Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Texty

Re: Texty

Příspěvekod Franci » 29 zář 2010, 19:11

Fuha, Mari ty si teda šikovná! ja by som nikdy na niečo také neprišla. Ale nemal by tam používať až toľko metafor.
Mne sa páči tá Baby, je jednoduchšia.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Texty

Příspěvekod gemini » 29 zář 2010, 19:12

Ivana píše:Kde sa vzalo toľko hlasov na fanclube za jednotlivé skladby? Hlasovať sa dá iba raz. Prekvapuje ma práve, že koľko má :miro: nepriznaných fanúšikov, ktorí sa nikde neregistrujú a nezdružujú.

Ta čísla jsou opravdu zajímavá. A potěší... Každý asi dokáže hlasovat 2krát, 3krát, ale že by se někdo vybičoval k desítkám hlasů, to asi ne. Ještě že tam není varianta "nelíbí se mi nic" - to by zase bylo vidět, kolik antifandů tam leze.
gemini
 

Re: Texty

Příspěvekod Ivana » 29 zář 2010, 19:26

gemini píše:
Ivana píše:Kde sa vzalo toľko hlasov na fanclube za jednotlivé skladby? Hlasovať sa dá iba raz. Prekvapuje ma práve, že koľko má :miro: nepriznaných fanúšikov, ktorí sa nikde neregistrujú a nezdružujú.

Ta čísla jsou opravdu zajímavá. A potěší... Každý asi dokáže hlasovat 2krát, 3krát, ale že by se někdo vybičoval k desítkám hlasů, to asi ne. Ještě že tam není varianta "nelíbí se mi nic" - to by zase bylo vidět, kolik antifandů tam leze.

Netreba hlasovať z viacerých PC, nech je vidno, koľko má Miro fanúšikov. Viac PC má slúžiť na hlasovanie v hitparádach, samozrejme iba v tých, kde to pomôže. V relaxáde nám už asi nepomôže ani to.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Texty

Příspěvekod mari » 29 zář 2010, 22:13

zariva_kometka píše:
gemini píše:
Lilie píše: Na CD se taky těším, jen doufám, že v době, kdy konečně vyjde, nebudu už úplně hluchá :D Ať dá na obal aspoň nějakou slušnou fotku :oops: , zrak mi možná ještě sloužit bude, nebo si vypucuju brejle :lol:

Stejně na ni budeš zírat s lupou, tak co... :D


A co očekáváš že uvidíš? :D :D

Záleží ,ako sa jej práve zatrasie ruka .... :| :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 29 zář 2010, 22:18

Lenka píše:
Bára píše:Abych tady nebyla za praštěnýho intelektuála :D , mně se slovenská Baby taky docela líbí. Navíc ona a Pod vodou mají asi největší úspěch na koncertech, lidi si to s ním zpívají :thumbup: No řekněte, můžeme si přát víc. O tom se některým interpretům ( a nemyslím jen soutěžící v Superstar) může jen zdát. Mám z toho dobrej pocit, protože takový skladby každej interpret potřebuje. Takže z mý strany spokojenost :P :D Zase nemůžeme očekávat jen hlubokomyslný texty, který mohou působit někdy trochu depresivně. To by nebylo celkově dobrý. Vzpomínám, že u první desky Anety Langerový tohle často kritizovali.

Mě se slovenská Baby taky líbí.A jak řekl Miro po velkém finále tak CD bude rozmanité a každý si tam najde to svoje a to myslím splnil :lol:


Zeby :?: Mne sa nezdá. Co je na ňom rozmanité? Radšej by som mala cd na ktorom si nájdem všetko a nielen niečo. No snád sa dočkám, v lete možno. 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Sidney » 29 zář 2010, 22:28

[/quote]

Myslím, že na tých nenadávajú len tí z krčiem, ale aj iní. Bohužial nožnice medzi chudobou a pracháčmi sú čoraz väčšie a nie je to dobré.
Vytráca sa ten zlatý stred, ten má byť silný. Také štáty patria ku vyspelým a bohatým. My sme chudáci oproti nim. V našej zemi nič nefunguje, je tu totálny bordel všade. Ale mohlo to byť aj horšie, niekde v Siera Leone, Indii, Sudáne, Pakistane a podobne, ja viem... :mrgreen:
Ale zas aj lepšie niekde v Kanade, Svajčiarsku, Svedsku, Nemecku...[/quote]

Súhlasím Sidney a myslím, že aj Miro je dosť sociálne cítiaci, on prekvapoval až takými ľavičiarskymi postojmi občas. Ktovie nakoľko to u neho zmení vlastný úspech. Ale dúfam, že nie priveľmi. :)
Ale nepochopila si ma celkom. Miro takých ľudí určite nepodceňuje. To ja som písala to, čo som si pamätala, že niektorí píšu do diskusií pod jeho články. Na svete sú schopnejší a menej schopní ľudia, silnejší a slabší, ambicióznejší, i menej ambiciózni - a nemyslím si, že niektorí majú väčšiu hodnotu ako tí ostatní, pretože môžu mať iné vlastnosti, ktoré sú dôležité a rôzni ľudia môžu sa dopĺňať a byť si vzájomne oporou. Dúfam - a myslím si, že aj Miro to takto chápe, nikdy som si nevšimla, že by niekoho znevažoval alebo podceňoval (i keď ja ho až tak nepoznám, ale tak sa mi javí).
Hovorila som iba vyslovene o tej skupine ľudí, ktorí v sebe živia nejaké pocity nespravodlivosti celého sveta voči nim, miesto toho, aby sa snažili niečo zmeniť vlastnou aktivitou, sedia a nadávajú v tej krčme ako píšete. Poznám zopár takých - vždy je na vine celý svet, že sa im nedarí, všetci dookola, tí, ktorí sú na tom lepšie to určite dosiahli, preto, že mali šťastie, protekciu, sú to podvodníci a pod., nevidia a nechcú vidieť, že proste viac pracujú, majú viac odvahy, viac robia na sebe a pod. A tieto týpky aj často na niečom frčia. Pretože majú stále depky zo "zlého a nespravodlivého" sveta okolo nich. Čo od života dostanú, považujú za samozrejmosť - a čo nedostanú, za nespravodlivosť. Ja, samozrejme, neodsudzujem nikoho, oni za to tiež nemôžu, že sú akí sú (môže to byť aj len prechodný stav). No a ja to chápem tak, že hlavne takým je venovaná tá pesnička.[/quote]

Také postoje, cítiace s bedačou má dosť hudobníkov, či hercov. Nie však našich. Myslím tých z cudziny. To je normálne. Mne sú takí sympatickí, ked môžu, snažia sa pomôcť. A medzi tými, čo naňho nadávajú v diskusiách nemusia byť len tí, čo nemajú peniaze či nič nedokázali. Jedna pani šéfredaktorka ho mimoriadne "nemusela" a to rozhodne nie je skromná žena... A medzi tými nadávajúcimi je aj plno zakomplexovaných škaredých chlapov. A škaredí sú mnohokrát aj bohatí... :lol: :lol: :lol: Co ja poznám ľudí, ktorým sa páči z okolia, veru žiaden milionár medzi nimi nie je. Ale sú to inteligentní, milí, slušní, otvorení ľudia a nesedia v krčmách. :mrgreen: A majú radi rock, samozrejme...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Texty

Příspěvekod Lilie » 29 zář 2010, 22:37

zariva_kometka píše:
gemini píše:
Lilie píše: Na CD se taky těším, jen doufám, že v době, kdy konečně vyjde, nebudu už úplně hluchá :D Ať dá na obal aspoň nějakou slušnou fotku :oops: , zrak mi možná ještě sloužit bude, nebo si vypucuju brejle :lol:

Stejně na ni budeš zírat s lupou, tak co... :D


A co očekáváš že uvidíš? :D :D


Uvidíme všechno větší :oops: :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Texty

Příspěvekod gemini » 29 zář 2010, 23:09

Sidney píše:Zeby :?: Mne sa nezdá. Co je na ňom rozmanité? Radšej by som mala cd na ktorom si nájdem všetko a nielen niečo. No snád sa dočkám, v lete možno. 8)


Ty chceš na albu najít všechno? Myslím, že zázraky ani Šmajda neumí :D Jen si pěkně kup i to první a vychutnej si aspoň půlku.
gemini
 

Re: Texty

Příspěvekod gemini » 29 zář 2010, 23:10

Lilie píše:
zariva_kometka píše:A co očekáváš že uvidíš? :D :D


Uvidíme všechno větší :oops: :D :D


Napiš Ježíškovi o mikroskop :D
gemini
 

Re: Texty

Příspěvekod Lilie » 29 zář 2010, 23:13

gemini píše:
Lilie píše:
zariva_kometka píše:A co očekáváš že uvidíš? :D :D


Uvidíme všechno větší :oops: :D :D


Napiš Ježíškovi o mikroskop :D


Že by až to bylo potřeba? :o :shock: Tak ho, děvčata, zase tak nepodceňujte :D :lol: Náááááhodou...... :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Texty

Příspěvekod zariva_kometka » 29 zář 2010, 23:19

Lilie píše:

Že by až to bylo potřeba? :o :shock: Tak ho, děvčata, zase tak nepodceňujte :D :lol: Náááááhodou...... :wink:


Náhodou si byla v jeho šatně, když se převlíkal? :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Texty

Příspěvekod Lilie » 29 zář 2010, 23:21

zariva_kometka píše:
Lilie píše:

Že by až to bylo potřeba? :o :shock: Tak ho, děvčata, zase tak nepodceňujte :D :lol: Náááááhodou...... :wink:


Náhodou si byla v jeho šatně, když se převlíkal? :D


Náhodou to nebylo zrakem :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Texty

Příspěvekod zariva_kometka » 29 zář 2010, 23:30

Lilie píše:
zariva_kometka píše:
Lilie píše:

Že by až to bylo potřeba? :o :shock: Tak ho, děvčata, zase tak nepodceňujte :D :lol: Náááááhodou...... :wink:


Náhodou si byla v jeho šatně, když se převlíkal? :D


Náhodou to nebylo zrakem :D :D


:D :D napadli mě 2 možnosti, ale myslím, že jsme v blbém chlívečku :D toto do textů rozhodně nepatří :D ikdyž by bylo dooost zajímavé, kdyby napsal Miro nějakou třeba mírně erotickou písničku :-P :-P
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Texty

Příspěvekod gemini » 29 zář 2010, 23:30

Lilie píše:
zariva_kometka píše:
Lilie píše:

Že by až to bylo potřeba? :o :shock: Tak ho, děvčata, zase tak nepodceňujte :D :lol: Náááááhodou...... :wink:


Náhodou si byla v jeho šatně, když se převlíkal? :D


Náhodou to nebylo zrakem :D :D


A já myslela, když chceš všechno vidět větší, že bys mohla pod mikroskopem zkoumat zlaté vlasy. Na zbytek zdá se zrak nepotřebuješ, slepotu si kompenzuješ docela úspěšně. :D
gemini
 

Re: Texty

Příspěvekod Lilie » 29 zář 2010, 23:36

zariva_kometka píše:
Lilie píše:
zariva_kometka píše:Náhodou si byla v jeho šatně, když se převlíkal? :D


Náhodou to nebylo zrakem :D :D


:D :D napadli mě 2 možnosti, ale myslím, že jsme v blbém chlívečku :D toto do textů rozhodně nepatří :D ikdyž by bylo dooost zajímavé, kdyby napsal Miro nějakou třeba mírně erotickou písničku :-P :-P


JJ, dodáme inspiraci na deset takových, víc než mírně erotických písniček :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Miro Šmajda a jeho projekty

cron