju vyj..... z cd. :!: :!: :!:

Dámy ,kritika vždy a nadovšetko :!: :!: :!: a CD ste ani nepočuli, alebo áno :?: Nemusíte odpovedať. Ja budem kritizovať až keď si CD vypočujem, aj keď obal vyzerá na h.... Nechápem, čo mal dokázať a komu. Kde má viac fans? Na tomto fóre ? Kritika je dobrá vec, ale musí byť opodstatnená.
a k No Name ,češi ich milujú a videla som ako vedia zabaviť dav, aj ja som sa zabávala, aj keď spievajú k..... a to je dôležité na Festoch.
Zo špičkového a nepredávateľného CD v angličtine na Slovensku a v Čechách môže ísť akurát na Úrad práce, alebo v lepšom prípade znovu študovať. Nejak sa musí živiť a prvotinou-CD v angličtine tu vodu nenamúti, jedine, že by vypadol von zásluhou nejakého producenta, čo si ho všimne. Vieme veľkú figu, aké sú zákulisné ťahy v tomto biznise.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Texty

Příspěvekod Iva » 09 říj 2010, 22:53

Dámy ,kritika vždy a nadovšetko :!: :!: :!: a CD ste ani nepočuli, alebo áno :?: Nemusíte odpovedať. Ja budem kritizovať až keď si CD vypočujem, aj keď obal vyzerá na h.... Nechápem, čo mal dokázať a komu. Kde má viac fans? Na tomto fóre ? Kritika je dobrá vec, ale musí byť opodstatnená.
a k No Name ,češi ich milujú a videla som ako vedia zabaviť dav, aj ja som sa zabávala, aj keď spievajú k..... a to je dôležité na Festoch.
Zo špičkového a nepredávateľného CD v angličtine na Slovensku a v Čechách môže ísť akurát na Úrad práce, alebo v lepšom prípade znovu študovať. Nejak sa musí živiť a prvotinou-CD v angličtine tu vodu nenamúti, jedine, že by vypadol von zásluhou nejakého producenta, čo si ho všimne. Vieme veľkú figu, aké sú zákulisné ťahy v tomto biznise.


No skusame kukat aj dolava aj doprava, alebo sme tu iba od toho aby sme ho do nebies chvalili? :P Za seba...ja mu fandim a snad budem aj o rok :lol:
CD sme sice nepoculi a moze byt pravda, ze to tie aranzmany zachrania :lol: tu ide skor o to, co sme od neho poculi na zaciatku.... :!: fest v Nitre :!: a co sme poculi ako posledne :lol:
ved aj MCH ma CD v angl. a zaraba tazke love :) pokial viem muzika ho zivi :) ale mne slovenske texty nevadia, aby som to uviedla na spravnu mieru...len niektore su..aby som to diplomaticky zopakovala po Ewilyn...prilis jednoduche a cielene ? :lol:
v kazdom pripade si ja CD kupim, ale ako darceky ho kupovat s tym obalom nebudem..malo to byt vacsinou bohuzial pre muzov starsieho a stredneho veku :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a trocha nadhladu aj nad tou kritikou, ved len diskutujeme :wink: nejde o zivot :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Texty

Příspěvekod Franci » 10 říj 2010, 13:21

Jednoznačne súhlasím s Ivanou i so Sydney. Ten obal mohol aj lepšie urobiť. Ale záleží na pesničkách. Napríkladf mám CD CMoríka a bookled je hrozný, počmaraný, ale pesničky sú skvelé. Avšak ja som ho dostala na Vianoce, neviem, či by som si ho kúpila sama od seba. Takže záleží aj na obale, aby si získal aj iných fandov. Baby je skvelá pesnička, prečo ju dal preč??? Veď mohol mať aj 12pesničiek na CD. Na obale by bol pekne učesaný( vyžehlené to mi je jedno, ale bez kefy!) a bez tej baby, radšej s kapelou.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 10 říj 2010, 15:23

Ivana píše:
Sidney píše:
Iva píše:Ja so Sidney vo viacerych veciach suhlasim (nie so vsetkymi), i ked chapem aj :miro: viem co Sidney najviac vytaca: ze :miro: ma prosto sakra naviac!
vsak, mam pravdu Sid ;) :?:


Hej, poznas ma... A mal to dokazat uz teraz. Potom mozno bude neskoro, jeden nikdy nevie...
Byt ON, zozbieram vsetky skladby, ktore mam poschovavane a vyberem tie naj, bez rozdielu reci a presadim si ich. A nie narychlo zbucham nieco, ved co, je to lepsie jak priemer. Jak No Name a ini. A preklad Baby som dodnes nepochopila, ani vyhodenie povodnej verzie z cd. Niekto taku pesnicku za cely zivot neda dokopy a on ju vyj..... z cd. :!: :!: :!:

Dámy ,kritika vždy a nadovšetko :!: :!: :!: a CD ste ani nepočuli, alebo áno :?: Nemusíte odpovedať. Ja budem kritizovať až keď si CD vypočujem, aj keď obal vyzerá na h.... Nechápem, čo mal dokázať a komu. Kde má viac fans? Na tomto fóre ? Kritika je dobrá vec, ale musí byť opodstatnená.
a k No Name ,češi ich milujú a videla som ako vedia zabaviť dav, aj ja som sa zabávala, aj keď spievajú k..... a to je dôležité na Festoch.
Zo špičkového a nepredávateľného CD v angličtine na Slovensku a v Čechách môže ísť akurát na Úrad práce, alebo v lepšom prípade znovu študovať. Nejak sa musí živiť a prvotinou-CD v angličtine tu vodu nenamúti, jedine, že by vypadol von zásluhou nejakého producenta, čo si ho všimne. Vieme veľkú figu, aké sú zákulisné ťahy v tomto biznise.


Ivanka, my to nemyslíme v zlom. To cd mohlo byť skutočne lepšie. Ako dať preč pesničku, ktorú spieva pár mesiacov a ľudia ju majú radi je dobré podľa teba? A nahradiť ju presladenou horšou (textovo horšou) verziou? Myslíš si, že keby tam dal štyri-päť ang vecí, že to cd si ľudia nekúpia? A prečo? A ako už napísala Iva nado mnou, Chodúrove cd patrí v Cechách k najpredávanejším. Takže UPráce by Mirovi iste nehrozil... Práve toto zloženie môže nejakých ľudí odradiť, lebo LF si veľmi ľudia chvália. Ale LF tam bude len jedna, a jej podobná už nie je žiadna... Klasických slovenských spevákov tu máme plno, keby sa trochu odlíšil nebolo by to zlé. Nehovorím, že by mal mať celé cd v ENG, dokonca ani to druhé by nemal mať, len tých pár ang vecí tam mohol dať. Aj teraz aj potom. Neublížilo by to ničomu. Lebo tie ang veci znejú lepšie. A aj jeho hlas znie lepšie, jemu to proste sedí. On nie je typický náš spevák. Od SS to predsa vieme. A ked má naviac, tak prečo nie? Alebo si myslíš, že by mal skončiť ako Cmorík, či No Name? Tak to mu zas ja neprajem... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Jarka » 01 lis 2010, 20:37

Vraždy
Všade sa zabíja dňom i nocou
A tieto vraždy nik neopraví
A krutou zbraňou a aj nohou bosou
Do rúcha smrti život zabalí
A preto uhynú zvieratá
Ktoré chcú žit na zemi krúžit na nebi
A preto vzácný druh vymiera
To človek popiera

Tak sa pýtam na riešenie
Všetkých ludských rás
Tolko vrások a výčitek
Toto chcel každý z nás
Že kvoli nám sa trapia tý
Čo nás s láskou často zachránia
A my v ich koži potom obutý bez smilovania
Tak trápime zvieratá

Človek sa tvári, jako má rád zviera
A kolko vela preňho znamená
Na druhý den ho však už z kože zdiera
A plave v krvi až po kolená
A preto uhynú tvory,
Ktoré chcú žit na zemi krúžit na nebi
A preto vzácný druh vymiera
To človek popiera

Tak sa pýtám na riešenie
Všetkých ludských rás
Tolko vrások a výčitek
Toto chcel každý z nás
Že kvoli nám sa trápia tý
Čo nás s láskou často zachránia
A my v ich koži potom obutý bez smilovania
Tak trápime zvieratá

Tak sa pýtám na riešenie
Všetkých ludských rás
Tolko vrások a výčitek
Toto chcel každý z nás
Že kvoli nám sa trápia tý
Čo nás s láskou často zachránia
A my v ich koži potom obutý bez smilovania
Tak trápime zvieratá
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Texty

Příspěvekod Jarka » 01 lis 2010, 20:38

Prosím pak Slovenky opravit gramatiku, určitě se tam najdou chyby. Díky :)
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Texty

Příspěvekod gemini » 01 lis 2010, 21:11

Jarka píše:Prosím pak Slovenky opravit gramatiku, určitě se tam najdou chyby. Díky :)

Jen v druhém řádku je neodhalí místo neopraví - podle mých slechů. Ten text je moc hezký, líbí se mi i přesto, že téma je pro mě dost zprofanované.
gemini
 

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron