Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Texty

Re: Texty

Příspěvekod Lilie » 29 zář 2010, 23:37

gemini píše:
Lilie píše:
zariva_kometka píše:Náhodou si byla v jeho šatně, když se převlíkal? :D


Náhodou to nebylo zrakem :D :D


A já myslela, když chceš všechno vidět větší, že bys mohla pod mikroskopem zkoumat zlaté vlasy. Na zbytek zdá se zrak nepotřebuješ, slepotu si kompenzuješ docela úspěšně. :D


Jo, to bych pěkně viděla to poničení :(
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 30 zář 2010, 16:59

gemini píše:
Sidney píše:Zeby :?: Mne sa nezdá. Co je na ňom rozmanité? Radšej by som mala cd na ktorom si nájdem všetko a nielen niečo. No snád sa dočkám, v lete možno. 8)


Ty chceš na albu najít všechno? Myslím, že zázraky ani Šmajda neumí :D Jen si pěkně kup i to první a vychutnej si aspoň půlku.


Nie, nie, polka je málo. Vlastne to nie je ani polka, je to len BABY ta prva, SVET, LF, SCENY a ZABUDNUTI. Pat pesniciek z 12 je velmi malo.
Teraz som sestre pustila slovensku BABY, nic moc bola jej odpoved. Nas slovenska hudba nebavi.
Pockame si ako to pojde dalej. Kupime si az cd, kde bude pomer pesniciek iny.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Iva » 30 zář 2010, 18:03

Sidney píše:
gemini píše:
Sidney píše:Zeby :?: Mne sa nezdá. Co je na ňom rozmanité? Radšej by som mala cd na ktorom si nájdem všetko a nielen niečo. No snád sa dočkám, v lete možno. 8)


Ty chceš na albu najít všechno? Myslím, že zázraky ani Šmajda neumí :D Jen si pěkně kup i to první a vychutnej si aspoň půlku.


Nie, nie, polka je málo. Vlastne to nie je ani polka, je to len BABY ta prva, SVET, LF, SCENY a ZABUDNUTI. Pat pesniciek z 12 je velmi malo.
Teraz som sestre pustila slovensku BABY, nic moc bola jej odpoved. Nas slovenska hudba nebavi.
Pockame si ako to pojde dalej. Kupime si az cd, kde bude pomer pesniciek iny.


Sidney som presvedcena, ze Ta dostanu aj Trosky :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Texty

Příspěvekod zariva_kometka » 30 zář 2010, 18:06

Sidney píše:
gemini píše:
Sidney píše:Zeby :?: Mne sa nezdá. Co je na ňom rozmanité? Radšej by som mala cd na ktorom si nájdem všetko a nielen niečo. No snád sa dočkám, v lete možno. 8)


Ty chceš na albu najít všechno? Myslím, že zázraky ani Šmajda neumí :D Jen si pěkně kup i to první a vychutnej si aspoň půlku.


Nie, nie, polka je málo. Vlastne to nie je ani polka, je to len BABY ta prva, SVET, LF, SCENY a ZABUDNUTI. Pat pesniciek z 12 je velmi malo.
Teraz som sestre pustila slovensku BABY, nic moc bola jej odpoved. Nas slovenska hudba nebavi.
Pockame si ako to pojde dalej. Kupime si az cd, kde bude pomer pesniciek iny.



Ani kvůli fotkám si ho nekoupíš? :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Texty

Příspěvekod Kaja » 30 zář 2010, 20:48

Sidney píše: Také postoje, cítiace s bedačou má dosť hudobníkov, či hercov. Nie však našich. Myslím tých z cudziny. To je normálne. Mne sú takí sympatickí, ked môžu, snažia sa pomôcť. A medzi tými, čo naňho nadávajú v diskusiách nemusia byť len tí, čo nemajú peniaze či nič nedokázali. Jedna pani šéfredaktorka ho mimoriadne "nemusela" a to rozhodne nie je skromná žena... A medzi tými nadávajúcimi je aj plno zakomplexovaných škaredých chlapov. A škaredí sú mnohokrát aj bohatí... :lol: :lol: :lol: Co ja poznám ľudí, ktorým sa páči z okolia, veru žiaden milionár medzi nimi nie je. Ale sú to inteligentní, milí, slušní, otvorení ľudia a nesedia v krčmách. :mrgreen: A majú radi rock, samozrejme...

Určite, Sidney, myslím, že má obdivovateľov aj odporcov vo všetkých skupinách obyvateľstva. Aj milionári sa iste dáki nájdu, čo sa im páči (minimálne o jednom viem, nie horlivý fanúšik, ale páči sa mu). :D Veď sa len pozri aké je pestré naše fórum, akí sme tu v podstate rozdielni ľudia z dvoch štátov s veľkým vekovým rozpätím, mnohí z nás by veľmi pravdepodobne v živote neprišli vzájomne do kontaktu a blonďáčik nás dokázal spojiť. Ja som naozaj rada, že som Vás vďaka nemu našla.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Texty

Příspěvekod Jarka » 30 zář 2010, 20:51

Kaja píše:
Sidney píše: Také postoje, cítiace s bedačou má dosť hudobníkov, či hercov. Nie však našich. Myslím tých z cudziny. To je normálne. Mne sú takí sympatickí, ked môžu, snažia sa pomôcť. A medzi tými, čo naňho nadávajú v diskusiách nemusia byť len tí, čo nemajú peniaze či nič nedokázali. Jedna pani šéfredaktorka ho mimoriadne "nemusela" a to rozhodne nie je skromná žena... A medzi tými nadávajúcimi je aj plno zakomplexovaných škaredých chlapov. A škaredí sú mnohokrát aj bohatí... :lol: :lol: :lol: Co ja poznám ľudí, ktorým sa páči z okolia, veru žiaden milionár medzi nimi nie je. Ale sú to inteligentní, milí, slušní, otvorení ľudia a nesedia v krčmách. :mrgreen: A majú radi rock, samozrejme...

Určite, Sidney, myslím, že má obdivovateľov aj odporcov vo všetkých skupinách obyvateľstva. Aj milionári sa iste dáki nájdu, čo sa im páči (minimálne o jednom viem, nie horlivý fanúšik, ale páči sa mu). :D Veď sa len pozri aké je pestré naše fórum, akí sme tu v podstate rozdielni ľudia z dvoch štátov s veľkým vekovým rozpätím, mnohí z nás by veľmi pravdepodobne v živote neprišli vzájomne do kontaktu a blonďáčik nás dokázal spojiť. Ja som naozaj rada, že som Vás vďaka nemu našla.


:thumbup: :thumbup: skvěle jsi to napsala :!:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Texty

Příspěvekod Lilie » 30 zář 2010, 20:56

Kaja píše:
Sidney píše: Také postoje, cítiace s bedačou má dosť hudobníkov, či hercov. Nie však našich. Myslím tých z cudziny. To je normálne. Mne sú takí sympatickí, ked môžu, snažia sa pomôcť. A medzi tými, čo naňho nadávajú v diskusiách nemusia byť len tí, čo nemajú peniaze či nič nedokázali. Jedna pani šéfredaktorka ho mimoriadne "nemusela" a to rozhodne nie je skromná žena... A medzi tými nadávajúcimi je aj plno zakomplexovaných škaredých chlapov. A škaredí sú mnohokrát aj bohatí... :lol: :lol: :lol: Co ja poznám ľudí, ktorým sa páči z okolia, veru žiaden milionár medzi nimi nie je. Ale sú to inteligentní, milí, slušní, otvorení ľudia a nesedia v krčmách. :mrgreen: A majú radi rock, samozrejme...

Určite, Sidney, myslím, že má obdivovateľov aj odporcov vo všetkých skupinách obyvateľstva. Aj milionári sa iste dáki nájdu, čo sa im páči (minimálne o jednom viem, nie horlivý fanúšik, ale páči sa mu). :D Veď sa len pozri aké je pestré naše fórum, akí sme tu v podstate rozdielni ľudia z dvoch štátov s veľkým vekovým rozpätím, mnohí z nás by veľmi pravdepodobne v živote neprišli vzájomne do kontaktu a blonďáčik nás dokázal spojiť. Ja som naozaj rada, že som Vás vďaka nemu našla.


I mezi mými "milionářskými" přáteli šířím osvětu - minimálně mají nakázán nákup CD :D :wink:
A je fakt, že i v okolí mám nějaké spřízněné duše, ale takový úžasný soulad srdcí :lol: , jako s vámi...... :thumbup: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Texty

Příspěvekod Paula » 30 zář 2010, 22:49

Kaja píše: Určite, Sidney, myslím, že má obdivovateľov aj odporcov vo všetkých skupinách obyvateľstva. Aj milionári sa iste dáki nájdu, čo sa im páči (minimálne o jednom viem, nie horlivý fanúšik, ale páči sa mu). :D Veď sa len pozri aké je pestré naše fórum, akí sme tu v podstate rozdielni ľudia z dvoch štátov s veľkým vekovým rozpätím, mnohí z nás by veľmi pravdepodobne v živote neprišli vzájomne do kontaktu a blonďáčik nás dokázal spojiť. Ja som naozaj rada, že som Vás vďaka nemu našla.

Kaji, výstižne si to napísala :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Texty

Příspěvekod Andrew » 30 zář 2010, 23:01

Kaja píše:Veď sa len pozri aké je pestré naše fórum, akí sme tu v podstate rozdielni ľudia z dvoch štátov s veľkým vekovým rozpätím, mnohí z nás by veľmi pravdepodobne v živote neprišli vzájomne do kontaktu a blonďáčik nás dokázal spojiť. Ja som naozaj rada, že som Vás vďaka nemu našla.

Tohle je věc, která fascinuje i Mira - kolik a jak rozdílných lidí se díky němu dá dohromady. Šikovný chlapec :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Texty

Příspěvekod Franci » 01 říj 2010, 15:31

Kaja, ty by si mala písať o ňo mnejaké články do novin. Krásne to píšeš.A fakt Mirko nás spojil. Ja si tu píšem skoro so samými ženami, ktoré majú už rodinku , ale vôbec to nevnímama a beriem vás ako rovesníkov. Preto sa niekedy začudujem, keď vidím fotky, lebo až vtedy mi zapne že ste dospelé. 8)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Texty

Příspěvekod Ivana » 01 říj 2010, 15:40

Franci píše:Kaja, ty by si mala písať o ňo mnejaké články do novin. Krásne to píšeš.A fakt Mirko nás spojil. Ja si tu píšem skoro so samými ženami, ktoré majú už rodinku , ale vôbec to nevnímama a beriem vás ako rovesníkov. Preto sa niekedy začudujem, keď vidím fotky, lebo až vtedy mi zapne že ste dospelé. 8)

100 bodov, rozumné dievča
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Texty

Příspěvekod mari » 01 říj 2010, 15:40

Franci píše:Kaja, ty by si mala písať o ňo mnejaké články do novin. Krásne to píšeš.A fakt Mirko nás spojil. Ja si tu píšem skoro so samými ženami, ktoré majú už rodinku , ale vôbec to nevnímama a beriem vás ako rovesníkov. Preto sa niekedy začudujem, keď vidím fotky, lebo až vtedy mi zapne že ste dospelé. 8)

No ved práve ...hmm...,tu sme tvoje rovesníčky ... :lol: sa nečuduj ... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Texty

Příspěvekod Lenka » 01 říj 2010, 17:49

Andrew píše:
Kaja píše:Veď sa len pozri aké je pestré naše fórum, akí sme tu v podstate rozdielni ľudia z dvoch štátov s veľkým vekovým rozpätím, mnohí z nás by veľmi pravdepodobne v živote neprišli vzájomne do kontaktu a blonďáčik nás dokázal spojiť. Ja som naozaj rada, že som Vás vďaka nemu našla.

Tohle je věc, která fascinuje i Mira - kolik a jak rozdílných lidí se díky němu dá dohromady. Šikovný chlapec :)

:thumbup: :thumbup: :thumbup: Je to neuvěřitelné ale je to tak:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 02 říj 2010, 14:10

[/quote]

Ty chceš na albu najít všechno? Myslím, že zázraky ani Šmajda neumí :D Jen si pěkně kup i to první a vychutnej si aspoň půlku.[/quote]

Nie, nie, polka je málo. Vlastne to nie je ani polka, je to len BABY ta prva, SVET, LF, SCENY a ZABUDNUTI. Pat pesniciek z 12 je velmi malo.
Teraz som sestre pustila slovensku BABY, nic moc bola jej odpoved. Nas slovenska hudba nebavi.
Pockame si ako to pojde dalej. Kupime si az cd, kde bude pomer pesniciek iny.[/quote]


Ani kvůli fotkám si ho nekoupíš? :D[/quote]

Nie. Kupujem si len normálne cd, ktoré sa mi páči takmer celé. Ostanem verná svetovým kapelám. Tak ako doteraz.
Dúfala(i) som že v prípade :miro: to bude niečo iné. A Trosky sa mi páčiť nebudú, vadí mi ten text.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod mari » 02 říj 2010, 21:44

Sidney píše:




Nie. Kupujem si len normálne cd, ktoré sa mi páči takmer celé. Ostanem verná svetovým kapelám. Tak ako doteraz.
Dúfala(i) som že v prípade :miro: to bude niečo iné. A Trosky sa mi páčiť nebudú, vadí mi ten text.[/quote]
Ved si písala ,že text v pesničkách ani nevnímaš .... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron