Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Texty

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 08 říj 2010, 18:28

mari píše:
Sidney píše:




Nie. Kupujem si len normálne cd, ktoré sa mi páči takmer celé. Ostanem verná svetovým kapelám. Tak ako doteraz.
Dúfala(i) som že v prípade :miro: to bude niečo iné. A Trosky sa mi páčiť nebudú, vadí mi ten text.

Ved si písala ,že text v pesničkách ani nevnímaš .... :D[/quote]

Ale v našich áno a vadí mi.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Ivana » 08 říj 2010, 18:39

Sidney píše:
mari píše:
Sidney píše:




Nie. Kupujem si len normálne cd, ktoré sa mi páči takmer celé. Ostanem verná svetovým kapelám. Tak ako doteraz.
Dúfala(i) som že v prípade :miro: to bude niečo iné. A Trosky sa mi páčiť nebudú, vadí mi ten text.

Ved si písala ,že text v pesničkách ani nevnímaš .... :D


Ale v našich áno a vadí mi.[/quote]

Svetové kapely majú celé CD super? Mám stiahnuté posledné od HIM, a páčia sa mi dve tretiny. Totiž každá kapela má svoj štýl a ten väčšinou prehrávajú. Napíš ktoré CD je celé super a stiahnem si ho.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 08 říj 2010, 19:14

[/quote]
Ved si písala ,že text v pesničkách ani nevnímaš .... :D[/quote]

Ale v našich áno a vadí mi.[/quote]

Svetové kapely majú celé CD super? Mám stiahnuté posledné od HIM, a páčia sa mi dve tretiny. Totiž každá kapela má svoj štýl a ten väčšinou prehrávajú. Napíš ktoré CD je celé super a stiahnem si ho.[/quote]

Dve tretiny, to je super, to sa uz da. Napriklad Achtung Baby/U2, The Joshua Tree/U2, Razorblade Romance/HIM, The Works/QUEEN, A kind of Magic/QUEEN, 90125/YES, Big Geberator/YES, Slippery When Wet/BON JOVI, Keep the Faith/BON JOVI, Reckless/BRYAN ADAMS atd.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Bára » 08 říj 2010, 19:54

Sidney píše:

Ved si písala ,že text v pesničkách ani nevnímaš .... :D[/quote]

Ale v našich áno a vadí mi.[/quote]

Svetové kapely majú celé CD super? Mám stiahnuté posledné od HIM, a páčia sa mi dve tretiny. Totiž každá kapela má svoj štýl a ten väčšinou prehrávajú. Napíš ktoré CD je celé super a stiahnem si ho.[/quote]

Dve tretiny, to je super, to sa uz da. Napriklad Achtung Baby/U2, The Joshua Tree/U2, Razorblade Romance/HIM, The Works/QUEEN, A kind of Magic/QUEEN, 90125/YES, Big Geberator/YES, Slippery When Wet/BON JOVI, Keep the Faith/BON JOVI, Reckless/BRYAN ADAMS atd.[/quote]Sydney, to nemyslíš vážně, když chceš srovnávat tahle alba s autorskou prvotinou 22-letýho kluka. Ale asi to vážně myslíš :roll: No, co už :(
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Texty

Příspěvekod Iva » 08 říj 2010, 21:04

Bára píše:
Sidney píše:

Ved si písala ,že text v pesničkách ani nevnímaš .... :D


Ale v našich áno a vadí mi.[/quote]

Svetové kapely majú celé CD super? Mám stiahnuté posledné od HIM, a páčia sa mi dve tretiny. Totiž každá kapela má svoj štýl a ten väčšinou prehrávajú. Napíš ktoré CD je celé super a stiahnem si ho.[/quote]

Dve tretiny, to je super, to sa uz da. Napriklad Achtung Baby/U2, The Joshua Tree/U2, Razorblade Romance/HIM, The Works/QUEEN, A kind of Magic/QUEEN, 90125/YES, Big Geberator/YES, Slippery When Wet/BON JOVI, Keep the Faith/BON JOVI, Reckless/BRYAN ADAMS atd.[/quote]Sydney, to nemyslíš vážně, když chceš srovnávat tahle alba s autorskou prvotinou 22-letýho kluka. Ale asi to vážně myslíš :roll: No, co už :([/quote]

dovolim si doplnit Daughtry/Leave this Town, Alter Bridge/blackbird, Lifehouse/smoke&mirrors.....a v neposlednom rade The Paranoid/Posledny nadych...tiez prvotina chlapcov vo veku 20r. :)))) tym nechcem rypat, ja povazujem Mirove CD za lepsie ako Sidney, myslim, ze je to vec v prvom rade vkusu...
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Texty

Příspěvekod Kaja » 08 říj 2010, 21:11

Iva píše:
Bára píše:
Sidney píše:

Ved si písala ,že text v pesničkách ani nevnímaš .... :D


Ale v našich áno a vadí mi.


Svetové kapely majú celé CD super? Mám stiahnuté posledné od HIM, a páčia sa mi dve tretiny. Totiž každá kapela má svoj štýl a ten väčšinou prehrávajú. Napíš ktoré CD je celé super a stiahnem si ho.[/quote]

Dve tretiny, to je super, to sa uz da. Napriklad Achtung Baby/U2, The Joshua Tree/U2, Razorblade Romance/HIM, The Works/QUEEN, A kind of Magic/QUEEN, 90125/YES, Big Geberator/YES, Slippery When Wet/BON JOVI, Keep the Faith/BON JOVI, Reckless/BRYAN ADAMS atd.[/quote]Sydney, to nemyslíš vážně, když chceš srovnávat tahle alba s autorskou prvotinou 22-letýho kluka. Ale asi to vážně myslíš :roll: No, co už :([/quote]

dovolim si doplnit Daughtry/Leave this Town, Alter Bridge/blackbird, Lifehouse/smoke&mirrors.....a v neposlednom rade The Paranoid/Posledny nadych...tiez prvotina chlapcov vo veku 20r. :)))) tym nechcem rypat, ja povazujem Mirove CD za lepsie ako Sidney, myslim, ze je to vec v prvom rade vkusu...[/quote]

Dievčatá - a teraz na zem. :-) Aj od uznávaných skupín - koľko percent je takých CD? Ivka, neporovnávaj ich ani s Paranoidom, oni existujú a robia hudbu spolu už niekoľko rokov. Miro bol pred rokom kde? Rosemaid exisuje štvrť roka? Napriek tomu verím, že CD bude dobré.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Texty

Příspěvekod ewilyn » 08 říj 2010, 21:19

Kaja píše:Dievčatá - a teraz na zem. :-) Aj od uznávaných skupín - koľko percent je takých CD? Ivka, neporovnávaj ich ani s Paranoidom, oni existujú a robia hudbu spolu už niekoľko rokov. Miro bol pred rokom kde? Rosemaid exisuje štvrť roka? Napriek tomu verím, že CD bude dobré.


CD bude dobre :) ...vacsinu piesni okrem 1 pozname, niektore su vynikajuce, ine dobre, mozno tam je par slabsich miest, ale niektorym piesnam moze nove aranzma dost pomoct :) ..celkovo na Sk-CZ pomery o bude nadpriemerne dielko...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Texty

Příspěvekod Bára » 08 říj 2010, 21:22

Souhlasím s Kajou a Martinkou, která to dnes napsala dobře. 100 lidí- 100 chutí :!:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Texty

Příspěvekod Ivana » 08 říj 2010, 21:49

Bára píše:Souhlasím s Kajou a Martinkou, která to dnes napsala dobře. 100 lidí- 100 chutí :!:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: a taktiež s ewilyn
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 09 říj 2010, 12:22

Bára píše:
Sidney píše:

Ved si písala ,že text v pesničkách ani nevnímaš .... :D


Ale v našich áno a vadí mi.[/quote]

Svetové kapely majú celé CD super? Mám stiahnuté posledné od HIM, a páčia sa mi dve tretiny. Totiž každá kapela má svoj štýl a ten väčšinou prehrávajú. Napíš ktoré CD je celé super a stiahnem si ho.[/quote]

Dve tretiny, to je super, to sa uz da. Napriklad Achtung Baby/U2, The Joshua Tree/U2, Razorblade Romance/HIM, The Works/QUEEN, A kind of Magic/QUEEN, 90125/YES, Big Geberator/YES, Slippery When Wet/BON JOVI, Keep the Faith/BON JOVI, Reckless/BRYAN ADAMS atd.[/quote]Sydney, to nemyslíš vážně, když chceš srovnávat tahle alba s autorskou prvotinou 22-letýho kluka. Ale asi to vážně myslíš :roll: No, co už :([/quote]

S tým to neporovnávam, to sa nedá s tými skupinami zrovnávať. Avšak to cd mohlo byť lepšie. Nie je tam žiaden klasický rockový sladák, len jediná anglická vec, pár priemerných pop-rockových pesničiek, ktoré nie sú o nič lepšie ako pesničky iných SK interpretov. A niektoré prvotiny sú vynikajúce, napríklad Chris Daughtry je výborným príkladom, ako sa robia a majú znieť výborné rockové veci, aj teraz. Lenže ono, ked niekto vyberá z 30 skladieb a nerobí niečo narýchlo tak to je asi o inom. Verím tomu, že tie Rosemaid pesničky budú lepšie znieť na cd ako live, ale o SK cd ja záujem nemám. Viac ako dve-tri pesničky by som nevydržala počúvať. Bez ang Baby sa mi tam páčia štyri pesničky, to je veľmi málo. A ang Baby bola moja najobľúbenejšia... Tým, že ju tam nedal, nesplnil to čo slúbil.
A pesnička s názvom Vraždy ma vôbec nezaujíma, ak chcem niečo s vraždami, tak si zapnem nejaký horor. Otrasný názov, odpudivý.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Jarka » 09 říj 2010, 13:00

Sidney píše:A pesnička s názvom Vraždy ma vôbec nezaujíma, ak chcem niečo s vraždami, tak si zapnem nejaký horor. Otrasný názov, odpudivý.

Říkal, že je to filozovická věc, s velmi silnou podstatou, a má k ní velmi silný vnitřní osobní vztah. Já jsem na ní právě zvědavá, moc se na ní těším.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Texty

Příspěvekod Misuna » 09 říj 2010, 13:07

ewilyn píše:
Kaja píše:Dievčatá - a teraz na zem. :-) Aj od uznávaných skupín - koľko percent je takých CD? Ivka, neporovnávaj ich ani s Paranoidom, oni existujú a robia hudbu spolu už niekoľko rokov. Miro bol pred rokom kde? Rosemaid exisuje štvrť roka? Napriek tomu verím, že CD bude dobré.


CD bude dobre :) ...vacsinu piesni okrem 1 pozname, niektore su vynikajuce, ine dobre, mozno tam je par slabsich miest, ale niektorym piesnam moze nove aranzma dost pomoct :) ..celkovo na Sk-CZ pomery o bude nadpriemerne dielko...


Taky si myslím, že CD bude dobré a těší mě spolupráce s Cimfem, což je podle mě skvělý producent a nejlepší nástupce po Farrelovi :wink: Prvotina, kterou připravil s Bendem, mě nadchla. Je to skvělá deska :) A proto se těším i na klavírovou verzi písničky Vraždy :D Bende tam má jednu podobnou písničku, čistě s klavírem...Pianovka se jmenuje, a to je krásná skladba :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Texty

Příspěvekod Bára » 09 říj 2010, 13:15

Dávám sem toho Bendeho, doufám jen, že můžu :wink: Krásná skladba. Protože to má stejný producent a ve spojení s Mirovým hlasem, doufám opravdu ve skvělou věc - http://www.youtube.com/watch?v=_RhXiGsD1PI
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Texty

Příspěvekod Jarka » 09 říj 2010, 13:44

Poslechla jsem si to... hezká... ale asi mě Mirko naučil náročnosti. Já jsem přesvědčená, že poprvé Vraždy budu poslouchat bez jediného pohybu, se zatajeným dechem a slzami v očích a vydechnu až pár sekund po posledním tónu. A u téhle písničky jsem louskala pistácie a sbírala skořápky pod stolem... tak asi takový rozdíl očekávám..
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 09 říj 2010, 14:52

Bára píše:Dávám sem toho Bendeho, doufám jen, že můžu :wink: Krásná skladba. Protože to má stejný producent a ve spojení s Mirovým hlasem, doufám opravdu ve skvělou věc - http://www.youtube.com/watch?v=_RhXiGsD1PI


nuda
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron